کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 10 فروردین 1399   Sunday 29 March 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 03 بهمن 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1337- آفتاب یزد! شما بهترین روزنامه‌ای هستید که در طول عمرم خوانده‌ام. لطفا همیشه درددل‌های ما را چاپ کنید. قرارداد آقای گل‌محمدی چرا 9 میلیارد در این شرایط و بحران و سیل باید خرج داشته باشد؟ به خدا مردم خسته شدند. این 2 تیم را واگذار کنند دست از سر مردم بردارند. این پول‌ها الان باید خرج سیستان و بلوچستان
شود. (25/10)
آفتاب یزد: از اینکه لطف به روزنامه آفتاب یزد دارید متشکریم ولی بهترین نیستیم و می‌توانیم جزو بهترین‌ها باشیم.
1515- واقعا رسانه ملی با برخی برنامه‌هایش خصوصا برنامه‌ای که در آن یک خانم مجری اظهارنظرهای عجیب و اختلاف‌انگیز می‌کند درحال از دست دادن مخاطبین بیشتر است. (25/10)
1657- آقای روحانی! شما از وحدت و همدلی می‌گویید حرف درستی است اما برخی دائم سعی در تفرقه‌انگیزی و اختلاف دارند. حتی بین مردم می‌خواهند اختلاف بیندازند. به مردمی که با تفکر آنها مخالف است توجه ندارند یا اصلا جزو مردم حساب نمی‌کنند با وجود چنین تفکراتی، همدلی کار سختی است. اما امیدواریم همدلی ایجاد شود برخی هم دست از اغراض سیاسی بردارند. (25/10)
1641- از حضور و کمک و امدادرسانی نیروهای نظامی در مناطق سیل‌زده و رسیدگی به حادثه‌دیدگان سیل کمال تشکر و قدردانی را داریم. امیدواریم که کمک‌های امدادی آنها و مردم هرچه سریع‌تر مشکل این هموطنان ما خصوصا در سیستان و بلوچستان را برطرف کند. (25/10)
1637- از مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تشکر می‌کنیم. چون گفتند در زمستان امسال قطعی گاز نخواهیم داشت. لااقل یک مسئول یک خبر خوب به مردم داد. (25/10)
1520- اینکه آقای روحانی رئیس‌جمهور گفته است با یک جناح نمی‌شود کشور را اداره کرد حرف بجایی است. این سخن را به خصوص به رسانه ملی باید خطاب کرد که فقط توجه به یک جناح خاص دارد. (25/10)
1531- طرح توافق ترامپ جایگزین برجام فیلم جدید اروپایی‌هاست. چه تضمینی دارند که ترامپ به تعهدات خود پایبند باشد؟ آیا حاضر است تحریم‌ها را لغو کند؟ آمریکا هنوز هیچ کاری برای جلب اعتماد نکرده، بلکه سبب بیشتر تنش‌ها در منطقه شده است. اروپا هم این را می‌داند اما در مقابل آمریکا منفعل است. (25/10)
1547- ظاهرا برخی در صدا و سیما دوست دارند با اعصاب مردم بازی کنند. کسانی را به عنوان کارشناس می‌آورند که مردم را با حرف‌هایشان ناراحت کنند درحالی که جامعه نیاز به وحدت و آرامش دارد. (25/10)
1602- دلیل اینکه در برخی خیابان‌ها شهرداری‌ دست‌اندازها و سرعت‌گیرهایی ایجاد می‌کند و پس از مدتی آنها را جمع می‌کند، چیست؟ چرا هزینه اضافی می‌کنند؟ (25/10)
1612- آیا واقعا برخی از هنرمندان، کارگردانان و بازیگران از شرکت در جشنواره فجر انصراف دادند؟ (25/10)
1621- ما داروخانه‌داران با مشکلات زیادی روبه‌رو هستیم باید مطالبات ما از سوی سازمان بیمه سلامت پرداخت شود. چرا به ما توجه نمی‌شود؟(25/10)
1659- استفاده از حقوقدان‌ها در مساجد برای رسیدگی به حل مشکلات مردم و پیگیری قضایی یک طرح بسیار خوب است که از سوی قوه‌قضائیه پیشنهاد شده است. (25/10)
1703- آیا با رفتن سفیر انگلیس از تهران روابط تهران - لندن تیره و تار می‌شود؟ (25/10)
آفتاب یزد: انگلیس در هیچ زمانی همراه ملت ایران نبوده است، البته به این مفهوم نیست که روابط نباید داشته باشیم به هر جهت بسیاری از هموطنان ما در انگلیس ساکن هستند.
‌رسم شده است که شهرداری‌ها طبق قانون خودشان مبلغی را به عنوان جریمه می‌گیرند و اجازه پیشرَویِ بالکن‌ها مثلاً به سمت کوچه و خیابان و یا بلندی و ارتفاع بیشتر از حد ساختمان و یا به اصطلاح تراکم ساختمان و از این قبیل تخلفات ساختمانی و مجوز همسایه‌آزاری به اشخاص مختلف و سودجو می‌دهند، واقعاً چه کسی این حق را به آنها داده است که برای گرفتن پولی که معلوم نیست سرانجام چه می‌شود و از کجا سردر می‌آورد، برای مردم و آیندگانی که مجبور می‌شوند سالهای سال خود و فرزندانشان فضای کمتری را در محیط پیرامون خود داشته باشند و از کوچه و خیابان تنگ‌تری عبورکنند و یا از نور و آفتاب و نعمت‌های دیگر، تا چندین نسل بعداز آنها ‌محروم شوند تصمیم‌گیری کنند و مردم به خاطر چنین قوانینی سختی و زجر بکشند.
...0913
بنده از صحبت‌های آقای سیروان خسروی خوشحال شدم که چنین هنرمندانی داریم که خیلی خوب همه چیز رو درک می‌کنند واقعا بعضی از هنرمندان شورشو درآوردن و به خاطر هر اتفاقی میخوان سوء‌استفاده کنند به هر حال خیلی از این هنرمندان باید بدونند که توی صداوسیما مطرح شدن الان میگن ما دیگه توی صداوسیما کار نمی‌کنیم حالا که مردم براتون اهمیت ندارن خب با صداوسیما کار نکنید فقط بدونین که شما هنرمندان خیلی به مردم بدهکارین و این مردم هستن که به مرور شما رو پس خواهند زد و اینگونه افکار به ضرر خودتون میشه. بهزاد از گیلان
...0911
یکی از عوامل اصلی بدحجابی و بی‌عفتی در جامعه اسلامی، دوخت و توزیع لباس و پوشاک با مدل‌های غربی است که کاملاً با فرهنگ اسلامی و انسانی در تضاد است. یقینا"چنین تولید و توزیع‌ها توسط افراد سودجو به خودی خود باعث ترویج این منکر می‌شود اما باید زمینه‌های توقف آنها فراهم شود.
...0938
انتخاب پخش فیلم‌های سینمایی در دهه‌های گذشته موضوع بسیار مهمی است زیرا مطابقت یا عدم مطابقت محتویات فیلم‌ها با ارزش‌های اسلامی و دینی یقیناً برای نسل‌های امروزی تاثیرگذار است.
...0938
پس از شهادت سردار سلیمانی، ترامپ خیلی هارت و پورت و تهدید می‌کرد و پس از سیلی عین الاسد نشست سر جای خودش و ادعای صلح طلبی سر داد دنیای امروز این است قوی نباشی قورتت می‌دهند و بهت توهین می‌کنند.
...0912
حضرت فاطمه زهرا(س) می‌فرمایند: هرکس عبادات و کارهای خود را خالصانه برای خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت‌ها و برکات خود را برای او تقدیر می‌نماید.
...0938
سلام. از روزنامه وزین آفتاب یزد به خاطر اهمیتی که به مخاطب میده و سامانه‌ای گذاشته تا مردم حرف دلشون و مشکلات شهر و روستاشون رو بدون سانسور و ممیزی بیان کنند صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم مسئولین مربوطه اعم از وزارتخانه‌ها، شهرداری‌ها و... هم برای پیام‌های مردمی اهمیت و ارزش قائل باشند و جوابگوی پیام‌های مردمی باشند تا به نوعی مردم و مسئولین کنار هم باشند.
...0911
با سلام. الان نزدیک به دو سال است که با وجود ثبت نام و دریافت 45هزار تومان از ما هنوز خبری از کارت ملی هوشمند ما نیست. وقتی مسئولان ما نمی‌توانند کارت‌های الکترونیکی تولید کنند اجبار به لزوم داشتن کارت می‌کنید! من صبح تاشب تو بانکم به خدا به مشکل برخوردیم. ممنون از کارکنان گل روزنامه وزین آفتاب یزد. یا حق.
...0905
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
1716- خروج نیروهای آمریکایی از عراق، محکومیت آمریکا، رسوا شدن جنایت‌های آنان در جهان از اولین آثار شهادت سردار سلیمانی است. بهتر است آمریکایی‌ها گور خود را از عراق گم کنند وگرنه عراق گورستان آنها می‌شود. (16/10)
1312- اسرائیلی‌ها از ترس ایران اعلام کردند ما کاری در مورد اتفاق اخیر نکردیم و این موضوعی بین ایران و آمریکاست. درحالی که همه می‌دانیم بخشی از این توطئه‌ها و جنایت اخیر زیر سر خود اسرائیل است. (16/10)
2201- از دولت محترم آقای روحانی که در شرایط سختی هم قرار دارد خواهشمندیم حداقل ممنوعیت واردات خودرو از مناطق آزاد را بردارد وگرنه مناطق آزاد دچار لطمات اقتصادی می‌شود. باعث تورم وحشتناک قیمت‌ها در این مناطق شده است. این طرح فقط به نفع سرمایه‌داران است. (16/10)
0544- شهادت مظلومانه سردار بزرگ و پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را خدمت همه ملت ولایتمدار تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. امیدوارم راهش روشن و پررهرو بماند. (17/10)
1330- می‌خواستم به آقای ترامپ پیغام دهم حالا که به فکر گروگان‌ها افتاده و می‌خواهد به مراکز فرهنگی ایران حمله کند یاد حمله به طبس و شن‌های بیابان هم بیفتد! (17/10)
1430- اگر آمریکا به آقای ظریف وزیر امور خارجه ما اجازه روادید جهت حضور در نشست سازمان ملل را نداده پس می‌توان با این حساب نتیجه گرفت سازمان ملل یک سازمان ناکارآمد است که نمی‌تواند در مقابل این اقدام آمریکا قد علم کند. حضور در جوامع بین‌المللی خصوصا سازمان ملل حق همه کشورهاست. (17/10)
1445- درحالی که چیزی تا انتخابات آینده مجلس نمانده چرا برخی افراد از تریبون‌ها حرفهایی می‌زنند که باعث دلسردی مردم از انتخابات شوند. باید کاری کنند که سطح مشارکت مردم
بالا رود. (17/10)
1502- بالاخره این تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شد یا خیر. زمان می‌گذرد و تیم ملی بدون مربی و سرمربی بلاتکلیف است آن وقت رقبای ما در حال برنامه‌ریزی و تمرین هستند. با این حساب توقع برای موفقیت تیم معنا ندارد. (17/10)
1514- بعد از این همه فشارها که به مردم ما به خاطر تحریم‌ها وارد شده این داستان مکانیسم ماشه چه برنامه‌ای است اروپایی‌ها برای تهدید ما راه انداختند؟ چرا به جای کمک به مشکلات تهدید هم می‌کنند؟ (17/10)
1520- به نظر من که پیوستن یا نپیوستن به اف‌ای‌تی اف باید همگام و همسو با منافع نظام کشور و مردم باشد. هر تصمیمی که به نفع مردم است باید گرفته شود. (17/10)
1545- برای کاهش قیمت گوشت باید نژادهای گوشتی را در دام‌ها اصلاح کنیم. هر اندازه تولید بیشتر شود قیمت تمام شده کاهشی‌تر خواهد شد. با کار کارشناسی می‌توان قیمت گوشت را مناسب به دست مصرف‌کننده رساند. (17/10)
1549- در این شرایط خاص و اتفاقات پس از حادثه ترور سردار بزرگ ما قاسم سلیمانی برخی سودجویان می‌خواهند جو بازار را ملتهب نشان دهند. بهتر است مسئولان تعزیرات مراقب سودجویان باشند. (17/10)
1601- اگر طبق گفته برخی کارشناسان دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز حق دلالی دلالان است چرا مسئولان مربوطه نسبت به قطع کردن دست دلالان از بازار اقدام نمی‌کنند؟ گفته می‌شود حتی تا 40 هزار تومان در قیمت گوشت حق دلالی گرفته می‌شود اگر صحت داشته باشد برخورد با دلالان باید با جدیت صورت گیرد. مردم توان خرید ندارند باید به آنها کمک شود. (17/10)
1612- آیا در این شرایط می‌توان امید داشت که تحریم‌ها برداشته شود و ما هم به تعهدات برجامی خود بازگردیم کارشناسان لطفا توضیح دهند. (17/10)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام