کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 شهریور 1400   Sunday 19 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 01 اردیبهشت 1399

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
2011- به خاطر بروز این ویروس، مسئولان بهداشت و نیروهای نظام پزشکی و درمانی در حال تلاش هستند کسی دوست ندارد در حرمین شریف بسته شود اما چاره‌ای نیست برای رعایت نکات بهداشتی مجبوریم درب آنها بسته باشد. چرا بعضی‌ها حرمت‌شکنی کردند درب حرم حضرت معصومه(س) را شکستند و وارد آن شدند. آقای مظفری اَیا این افراد دیندار هستند؟ (27/12)
2018- قانون باید محکم با قانون‌گریزان برخورد کند. نباید اجازه دهد عده‌ای خودسر عمل کنند و به قانون توجه نکنند. (27/12)
0859- قابل توجه مسئولان وزارت ارشاد! روزنامه آفتاب از قرار معلوم با مشکلات زیادی برای ادامه کار مواجه است. لطفا در حد امکان زیر بال آفتاب و دلگیر نشریات را بگیرید تا مردم از نعمت خواندن نشریات محروم نباشند. (28/12)
0928- این اظهار محبت و ارادت آقای جواد خیابانی به آقای حدادیان بسیار جالب است. (28/12)
1031- در این یک سال اخیر، خیلی زحمت کشیدید سال بدی بود امیدواریم سال جدید سال خوبی باشد. اما خبرهایی که در مورد کرونا می‌شنویم ناراحت می‌شویم. خصوصا شنیدیم عده‌ای در حرم حضرت معصومه (س) رفتند حرفهایی زدند خیلی ما را ناراحت کردند. آیا نمی‌دانند چقدر جامعه پزشکی در این باره زحمت کشیده حتی عده‌ای از آنها در راه مبارزه با کرونا شهید شدند، چرا قانون شکنی کردند و وارد حرم شدند؟ (28/12)
1221- من خواننده قدیمی شما هستم. چرا صفحات خود را کم کردید؟ گران هم کردید. مطالب هم کم است آیا توقع دارید مردم باز روزنامه شما را دنبال کنند؟ (28/12)
آفتاب یزد: روزنامه گران نشده و کاهش تعداد صفحات برای چند روز بود که از بحران کرونا در مرحله اول عبور کنیم.
1403- از کوزه همان تراود که در اوست. در آفتاب یزد آمده چرا رسانه ملی خیابان خلوت‌کن نیست؟ به سریال‌های ماندگار هم اشاره کرده است. باید عرض کنم وقتی برخی مدیران رسانه چندان کارآمد نیستند نمی‌توان چنین انتظاری از برنامه‌های این رسانه داشت مگر یک خانه تکانی در این رسانه صورت گیرد. (28/12)
1519- هنوز سال 99 شروع نشده این همه عذاب می‌کشیم، حالا هم از کرونا باید عذاب بکشیم. سال 98 سال سختی بود. (28/12)
1005- با تبریک سال نو امیدوارم سال پرکتی برای همه باشد. پیشنهاد می‌کنم آقای رحیم‌پورازغدی از سخنان خود کپی گرفته و آنها را در زمانی مناسب به عنوان خاطرات خود چاپ کند. (2/1)
1905- عده‌ای با استفاده از برخی شعارهای ارزشی شروع به چوب لای چرخ دولت گذاشتن می‌کنند این کارها جز به هم ریختن اوضاع فایده‌ای ندارد. مردم هم اینها را می‌شناسند. (5/1)
1906- چرا عده‌ای حتی در مقابل دنیا و در رسانه‌ها به دولت توهین می‌کنند؟ آیا نباید با اینها برخورد شود؟ (5/1)
1907- هر وقت قرار نیست روزنامه منتشر شود لطفا قبلا اطلاع‌رسانی کنید که بدانیم و آنقدر در خیابان‌ها سرگردان پیدا کردن روزنامه نباشیم. (5/1)
0857- از مدتهای مدید دلسوزان کشور عنوان کردند جناب ریاست جمهور محترم آب را از سرچشمه مهار کنید تا سیل وارد شهر نشود. منظور این است نباید عده‌ای غیرمتخصص در کار دولت دخالت کنند و هرج و مرج به وجود آورند. (6/1)
1241- صدا و سیما از لحاظ پخش برنامه‌های مورد رضایت مردم کفگیرش به ته دیگ خورده و کارش به جایی رسیده که دست به دامن برخی برنامه‌های بی‌خاصیت و مسابقه از کی بپرسم شده است. (6/1)
1631- از 18 کانال تلویزیونی تعدادی که خاموش است بقیه هم تبدیل به پخش آگهی‌‌های بازرگانی شده‌اند. پس سهم مردم از استفاده از این رسانه چیست؟ (8/1)
باعرض سلام و ادب، وقتی اعلام می شود که در اتوبوس و مترو و تاکسی فاصله جانبی رعایت شود مسلم است که تعداد مسافران به صورت فشرده کم و از طرفی زمان انتظار زیاد می‌شود از این جهت برای جلوگیری از اتلاف وقت مردم تعداد سرویس‌دهی‌های حمل و نقل هم بایستی زیادشود.
آفتاب یزد: متاسفانه شهرداری تهران در این خصوص برنامه ندارد و از طریق همین رسانه بارها مطلب نوشته شده است.
...0922
با عرض سلام و ادب، خدمات کلیه کادر درمان و بهداشت در این شرایط حاکم کرونا را می‌توان منجیان دینداران و یاری کنندگان دین پس از مدافعان سلامت نامید زیرا که دین الهی به دست امت اسلامی زنده و پابرجا می‌شود. خسته نباشند و خدا قوتشان بدهد.
...0922
سلام. درخصوص وام ازدواج می‌خواستم مطلبی راعرض کنم طبق آمار10000نفر از متقاضیان وام ازدواج 50ساله بودند و30000نفر40ساله چرا باید اینطوری باشد؟ حرف و عمل مسئولان یکی نیست به قول مرحوم سعدی دوصد گفته چون نیم کردار نیست.
آفتاب یزد: متولی امور جوانان در کشور مشخص نیست و وزارت ورزش و جوانان هم صرفا کار ورزشی می‌کند.
...0919
آخه این چه وضعشه مگر وکلای ملت تو مجلس نگفته بودن که این خودروسازان باید به بخش غیردولتی غیرخصولتی منتقل شوند پس چرا دوباره از طراحی نو برای سال کنونی این خودروسازان گفتن آنهم در شرایط به شدت محصور شده با هزینه بیت‌المال برای دو خودروساز برخلاف ماده 52 و ماده45 سیاست‌های ابلاغی اصل44 که هرگونه انحصار رانت بر بازار نفی کرده و به تسهیل رقابت تاکید ورزیده برخلاف قانون تعریف شده بالادستی سند چشم‌انداز1404. این مسیرجاده بی‌انتها سرابی چند دهه چند بار باید آزموده
شود تجربه دنیا چرا نباید استفاده شود که نوع بازارشان حضور انواع برندها با تعرفه جهانی رقابتشان اولویت بودن منافع رفاه مصرف‌کنندگانشان شود اگر قراره این سیکل مجداد شود پس قیمت‌های این خودروها را برگردانند به سال92یا93. وزیر مربوطه یا وزیر اقتصاد بارها از ارائه انتقال کامل این خودروسازان به بخش غیردولتی غیرخصولتی حرف زدند.
...0922
با توجه به افزایش سریع و روزافزون قیمتها و تورم شدید موجود در کشور و بالا رفتن وحشتناک نرخ کالاها و اجناس و ارزاق و خدماتِ عمومی و عدم کنترل قیمتها به طور شایسته، تعیین میزان حداقل حقوق کارگران و بازنشستگان به ترتیب مبلغ --/1835000 هزار تومان برای کارگران زحمتکش و مبلغ
--/ 2800000 تومان برای بازنشستگان تامین اجتماعی، اصلاً کافی نیست و نیاز به افزایش بیشتر و تجدید نظر کلی و اساسی دارد. محمود بلیغیان - اصفهان
...0913
صحبت از مدل جدید یا موتور جدید در مورد این دو تمامیت خواه انحصاری خودرو تناقض دارد با آنچه نمایندگان مجلس قانون گفتن واگذاری کامل به بخش خصوصی ما مردم دیگر تحمل هزینه‌های تحمیل شده این انحصار غیررقابتی 48ساله پرهزینه عبث فرسایشی دو مرکب‌ساز را نداریم که سالانه از بابت فقط تلفات 32میلیارد دلار طبق دیدگاه کارشناسان هزینه تحمیل می‌کنند بدون تلفات جرحی قطع عضو و نخاع طبق برآورد کارشناسان از زمان بنا نهادن خودرو دهه 40شمسی تا اوایل دهه90شمسی بالای200میلیارد دلار هزینه روی دست مردم گذاشت بدون رانت‌ها تزریق پول سالانه تامین مالی گوناگون مثلا برای طراحی ایجاد انحصار دادن یارانه‌ها بنگاه‌داری شرکت‌داری باشگاه داری ساختن کارخانه خارج کشور و... طبق آمار از سال 1380تا 1395 تلفات‌شان بالغ بر 347776 نفر بود؟ این حمایت عبث بایدتا کجا باشد هیچ صنعتی اینطور نازپرورده حمایت نشد.
...0921
2300- ما هم تحریم‌های ظالمانه آمریکا را باید تحمل کنیم هم این دوران سخت کرونایی را. (19/1)
1826- مردم چه قدر می‌توانند تحمل کنند در خانه بمانند. چه کار کنند باید مردم تامین شوند مردم مشکل معاش دارند. (19/1)
1544- از قزوین تماس می‌گیرم. خواستم سوال کنم من تحت پوشش کمیته امداد هستم اما هنوز نتوانستیم لوازم بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا را تهیه کنیم؟ ما از کجا تهیه کنیم تا با این وضعیت بحرانی مقابله کنیم. (23/1)
1102- خوشحالم که روزنامه آفتاب یزد چاپ شد. شما هم رعایت کنید تا انشاءالله کرونا را شکست بدهیم. مردم واقعا گرفتار هستند. به خاطر نداری بین خانواده‌ها اختلاف افتاده. مردم طبقه ضعیف نیاز به کمک دارند. (23/1)
0444- با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه. چرا مدتی ستون خط روی آفتاب که نظرات مردمی است چاپ نمی‌شود؟ لطفا مجددا این ستون را چاپ نمایید. (23/1)
آفتاب یزد: از اول اردیبهشت در سه صفحه ستون پیام‌ها را عرضه کرده‌ایم.
0302- در شهر رامشیر که 4 عروسی یک جا انجام گرفته باید بگویم این منطقه بسیار کوچک است. جمعیتی ندارد که آنقدر از برپایی این 4 عروسی می‌گویند. (24/1)
1927- تکریم ارباب رجوع توسط نیروهای حراست و نهادهای دولتی و زیرمجموعه آن، موضوعی است که باید به آن پایبند باشند. حسن خدمت و صداقت آنان نیز یک اصل است. (24/1)
0437- انتظار داریم مسئولان محترم گمرک امسال هم با قانون ممنوعیت واردات کالاهای خارجی تولید داخلی را تقویت کنند تا در راستای جهش تولید حرکت کنیم. (24/1)
2020- روزنامه روز شنبه شما اگر آن جدول و چند تا خبر حوادث هم نداشت با عرض شرمندگی به هیچ دردی
نمی‌خورد. (24/1)
0049- جناب لطفی بازیگر تلویزیون و سینما گفته است چرا حمایتی از هنرمندان پیشکسوت نمی‌شود؟ باید عرض کنم به روایتی چون هم وزیر ارشاد و هم مسئول صدا و سیما شاید چندان میانه خوبی با حمایت از هنرمندان قدیمی ندارند. (24/1)
1941- وقتی از تلویزیون خدمات نیروهای عرصه جهاد و سلامت را می‌بینیم که برای شکست کرونا جان خود را به خطر می‌اندازند برای آسیب دیدگان این بیماری خدمات رفاهی انجام می‌دهند کمال تشکر و قدردانی را
داریم. (24/1)
1254- کسی که سال 76 یا 77 با مدرک فوق لیسانس بازنشسته شده 2 میلیون و هشتصد یا 3 میلیون می‌گیرد با کسانی که حالا با حقوق 7 تا 10 میلیونی بازنشسته می‌شوند چرا باید 15 درصد به حقوق همه آنها اضافه شود؟ آیا این همسان‌سازی است؟ آقای نوبخت چگونه محاسبه
کردند؟ (25/1)
1252- آقای مظفری! وام 1 میلیونی که قرار است پرداخت کنند هر ماه باید بیشتر یارانه را قسط بدهند. کسی که به این پول احتیاج دارد باید سود وام هم بدهد. مگر این مبلغ چقدر است که مردم بخواهند اضافه هم پرداخت کنند. بهتر است مردم را رعایت کنند. (25/1)
2158 - برخی تولیدکنندگان با تبلیغ محصول خود در صدا و سیما از طرفی جیب صدا و سیما را پر می‌کنند از طرفی جیب مردم را خالی می‌کنند. تا جایی که از وجود مستربین بنده خدا برای تبلیغ محصول خود بهره می برند. (9/1)
1825- ببخشید چرا در برخی مدیریت‌ها در دوران کرونا شاهد بی‌کفایتی هستیم؟ مراقب باشیم وعده ندهیم. (12/1)
1555- امیدوارم روزنامه‌ها منتشر شوند فعالیت آنان متوقف نشود. هیچ روزنامه‌ای بسته نشود وگرنه ما سرگردان
می‌شویم. (13/1)
پیام‌های مردمی در صفحات 3-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام