کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 18 تیر 1399   Wednesday 8 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 05 بهمن 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1706- ما از این حرف آقای روحانی حمایت می‌کنیم. بگذارید در انتخابات همه احزاب و گروهها شرکت کنند. با یک جناح نمی‌توان کشور را اداره
کرد. (25/10)
آفتاب یزد: آقای روحانی 6 سال است که رئیس‌جمهور است و بحث صلاحیت‌ها هم همیشه بوده است. چی شده امسال دلسوز شده‌اند؟
2012- آمریکایی‌ها گورشان را از منطقه کم کنند آرامش بیشتری بر خاورمیانه حاکم می‌شود. (20/10)
1317- به آقای ذاکری تبریک می‌گویم. فکر می‌کردیم همیشه ایشان فقط در طنز تبحر دارد اما مشخص شد در مطالب جدی هم تبحر نوشتاری دارند. همانقدر که از مارتین لوترکینگ آزادی‌خواه سیاه پوست آمریکایی یاد کردید سپاسگزارم. واقعا از نوشته‌‌هایتان لذت بردم. قلمتان مستدام. استاد بازنشسته دانشگاه از تهران(20/10)
1401- با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و تحریم‌ها فعلا به صلاح نیست از مربی خارجی استفاده کنیم با مربیان داخلی تیم‌ها را ببندیم. وقتی وضع اقتصادی مردم خوب نیست چرا پول خرج مربیان خارجی کنیم. به جام جهانی هم نرویم. مهم نیست بریز و بپاش پول در فوتبال را باید خاتمه داد. (21/10)
1421- به نظر اجرای نه چندان مناسب طرح مدیریت پارک حاشیه‌ای در منطقه 2 شهر تهران طرح موفقی نباشد و گره‌ای از مشکلات ترافیکی منطقه حل نمی‌کند. (21/10)
1505- رئیس کل بانک مرکزی حرف بجایی زده‌اند. چون بازگرداندن اعتماد مردم سخت است. (21/10)
1509- متاسفانه کشور درگیر مسائل زیادی شده است. حل این مشکلات نیاز به تدابیر اساسی دارد. (21/10)
1531- داعش دوباره سعی دارد در بخش‌هایی از عراق نفوذ کند. اینجاست جای بزرگمردی چون شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی خالی
است. (21/10)
1612- به چه دلیلی شورای شهر تصمیم داشت نام خیابان جهان پهلوان تختی را عوض کند؟ از فرمانداری تهران به خاطر مخالفت با این طرح تقدیر و تشکر داریم. (21/10)
1920- اگر دقت عمل و هوشیاری بهتری صورت می‌گرفت حادثه سقوط هواپیما پیش نمی‌آمد. باید مدتی پروازها کنسل می‌شد. (21/10)
0127- در مطلبی در آفتاب یزد نوشته چرا در سینما سوپراستار نداریم؟ باید عرض کنم داریم خوب هم داریم. منتها سوپراستارشناس نداریم تا از وجود آنان استفاده شود. مقصر اصلی هم وزارت ارشاد است. (22/10)
1230- به نظر من یکی از عواملی که باعث شد شهید سردار سلیمانی در دل همه مردم جای بگیرد این بود که خود را وابسته به گروه و جناحی نکرد. امنیت ملی را بر منافع شخصی ارجحیت می‌داد. همیشه درحال دفاع از کل کشور بود. اهل باند و گروه نبود. اما عده‌ای حاضرند منافع ملی را فدای سلایق شخصی می‌کنند و تصمیمات احساسی می‌گیرند. (22/10)
1434- از اصفهان تماس می‌گیرم. پیامی برای وزارت خارجه و سفیر انگلستان دارم. به سفیر انگلیس می‌گویم چرا در زمان تشییع جنازه شهید سلیمانی شرکت نکرد و با مردم ایران همدردی نکرد. اما در تجمع جلوی دانشگاه شرکت می‌کند؟ (22/10)
1501- دولت آمریکا اگر عاقل باشد از عراق خارج می‌شود حداقل بیشتر پایگاه‌های خود را خالی می‌کند. اگر دولت عراق هم رعایت آمریکا را بکند اما گروه‌های زیادی در عراق هستند مخالف حضور آمریکا هستند ممکن است خودجوش به آمریکایی‌ها حمله کنند اوضاع کشور عراق و منطقه به هم بریزد. خروج آمریکا بهترین کار ممکن است. (22/10)
خوب است ستاد انتخابات یکسری بایدها را در یک قالب مشخص که مردم باید بدانند را در یک سایت بگذارند تا کاندیداهایی که یکسری نقاط ضعفشان را می‌خواهند با تبلیغات زیاد بپوشانند نتوانند این کار را بکنند. مثلا فردی که چندین سال رئیس یک سازمان بوده از دستاوردهایش
به صورت کمی و خلاصه و بدون متن‌های احساسی مطالبی را درج کند.
...0910
سلام. یه دندون میریم بکشیم صد هزار تومن تا صدوپنجاه هزار تومن دندانپزشک میگیره، واسه پرکردن دندون پونصد هزار تومن میگیرن، باید به اون دندانپزشک بگیم شما مگه چی کار میکنی چه کار سنگینی میکنی واسه یه دندون این همه پول میگیری؟ دفترچه رو هم که قبول نمیکنن، جناب وزیر بهداشت کجایی؟ آدم باید دو روز کارکردشو بده یه دندون بکشه وای به حال پرکردن.
...0919
چرا فکر اساسی برای کارگران فصلی نمیشه، بنده کارگر ساده هستم، چند روزه بیکارم حتی کرایه بلیت برگشت به شهرستان رو ندارم به داد مردم برسید خواهشا.
...0902
عدم استفاده از سیم کارت ایرانسل و همراه اول به مدت نود روز باعث سوختن سیم کارت و سلب مالکیت می‌شود. قبل از نود روز حق قطع سیم کارت ندارند. در مشهد قبل نود روز قطع می‌کنند! مرتب باید الاف اینها باشیم و برای وصل به ایرانسل و همراه اول برویم! اگر این دو شرکت عرضه مدیریت ندارند بدهند به یک شرکت خارجی. این دو شرکت ناتوان هستند!
...0939
محل کار بنده خیابان پانزده خرداد غربی چهار راه گلوبندک می‌باشد الان چندین ساله که شهرداری منطقه قصد ایجاد زیرگذر عابر پیاده برای چهار راه گلوبندک جهت عبور و مرور عابرین پیاده جهت کاهش ترافیک و راهبندان را دارد اما چندین ساله که فرآیند ساخت آن به صورت نیمه تمام مانده و سازه‌های شهرداری باعث سد معبر و کسادی بازار پاساژ بهروز شده است لطفا بفرمایید هرچه زودتر تعیین تکلیف شود.
...0912
با عرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. از انتظارهای بحق و در شان نظام مقدس اسلامی است که متولیان متعهد ذیربط، چاپ جدید کلیه کتب مقدس قرآن کریم را به ترجمه با واژه‌های قابل درک برای همه سنین و جایگاه علمی مزین نمایند تا همگان با تلاوت با تدبر و تامل مصحف شریف، از فیوضات سعادت و هدایتبخش آیات نورانی محروم نمانند.
...0938
با سلام. مادر من ماهیانه 200هزار تومان از تامین اجتماعی می‌گیرد مستمری بگیر است دفترچه درمان نمیدن از کمیته امداد حذف شد بعد از وزارت کار اس اومد شما مشمول کمک دولتی هستید بخدا قسم معیشتی نمیدن بیماری خاص دارد به نام صغری.... شعبه دو رشت شما را به خدا چاپ کنید حتی اس وزارت کار را برای شما دادیم.
...0939
اگر در جامعه اسلامی ما سنت تقدیر و تشکر از همه خدمتگزاران نمونه‌ای که نیاتشان خیر و خداپسندانه است، حفظ و پابرجا شود قطعاً آثار مفید فراوانش مترتب می‌شود. از جمله افزایش اشتیاق خدمت سایرین به همنوعان را می‌توان مثال زد. بی‌شک روش فوق گروه کم کار و یا مغرض را متنبه می‌سازد.
...0938
در حال حاضر عزیزان هموطن سیل زده و آواره در استان سیستان و بلوچستان به کمک‌های فوریتی برای حفظ حیات و بهره‌مندی از حداقل امکانات رفاهی نیازمند هستند. مسئولان و مردم عزیز دلسوزانه در این امر مقدس انساندوستانه و خداپسندانه همیاری کنند که ثوابی از این بالاتر نیست.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1620- چندی پیش آقای کواکبیان نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفته بودند می‌خواهیم با مخالفان ترامپ در آمریکا دیدار کنیم. به نظر پیشنهاد خوبی است باید ضمن مقابله با ترامپ با عقلای آمریکا به گفت‌وگو نشست و به جهان‌ نشان بدهیم ما اهل دعوا نیستیم و فقط از خودمان دفاع می‌کنیم. (17/10)
1631- اروپایی‌ها هیچ کاری برای ما نمی‌کنند برای حفظ برجام هیچ کاری نمی‌کنند در مورد شهادت سردار سلیمانی برخورد قاطعی با آمریکا نداشتند از طرفی هم فشار می‌آورند که اف‌ای‌تی‌اف را تصویب کنیم. چرا اروپا همه چیز را یکطرفه می‌خواهد؟ چرا اقدامی که باعث دلگرمی شود انجام نمی‌دهد؟ (17/10)
1648- امیدواریم شایعه مربوط به تغییر محاسبه نرخ برق کذب باشد، چون مردم می‌دانند تغییر محاسبه به معنای افزایش نرخ است. (17/10)
1649- درحالی که در برخی کشورها پزشکان تا 45 درصد از درآمد خود را مالیات می‌دهند مثل پزشکان در کانادا یا چین پس حداقل پرداخت 10 درصد مالیات پزشکان یک ضرورت است و باید آن را به سازمان مالیاتی پرداخت کنند. اگر تا حالا چنین نبوده یک اجحاف به مالیات دهندگان دیگر بوده. (17/10)
1652- خواستم بگویم استفاده از رمز یک بار مصرف برای سالمندان بسیار سخت است خصوصا که زمان مهلت استفاده از رمز هم کوتاه است. (17/10)
1708- اگر کنگره آمریکا معتقد است هرگونه حمله باید با مجوز کنگره باشد پس چرا دولت ترامپ را به خاطر حمله بدون مجوز به میز محاکمه نمی‌کشاند؟ چرا آنان را مجبور به پاسخگویی نمی‌کند؟ (17/10)
1710- سنگ تمام مردم برای تشییع سردار سلیمانی یکی دیگر از عنایات الهی و نشانه محبت مردم به دلسوزان نظام و کشور بود. اما مسئولان باید قدردان محبت این مردم باشند و برای رفع مشکلات آنها چاره‌اندیشی کنند. (17/10)
1712- بالاخره هر چه باشد در چند روز اخیر قیمت ارز افزایش داشت بازار دچار التهاب شد. چگونه آقای همتی رئیس بانک مرکزی می‌گوید مردم نگران نباشد نرخ ارز افزایش نمی‌یابد؟ طلا و سکه هم افزایش داشت. برای کسانی که در حال ازدواج هستند و خرید طلا برای آنها ضروری است این افزایش قیمت‌ها، مشکل آفرین شده است. (17/10)
1705- نماینده کاندیدای دموکرات در آمریکا گفته من بارها گفته‌ام رویارویی با ایران باعث می‌شود جنگ در عراق و افغانستان مانند پیک نیک به نظر برسد. آیا وجود چنین برداشت‌هایی که از خطرات جنگ وجود دارد بهتر نیست خود عقلا در آمریکا افسار این رئیس‌جمهور گستاخ را مهار کنند؟(17/10)
1701- موضع دولت آلمان و انگلستان هم بعد از حادثه ترور سردار سلیمانی هیچ خوب نبود. توقع می‌رفت قدری در مواضع خود نسبت به آمریکا با تندی برخورد کنند اما این کار را نکردند. آنها هم در قضیه برجام هم موضوع شهادت سردار بزرگمرد ما قاسم سلیمانی خیلی منفعل و بی‌خاصیت نشان دادند. (17/10)
آفتاب یزد: از دشمن از جمله انگلیس چه انتظاری می‌توانیم داشته باشیم آنها در طول دهه‌ها و یکصدسال اخیر جز دشمنی با ملت ایران هیچ کار دیگری نکردند.
1920- در حال حاضر بعید است هیچ مربی ایرانی مسئولیت سرمربیگری تیم ملی را آن هم در این شرایط حساس که تیم ملی برای صعود به جام جهانی کار سختی دارد قبول کند. این یک ریسک بزرگ است. (20/10)
2112- آیا بالاخره آقای ظریف وزیر امور خارجه روادید سفر به آمریکا را می‌گیرد یا از سفر به نیویورک برای شرکت در سازمان ملل منصرف می‌شود؟ اگر این اتفاق بیفتد اوج خصومت و جهالت آمریکایی‌ها نمایان می‌شود. حضور در سازمان ملل حق مسلم هر کشوری است. (20/10)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام