کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 28 دی 1397   Friday 18 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 بهمن 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0851- افزایش نرخ دلار را به کنار بگذاریم، برای ملت ایران تنزل پول ملی یا ریال مهم است که در ماه‌های اخیر 15 درصد تنزل کرده یعنی هر ایرانی 15 درصد از ثروت خود را از دست داده است. (14/11)
0903- در کشورهای پیشرفته صاحب هر منزل پیاده روی جلوی خانه خود را برف روبی می‌کند. (14/11)
0954- پیام به شهردار منطقه 4 و شورای شهر تهران: لطفا وضعیت شهرک کوثر در ضلع شمالی اتوبان بابایی را حل کنید چرا که اهالی از این قضیه متضرر شده اند. این شهرک 22 سال است بدون تکلیف مانده است. شهرداری هم هیچ اقدامی در این مورد انجام نداده است. کیهان فراز تهران (14/11)
1051- با توجه به حجم ترافیک سنگین در خیابان پلیس تقاطع
اجاره دار که خیابانی بسیار باریک است
که حجم زیادی از خودرو را برای
ورود به محدوده اجاره دار باید تحمل کند
هر روز شاهد ترافیک سنگین و اتلاف وقت رانندگان هستیم. مدتهاست این منطقه این مشکل را دارد و هنوز مسئولین فکری به حال آن نکرده‌اند. (14/11)
1219- آقای زیباکلام، آقای علی دایی، خیابانی و کسانی که برای مردم زحمت کشیدید و پول جمع کردید، مبادا این پول‌ها را به رئیس ستاد بحران بدهید. چون می‌گفت باید این پولها دست ما باشد و هزینه کنیم.
آفتاب یزد: منظورشان این بود که این پولها سریعا جهت رفاه
زلزله زدگان هزینه شود آقای زیباکلام برای خودشان امیدهایی را در سر دارند که وظیفه دولت است انجام دهند. مردم هم به امید اینکه نیازهای ضروری زلزله زدگان تامین شود به این عزیزان پول داده اند. (14/11)
1324- هیچ ایرانی وطن پرستی دوست ندارد کشورش ناآرام باشد. در اعتراضات عده‌ای سوءاستفاده کردند اما معترضین به خاطر اموالشان که توسط موسسات مالی به غارت رفته ناراحت بودند کسانی که چند ماه حقوق نگرفته‌اند ناراحت بودند. نباید هر معترضی را برانداز دانست. ایرانی پای‌بند به خاک و کشورش است. (14/11)
1544- برخی آقایان بهتر است مسائل دیپلماسی را به تیم دیپلماسی واگذار نمایند. (14/11)
1551- متاسفانه با توجه به اینکه بیشتر کرسی‌های مجلس و شورای شهر در دست اصلاح‌طلبان است اما آنگونه که مردم انتظار داشتند اتفاق خوشایندی در وضعیت مردم به وجود نیامد. برای همین مردم از هر دو جناح موجود دلسرد شده اند. (14/11)
0850- کلیه نمایندگان مردم در مجلس از طیف اصلاح‌طلب هستند 25 نماینده شورای شهر و شهردار هم اصلاح‌طلب هستند. مردم به کسی اعتماد می‌کنند که موردتوجه اکثریت جامعه باشد. در سیستم مردم سالاری برخی تریبون داران در کجا ایستاده‌اند که هرچه بخواهند می‌گویند. تجربه نشان داده اینگونه حرف‌ها نهایتا به ضرر خودشان تمام می‌شود. (14/11)
2225- سلام از اصفهان. جمع‌آوری سوابق بیمه‌های تامین اجتماعی را که از سوی کارگزاران رسمی سازمان تامین اجتماعی و شعبات آنها در شهرستان‌ها انجام می‌شود و با رایانه‌های خود این سازمان محاسبه می‌شود چرا این سازمان قبول ندارد و مجددا خودشان با صرف چندین روز جمع‌آوری و محاسبات برای ارباب رجوع اتلاف وقت می‌کنند؟ لطفا مسئولان این سازمان به این موضوع رسیدگی کنند. (13/11)
1739- لطفا من را روشن کنید. کسی را سرکار می‌آورند بعد متوجه می‌شوند خراب کرده است عوض اینکه برکنارش کنند تقاضا می‌کنند استعفا بدهد او هم استعفا نمی‌دهد. دیگر اینکه خاوری را چه کسی سرکار آورد؟ فامیل که بود؟ لطفا پاسخ دهید. (13/11)
1814- آیا واقعاً دارو کمیاب است؟ هر روز عده‌ای دلال در میدان امام خمینی(ره) و خیابان‌های ناصرخسرو و باب همایون اقدام به فروش داروهای به اصطلاح کمیاب و گرانقیمت می‌کنند. اگر واقعاً برخی داروها کمیاب و نایاب است چه طور به راحتی در دسترس دلالان قرار می‌گیرد؟ (14/11)
1519- ازدحام بانک‌ها؛ هر بار که به یکی از شعبه‌های بانک مراجعه می‌کنیم اطلاعیه‌ای نصب شده که بر تعداد آن‌ها نیز افزوده می‌شود: «سرعت، دقت وخدمات عالی»، را به مشتریان خود گوشزد می‌کند اما به علت ازدحام جمعیت در بانک‌ها، کارمندان بانک به ویژه متصدیان باجه‌هایی که مسئولیت دریافت و پرداخت پول را برعهده دارند، قادر نیستند به سرعت کار مراجعان را انجام دهند و بیشترین وقت مراجعه‌کنندگان در صف‌های طویل بانک‌ها تلف می‌شود و باید دقایق طولانی منتظر بمانند تا نوبت‌شان شود. با این که برخی بانک‌ها با کمبود پرسنل مواجه‌اند، چرا بانک مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای جوانان تحصیلکرده و بیکار را استخدام نمی‌کند؟ (14/11)
0314- در محل ورود و خروج مسافران مترو، در ایستگاه شهید حقانی، آب جمع می‌شود و مسافران را با مشکلات فراوانی مواجه می‌کند. از مسئولان مترو یا نوسازی عباس‌آباد تقاضا داریم محل رفت و آمد مسافران را تمیز و خشک کنند. (14/11)
1547- هر کانال تلویزیون را که می‌گیریم صدای آن‌ها متفاوت است و باید به طور مدام کنترل تلویزیون کنارمان باشد تا صدای تلویزیون را با تعویض کانال‌ها، تنظیم کنیم! متوجه نشدیم اشکال کار از صدا و سیما یا تلویزیون‌هاست؟! (14/11)
2311- ظرفیت فراموش شده مترو! هنگامی که از ترن‌های زیرزمینی(مترو)، استفاده می‌کنیم، ظرفیت مسافران نشسته و ایستاده را نوشته‌اند، اما به نظر می‌رسد اشتباهی در کار است و اعداد حک شده با شمار مسافران همخوانی ندارد. پیشنهاد می‌شود مسئولان شرکت بهره‌برداری مترو جلوی اعداد عدد دیگری هم بنویسند تا ظرفیت‌ها را از این راه بالا ببرند! علی اکبرفرقانی (14/11)
1807- الان مدتی است تیم ملی برنامه قرعه کشی پاییزی دارد و برنده 400میلیونی یک مقداری که شلوغ شده قرعه کشی را عقب انداختند. هر وقت هم با آنها تماس می‌گیریم می‌گویند به‌زودی اگر قرار است اینگونه از مردم به‌اسم قرعه‌کشی پول بگیرند و قرعه کشی نکنند که نمی‌شود. مردم که به مسائل تیم ملی علاقه مند هستند در قرعه‌کشی آن شرکت کردند اما چرا قرعه کشی نشود و به مردم بی‌توجهی می‌کنند؟ (14/11)
2201- از اصفهان تماس می‌گیرم. دکتر روحانی رئیس‌جمهور در ششمین همایش ملی نقص در قانونگذاری حرف‌های بسیار مهم و کارگشایی بیان کردند. ایشان گفتند مسئولان امور باید شفاف تر برخی مسائل کشور را بیان‌کنند. بله باید چنین باشد اما چه طور وقتی مسئولی مثل رئیس دولت مسائل را بیان می‌کند افراد زیادی به او حمله می‌کنند و انواع بداخلاقی‌ها را نسبت به رئیس دولت روا می‌دارند. (14/11)
2203- اینکه می‌گویند منابع کشور ضیق است باید درست مصرف شود فرمایش درستی است. اما چگونه باید مصرف منابع را مدیریت کرد تا منابع لطمه نخورد؟ (14/11)
2251- دریانی از تهران. در مورد نامگذاری خیابانی به نام دکتر مصدق لطفا بزرگراه فتح به نام دکتر مصدق نامگذاری شود و خیابان‌های فرعی و جدا و منشعب از آن را به مصدق یک و دو و... اختصاص دهند. (14/11)
0549- متاسفانه در غالب ایستگاه‌های مترو تابلوی راهنمای نمازخانه وجود ندارد و مسافران و هر روز تعداد زیادی از آنان هستند که حیران و سرگردان برای ادای نماز به کجا بروند. (15/11)
اینکه دولت به روستاییان کمک می‌کند خیلی خوبه ولی به خاطر داشته باشیم هشتاد درصد بیکاران و فقرا شهری هستند و باید فکری برای آنها کرد.
...0914
تشدید قحطی و گرسنگی مردم مظلوم یمن ناشی از تجاوزهای رژیم خون آشام آل سعود، روح و دل‌های مسلمانان در سراسر جهان را غمناک و جریحه دار می‌کند از اوجب واجبات است.ضمن محکومیت شدید انتظار ویژه می‌رود کمک‌های همه جانبه خداپسندانه و انسان دوستانه به آنان در اسرع وقت انجام شود تا اوضاع وخیم تر نشود.
...0938
حضرت امام زین العابدین(ع) می‌فرمایند: خدایا مرا طوری قرار ده که در حال ضرورت و ناچاری به تو پناه برم و هنگام نیاز از تو درخواست کنم و به درگاه تو تضرع و زاری کنم.
...0938
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: همنشینی با اراذل و فرومایگان دل را می‌میراند و انسان را افسرده می‌سازد.
...0938
تامین اجتماعی چند سال است صحبت از یکسان‌سازی حقوق مستمری‌ها کردند ولی خبری نیست پس تا کی تفاوت از 700 تومان تا 3میلیون تومان چرا؟
...0919
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجموعه‌ای مناسب حکومت اسلامی تشکیل شده از جمله این مجموعه معاونت قرآن و عترت است. امید و انتظار می‌رود این معاونت خود به تنهایی عامل اشاعه و نشر معارف اسلامی و عقیدتی شده و از ترویج انواع فحشاء و منکرات قویا و قاطعانه جلوگیری کند.
0938
سلام، مسئولان دولتی میگن بودجه نداریم یارانه بدیم یا یارانه‌ها رو افزایش بدیم، بعد یک نفر از کارمندان وزارت نفت 100میلیارد تومن اختلاس میکنه، مسئولی قبل از این اختلاس گفت مدیران دو تابعیتی نداریم!
...0919
فرماندار شهرستان گلپایگان که با رفتاری ناشایست در جلسه عمومی، خبرنگار را از جلسه می‌خواست بیرون کند، با پیگیری معاونت سیاسی وزارت کشور و استانداری مربوطه از کار برکنار شد.
...0912
سلام. امروزه متاسفانه خوب بودن شده مثل فقیر بودن آدم خوب و آدم فقیر را کمتر کسی تحویل می‌گیرد.
...0912

آقای پژمان فر نماینده مردم مشهد گیر داده به مدرک تحصیلی آقای روحانی. می‌گوید چند ساله پیگیر مدرک تحصیلی آقای روحانی هستم! خسته نباشی. عزیزم برای شهر مشهد چه کردی؟
...0915
به تعبیر وزیر محترم نیرو، راهکار کم‌آبی سازگاری با آن است. اما اگر به‌جای "سازگاری" از واژه‌های" اصلاح الگوی مصرف" استفاده شود، بسیار مناسب و بهتر است.
...0938
از مسئولان محترم آموزش و پرورش تقاضا می‌کنیم اخذ پروانه و مجوز بهداشت فروشگاه‌های خوراکی مستقر مدارس را الزامی کنند. زیرا بهداشت و نظافت پایگاه‌های تغذیه مدارس و خودداری از فروش انواع محصولات خوراکی مضر و سرطانزا یک ضرورت تام است و قطعا می‌تواند در سلامت جسمی و روحی و هدایت تحصیلی دانش آموزان عزیز فوق‌العاده موثر واقع بشود.
...0938
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: مردم تا زمانی که امر به معروف و نهی از منکر کنند و در نیکوکاری و پرهیزگاری به یکدیگر کمک کنند در خیر و سعادت هستند.
...0938
سازمان آب مشهد بابت کنتور هوشمند مبلغ پنج میلیون تومان از هر چاه آب در بلوار توس مشهد گرفت. الان وسط دیماه است و چاه آب روشن. لابد کنتور هوشمند اول تابستان آینده به هوش میاد! پول کنتور را پس بدهید. هیچ دستگاهی در مشهد نیست که جلو سازمان آب را که با مدیریت غلط سفره‌آب‌زیرزمینی را مضمحل می‌کند بگیرد، در دمای حدود صفر درجه هیچ گیاه زراعی رشد ندارد و گیاه در حالت رکود است صد تا آب هم در این دما بدهی نفعی ندارد.
...0915
با سلام، آقای مظفری کاش شما هم چاپخانه‌ای در مرکز استانها تهیه می‌کردید. الان چند روز و چند وقته که روزنامه وزین شما نامرتب به دستمان می‌رسد. از اصفهان مزاحم شدم. با آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی دست‌اندرکاران.
...0913
باسلام و آرزوی موفقیت روزافزون آقایان مظفری و کریمی لطفا در صورت امکان در مورد خصومت‌های شخصی و کینه توزی افراد مطلب بنوسید و هشدار دهید.
...0913
رد لایحه‌ بودجه ‌مردم‌ را خوشحال کرد چون ‌به قول‌ نمایندگان «دولت دست در جیب مردم کرده» و به جای ‌کاهش‌ هزینه‌های ‌بیهوده، با چندین برابر کردن قبوض و مالیات‌ در سال‌های‌ رکود، چیزی در جیب‌ مردم‌ باقی‌ نگذاشته.
...0915
به عزیزان سایت برف روبی مستقر در تقاطع اتوبان امام علی و اتوبان بابایی منطقه یک، توصیه می‌گردد از وضعیت یخ‌زدگی پل‌های هوایی این محدوده (مسیر اتوبان امام علی) بازدید نمایند.
...0912
آفتاب یزد: انشاءالله در بارندگی‌های بعدی توجه خواهند کرد.
چرا شهرداری نسبت به برف روبی و ایمن سازی پل‌های هوایی عابر پیاده اقدام نمی‌کند، وضعیت پل عابر اتوبان امام علی بالاتر از بابایی، میدان توحید، پل مدیریت اسفناک است. در صورت وقوع حادثه برای عابرین، چه کسی پاسخگو است.
...0912
از شهردار محترم منطقه دو تقاضا داریم در صورت امکان به وضعیت نابسامان کوچه سبز و بهار دو، خیابان بخشایش سعادت آباد بالاتر از ساختمان مرکزی شهرداری رسیدگی کند، علی‌رغم سپری شدن 3 روز از بارش برف، برف‌روبی و یخ زدایی انجام نشده و سطل زباله نیز تخلیه نشده است.
...0912


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام