کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 28 دی 1397   Friday 18 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 بهمن 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0959- برخی از رسانه‌ها که کاملا از حمله به سفارت عربستان حمایت کرده بودند با برخی تبعات بد آن برای کشور، آیا پاسخگوی عدم توانایی فدراسیون فوتبال برای بازی در حتی قطر می‌باشند. (10/11)
آفتاب یزد: منظور خواننده محترم از این پیام به خاطر این خبر است که فدراسیون فوتبال
اعلام کرده قطری‌ها هم حاضر به میزبانی‌ ما نیستند. فدراسیون فوتبال عمان هم اعلام کرده حاضر به تامین هزینه میزبانی تیم ما نمی‌باشد و به خاطر مشکلات و اختلافات با عربستان تیم‌های ایرانی برای محل انجام مسابقات با مشکلات متعددی روبرو هستند. البته حمله به سفارت بهانه‌ای برای عربستان است اما خصومت آنها با ایرانیان تاریخی است.
1104- هر کسی در روسیه خود را کاندیدای ریاست جمهوری نماید به نحوی او را حذف می‌نمایند تا پوتین مانند یک پادشاه به عنوان تنها گزینه باقی بماند. (10/11)
1137- به آقایان شاکری و حق شناس عرض می‌کنم مقام مرحوم مصدق خیلی والاتر از این حرفهاست.
لطفا ادبیات خودتان را اصلاح
کنید. (10/11)
1148- مدیرعامل محصولات غذایی... هستم. ایرادی که دارم این است که دو ارگان به صورت موازی یکی وزارت بهداشت یکی موسسات استاندارد به روش‌های متفاوت می‌خواهند کارگاه ما را کنترل کنند. این درست نیست فقط یک ارگان باید مسئول باشد. (10/11)
1330- آیا سزا نیست عکس اختلاسگران و مفسدین و نام آنها منتشر شود تا مردم آنها را بشناسند؟ (10/11)
1345- سلام و درود بر آقای آذری جهرمی وزیر محترم ارتباطات.
از اینکه تصمیم گرفته‌اید برای جوانان تحصیلکرده کاری ایجاد کنید همه خوشحالیم، اما جناب وزیر آنچه مهم است نظارت بر کارهاست چون اگر نظارت نباشد هیچ کاری به ثمر نمی‌رسد. چنانکه اگر نظارت‌ها کافی بود در کشور اختلاس کمتری اتفاق می‌افتاد. (10/11)
1619-از اصفهان تماس می‌گیرم. برخی از مینی‌بوس‌ها و وانت‌بارها نیسان کرایه‌ای که معمولا به رنگ آبی هستند برای تزئین به چرخ‌های خود قالپاق‌هایی نصب می‌کنند که
به شکل نوک‌تیز و برنده هستند که اگر به خودرو کناری برخورد کنند خسارات زیادی به بدنه خودرو مقابل می‌رسانند. لذا ضروری است اداره راهنمایی و رانندگی و پلیس راه از تردد این خودروهای خطرآفرین و خطرناک جلوگیری نمایند و آنها را وادار به
باز کردن این وسایل تزئینی خطرناک کنند. (10/11)
0900- از جمکران تماس می‌گیرم. به مسئولان سهام عدالت بگویید این سهام متعلق به افراد حقیقتا نیازمند و مستحق است. نه اینکه به عده‌ای سرمایه‌دار بدهند. مثلا همسایه‌ای داریم چه قدر زمین دارد مغازه دارد سهام می‌گیرد اما برای من که به نان شب محتاج هستم خبری از سهام عدالت نیست. (12/11)
1011- پس از 2 ماه که از زلزله‌های اخیر می‌گذرد نباید هم‌میهنان
زلزله زده خود را در سرما فراموش کنیم. اگر دولت به هر علت نتواند به آنها برسد یک لحظه فکر کنیم اگر این بلا به سر خودمان می‌آمد چه توقعی از سایر هم میهنان داشتیم؟ (12/11)
۱۰۲۳- مشکلات ساختاری جامعه که در این سال‌ها انباشته شده اگر به درستی مدیریت نگردد موج دیگری از انتقادات را به وجود می‌آورد. (۱۲/۱۱)
۱۰۴۸- به خاطر آن کودک در گذشته به خانواده‌اش تسلیت عرض می‌کنم. اما پیشنهاد می‌دهم این خانواده به هر مرجعی که می‌داند می‌تواند مراجعه کند غیر از نظام پزشکی! چرا که بیمارستان... بابت ۵ شب نگهداری همسرم، ۵ میلیون و سیصد هزار تومان پول دریافت کرد. (۱۲/۱۱)
۱۳۰۸- من شهروند اگر حقوقی دارم یک نفر توجیه کند اگر برجام به سود ما نیست چرا دشمنان غربی می‌خواهند برجام را از بین ببرند. برخی هم در داخل به اسم انقلابی و دوستدار نظام دارند جامعه را مایوس می‌کنند. به نظر من شهروند اگر همین مخالفان داخلی نبودند خیلی برجام شرایط بهتری داشت. (۱۲/۱۱)
۱۳۵۳- چرا روسیه با انتقاد می‌گوید چرا آمریکا ایران و روسیه را در کنار هم قرار داده است؟!(۱۲/۱۱)
۰۲۱۵- جلوی برخی ایستگاه‌های خط آهن یکی دو تا مخزن سوخت و آب برای استفاده آن حدود قرار می‌دهند. به خاطر جلوگیری از فرار آنها هنگام باد و توفان وسیله آهنی سنگینی به‌عنوان کفش ترمز زیر چرخ‌های مخازن قرار می‌دهند. اوایل انقلاب شخصی مدیر راه‌آهن شده بود. از قسمت نقلیه از مدیرکل تقاضای خرید کفش ترمز شده بود ایشان با عقل کل نوشته بود از کفش ملی تقاضا کنید! حالا فکر می‌کنید از اینگونه مدیرها کم داریم؟!(۱۳/۱۱)
۲۳۰۰- از اصفهان تماس می‌گیرم. اینجانب پس از سال‌ها کار و تلاش شبانه‌روزی از سال ۶۷ تاکنون در صدا و سیمای اصفهان به صورت حق‌الزحمه و برنامه با ارائه بهترین برنامه‌ها و گزارش‌ها (به گواهی تمام کسانی که با آنها کار کردم) تاکنون نه تنها استخدام رسمی نشده‌ام بلکه به دلایل واهی و اختلاف سلیقه با تهیه کننده و مسائلی اینچنینی و نداشتن برنامه حدود یک‌سال است بیکار شده و هیچ حقوقی دریافت نمی‌کنم. هیچ‌گونه سبد کالا و عیدی و پاداش هم تا حالا از این سازمان و سازمان دیگری دریافت نکردم. سهام عدالت هم به من تعلق نگرفته است. از مسئولان تقاضای پاسخگویی و رسیدگی دارم. ضمن اینکه همکارانی مثل من هم بسیار هستند. (۱۲/۱۱)
۱۲۴۷- آقای صادق زیباکلام و کسانی که پول برای زلزله‌زدگان جمع کردید. حالا رئیس ستاد بحران می‌گوید باید این پول‌ها را به ما بدهند. آیا با این پولها که جمع کردید می‌توان شهرک امید زد؟ با این پولها کانکس و حمام و... برای زلزله زدگان بزنید. وگرنه همان پولها را مجبور می‌شوید تحویل دهید. (۱۳/۱۱)
۱۳۱۴- واقعا کسانی هستند که حرف‌هایی می‌زنند که باعث فاصله بین بچه‌ها و جوانان می‌شوند. مداحان و روحانیون هم باید در این زمینه با دقت عمل کنند حرفهایی نزنند که شائبه انگیز باشد. (۱۳/۱۱)
۱۳۲۱- قابل توجه کانون وکلای رشت. ما وکیلی در انزلی گرفتیم از ما ۱۰ میلیون هم گرفت پرونده ما هم مختومه شد اما چپ و راست به ما زنگ می‌زنند تقاضای پول می‌کنند. چرا پرونده‌ای که مختومه شده دائم به ما زنگ می‌زنند پول می‌خواهند و اعصاب ما را خراب می‌کنند؟
آفتاب یزد: قبلا هم به شما گفته بودیم مدارک خود را جهت رسیدگی تحویل کانون وکلای استان بدهید و صرف یک گفته و یک پیام قرار نیست رسیدگی صورت گیرد چون پیام شما مبهم است و بدون ذکر نام. (۱۳/۱۱)

باعرض سلام وخسته نباشید، بیمارستان شهید آیت تهران واقع در خیابان شهید زلفی شهرک شریعتی همه روزه از زوج‌ها‌ی جوان آزمایش خون قبل از عقد و زندگی مشترکشان می‌گیرند ولی از آنجایی که کلاس‌ها‌ی آموزشی هم در این زمینه برقرار و جزء برنامه است به رغم اخذ هزینه این کلاس‌ها‌، بی دلیل پنجشنبه‌ها‌ حذف و کنسل می‌شود چرا؟!
...0936
دزدی حتی یک چوب کبریت باشد بسیار زشت و ناپسند و قانون شکنی است.
...0918
باسلام.این آقای محمود بلیغیان که آنقدر دوستش دارید و او نیز دوست دارد اسمش تو پیاما باشد نسبتی با شما دارد. اینجوری آقا بلیغیان آدم معروف نمی‌شود پیام‌ها‌ی مرا نیز منعکس کنید عزیزان. امیر خسرو فرزند منصور از تهران بزرگ.
...0938
آفتاب یزد: ما هیچ گونه نسبتی با ایشان نداریم هر پیام دهنده‌ای که علاقه مند باشد می‌تواند در پیام نام خود را بیاورد.
سلام و عرض ادب در صفحه2 آفتاب اقتصادی از اینکه به مطالبات و سوژه محرومیت خوی توجه کرده و مطلب نوشتید بی نهایت متشکرم لطفاً به مشکل دانشگاه دولتی فنی و مهندسی خوی که با عدم اعتبار دولتی دو دهه است بلاتکلیف رها شده لذا خواهش می‌شود با مسئولان وزارت علوم و تحقیقات مطرح و پاسخ نیز خواسته شود ؟؟؟!! با تشکر "عطایی" از شهرستان دارالصفا خوی.
...0914
خشکسالی‌های 17 سال پیش تاکنون، خشک شدن چشمه‌ها، بی‌آب شدن رودخانه‌ها، تورم و بیکاری در استان ایلام کشاورزان و دامداران را به مشکل‌انداخته است سال به سال بذر می‌پاشند برداشت ندارند، کود گران، سم گران، هزینه شخم‌زدن سرسام آور آهی در بساط کشاورزان مخصوصا کشاورزان دیم کار باقی نمانده، آن‌وقت دولت وام می‌خواهد به کشاورز و دامدار بدهد 20درصد آورده از وام گیرنده می‌خواهد یقینا جز معدود افرادی از طریق رابطه از این وام بهره‌مند می‌شوند 90درصد روستاییان قادر به 20درصد آورده و گذشتن از دیوار آهنی بانکها نیستند، پولدارها با رفاقت بازی و آشنا بازی، دادن رشوه وامهای هنگفتی دریافت می‌کنند بقیه بی‌پولها همچنان گرسنه و بیکار باقی می‌مانند، اگر دولت در این خصوص اقدامی نکند وام روستایی به دست دیگران خواهد افتاد و هیچ گونه بازدهی ندارد چون برای خرید ماشین لوکس و خرید زمین هزینه می‌شود که کارآفرینی نخواهد داشت اگر وام برای روستا است باید مسئولان به روستا بفرستند نیاز روستایی و جای مورد نظر وام گیرنده را ببینند از همانجا اگر شرایط داشت تایید شود.
...0918
وام اشتغالزایی به روستاها برنامه‌ریزی خوبی است به شرطی که گذشتن از هفت خوان بانکها از میان برود، وام گیرنده باید ضمانت بدهد نه طوری باشد که توان آن را نداشته باشد درصد آورده وام بگیر سد اصلی دریافت وام است کسی که صد میلیون وام برای پرورش دام لازم دارد خوراک دارو و هزینه نگهداری در نظر می‌گیرد 20درصد آورده صد میلیون وام 20 میلیون می‌شود که وام گیرنده قطعا توان ان ندارد چرا که 20 میلیون خود یک سرمایه است هر روستایی 20میلیون داشته باشد نیازی به وام ندارد اگر روستاییان وام مناسبی دریافت کنند بهترین درآمدزایی دارند، دولت باید به این مهم فکر کارشناسی کند که آنانی که پول ندارند از این وام محروم نمانند که این قشر زرنگ‌ترین افراد برای کار کردن هستند اگر پولی در بساط داشته باشند بی‌پولها بالاترین جمعیت را دارند نباید آنها را به علت بی‌پولی در فقر و بیکاری گذاشت. روستا پتانسیل پرورش گاو، گوسفند، شترمرغ، بوقلمون، ماهی، کارخانه‌های کوچک تولید قطعات ماشین‌آلات ابزار کشاورزی و کشت گیاهان دارویی دارد.
...0918
با عرض سلام و سپاس فراوان و خداقوت. از آنجایی که آموزش و یادگیری احکام و معارف اسلامی از طریق پرسش و پاسخ تاثیرهای خاص و ویژه خود را دارد، لذا از مسئولان محترم سازمان صداوسیما مصرانه تقاضامندیم تا آنجایی که مقدور است تولید برنامه‌های برگزاری این نوع جلسات را مانند پرسمان شبکه قرآن و معارف سیما افزایش بدهند.
...۰۹۳۸
کمبود مساجد در برخی محله‌های شهرستانها و بخش‌های کشور یکی از بزرگترین مشکلات جامعه اسلامی ماست. امید و انتظار ویژه می‌رود با برنامه‌ریزی‌های مدبرانه و حمایت‌های مالی در خور شان مسئولان محترم در این زمینه که خیر دنیا و آخرت در آن است و همچنین با فرهنگ سازی و تشویق ملت مومن، تعداد خیرین مسجدساز انشاءالله روزافزون بشود.
...۰۹۳۸
برای آزمایش نمونه برداری... ۰۰۰/۹۵۷ تومان پرداخت کردم بیمه تکمیلی آتیه حافظ گفته ۰۰۰/۴۷۰ تومانش قابل پرداخت است فرهنگی بازنشسته کشوری.
...۰۹۱۷
باعرض سلام. اقتصاد مقاومتی صحیح اقتصادی است که بتواند همه نیازهای ملت شریف و صبور را با تولید و اشتغال مفید و حلال تامین کرده و جمهوری اسلامی ایران را در مسیر پیشرفت، توانمندی و خودکفایی همه‌جانبه هدایت و یاری کند.
...۰۹۳۸
با سلام. به‌عنوان پیشنهاد کاش آقایان علی دایی و زیباکلام این زحمتی که کشیدن و پولی برای زلزله زدگان کرمانشاه جمع کردن به جای فکر اساسی که وظیفه‌ای ندارن و وظیفه دولت است به صورت مسکن وار پس از شناسایی نیازمندان واقعی برایشان هتل یا هتل آپارتمان یا مجتمع‌های مسکونی اجاره می‌کردن که از سرما این بی‌پناهان اذیت نشوند و مثل بمی‌ها صاحب خانه شوند!
...۰۹۱۳
باسلام، در مورد سخنان آقای حمید روحانی فقط می‌توانم بگویم واقعا متاسفم از کسی که در این جایگاه است و مسئول یک نهاد پژوهشی است خیلی بعید است اینگونه غیر محققانه حرف بزند.آمارها و نظرات کارشناسان بی‌طرف و مردم نشان می‌دهد چه جریانی موفق عمل کرده در ضمن اگر تمایل دارند کمپین راه‌اندازی کنند تا معلوم شود اکثر رزمندگان و جانبازان با کدام جریانند.
...۰۹۱۶
باسلام و عرض ادب به محضر جناب آقای منصور مظفری عزیز مدیر مسئول محترم روزنامه وزین آفتاب یزد و همکاران گرامی‌تان، ما روستاییان تشنه صداقت و گرسنه عدالت هستیم با یک جمله راستین سیراب می‌شویم و با یک کردار نیک گرسنگی‌مان را فراموش می‌کنیم، تقدیر روزگار چنین است.
...۰۹۱۸
مردم ترکیه کشورشان رو با صنعت پیش می‌بردند اما اردوغان با وجود عضویت در پیمان ناتو با چرخش ۱۸۰درجه با دشمن، خود را به روسها ملحق کرده و کشور ترکیه را نبردگاه جنگ شرق و غرب می‌کند که آرامش و پیشرفت ملت ترکیه را رو به نابودی خواهد کشاند.
...۰۹۱۸
عرض سلام و درود بی پایان و خداقوت. ممنوعیت حکم طلاق توافقی بدون مشاوره از روش‌های راهبردی و موثر برای سیاست‌های ابلاغ جمعیت است. امید است بدینوسیله با فرهنگ طلاق که مذموم ترین حلال نامگذاری شده مقابله شود و انتظار ویژه می‌رود حمایت‌های تسهیلاتی در امر ازدواج و هر عاملی که باعث عملی شدن این سنت رسول الله (ص) می‌شود، به‌کارگیری شود.
...۰۹۳۸


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام