کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 شهریور 1400   Sunday 19 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 خرداد 1399

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1611- مهدی پناهی: از توجه و پیگیری روزنامه وزین آفتاب یزد نسبت به چاپ پیام های مردمی سپاسگزاری
می کنم. (24/3)
1311- جواد شورگشتی از نیشابور:
این جانب همسر و فرزندی دارم، مستاجر و سال هاست بیکارم. نبود کار در شهرستان ها، معضلی برای جوانان به ویژه متاهلان شده است. اگر بخواهم برای کار به تهران سفر کنم، زندگی در این شهر بخصوص برای مستاجرانی که پول رهن و اجاره خانه که این روزها گران هم شده، مشکلات فراوانی به همراه دارد. می گویند ازدواج کنید. افرادی مانند من ازدواج کرده و بیکارند، تکلیف شان چیست. آیا کسی به فکر امثال من هست؟(24/3)
1925-یکی از دوستان ساندویچ فروشی زنجیره ای داشت، گفت بازرسان بهداشت به سرویس بهداشتی ایراد گرفتند و این مسئله باعث شد پرونده به دادگاه برود. از این که برخی بازرسان تا این حد حساسند، خوب است. اما بهتر است بیشتر به فکر رستوران هایی باشند که کارگران افغان دارند، از بهداشت هم خبری نیست! علی از تهران(24/3)
1232- مردم توقع دارند که شرایط زندگی بهتری پیدا کنند سختی‌های زیادی آنها تحمل کردند باید بالاخره اوضاع زندگی آنها بهتر شود. (25/3)
1229- آقای مظفری! زمانی قانون مالک و مستاجر و مدت قرارداد 2 سال بود اما بعد از سال 67 قراردادها یکساله شده چرا قراردادها به نفع مستاجرین نباشد؟ مردم توقع دارند قوانین به نفع طبقه ضعیف باشد. (25/3)
با عرض سلام بی‌پایان. لوایحی که برای تصویب تقدیم مجلس شورای اسلامی می‌شود بدیهی است قبل از تصویب، خود اصل و متن لوایح باید در چارچوب منطق، عقل و منافع ملی و دینی بوده و هیچ نوع تبعات منفی نداشته باشند و سپس در مرحله بعد نمایندگان محترم مجلس در تصویب یا عدم تصویب با توجه به تعهدات و پایبندی‌هایشان به نظام اسلامی صاحب اختیار خواهند بود. امیدواریم در مجلس یازدهم به اصل لوایح پیشنهادی اهتمام جدی و مستمر بشود.
...0938
شورای رقابت براساس کدام استدلال منطقی آمد مجوز افزایش قیمت داد بعد اسم این شورا شورای رقابت است آیا انحصار موجود اسمش رقابت است بعد هزینه‌های سربار فراوان این خودروسازان منحصری را چرا طبق سالیان گذشته سرشکن کردن بر مصرف‌کنندگان که همان پاک کردن صورت مسئله 38ساله است چرا هزینه‌های خودشان را با خروج از بنگاه‌داری بانکداری شرکت‌های پیچ در پیچ اقماری استخدام‌های چندبرابر ظرفیت و دادن مدیریت به بخش غیردولتی کاهش نمی‌دهند اگر ادله‌شان تورم افزایش قیمت ارز جای سوال است دولت کم نگذاشته در حمایت از این خودروسازی‌های انحصاری که اتفاقا ارز ارزان، آب، برق و گاز و انرژی رایگان بازار دربست در دسترس‌شان در این7سال.
...0936
سلام. الان ده ساله یارانه‌ها اصلا یک ریال هم اضافه نشده، اون وقت هر سال قیمت برق، آب، گاز و نفت گران میشه، الان به 45هزارتومن چی میدن دوکیلو برنج. هر سال با افزایش قیمت حامل‌های انرژی باید رقم یارانه‌ها هم زیاد بشه.
...0919
به خوبی به یاد دارم ‌که کفش‌های ملی با رویه کتانی و پارچه‌ای اغلب سرمه‌ای رنگ که الان با آب و تاب زیاد هر روز در چند نوبت در تلویزیون برای خرید آن به قیمت حدود 180 هزار تومان تبلیغ می‌کنند، سابق بر این حدود 40 هزار تومان بود و کسی هم شاید به علت کلاس پایین دانستن آن را نمی‌خرید و زیاد نمی‌پوشیدند! ولی حالا با وجود گذشت چهل پنجاه سال بعد از آن، به علت عدم توان مالی و ضعف مالی و اقتصادی، اغلب مردم با وجود قیمت نسبتاً زیاد آن مجبورند آن‌را بخرند.
...0913
حضرت علی(علیه السلام): چقدر زیباست وفاداری و چقدر زشت است بی‌وفایی.
...0912
اینکه هنوز هم مردم برای حل‌کردن مشکلاتشون به آقای احمدی‌نژاد
نامه میدن بیانگر محبوبیت و دلسوزی احمدی‌نژاد است همچنین می‌دونند تنها کسی که برای مردم وقت می‌گذاره و مشکلات مردم رو تا جایی که دستش برسه حل میکنه در کشور احمدی‌نژاده به خاطر همین مردم قبولش دارن و دوستش دارن چون برای همه مردم ارزش قائله باید به آقای احمدی‌نژاد و همه کسانی که گره از مشکلات مردم باز می‌کنند خدا قوت گفت و بهشون گفت دمت گرم. بهزاد ازگیلان
...0911
مجلس شورای اسلامی بیش از چهار دهه فعال و برقرار است و تجربه‌های شیرین و تلخی را سپری کرده است. انتظار است نمایندگان محترم با نگاهی‌گذرا به گذشته مجلس، نگذارند لحظات تلخ حاصل از تصمیمات غلط تکرار شود.
...0938
سلام. پیشنهاد می‌کنم به دولت به فوریت مصوب کنند کسانی که بیش از سه ماشین با کمتر از سه سال از ساخت در اختیار دارند مشمول مالیات یا عوارض بیشتر شهرداری شوند. شناسایی افراد ثروتمند زیاد هم سخت نیست هماهنگی می‌خواد.
...0915
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8
‌2207- آقای مظفری! من قبلا هم درباره شهریه مدارس غیرانتفاعی پیام داده بودم آموزش و پرورش جواب داده بود افزایش قیمت با توجه به امکانات موجود 25 تا
35 درصد است. اما مدیر مدرسه‌ای در ایلام به این میزان شهریه توجه نمی‌کند نرخ موردنظر خود را می‌گیرند. مثلا شهریه 2 میلیونی سال قبل را چهارمیلیون و خرده‌ای کرده‌اند. (24/3)
1014- چرا با وجود اجرای طرح ترافیک حتی در مناطق طرح ترافیک و محدوده زوج و فرد ترافیک‌های سنگینی را شاهد هستیم؟ (24/3)
1855- فکر نمی‌کنید بین آتش گرفتن جنگل‌های بلوط و تقاضای روزافزون برای ذغال بلوط گرانقیمت ارتباط معناداری وجود دارد؟ پیشنهاد می‌دهم آقای امیرحسین ذاکری را به سراغ سوپری‌های محل بفرستید گزارش تهیه کند سوال کند سوپری را چه به فروش
ذغال؟ (24/3)
1649- آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور! زندگی به کام مردم تلخ شده گرانی‌ها امان مردم را بریده، پس بالاخره کی یک تصمیم نهایی برای حل مشکلات مردم می‌گیرید. (25/3)
1647- آقای قالیباف اینکه باید کار کرد عمل کرد درست اما اجازه بدهید انتقادات هم مطرح شود آن وقت برای حل مشکلات اقدام لازم باید صورت گیرد. (25/3)
1630- وزارت بهداشت اخیرا مردم را از موضوعی دیگر آگاه کرده که البته نگران کننده هم هست. از تله جمعیتی و کاهش جمعیت خبر دادند. واقعا آنقدر وضعیت جمعیت کشور خراب
است؟ (25/3)
1622- چرا باید دولت کره‌جنوبی اقدام به مسدودسازی منابع بانک مرکزی ایران کند؟ آیا فشارهای آمریکا آنقدر تاثیرگذار بوده. آیا کره‌ای‌ها فکر نکردند می‌توان مقابله به مثل کرد؟ (25/3)
1620- جوابیه آفتاب یزد. پیام دهنده محترم از بهشهر. پیرو پیامی که در مورد آموزش و پرورش بهشهر در مورخه 24/3/99 به شماره 1739 ارسال کردید بدینوسیله به اطلاع شما می‌رساند از سوی آموزش و پرورش منطقه جهت پیگیری مطالبه شما با دفتر روزنامه تماس گرفته شده است. لذا مقتضی است شماره تماس خود را جهت پیگیری موضوع اعلام نمایید. (25/3)
1616- از شهرک شهید محلاتی بارها با 137 شهرداری تماس گرفتم که بیایند شمشادهای خیابان درختی را آبیاری کنند اما توجهی از سوی شهرداری منطقه یک ناحیه 10 نشده است. درحالی که شهرداری منطقه قبلا خیلی بهتر عمل می‌کرد. شمشادها درحال خشک شدن هستند. (25/3)
1559- از قم تماس می‌گیرم. ما مدتها با گرانی سر و کار داریم. بعد از کرونا بدتر هم شده است. یک سطل ماست 10 هزار تومانی 15 هزار تومان شده است. مردم چقدر باید تحمل این گرانی‌ها را بکنند؟ مسئولان یک فکری کنند. (25/3)
1235- از روزنامه آفتاب یزد به خاطر چاپ پیام‌های مردمی تشکر می‌کنیم. امیدواریم صدای ما به گوش مسئولان برسد. (25/3)
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام