کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 مرداد 1398   Saturday 17 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 11 بهمن 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0020- برخی مواقع برخی پله‌های برقی ایستگاه مترو خاموش هستند. چرا تاسیسات شرکت مترو نسبت به تعمیر آنها سریعا اقدام نمی‌کند؟(3/11)
0029- متاسفانه برخی داروهای ناباروری برای مردان و زنان در داروخانه‌های تهران بسیار کمیاب است و با مشقت فراوان تهیه می‌گردد. چرا شرکت‌های تولید دارو و وزارت بهداشت تولید داروهای فوق را گسترش نمی‌دهند؟(3/11)
0036- وضعیت ظاهری حجاب برخی متصدیان خانم فروش بلیط در باجه فروش بلیط ایستگاه‌های مترو مناسب نیست. با مشاهده این وضعیت باید گفت این در شان نظام اسلامی نیست. (3/11)
0235- برای اطلاع مسئول محترم پیام‌های مردمی در آفتاب یزد در روزنامه 1/11/96 نوشته بودم بیمارستان.. . بابت چند شب بستری شدن همسرم 5میلیون و سیصد دریافت کرده‌اند و برای شما ابهام به وجود آورده است. شخصا اطلاعات پرونده را خدمتتان ارائه می‌دهم. مشخصات پرونده:.. . تاریخ مبلغ دریافتی 14/9/96 مبلغ 5 میلیون و سیصدهزار ریال. شماره سریال.. . که صورتحساب فوق برای مقامات وزارت بهداشت و نظام پزشکی ارسال شده است. (3/11)
آفتاب یزد: نام بیمارستان در روزنامه موجود است.
0838- بهای خرید ارز را چه کسانی بالا برده‌اند؟ یقینا آن کارگر یا کارمند یا جوان بیکار که مشکل معیشتی دارد توان خرید ارز خارجی ندارد. این ارز را کسانی مانند آن کارمند مالی که صدمیلیارد برداشت و فرار کرد یا امثال او و برخی افراد هستند که پیوسته قیمت ارز رابالا می‌برند و تاثیر منفی بر زنجیره اقتصاد کشور می‌گذارند. (3/11)
0842- اگر در این سال‌ها خبرنگاران می‌توانستند بدون محافظه‌کاری، رانت‌خواری و سوءاستفاده‌ها را به موقع منتشر کنند یقینا کار به اینجا کشیده نمی‌شد. (3/11)
0849- اگر احزاب قوی وارد مجلس می‌شدند و به مشکلات معیشتی مردم بهتر رسیدگی می‌کردند احتمالا از مطالبات و انباشت خواسته‌های ملت کاسته می‌گردید. (3/11)
0851- سال‌های نه چندان دور اگر در جاده دماوند نزدیکی سرخه حصار رد می‌شویم گله‌های بزرگ آهو را در نزدیکی جاده ملاحظه می‌کردیم که اکنون یکی از آنها هم در جنگل سرخه حصار وجود ندارد. ما با محیط زیست‌مان چه کردیم؟ (3/11)
0959- شرکت تعاونی مسکن مخابرات پس از سالها که پول ما را برای تحویل خانه گرفته‌اند هنوز خانه‌ای تحویل ندادند و کسی هم پاسخگو نیست. ضمن تشکر از آفتاب به خاطر درج این پیام از مسئولان مخابرات خواستار پیگیری هستیم. (3/11)
1007- در تاریخ 2/10/96 در روزنامه‌تان از قول آقای امید محبیان مطالبی با عنوان مسئولان بی‌کفایتند چاپ کردید. بنا به مثل معروف برادر: راه باز است و جاده دراز. لطف کنید با همراهی مدیران مدیری دست به دست هم دهید راهکاری به مسئولان ارائه دهید تا اقتصاد کشور سامان یابد وگرنه نیش زدن و اهانت به دیگران کفایت نمی‌کند؟!(3/11)
1140- چرا امثال مدیر کیهان یا آقایان احمدی‌نژادی هر حرفی بخواهند می‌زنند؟ (3/11)
1249- شماره تلفن 131 که مربوط به کشاورزی و حفظ اراضی کشاورزی است در طول روز کسی پاسخگو نیست. در روزهای تعطیل خواستم بگویم ساخت و سازها بیشتر مثلا در روزهای جمعه انجام می‌گردد به خصوص در نوشهر و چالوس که زمین‌های کشاورزی گران هستند تغییر کاربری می‌دهند حتی برای تخریب این بناها. اداره کشاورزی تلفن‌ها باید پاسخگو باشند. درگیری‌هایی هم ایجاد شده. اما متاسفانه کسی پاسخگو نیست. لطفا منعکس کنید. (3/11)
کمی درآمد و بالا بودن نرخ تورم و گرانی‌ها‌ی سرسام آور موجود و
بی توجهی برخی از مسئولین برای کنترل و مهار تورم افسار گسیخته و گرانی‌ها‌ی
بسیار فراگیر فعلی و قبلی، دمار از
روزگار مردم درآورده است و همه را از فقیر و غنی دچار مشکل و ناراحتی و گرفتاری‌ها‌ی‌ مالی و بی پولی نموده است و
با حرکتی شتابان، جامعه را کم کم به سمت و سوی یک فاجعه اقتصادی
سوق می دهد، متاسفانه دولتمردان و مسئولین ذیربط هم فقط دورا دور نظاره گر هستند و سخنگوی محترم دولت نیز
با وعده وعیدهای همیشگی و اغلب بطور شعارگونه فقط حرف می‌زنند و عملا هیچ کار اساسی و مثبتی برای حل این معضل بزرگ و فراگیر اجتماعی انجام نمی‌شود. محمود بلیغیان از اصفهان .
...0913
با سلام ما دانشجویان دکتری وزارت علوم، نسبت به رعایت نشدن منزلت دانشجو در این مقطع معترضیم و خواهان احقاق مطالباتمان، شامل اشتغال و اصلاح مصوبه الحاقی به تبصره9 لایحه بودجه 97، می‌باشیم.
...0913
فرمانروایانی که گوش به فرمان مردم دارند دنیا و عقبای آنان بهشت‌گونه است.
...0935
اگر کشاورزی که سواد ندارد و نمی‌داند اینترنت چیست و کار صحرا انجام می‌دهد و هر روز با موبایل با خانواده‌اش حرف می‌زند و چون
به اینترنت وصل نیست عادلانه است که سیم‌کارتشان را ببرید؟
...0935
گذشتن از سختیهای پیش رو، چندان سخت تر از آن چه پشت سر گذاشته‌ایم نخواهد بود.
...0935
با عرض سلام و سپاس و خداقوت. در جامعه اسلامی ما هر چقدر ترویج آیات نورانی قرآن کریم و احادیث گهربار حضرات معصومین (ع) وسیع تر و بیشتر بشود، قطعا "و یقینا" موجبات جذب و گرایش و عمل به آن دستورات هدایت بخش شده و سعادت دنیوی و ابدی منوط به آن است.
...0938
مولای متقیان، حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: در نماز خواندن دقت کن و بدان که کسی نماز را ضایع کند دستورات دیگر اسلام را بیشتر ضایع کند.
...0938
باسلام وزیر بهداشت اعلام کرد که کودکان ایرانی به اندازه کافی شیر نمی‌خورند وقتی که بهترین شیر ایران تبدیل به شیرخشک می‌شود و صادر می‌گردد دیگر کودک ایرانی چی بخورد شیر مدارس همه ساله با سه ماه تاخیر توزیع می‌شود آن هم سه روز یکبار...
...0919
در مورد نام گذاری مراکز تجاری مطلبی داشتید در این خصوص یادآور می‌شوم‌ که زاپاتا قهرمان ملی ملت مکزیک است و درست نیست که از این نام برای بعضی فست فودها استفاده شود.
...0912
سلام فقط جاده‌ها‌ی یزد در کشور سانحه ساز و میدان مین نیست، جاده‌های آذربایجان غربی، خوی-سلماس و جاده خوی –مرند به جاده مرگ مشهور هستند لطفا گزارش تهیه و به مسئولان مربوطه تذکر بدهید.
با تشکر "عطایی"
...0914
سلام خسته نباشید. در بازی پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز از داور مسابقه اکبریان سوال کردند چند دقیقه وقت اضافه ماند، داور مسابقه گفت تا زمانی که پرسپولیس گل نزده وقت اضافه است. با تشکر محمد عبدی از لاهیجان روستای ذاکله بر (البته این پیام را طنزگونه می‌دانیم)
...0912
باسلام و تسلیت به ملت صبور و مظلوم ایران عزیز و آرزوی صبر و سلامتی برای بازماندگان غیور مردان کشتی نفتکش این بزرگ مردان نان‌آور ایرانی هرگز این حادثه و امثال این قهرمانان را نباید فراموش کنیم. درود به روانشان.
...0913
از مجلس می‌خواهیم وزرای راه و نفت را استیضاح شدید کند چرا کشتی ایران با پرچم پاناما حرکت می‌کرده و سوالات و ابهامات زیادی است که احتمالا نشان از بی کفایتی برخی از مسئولان می‌دهد.
...0912
حضرت امام حسین(ع) می‌فرمایند: عقل کامل نمی شود مگر با پیروی حق.
...0938
امیدواریم استقبال رئیس محترم کل بانک مرکزی از افزایش میزان وام ازدواج منجر به عملی شدن آن و تسهیل و تسریع در پرداخت وام‌ها به زوج‌های عزیز بشود و از همه مهم‌تر بانک‌ها در این زمینه نهایت همکاری و مساعدت در همه ابعاد داشته باشد.
...0938
بنده 72 ساله که بیش از 50 ساله فوتبال جهان را دنبال می‌کنم، با احترام به کل فوتبالیست‌ها، مادری نمی زاید مارادونای دیگری بیاورد!
...0918
از شما و از شفاف بودن شما در اطلاع رسانی متشکرم.
...0902
چرا آقای روحانی نشستی با روزنامه‌های اصلاح‌طلب برگزار نمی‌کند؟ آیا دعوتی صورت نمی گیرد یا اینکه ایشان طفره می‌روند؟ باید از ایشان سوالات جدی و اساسی بشود؟ این گفت‌و‌گوهایی که هر چند ماه یک بار با صدا و سیما انجام می‌دهند کلی گویی است و یک جور رفع تکلیف است.
...0902
پیشنهادی را عرض می‌کنم شهرداری‌ها لطف کنند با نصب رایگان برچسب (بسم الله الرحمن الرحیم) برسردر خانه‌ها هم محیط بیرون از منازل را معنوی کنند و هم شهروندان را از فواید معنوی و اجر و ثواب‌های این عمل دینی و مستحب نصیب کنند. با تشکر فراوان
...0936
حضرت امام محمدباقر(ع) می‌فرمایند: دو چیز نزد خداوند عالمیان محبوب است: طعام خورانیدن و سلام کردن.
...0938
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: فرصت‌ها همچون ابرها درگذرند، پس فرصت‌های نیک را دریابید.
...0938
دستگیری یا شناسایی تمام سرحلقه‌های اغتشاش یک پیروزی عظیمی است که از حقانیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران نشات گرفته است و قطعا این دستگیری بسیاری از توطئه‌های پشت پرده را افشا کرد. خداوند عالمیان را به خاطر این توفیق و فضل بی نهایت شاکریم.
...0938
مسئولان محترم همواره روی این موضوع تاکید دارند که استفاده از فضای مجازی بلامانع است ولی از آنجایی که با نهایت تاسف برخی از برنامه‌های این شبکه‌ها، صبغه صددرصد ضد دینی و ضد انسانی دارند، اجتناب و مقابله همه جانبه با آنها وظیفه شرعی است.
09383346
کمربند جنوبی مشهد به چه درد می‌خورد. محیط زیست نباید بگذارد کوهستان جنوب مشهد نابود شود. هیچ توجیهی براى احداث این کمربند نیست.
...0939
سلام. چرا روزنامه آفتاب هر روز تو صفحه اول خود پیگیر رفع فیلتر تلگرام شده، من هم مخالف فیلتر تلگرام هستم، اما همین تلگرام باعث متلاشی شدن خانواده‌ها و اعتقادات مردم به ویژه جوانان و دروغ پردازی علیه مسئولان شده.
...0919


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام