کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 30 مهر 1399   Wednesday 21 October 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 شهریور 1398

صفحه خبر: اجتماعی

1117- جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری فرمودند مردم به اندازه کافی با سختی مواجه هستند سختی جدیدی اضافه نکنید. آقای رئیس‌جمهور! ما غصه‌های زیادی داریم کاش مسئولان به وعده‌های خود عمل می‌کردند. (21/6)
1807- آقای شریعتمداری مرتب می‌گویند یارانه چند دهک را قطع می‌کنند. از ایشان خواهش می‌کنم اول از بازنشستگان شروع کند! (21/6)
2059- امثال آقای پناهیان چرا آنقدر از انقلاب طلبکار هستند؟ مگر کجای انقلاب بودند؟ ما که در انقلاب صف اول بودیم ادعایی نداریم رفتارهای ایشان باعث ناراحتی مردم می‌شود. ایشان بین مردم نظرسنجی کند تا متوجه نظر مردم نسبت به خود شوند. (21/6)
1209- اعضای ستاد تنظیم بازار در یک اتاق شیشه‌ای نشسته‌اند چندنفری قیمت می‌دهند. مثلا قیمت شیر را که شما هم 6هزار تومان در روزنامه اعلام کردید بروید سوپر محل ببینید چند قیمت می‌دهد؟ یک لیتر شیر 7 هزار تومان است. لطفا قیمت‌ها را درست چاپ کنید. (22/6)
1420- ما بالاخره نفهمیدیم این خبر موافقت ترامپ با پیشنهاد فرانسه برای خط اعتباری 15 میلیاردی صحت دارد یا خیر؟ چند خبرگزاری آن را اعلام کردند اما از تاثیر یا تکذیب آن خبری
نیست. (22/6)
1432- آقای واعظی! یک بار می‌گویید حضور بانوان را در استادیوم‌ها صلاح نمی‌دانم، یک بار می‌گویید در تایید حضور آنان سخن گفتم. بالاخره موضع مشخص شما و دولت چیست؟ آیا بالاخره زنان می‌توانند به استادیوم بروند؟ (22/6)
0527- چرا کارهای فرهنگی و اطلاع‌رسانی در ایستگاه‌های مترو یکسان و هماهنگ نیست؟ در برخی ایستگاه‌ها جملاتی در مورد ارزش‌هایی چون حجاب وجود دارد، در برخی ایستگاه‌ها پرچم سیاه به مناسبت ماه محرم نصب شده اما در برخی ایستگاه چیزی نمی‌بینیم اما بنرهای تبلیغاتی نصب شده‌اند. (23/6)
آفتاب یزد: به نظر شرکت مترو در این خصوص نسبتا مطلوب عمل کرده است.
1123- بعضی‌ها که پا توی کفش دولت می‌کنند می‌خواهند بگویند از نسل مرحوم مدرس هستند. یکی از اساتید گفته است رئیس‌جمهور هم علیه دو قطبی سخن می‌گوید هم خود دو قطبی ایجاد می‌کند. با حرف ایشان موافق نیستیم. (23/6)
1131- از نماینده بروجرد سوال می‌کنم نظرتان درباره سفر و سفرهایی که می‌روید، چیست؟ (23/6)
1254- از برخورد دستگاه قضا با مفسدین خیلی خوشحال شدیم. امید است تبعیض وجود نداشته باشد. (23/6)
1256- آقای پناهیان هر چه می‌خواهد می‌گوید و به دولت توهین می‌کند. به چه عنوانی ایشان به خود اجازه می‌دهد این حرفها را بزند؟ (23/6)
1352- مسئولان سری به روستاها بزنند ببینند حق چه کسانی در روستاها خورده می‌شود. به عنوان مثال در روستای نیکنام ده بابت یک شکایت باید از این روستا 150 کیلومتر به شهر نور سفر کنیم. آیا این مقرون به صرفه است؟ (23/6)
1401- آیا دولت در تعیین افرادی که باید یارانه آنها را حذف کند به دقت بررسی‌های لازم را انجام داده است با چه ملاک‌هایی ثروت اشخاص تشخیص داده می‌شود؟ (23/6)
1431- در این شرایط تحریم‌ها چگونه می‌توان به فروش نفت امیدوار بود. دشمنان سعی در جلوگیری از فروش نفت ما دارند. آقای وزیر نفت می‌گوید فروش نفت ما به صفر نمی‌رسد. چگونه می‌توان در این شرایط نفت
فروخت؟ (23/6)
1504- آقای مظفری! چگونه می‌توان امید داشت مشکلات کشور حل شود، درحالی که خبر می‌رسد از حالا نمایندگان مجلس مشغول فعالیت‌های انتخاباتی‌اند؟ آیا از خود نمی‌پرسند چه کردند که توقع دارند مردم به آنها
رای دهند؟ (23/6)
1521- کسانی که خودشان غرق در اشرافیگری هستند نمی‌توانند از مردم توقع داشته باشند که به نان بخور و نمیر رضایت دهند. چرا سختی‌ها فقط برای مردم است. عده‌ای خوش‌نشین هستند بیشتر مردم گرفتار مشکلات زندگی‌اند. چرا آقایان شعار می‌دهند مردم شعور دارند دیگر گول نمی‌خورند. (23/6)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام