کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 24 فروردین 1400   Tuesday 13 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 09 اردیبهشت 1399

صفحه خبر: اجتماعی

۲تن از گنده لات‌های فضای مجازی توسط پلیس دستگیر شدند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، هر کدامشان یکه بزن محله خود بودند و خط خطی‌ها‌ی صورتشان نشان از سابقه دعواهایشان دارد. اما با آمدن فضای مجازی، اراذل و اوباش محلات درگیری‌های خودشان را از سطح شهر به صفحات مجازی آورده‌اند و با کری خواندن و تهدید در فضای مجازی، آن‌ها را به دعوا در فضای حقیقی تبدیل می‌کنند. اتفاقات و کری‌خوانی‌هایی که در فضای مجازی هم تحت نظر پلیس است و نتیجه اعمالشان منجر به عملیات‌های ضربتی و دستگیری آن‌ها می‌شود. تازه‌ترین این عملیات‌ها دستگیری ۲ تن از برادران اوباش پایتخت است که در ۲ هفته گذشته کلیپی مبنی بر رجز خوانی و... منتشر کردند و توسط پلیس امنیت عمومی‌تهران بزرگ دستگیر شدند. برادرانی که در سابقه خود علاوه بر چاقوکشی و ... این بار به علت کری خوانی و گذاشتن قرار دعوا در فضای مجازی به دام پلیس افتادند. برادر بزرگ خانواده که خود را راننده کامیون معرفی می‌کند، می‌گوید که اگر کسی کارمان نداشته باشد کاری با او نداریم و آخر همه‌ این ماجرا‌ها به دستگیری ختم می‌شود. سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی‌تهران بزرگ اظهار کرد: بسیاری از اقدامات و کری خوانی‌های افراد در فضای مجازی بوده و اقدامات عملی آن‌ها در فضای حقیقی صورت می‌گرفت. او افزود: ما با شناسایی۳ مخفیگاه آن‌ها در سطح شهر تهران، همزمان تیم‌های عملیاتی را آماده کردیم و دستگیری افراد در غرب تهران صورت گرفت. رئیس پلیس امنیت عمومی‌تهران بزرگ بیان کرد: این ۲ نفر 7 اردیبهشت ماه دستگیر شدند. سردار ذوالقدری بیان کرد: از این اشخاص یک قبضه سلاح کلت کمری، چند قبضه سلاح سرد، یک دستبند، گارد و سپری برای نرسیدن آسیب به دست که در نزاع‌های
دسته جمعی استفاده می‌شود کشف و ۲ وسیله نقلیه آن‌ها که پلاک
جعلی داشتند توقیف شد. رئیس پلیس امنیت عمومی‌تهران بزرگ ادامه داد: تحقیقات درباره پرونده این افراد ادامه دارد و آن‌ها با تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی می‌شوند. سردار ذوالقدری گفت: این دو نفر سابقه کیفری ندارند و در گذشته درگیری‌هایی را داشته اند. او ادامه داد: کسانی که در فضای مجازی و حقیقی اقدام به کری خوانی، قدرت نمایی، رجز خوانی و ... می‌کنند، بدانند که پلیس امنیت تهران بزرگ به هیچ وجه اجازه نخواهد داد نظم اجتماعی را بر هم زنند و قاطعانه برخورد می‌کنیم.
رئیس پلیس امنیت عمومی‌تهران بزرگ گفت: در لحظه دستگیری، افراد ۲ قبضه سلاح سرد از نوع قمه و گارد در زیر بالشت خود آماده داشتند که اگر کسانی خواستند درگیر شوند ، بلافاصله آمادگی مقابله را داشته باشند. او ادامه داد: خوشبختانه همکاران ما در یک اقدام غافلگیرانه بدون
وارد شدن کوچک‌ترین خسارتی، سلاح‌های سرد و گرم افراد را توقیف کردند. سردار ذوالقدری بیان کرد: ما با ایجاد طرح‌هایی اقدام به جمع آوری این قبیل افراد در سطح شهر تهران می‌کنیم و با برخورد قاطعانه و جمع آوری مستندات و مدارک، اشخاص را به مقام قضایی معرفی خواهیم کرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام