کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 21 آذر 1397   Wednesday 12 December 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 دی 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1614- آیا خیابان پیروزی؛ خیابان شکوفه، مقابل کوچه‌های احمدی و خوشرو جزو شهرداری منطقه 14 نیست که وانت بارهای مزاحم و میوه فروشان این مکان را جمع‌آوری کند؟ (16/10)
1113- خیابان ابن سینا، منشعب از خیابان 17شهریور، کم عرض است و زمان چراغ قرمز آن طولانی؛ در نتیجه خودروها مجبورند پشت ترافیک معطل شوند. لطفاً مسئولان ذی‌ربط به این موضوع رسیدگی فرمایند. (16/10)
1015- سابق از میدان هفتم تیرـ میدان مادر(محسنی)؛ میرداماد، اتوبوس شرکت واحد فعال بود. با راه‌اندازی مترو، اتوبوس‌های این خط جمع‌آوری شدند. از مسئولان شرکت واحد تقاضای راه‌اندازی دوباره اتوبوس‌های مربوط را داریم. (16/10)
1945- ساعت 22 به بعد در خیابان پیروزی نیمی از خیابان توسط فروشندگان پوشاک و لباس زیر زنانه، سدمعبر و راهبندان می‌شود. قابل توجه مسئولان ذی‌ربط! (16/10)
1312- اقدام مفید شهرداری؛ روزهای گذشته یکی از همکاران گفت: برای نظافت برچسب‌های تبلیغاتی با 137سامانه شهرداری تهران تماس گرفتم. از طرف شهرداری منطقه برای رسیدگی به محل ما مراجعه و نسبت به پاکسازی تراکت‌های تبلیغاتی اقدام کردند من هم برای صحت و سقم موضوع با سامانه مربوطه تماس گرفتم، همان روز اقدام شد. خواستم از طریق روزنامه مردمی و خوبتان از اقدام مفید شهرداری قدردانی کنم. (16/10)
1512- گرانی کاغذ، مرثیه‌ای برای مطبوعات! یک بسته 18 برگی کاغذA4
500 تومان خریدم. یعنی هر برگ 28تومان در صورتی که مدتی قبل کاغذ بسیار ارزان تر بود. حالا درنظر بگیرید یک رول کاغد برای چاپ روزنامه چقدر است. واقعاً انتشار روزنامه یا مجله برای روزنامه‌ها و مجله‌های خصوصی با این وضع نگران‌کننده، چه بار سنگینی به همراه دارد. مسئولان باید برای رفع مشکل ایجاد شده چاره‌ای اساسی بیندیشند تا این موضوع مرثیه‌ای برای مطبوعات نباشد! (17/10)
1952- برنامه جدید دورهمی با هنرمندی مهران مدیری، سروش جمشیدی و سحر ولدبیگی، طرفداران فراوانی دارد. اما زمان پخش آن دیروقت است و افرادی که مایل‌اند برنامه دورهمی را ببینند چون باید صبح زود سر کار بروند با مشکل مواجه می‌شوند. از دست اندرکاران شبکه نسیم خواهشمندیم زمان پخش آن را تغییر دهند. (17/10)
1132- موسسه‌های مالی و اعتباری از دولت‌های قبل راه‌اندازی شدند. مردم از چگونگی عملکرد آن‌ها اطلاع نداشتند که نباید به آن‌ها اعتماد می‌کردند. حالا که پول‌ها و تنها سرمایه‌شان را به آن‌ها سپرده‌اند باید با وساطت دولت پول‌هایشان را پس بگیرند. (17/10)
1311- شنبه 16 دی هنگام غروب زمین لرزه‌ای به بزرگی 5 ریشتر سرپل ذهاب را لرزاند. امیدواریم مشکلات زلزله زدگان در هوای سرد زمستان توسط مسئولان رفع شود. (17/10)
2114- آیا شهردار تهران با اعتراض‌های فراوانی که درباره سنگ فرش‌ میدان بهارستان و خیابان 30تیر شده است، به این نتیجه نرسیده که نسبت به آسفالت آن‌ها اقدام و از رسیدن ضرر و زیان به خودروها پیشگیری کند؟ (17/10)
2215- یکی از همکارانم می‌گفت روزهای گذشته به سوپرمارکت محله ما واقع در خیابان وحدت اسلامی رفته است. فروشنده قیمت هر شانه تخم مرغ را 13هزارتومان اعلام کرد. چون دستم بند بود، دو روز بعد برای خرید تخم مرغ رفتم، گفت شانه‌ای 15هزار تومان شده است! آیا ظرف دو روز قیمت‌ها باید اینگونه تغییر کند و افزایش یابد؟ (17/10)
2131- شبکه خبر در تاریخ 16/10/96 پیگیری عملکرد قالیشویی‌های بدون مجوز را خواستار شدند.‌ای‌کاش صدا و سیما در دولت نهم و دهم در خصوص موسسات بدون مجوز هم که مثل قارچ سردرآورده بودند و این همه مشکلات اقتصادی برای مردم و کشور به وجود آوردند بیدار بود. از تنکابن (16/10)
2230- آیت‌الهت مصباح یزدی در گفتگو با خبر آنلاین درباره احمدی‌نژاد گفته‌اند امروز احمدی نژاد را تایید نمی‌کنم، چون در او حالت انحرافی می‌بینیم. وقتی فردی منحرف شود از او حمایت نمی‌کنیم. به نظر من این درست اما ایشان آن سخنان تاریخی خود را در حمایت احمدی‌نژاد فراموش کردند چطور در زمان رئیس‌جمهورهای دیگر همچون آیت الله‌هاشمی چنین چیزی نمی‌گفتند؟ (16/10)
0559- از عزیزان و بزرگواران شورای شهر خواهشمندیم بیش از این اهالی منطقه شهید پرور شهرک شریعتی را در انتظار نگذارند و نام خیابان مهران را به جانباز دفاع مقدس شهید مدافع حرم سردار حاج حسن اکبری تغییر دهند. (17/10)
0859- دونالد ترامپ اختلالات روانی دارد و کارکنان کاخ سفید چون بچه‌ای با او رفتار می‌کنند ممکن است این نسبت‌ها هر چند واقعی نسبت به رئیس‌جمهوری امری عادی و بدیهی باشد اما نوشتن کتاب و چاپ آن توسط نویسنده‌ای با صدها مورد به شخص اول مملکت و دریافت سود زیاد بابت فروش در نوع خود بسیار جالب توجه است. (17/10)
0927- در تاریخ 16/10/96 مطلبی از آقای غلامرضا بنی اسدی از روزنامه جمهوری اسلامی نوشته بودید که مطلب درست و قابل تاملی بود.(17/10)
0932- در میان این هیاهو کسی به فکر کم آبی‌های شدید مملکت هست؟ این مسئله مشکلات اساسی کشور را در سال‌های آینده رقم خواهد زد. کشورهای جنوبی ما مانند امارات سال‌هاست این مشکل را با آب شیرین کن و بهره وری تا آخرین قطره آب موجود و مصرف دوباره آن حل کرده‌اند ضمن اینکه سالانه میلیون‌ها توریست را به هتل‌ها و مراکز تفریحی خود جذب می‌کنند و جذب سرمایه و ایجاد اشتغال می‌کنند (17/10)
0937- چگونه می‌خواهیم از فساد گسترده که موجب نارضایتی عمومی می‌گردد جلوگیری کنیم؟ چه کسی می‌خواهد جلوی رانت آقازاده‌ها را بگیرد؟ آنها سال‌هاست پول‌ها را از کشور خارج کردند اکنون هم مشغول انتقال تتمه آن هستند بدین جهت دلار بسیار گران شد. (17/10)
1015- صفحه 9 امروز را که دیدم واقعا باید تاسف خورد. ما 150 نخبه را در یک سال از دست بدهیم که خارج بروند. آن‌وقت آن بچه نخبه را خودروسازان راه نمی‌دهند. دلیلش هم این است چون نمی‌توانند یک نخبه را ببینند. جای تاسف دارد. (17/10)
1018- در صفحه 9 در رابطه با نوشته آقای ماکویی، احمدی نژاد مقصر است یا روحانی؟ خواستم عرض کنم در زمان خدابیامرز آقای‌هاشمی، سالی یک بار اجناس گران می‌شد تا آخر سال. یادش به خیر. در دولت اصلاحات هم سالی 2 بار شد اما زمان احمدی نژاد افزایش قیمت‌ها افسار گسیخته شد. آقای روحانی هم در این میان گناهی ندارد (17/10)
1148- لطف کنید در صفحه 4 روزنامه، تاثیر بوی بدن مرد در کاهش استرس همسر را مجددا بنویسید.چون دوبار تکرار شده است. به ویراستار خود بگویید توجه کند در این قسمت معرفی ماده‌ای با منشا گیاهی برای مرگ سلول‌های سرطانی را مطرح کردید که هر دوی آنها متن‌شان یکی است. (17/10)
آفتاب یزد: اشتباه از ویراستار و صفحه بند بوده است از این بابت عذرخواهی می‌شود و بابت این تذکر از شما سپاسگزاریم.
با عرض سلام بی پایان. "حجاب و عفاف"، حفظ حریم ظاهری و نشانه سلامت باطنی ،نیات خیر و طهارت افکار و روح عاملان به آن است.
...0938
سلام. خسته نباشید. از کرمانشاه پیام می‌دهم دیشب برای مظلومیت رئیس جمهورمان گریه کردم، به او بگویید ما پشیمان نیستم خدا با شما و ملت ایران است خیالمان راحت است با وجود شما همه مشکلات حل می‌شود دعای خیر ما بدرقه راهت باد.
...0918
سلام. گرانی، اختلاس و غیره هست اما اون‌هایی که دارن ماشین و پرچم کشورمون و غیره رو آتش می‌زنن به دلیل گرانی و غیره نیست از دیگر کشورها دستور می‌گیرن.
...0919
آفتاب یزد: با خروش ملت پاسخ محکمی گرفتند و تا زمانی که ملت بیدار هستند هیچ دشمنی نمی‌تواند خدشه‌ای به این ملت وارد نماید .
حدیث: اهمیت صبر برای ایمان همانند اهمیت سر برای بدن است.
...0912
دولت محترم به استان‌های مرزی ایران بیشتر برسد باید مدارس استان سیستان و بلوچستان نوسازی و مقاوم سازی شوند.
...0933
دولت باید برای ایجاد اشتغال از خصوصی‌سازی و به اصطلاح کوچک‌کردن دولت بخصوص در آموزش و پرورش دست بردارد چون بی فایده و خطرناک است.
...0914
سلام؛ متاسفانه برای مصرف آب در یزد مردم و نهادها خودشونو به خواب زدند باید عمق فاجعه را در فولادهای یزد ببینید نه در کارواش‌ها که مصرف سالیانه همگی‌شون به‌اندازه مصرف آب یک روز کارخونه فولاد نیست.
...0913
فقر، فساد، تبعیض، اختلاسها، بیکاری و گرانی جان مردم را به لبشان رسانده و گفتار درمانی دیگر جواب نمی‌دهد مسئولان عملا مشکلات مردم
را حل کنند. ...0912
مسئولان به میان مردم بروند و از نزدیک درد دلهای آنان را گوش کنند و در حد توان مرهم دردهایشان شوند.
...0912
اگر یک مسئول مشهد در جمع مردم اجتماع کننده در برابر شهرداری حاضر می‌شد و به حرفها و مشکلات آنها گوش می‌دادند و ترتیب اثر می‌دادند کار به دست افراطیون، سوءاستفاده کنندگان و موج سواران نمی‌افتاد و دامنه این آتش فتنه به صورت سریالی به شهرهای دیگر کشیده نمی‌شد الحمدالله با خروش ملت این ناآرامی‌ها هم تمام شد.
...0912
مشکلات مالی، فقر، تنگدستی و گرانی، تورم ‌و کسری بودجه و کمبود درآمد اغلب مردم و خانواده‌ها به هر شکل و هر نوع و به هر دلیل ( مثلاً کوتاهی دولت و مسئولان) که باشد به هیچ وجه درخور و شایسته مردم خوب، نجیب، صبور، سختکوش و همیشه در صحنه کشور و میهن اسلامی مان نبوده و نیست ولی ابراز آن باید از طریق قانونی باشد و هرگونه ناآرامی محکوم است.
...0913
بارها و بارها از طریق همین ستون پیام‌های مردمی در مطبوعات و رسانه‌های گروهی موجود در کشور به مسئولان محترم و دولتمردان عزیز ، به عنوان دلسوزی و میهن دوستی و ارتقا و ترقی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی و برای رسیدگی به وضعیت بد اقتصادی و معیشتی مردم عزیزمان تذکر دادیم و نوشتیم و حتی در پایان مطالب به عنوان یادآوری و تاکید به صورت طنز واقع بینانه گفتیم که: گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست، آنچه البته به جایی نرسد فریاد است ، ولی دریغ از یک توجه کافی، شنیداری و گوش شنوا محمود بلیغیان از اصفهان.
...0913


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام