کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 22 مرداد 1399   Wednesday 12 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 13 خرداد 1399

صفحه خبر: اجتماعی

پسر جوان که به خاطر ارسال پیامک به مرد همسایه در مرگ مشکوک وی بازداشت شده در دادگاه ادعا کرد هیچ ضربه ای به قربانی نزده و بی گناه است .به گزارش رکنا، دوازدهم فروردین‌ماه سال ۹۷ زن و مردی میانسال پیکر بیهوش پسر 30 ساله شان به نام امید را به بیمارستانی در پیشوا رساندند اما امید بر اثر ضربه مغزی جان سپرد.پدر وی به ماموران گفت: پسرم بیرون بود .او سوار بر ماشین به خانه آمد اما حالش خوب نبود. چند دقیقه نگذشته بود که حالش بد شد و از هوش رفت. وقتی او را به بیمارستان رساندیم گفتند دچار ضربه مغزی شده است. احتمالاً یک نفر با پسرم درگیر شده و او را کتک زده است . با این ادعاجسد به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان علت مرگ را ضربه مغزی اعلام کردند. به این ترتیب پلیس به بررسی پرداخت .آخرین پیامک ارسال شده از طرف پسر همسایه به نام نوید بود که در آن نوشته بود «بابت اینکه عصبانی شده‌ام عذرخواهی می کنم ».با این پیامک پسر همسایه بازداشت شد .وی گفت: من و برادرم از میهمانی به خانه برمی گشتم که امید را سوار ماشین دیدیم .او حالت طبیعی نداشت و مست بود. او با ماشین و با سرعت زیاد به سمتم آمد که به او اعتراض کردم و شروع به فحاشی کرد او می خواست دعوا راه بیندازد که برادرم وساطت کرد و درگیری لفظی تمام شد و ما وارد خانه شدیم .دقایقی نگذشته بود که امید پیامکی برایم ارسال کردم و بابت رفتارش از من عذرخواهی کرد . من هم در پیامکی به او گفتم بابت اینکه از رفتارش عصبانی شده ام ،معذرت می خواهم .من اصلا با او درگیر نشده بودم. به دنبال اظهارات پسر جوان ودر حالی که اولیای مقتول، وی را در مرگ پسرشان مقصر می دانستند نوید بازداشت شد و در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد .وقتی نوید در جایگاه ویژه ایستاد اتهام قتل
را نپذیرفت و گفت: باور کنید من هیچ ضربه ای
به مقتول نزدم. درگیری ما لفظی بود.
او مست بود و حال طبیعی نداشت که به من فحاشی کرد. من هم می خواستم با او درگیر شوم اما برادرم مانع شد و ما وارد خانه شدیم .همان شب مقتول برایم پیامک ارسال کرد و عذرخواهی کرد و من هم پاسخ او را دادم. ارسال همین پیامک باعث شد به دردسر بیفتم و بی دلیل بازداشت شوم. من بی گناهم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام