کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 30 شهریور 1399   Sunday 20 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 آبان 1398

صفحه خبر: سیاسی

روی خط آفتاب
1437- من یک جانباز شیمیایی هستم. ماهی یک بار باید در بیمارستان بستری شوم. در بیمارستان آمل آقای مهدی گوران و داریوش میری پرستارانی هستند که ما را شرمنده محبت‌های خود کردند و از آنها تشکر و قدردانی می‌کنم. من سالی 10 تا 12 بار باید بستری شوم. اما این عزیزان با متانت و صبوری از من مراقبت کرده‌اند. (27/7)
1502- اخیراً در خبرها متوجه شدیم یکی دیگر از مسئولان هم ویلایی آنچنانی در لواسان دارد که قصد افزودن یک طبقه اضافه به آن هم داشته که توسط مسئولان جلوی این کار گرفته شده. عجب از کسانی که دم از مردم و مبارزه با تجمل‌گرایی می‌زنند! (27/7)
1439- من جانباز با حقوق دو میلیون و خرده‌ای چگونه زندگی کنم؟ چرا برای ما ارزش قائل نیستند؟ جواب تماس‌ها و پیام‌های ما را نمی‌دهند؟ (27/7)
1512- برای من این سوال مطرح است با وجود این حجم از فروش شرکت‌های خودروسازی و افزایش قیمت‌ها، چرا عنوان می‌شود خودروسازان بدهی کلان دارند؟ جریان چیست؟ چه دست‌هایی در کار است چرا حساب‌های خودروسازان شفاف‌سازی نمی‌شود؟ (27/7)
1739- به نظر من باید واردات خودرو مثل کشورهای دیگر آزاد شود تا انحصار هم از بین برود. طرح ساماندهی خودرو آنگونه که باید اجرایی نشده است. (27/7)
2012- ما که سردرنیاوردیم آقای فریدون می‌گوید هیچ خطایی نکرده فقط ضامن من بوده است. مردم را هم به شهادت و قضاوت دعوت کرده. آخر ما مردم چه می‌دانیم چه شده چه کردند که قضاوت کنیم؟ ما نمی‌دانیم چه خبر است؟! (27/7)
2115- مدتهاست بازار ارز و سکه روزهای آرامی را سپری می‌کند به ثبات قیمت حتی کاهش دست یافته‌اند. چرا بازار خودرو هر روز یک ساز جدید می‌زند؟ هر روز افزایش قیمت دارد. چه کسی مسئول وضع آشفته بازار خودروست؟ (27/7)
0838- پس از مدتها از پارک قدیمی قیطریه دیدن کردیم. شدیدا بوی گاز می‌آمد. با مسئول پارک صحبت کردیم گفت 20 روزی است از اداره گاز آمده‌اند تا دستگاه نشت یاب بیاورند. اگر در تهران حادثه مهمی مثل زلزله پیش آید،
چه خواهیم کرد؟ (28/7)
1243- هر وقت یک نماینده صحبت می‌کند تعجب می‌کنم چون اغلب اوقات نمایندگان ساکت هستند. اگر هم دنبال طرحی باشند دنبال طرح‌هایی مثل حذف زبان انگلیسی از مدارس هستند. (28/7)
1250- قسمت حوادث روزنامه را می‌خوانم می‌بینم سرقت‌هایی که انجام گرفته چطور در تهران در کمترین زمان ممکن توسط نیروهای زحمتکش نیروی انتظامی دستگیر می‌شوند. (28/7)
1356- کسانی که بتوانند یک روز با شرکت بوتان تماس تلفنی بگیرند از طرف من یک جایزه دریافت
خواهند کرد! (28/7)
1445- قوه قضائیه بازوی توانمند نظام اسلامی است که موظف است عدل و انصاف را گسترش دهد. از حقق مردم حمایت کند. (مقام معظم رهبری) اکنون با تدابیر رئیس محترم قوه قضائیه قاضی مدبر و شجاعی در شهرستان مبارکه مشغول به کار شده‌اند ضمن آرزوی توفیق از درگاه ایزد منان امید است با ژرف‌اندیشی‌ای که ایشان داشته بتوانند به مشکلات و معضلات قضایی شهرستان مبارکه و شورای حل اختلاف این منطقه اهتمام و توجه بیشتری را مبذول
نماید. (28/7)
1501- اینکه چند وزیر در کابینه دولت لبنان پس از اعتراضات مردم جمعی استعفا کردند یک حرکت پسندیده
بود. (28/7)
1506- به نظر من بعید است طرح رسیدگی و شفاف‌سازی دارایی و اموال مسئولان به جایی برسد. چرا که راه‌های زیادی هم برای دور زدن این موضوع وجود دارد. پنهان سازی اموال امیری غیرممکن نیست. (28/7)
رسول مکرم اسلام می‌فرمایند: هرچیزی اساس و پایه‌ای دارد و اساس اسلام، محبت ما اهل بیت است.
...0938
ساخت فروشگاه‌های تعاونی زنجیره‌ای وابسته به نهادهای دولتی با فروش محصولات موادغذایی، شوینده، میوه و سایر نیازهای روزمره زندگی در محلات محروم و دورافتاده و برای اقشار ضعیف و کم برخوردار از اهم ضروریات است تا بدینوسیله بخشی از بار مشکلات معیشتی از دوش آنان برداشته شود.
...0938
رسول مکرم اسلام می‌فرمایند: داناترین مردم کسی است که دانش دیگران را به دانش خود بیفزاید.
...0938
با عرض سلام بی‌پایان. معمولاً از دیرباز شرط استخدام افراد در ادارات و کارخانجات دولتی داشتن ضامن و شاهد معتبر درجه یک بوده بطوریکه خود آن ضامنین جزو پرسنل شاغل آن مجموعه باشند. این نوع قوانین استخدامی اگرچه لازم و متقن است اما به موروثی ولو در صورت عدم کارایی مناسب تبدیل شده است با این روش، راه استخدام برای بیکاران کشور بسته می‌ماند.
...0938
راهپیمایی بی‌بدیل و میلیونی اربعین امام مظلوم، حضرت سیدالشهدا(ع) سمبل همبستگی مسلمانان در راه ایمان و وحدت و استقامت و مبارزه با هر نوع توطئه‌های خصمانه و کینه‌توزانه دشمنان قسم خورده جهان اسلام است. بدینوسیله از تمام عزیزانی که در طبق اخلاص در باشکوه برگزار شدن و خدمات‌رسانی‌های گوناگون این مراسم عظیم و غیرقابل وصف نقش‌آفرینی کردند نهایت تشکر و قدردانی می‌کنیم. اجرکم عندا...والعاقبه للمتقین.
...0938
آقای سبحانیان کارشناس اقتصادی که این روزها شما میهمان رسانه ملی شدید یعنی در کل این کشور فقط مشکل مالیات با هفت منطقه آزاد حل می‌شود؟ آدرس غلط ندهید شما از زمانی که میهمان رسانه شدید فقط چند منطقه آزاد را بزرگ جلوه می‌دهید.
...0910
با عرض سلام بی‌پایان. بهتر است به جای اجرای تصمیم حذف زبان انگلیسی از دروس تحصیلی، برخی رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها حذف بشوند که پس از فارغ‌التحصیلی ضمن آنکه مورد حمایت قرار نمی‌‌گیرند بلکه هیچ تاثیر مفید و کارایی مطلوب برای جامعه ندارند و فقط اوقات و عمر گرانبها تلف‌کردن است و بس.
...0938
به طور قطع و یقین هر چه قدر انس انسان‌ها با معارف دینی از جمله قرآن کریم و روایات اهل بیت معصوم(ع) بیشتر و قوی‌تر باشد، به همان‌اندازه معنویت، اخلاق و رفتار پسندیده دینی در جامعه اسلامی گسترده‌تر خواهد شد و به دنبال آن رویکرد و رغبت به جرم و فساد و اختلاس در سازمان‌ها و ادارات و سیستم دیگری به صفر
خواهد رسید.
...0938
سلام. خواهشمند است از مسئولین شهرداری و نیروی انتظامی درخواست و سوال شود که جلوگیری و برخورد با مزاحمت‌های دوره گردان ضایعاتی که هر روزه با بلندگوهای خودشان باعث سلب آسایش مردم می‌گردند. وظیفه کدام نهاد است؟
...0912
پس از گذشت یک سال هنوز خبری از کارت ملی هوشمند ما نشده است. قبلا روزهای سه شنبه یک صفحه را به موضوع مشکلات مردم اختصاص می‌دادید اگر خاطرتان باشد. خواهشاً پیگیری و گزارش تهیه کنید. با تشکر امیر خسرو اسدی از تهران.
...0905
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11
حال که اکثر جوانان تحصیلکرده بیکار هستند، آیا بهتر نیست به جای استفاده از معلمان بازنشسته و یا اضافه‌کاری در آموزش و پرورش معلمان جدید استخدام کنیم تا باری هم از دوش بیکاری برداشته شود؟
...0914
سلام. در شهر رشت سطل زباله اصلا وجود ندارد و مردم آشغال را در پیاده‌روها و کوچه‌ها می‌ریزند. شبها هم کارگران شهرداری آشغال را در محلی از کوچه جمع می‌کنند و چند ساعت بعد به وسیله کامیون جمع‌آوری می‌کنند و آن محل را کلی کثیف کرده و افرادی که دنبال ضایعات هستند آشغال‌ها را زیر و رو کرده و کلی کوچه را کثیف می‌کنند. خانقاهی از رشت
...0911
همیشه این شک و تردید برای خریداران و مصرف‌کنندگان مواد غذایی و میوه جات و آبمیوه‌های کنسرو و یا کمپوت شده و موادغذایی بسته‌بندی شده مانند گوشت چرخ کرده و غیره که در مغازه‌ها و سوپرمارکت‌ها که در بسته‌بندی‌های شیک و زیبا و رنگارنگ و زرق و برق دار وجود داشته است که آیا عکس‌های رنگی زیبا و بدون لَک ومَک و‌تر وتازه روی آنها، درون این قوطی‌ها هم همان چیزی است که عکس آن محصول روی قوطی‌ها یا جعبه‌ها قرار دارند!؟ تجربه و نمونه‌ها نشان می‌دهند که آگاها چنین چیزی نیست و این برای فریب خریداران و فروش بیشتر آن محصولات بی‌کیفیت و مانده شده فاقد ویتامین و ارزش‌های غذائی است که با این ترفند و تبلیغاتِ دیگر بعضی کارخانجات به مشتریانِ ظاهربین خود می‌فروشند!؟
...0913
با عرض سلام بی‌پایان. صبر و اقسام سه‌گانه آن، انسان را به اوج کمال و رستگاری می‌رساند هر چند هر از گاهی مشکلات و بحران‌هایی در مراحل زندگی پدید آید.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام