کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 16 فروردین 1399   Saturday 4 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 08 بهمن 1398

صفحه خبر: صفحه آخر

امیر حسین ذاکری ‪-‬ دیروز درمورد صحبت‌های هیلاری کلینتون که گفته بود" اولویت ما کنارگذاشتن ترامپ است" حرف می‌زدیم.یکی از همکاران که خیلی تیپ دیپلمات و "مود" دیپلماتیک گرفته بود و پیرهن یقه دیپلمات و کت و شلوار رسمی پوشیده بود از هیلاری تعریف کرد و گفت: باید از دموکرات‌ها حمایت کنیم. همین باعث جنجال در جلسه بین موافقان و مخالفان شد. خیلی بدتر از جنجالی که درکنسرت شهرداد روحانی پیش آمد (به دلیل اینکه آقای روحانی یعنی شهرداد روحانی رهبرارکسترحضور نداشت و یک نفر در تالاروحدت به مردم می‌گوید: روحانی فرار کرده! همین باعث جنجال درکنسرت شد و...)
* در جلسه امروزهم همکارمان معروف به اجنبی ستیز به این دوست ما که ژست دیپلمات گرفته بود و وی را "دموکرات دوست" معرفی کرد، گفت: این حرفارو نزن این کلمات و سخنان اجنبی دوستانه را بکار نبر، مدیر روزنامه میندازدت بیرونا؟ ولی همکار "دموکرات دوست" ما از آن "لبخند‌های دیپلماتیک" زد و گفت: مدیر ما شاید با حذف کلمات یا ممیزی موافق باشند اما با حذف کارمندش خیر! بنده به عنوان یک دیپلمات می‌گویم: باید برای انتخابات آینده همیاری کنیم. برخی ازاعضای جلسه با اعتراض گفتند: تو انتخابات خودمون را ول کردی چسبیدی به انتخابات دیگران؟ وی با خشم عجیبی مثل آنچه اخیرا از آقای ظریف در سخنانشان دیدیم به وی چشم غره رفت و گفت:" من هر جا که صلاح بدانم هستم. ما آماده هر گونه رویارویی هستیم خصوصا برای رویارویی با دموکرات‌ها و جلسه با آنها برای زدن ترامپ" همه خندیدند.یکی ازهمکاران گفت: انصافا بد هم نمی‌گوید باید کاری کنیم شاید بشه این مردک را از
کاخ سفید بیرون کنیم. آنوقت دیگه نیازی نیست تحریم‌ها را دور بزنیم بلکه تحریمارو بیرون میکنیم به جاش ارزونی به خونه مون راه میدیم! ارزونی میهمون خونه‌ها میشه، جان تازه‌ای تو سفره‌ها تو خونه‌ها براه میشه،اصلا همون شعر سخیف و منیفسشن "عشق و حال جاری میشه" واقعا مثل یه رود جاری میشه! همه خندیدند. یکی از همکاران که تحت تاثیر حرف وی قرار گرفته بود، گفت: راست میگه بابا حالا یه ائتلافی هم با دموکرات‌ها بکنیم چی میشه؟ ائتلاف برای انتخابات که چیز غریبی نیست. تازه یکی ازنمایندگان خودمان هم گفته:باید بتوانیم برای مقابله با ترامپ با نمایندگان دموکرات رابطه برقرار کنیم. همین جمله دوباره اسباب درگیری و جنجال در جلسه شد.تا یک جلسه دیگر بدرود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام