کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 04 بهمن 1398   Friday 24 January 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 بهمن 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

سلام، با وجود مجوز و تصویب وزارت صنعت و معدن کشور، شهرک کانی‌ها‌ی غیر فلزی، کارخانه ذوب آهن آرارات و کارخانه سیمان اولدوز شهرستان خوی استان آذربایجان غربی در ساخت و راه اندازی آن به مشکل برخورد کرده لطفا به گوش مسئولان ذیربط برسانید... عطایی
...0914
حضرت امام صادق(ع) می‌فرمایند: کسی که درخواست سائلی را رد می‌کند اگر از پیامد مرگ خود آگاه بود هیچ سائلی را رد نمی‌کرد.
...0938
بی شک اجرای جامع و کامل طرح تحول نظام سلامت باعث عزت و پیشرفت همه جانبه مردم عزیز کشور می‌شود. زیرا با سلامت جسمی و روحی است که می‌توان تمام امور و زمینه‌ها‌ را به عالی ترین نحو ممکن اداره و رسیدگی نمود.
...0938
باسلام، آقای زیباکلام گفت «مردم از اصلاح طلبان عبور کردند... » به ایشان عرض می‌کنم که این فرمایش شما از دو حالت خارج نیست 1-این خواسته درونی خودت است و می‌خواهی به جامعه هم القا کنی 2-تحلیل تان از شعار‌ها‌یی که در بعضی جاها علیه اصلاح طلبان داده شد اشتباه است زیرا که این شعارها توسط جریانهای مخالف اصلاحات به معترضین القا شد تا بتوانند پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان را تضعیف و به خیال خود موازنه ایجاد کنند.
...0916
تولد دو سالگی برجام را به شخص رییس جمهور و دکتر ظریف و تمامی همراهانشان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم، دولت محترم حق بود این تولد را به کوری چشم ترامپ، صهیونیست‌ها و دیگر مخالفان داخلی و خارجی جشن می‌گرفت و اعلام می‌نمودند از برجام عصبانی باشید و از این عصبانیت به گور بروید.
...0918
به سازمان تامین اجتماعى پیشنهاد می کنم حقوق‌ها‌ى زیر 5میلیون در تهران به 5میلیون افزایش یافته و در شهرستانها بالای 5میلیون ده درصد اضافه گردد مشکل ما هم در تهران حل خواهد شد ممنونم مستمری بگیر تامین اجتماعى در تهران.
...0912
سیاست اقتصادی احمدی نژادی از قبیل پایین آوردن سود بانکی، دادن وام خرید و غیره که به دولت تحمیل گردید، باعث بالا رفتن قیمت ارز، طلا و مسکن شد. اگر دولت می‌خواهد بر مشکلات فوق فایق آید باید این سیاست غلط را کنار بگذارد.
...0914
به عنوان یک هموطن و شهروند دلسوز به دولتمردان عزیز و همه مسئولان گرامی عرض می‌کنم که: قول و قرارهای بی مورد و دادن وعده و وعیدهای غیر عملی با علم به ناممکن بودن انجام آنها، به جز اینکه به جای دلگرمی ‌و آرامش دادن و امیدواری به آینده، در صورت حاصل نشدن نتیجه که باعث دلسردی در جامعه و افکار عمومی می‌گردد، نتیجه و حاصل دیگری ندارد لذا صداقت و راستگویی رمز موفقیت و غلبه بر قلبها و حکمفرمایی بر دلهای مردم و کل جامعه و آرزوی همه انسانها است. محمود بلیغیان - اصفهان
...0913
باعرض سلام و درود بی‌پایان وخداقوت. آن دسته از برنامه‌ها‌ی مبتذل فعال در فضای مجازی عامل گمراهی و فساد است و بقای آنها با عدم فیلترینگ و... هیچ توجیه شرعی، منطقی و عقلی ندارد. لذا مبارزه و برچیدن با آن برنامه‌ها‌ یک امر دینی واجب و جهادی است.
از وزارت ارتباطات هم به خاطر جدیت و قاطعیت در رجیستری کردن گوشی‌ها‌ی همراه کمال تشکر و قدردانی می‌کنیم.
...0938
1920- آقای کدخدایی گفته‌اند بودجه شورای نگهبان کمتر از پول توجیبی برخی از مسئولان است. ایشان اگر راست می‌گویند آن مسئولان را معرفی کند. اگر هم نه، چرا چنین حرفی زدند؟ (8/11)
0938- در بعضی از ایستگاه‌های مترو که دارای وضوخانه و نمازخانه هستند متاسفانه مایع صابون در
جا مایع‌صابونی وجود ندارد. این برای نمازگزاران مشکلاتی را به وجود می‌آورد. از مدیرعامل محترم خواهشمندیم این کمبود را رفع کنند. (8/11)
1046- در مورد موضوع خدمت به مردم محروم به جای زندگی در کانادا که در روزنامه نوشته بودید خواستم عرض کنم آقای مظفری من و خانواده و دوستان دستان این پزشکان را می‌بوسیم.
سر تعظیم فرود می‌آوریم به پزشکانی هم که ویزیت آنچنانی می‌گیرند می‌گویم فکر عاقبت باشید. پس برخی پزشکان عزیز فکر محرومان هم باشید. به خدا دنیا ارزش ندارد. بیماران را مایوس نکنید. به آنها کمک کنید. (9/11)
1150- خواستم به اعضای شورای شهر و شهرداری تهران تذکر دهم نسبت به برف‌روبی خیابان‌ها و کوچه‌ها به‌خصوص درختانی که با زحمت رشد کرده‌اند و درحال شکستن هستند اقدام کنند. اینکه تخصص خاصی نمی‌خواست کافی بود حتی با بیل مکانیکی تنه درختان را تکان می‌دادند تا برف‌های روی درختان می‌ریخت. چرا همه‌اش از غافلگیری می‌گویند؟ (9/11)
1225- کار ما شده اینکه هر سال بگوییم دریغ از پارسال. آقای روحانی آمد گفتیم خوب شد ارزانی می‌آید. دیدیم نه؛ گوشت کیلویی 22 هزار تومانی 40 هزار تومان شد. کره و پنیر مثل سایر اقلام گران شد. کاش احمدی‌نژاد برگشته بود! آقای قالیباف رفت نجفی آمد گفتیم خوب می‌شود اما یک برفی آمد گفتیم کاش مثل شهردار قبلی لااقل شن و ماسه در خیابان‌ها می‌ریختند که ماشین‌ها و مردم سُر نخورند. (9/11)
1227- آقای شهردار گفتند از مردم می‌خواهیم در تکاندن برف درختان به شهرداری کمک کنند. خواستم به ایشان بگویم پس چند کیسه شن و ماسه هم به مردم می‌دادید تا مردم خودشان کوچه و خیابان‌ها را شن و ماسه می‌ریختند که در روزهای برفی آن قدر دچار مشکل تردد نشوند. (9/11)
1306- آقای روحانی رئیس‌جمهور محترم! در هیئت اقتصادی اجلاس داووس در اروپا، آمریکا و اسرائیل موجی علیه برجام راه انداختند. من صحبتم با منتقدین برجام است. فردا اگر برجام را برداشتند فشار اقتصادی چند برابر شد امثال آقای شریعتمداری باید جوابگو باشند. ما می‌دانیم اگر سنگ‌اندازی‌ها در راه برجام نبود برجام بیشتر از اینها به اقتصاد ما کمک می‌کرد. (9/11)
1317- دولتمردان عزیز! برخی غربی‌ها علیه برجام تبلیغات می‌کنند. اما کسانی که علیه برجام در داخل هستند باید جوابگوی مردم باشند. آقای شریعتمداری کیهان و وطن امروز شما باید راهکار بدهید. اگر برجام به مشکل بخورد چه می‌کنید؟ چرا برخی سنگ‌اندازی می‌کنند؟ (9/11)
1331- یکی از خوانندگان در پیامی‌از آفتاب توضیح خواسته بود که چرا به مهران مدیری انتقاد کرده است؟ خواستم بگویم از نظر من هیچ‌کدام از اینها تخلف نکردند. توهین نکردند. آقای مدیری فقط به سیستم اداری دولت انتقاد داشتند. آفتاب یزد
هم به روش انتقادی ایشان انتقاد داشت که این هیچ اشکالی ندارد. (9/11)‌
1406- بزرگترین مشکلی که الان وجود دارد و در مجلس هم مطرح است بحث بودجه است. حتی آقای باهنر هم که سال‌ها در مجلس بودند با انتقاد گفتند بیشتر پول مالیات و نفت خرج هزینه‌های دولت است و چیزی برای عمران و پروژه‌ها باقی نمی‌ماند. پیشنهاد می‌دهم که بودجه آلمان، ژاپن، کره‌جنوبی و ... را بررسی کنند ببینند چند درصد بودجه شان
هزینه دولت است و چند درصد آن صرف آبادانی و زیرساخت‌ها و ایجاد شغل می‌شود. (9/11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام