کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 24 فروردین 1400   Tuesday 13 April 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 تیر 1398

صفحه خبر: سیاسی

2120- من نمی‌دانم آنها که دم می‌زنند اصلاح طلبان صداقت ندارند آیا خودشان صداقت دارند و با مردم روراست هستند؟ من طرفدار اصلاح طلبان نیستم اما از اصولگرایان هم صداقتی ندیدم. این تخریب کردن‌های یکدیگر هیچکدام از اینها را پیش مرد عزیز نمی‌کند. مردم گول حرفهای آنان را نمی‌خورند. (21/4)
1909- لطفا پیام‌ها را آنقدر قیچی نکنید. لطفا کامل چاپ کنید. (21/4)
1907- امیدوارم هیچ کس به سرنوشت هنرمندان دچار نشود. از یک طرف مورد بی‌توجهی وزارت ارشاد هستند، از طرفی مورد غضب صدا و سیما تا جایی که به طنز می‌گویم شاید عده‌ای از این عزیزان دقمرگ شدند. حال ساز فرمانداری بلند شده آنقدر بخت از این عزیزان برگشته که فرمانداری از نصب نام مردگان آنها هم روی سنگ قبر جلوگیری
می‌کند. (21/4)
1540- موضوع ویلاها و ساخت و سازها در لواسان به کجا کشید؟ یا حصارهایی که برخی غیرقانونی کشیده بودند؟ آیا صحت دارد قیمت زمین در این منطقه 20 تا 30 میلیارد تومان است؟ می‌گویند به بهشت بچه پولدارها تبدیل
شده! (22/4)
1600- محمد البرادعی مدیر سابق آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای جمله بسیار جالبی خطاب به دولت آمریکا گفته است. وی گفته دیوانه‌ها دنبال جنگ هستند. (22/4)
1530- واقعا حرفهای وزیر نفت درباره دزدی‌ها در نفت جای تامل دارد. این همه دزدی و خلاف و فساد اقتصادی چگونه رخ داد؟ چرا اجازه دادند چنین شود؟ چرا برخی روسا در وزارت نفت به خود اجازه سوءاستفاده از بیت‌المال را دادند؟ اینها که هستند؟ (22/4)
1523- صدا و سیما تصور نکند کسی را که از صدا و سیما کنار می‌گذارد گرسنه می‌ماند؛ مثل همان مجری محترم «حالا خورشید» که حالا خیلی هم درآمد
دارد. (22/4)
1044- دانه مرغی را با ارز دولتی وارد کرده و آزاد می‌فروشند در نتیجه مرغ گران می‌شود. همه چیز گران می‌شود. مثل گوشت، کاغذ، موبایل و... خلاصه عده‌ای دلال وابسته رانت خوار هر آنچه که با ارز دولتی وارد کردند احتکار کرده و بعد می‌فروشند کسی هم جلودارشان نیست. (22/4)
0925- این آقایی که در رابطه با آقای حاجی بابایی نماینده همدان نوشتند خوبرو و خوش عکس؛ این همان آدمی است که وزیر آموزش و پرورش بود، اما طفلک بچه‌هایی که بخاری آنها در مدرسه آتش گرفت و سوختند. ایشان از این بابت معذرت خواهی هم نکردند. اینها ظاهرشان عوض شده. خصوصیات آنها عوض نشده. چرا مردم ما آنقدر ساده هستند. (22/4)
0921- آقای مظفری! این را تیتر درشت کنید. این شرکت «ک» به کجا بند است؟ من یک کاسب هستم. الان 2 ماه است پنیر 350 گرمی را از 7200 تومان به 9500 رساندند. این چه وضعی است؟ اینها از جان مردم چه می‌خواهند؟ چرا تعزیرات برخورد نمی‌کند؟ جریمه هم که می‌شوند با گران کردن اجناس پول آن را از من و شما می‌گیرند. (22/4)
0037- وزیر ارشاد با سلام. نگاهی به کاغذی که آفتاب یزد با آن روزنامه چاپ می‌کند بیندازید تا حساب کار دستتان بیاید. این کاغذها نازک‌تر از کاغذهای معمولی است. از درد بی‌کاغذی با این کاغذها چاپ می‌کنند که با این ضررها به تعطیلی کشیده نشوند. تو که آگاهی از کارت نداری، به یاران کی رسی هیهات هیهات. (22/4)
0232- مشاور وزارت بهداشت فرمودند خانم‌ها تا سن 54 سالگی هم برای بارداری مشکلی ندارد. ولی یکی از بستگان من با وجود سن بالا سرحال هم است ورزشکار هم هست اما
باردار نشد. (23/4)
پیام‌های مردمی در صفحات 2-6-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام