کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 26 مهر 1400   Monday 18 October 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 21 دی 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1244- سلام آفتاب از گنبد. 70 سال سن دارم. با اندک حقوق بازنشستگی برای یک سرماخوردگی به پزشک مراجعه کردم. هزینه زیادی بابت ویزیت و دارو پرداختم. چرا دولت برای بازنشستگان فکری نمی‌کند؟ (14/10)
1651- چرا پول و بودجه به برخی مراکز فرهنگی و تبلیغاتی می‌دهند؟ (14/10)
1731- ما شیعه حضرت علی بن ابیطالب(ع) هستیم. حضرت هم از تدبیر سخن می‌گفتند. مسئولیت شما این است مردم را آگاه کنید این دولت غیر از دولت قبلی است. یک ریال آن هم حساب دارد. به آشوبگران بفرمایید تدبیر داشته باشید، انصاف داشته باشید. ما نباید اجازه دهیم به این انقلاب با جهل برخی‌ها خدشه‌ای به آن وارد شود. (14/10)
1733- به ضد انقلابیون بگویید من خودم خیلی مشکل دارم. اما با سن بالا جلوی دشمنان می‌ایستم. این انقلاب راحت به دست نیامده. هزاران شهید بابت آن داده شده، ما جلوی استکبار می‌ایستیم. دشمنان شرم کنند. (14/10)
2233- بالاخره آیت‌الله جنتی سکوت را شکستند و نسبت به تحرکات آقای احمدی‌نژاد اظهاراتی بیان کردند. اما همه می‌دانند حمایت‌های ایشان از احمدی‌نژاد چندین برابر پدر معنوی آقای احمدی‌نژاد یعنی آیت‌الله مصباح بوده است چنان که در سال 85 در خطبه نمازجمعه، احمدی‌نژاد را آبروی مملکت و اسلام دانستند. (15/10)
آفتاب یزد: میزان، حال فعلی افراد است. در آن زمان آقای احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور مستقر بودند و از رئیس‌جمهور مستقر می‌بایست حمایت شود. هر چند انتقاد نیز باید در کار باشد که در برخی موارد کمرنگ بود.
1501- چه قدر در شرایط فعلی جای امثال آیت‌الله‌ها‌شمی با آن متانت و سیاست و دوراندیشی خالی است. کاش قدر دولتمردان و بزرگان دلسوز کشور را بیشتر بدانیم. (16/10)
1412- در شرایط فعلی کشور و مشکلاتی که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و فشارهای زیادی روی آنها هست بهتر است شهرداری تهران فکر حذف آرم طرح ترافیک را از سر بیرون کند چون با اجرایی‌شدن آن، مشکلات ترافیکی و آلودگی شهر بیشتر می‌شود و هرج و مرج به وجود می‌آید. این طرح فقط یک حسن دارد و آن پر کردن جیب شهرداری است. بهتر است نمایندگان و مسئولان شهری و شورای شهر با این طرح مخالفت کنند. (16/10)
1234- لطفا مسئولان کاری کنند که این کارگران خارجی از کشور بروند. ما کارگران 6 سال است بیکار هستیم نه شهرداری ما را قبول می‌کند نه ساختمان‌دارها. کاری برای ما کنید. (16/10)
1219- از استان گیلان- رشت تماس می‌گیرم. اواخر فروردین از یک بیمارستان به سازمان علوم پزشکی شکایت کردم الان 7ماه است پیگیر هستم، به شکایت من رسیدگی نکردند و با وعده وعید دادن مثل «‌رسیدگی می‌کنیم و. ..» هیچ کاری برای من انجام ندادند. بعد به مقامات بالاتر و به سازمان بازرسی شکایت بردم. پیامک زدند باید شکایات را با مدارک ارسال کنید. مدتها درگیر این شکایت بودم و هنوز هم نتیجه‌ای نگرفتم. (16/10)
آفتاب یزد: لطفا شماره تلفن خود را جهت پیگیری در اختیار روزنامه
قرار دهید.
1210- پرنده کاسکویی دارم مدتی است دیگر حرف نمی‌زند سکوت می‌کند. شاید مثل صاحبش، دلش از روزگار و از دست مشکلات زندگی گرفته! (16/10)
آفتاب یزد: پیوند عاطفی شما را با کاسکوی‌تان تبریک می‌گوییم. شما کاسکوی خوبی دارید که امر نمی‌کند. بیشتر امید داشته باشید، با فعالیت بیشتری که انجام خواهید داد.
1154- فقر، بیکاری، غارت موسسات اعتباری، اختلاس‌ها و تصاحب بیت‌المال و دهها درد دیگر از زمره مشکلاتی است که مردم دارند و توقع از مدیران خود داشتند که آنها را حل کنند. (16/10)
1142- یک سوال حقوقی دارم لطفا پاسخ دهید. حقوقدانان محترم! اگر شهرداری منطقه‌ای چشم خود را ببندد و یک برج‌ساز در آن منطقه بیش از هزار متر در ساخت مجتمع تخلف کند، این مقدار تخلف که چند روز و چند شب نیست که در خفا انجام دهند. بنده خدایی که این ساختمان‌ها را پیش‌خرید می‌کند آن وقت شهرداری به آنها پایان کار نمی‌دهد و تخلف می‌داند. مقصر کیست، آن بنده خدایی که آن ملک را خریده یا فروشنده و برج‌ساز یا شهرداران؟(16/10)
آفتاب یزد: هر چند عدم رسیدگی بازرسان شهرداری جای اشکال است ولی برای پیش خرید ساختمان باید در قرارداد الزامات قانونی را پیش‌بینی می‌نمودید.
1121- من کی گفتم بودجه را حذف کنید؟ من گفتم ردیف 17 را حذف کنید. بخشی از هزینه‌ها را در عمران و آبادی هزینه کنند تا بیکاری از بین برود و هم حیثیت مردم حفظ شود. (16/10)
1107- چرا به برخی افراد تریبون‌دار که با سخنان خود باعث تحریک احساسات مردم می‌شوند تذکر نمی‌دهند و برخورد نمی‌کنند. چرا برخی‌ها باید از تریبون خود هرچه می‌خواهند بگویند؟ (16/10)
1105- برخی‌ها در رابطه با اصولگرایان خواب‌شان برده. اما اگر اصلاح‌طلبان چیزی بگویند ناراحت می‌شوند. آقای شریعتمداری که هر روز هرچه بخواهد می‌نویسد و کسی کارش ندارد، وقتی احمدی‌نژاد و بقایی شلوغ‌کاری می‌کنند، چرا با آنها برخورد نمی‌شود؟ (16/10)
1040- جناب دکتر روحانی! در کدام کشور دنیا حقوق بازنشستگی یک آدم 75 ساله را که حداقل ماهانه بیش از یک میلیون هزینه دارو و درمان خارج از تعرفه بیمه را برای خود و همسرش می‌پردازد و هزینه‌های زندگی دارد، به بهانه بدهی مالیاتی توقیف می‌کنند؟ وظیفه شما تامین زندگی و حمایت از امثال ماست نه توقیف حقوق بازنشستگی. لطفا دستور فرمایید حقوق هیچ بازنشسته‌ای به دلیل مالیاتی قطع نشود. (16/10)
1037- علاوه بر مشکلات فعلی مردم، تورم، بیکاری، آلودی هوا، گرانی، کمبود آب و زلزله، لطفا سرو کله زدن برای تهیه کارت سوخت را اضافه ننمایید. تازه دو روز پیش بود که سخنگوی دولت گفته بود دولت به دنبال سهمیه‌بندی سوخت نیست. (16/10)
0959- از آذربایجان تماس می‌گیرم. نوجوانی 11 ساله و یک طراح عالی در زمینه خودروسازی بود. از دو کمپانی خودروسازی‌ خارج دعوتنامه داشته است. سوالم این است چرا خودروسازان داخلی از وی دعوت نکردند؟ شاید چون خودروسازی ما در داخل بیشتر به فکر پرکردن جیب خود است تا خدمت به هموطنان. لطفا بررسی نمایید. (16/10)
0906- اگر می‌خواهید کشور پیشرفت کند، فکری برای ایجاد شغل بدون دلهره و تشکیل خانواده برای جوانان کنید تا کشور بیمه کامل از گزند استکبار ‌شود. به جوانان رسیدگی کنید که برای مسئولان عاقبت به خیری خواهد داشت. (16/10)
0829- با توجه به مشکلات اقتصادی باید برنامه‌ای ارائه گردد که مدیران چگونه می‌خواهند فقر و بیکاری را از بین ببرند که به باور مردم نزدیک شود؟ (16/10)
0820- 20 سال است درحال ساخت بزرگراه تهران به چالوس هستیم. هنوز هم از جاده ساخته شده در 80 سال پیش استفاده می‌شود که ترافیک سنگینی در ایام تعطیل به وجود می‌آید که آلودگی فراوانی به وجود می‌آورد. در دولت روحانی چند بار قرار بود فاز اول افتتاح شود از جمله بهار سال 96 اما چون بودجه‌های عمرانی کم شده و به عوض به برخی موسسات فرهنگی داده شده، اشتغال و سازندگی کند پیش می‌رود. (16/10)
1512- لبوی داغ؛ لبوفروشان فقط پاییز و زمستان در خدمت مشتریان هستند. لطفاً شهرداری یا مکانی را برای کاسبی‌شان مهیا کند یا این که به ماموران رفع سدمعبر اعلام کند تا با این قشر زحمتکش و کارگر کاری نداشته باشند! (16/10)
با سلام. لطفا به این روزنامه نگاران تندرو بگویید آتش افروز نباشند. آتش افروزی با آتش به اختیار فرق می‌کند.
...0913
کشور باید دارای احزاب قوی، نیرومند
و با نشاط باشد و نهادهای فعال مدنی داشته باشد مانند مجلس و امثالهم که بتوانند از حق و حقوق مردم دفاع کنند.
...0912
حضرت علی (ع): خوبی و بدی در آینده و در قیامت به خودتان بازگشت می‌کند.
...0912
ما مردم پشتیبان ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری، رئیس جمهور کشورمان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دکتر روحانی هستیم با صبر، وحدت، هوشیاری، همدلی، همبستگی در مسیر ولایت فقیه مشکلات اقتصادی انشاءالله رفع می‌شود.
...0916
رسول اکرم فرموند: دو چیز است که وقتی داریم قدرشان را نمی‌دانید امنیت و سلامتی. ‌ای مردم کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران مشکلات اقتصادی هست راهش در مسیر ولایت فقیه بودن همبستگی هوشیاری است قدر امنیت را بدانید شهید دادیم.
...0916
رئیس ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان فرموده اند دانشگاه‌ها باید خرج خود را از فروش فناوری‌های دانش بنیان دربیاورند. پس پول نفت و گاز و معادن چه می‌شود؟
...0914
آفتاب یزد: اگر مملکت می‌خواهد پیشرفت کند باید تکیه خود را از نفت بردارد و خام‌فروشی در بخش نفت و معادن نداشته باشد فناوری‌های دانش‌بنیان می‌توانند به نفت و معادن ارزش افزوده بدهند و درآمد داشته باشیم.
با عرض سلام و سپاس بی پایان و خداقوت. اغتشاشگران روشی را انتخاب کرده اند که هیچ عقل سلیمی و هیچ منطق و مذهبی آن را نمی پذیرد.
به حمدالله مسئولان امر از مقوله نقد و انتقاد صحیح با کمال میل استقبال می‌کنند و لزومی به اقدامات تخریب و توهین که با دین و ایمان و انسانیت منافات دارد، نیست.
...0938
رسول مکرم اسلام (ص)می فرمایند: اولین عملی که از انسانها سوال می‌شود، نمازهای پنجگانه است.
...0938
آقای روحانی رئیس جمهور محبوب مردمی کشور عزیز مقدسمان ایران ما مردم حامی ولایت فقیه نظام و رئیس جمهورمان هستیم با تمام مشکلات اقتصادی که با تدبیر همدلی به کوری چشم دشمنان قسم خورده ایران انقلاب اسلامی رفع می‌شود.
...0936
آقای ضرغامی عزیز، کاش روش اعتدالی که این چند ماه در پیش گرفتید زمان ریاست تان در صدا و سیما هم اجرا می‌کردید.
...0933
مردم وقتی که نیروهای انتظامی را برای برقراری نظم در سطح شهر می‌بینند امیدوار به وجود قانون می‌شوند.
...0918
از دولت دکتر روحانی ضمن حمایت، انتقاد شدیدی نسبت به فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام داریم. در قرن بیست و یکم این کارهای سانسوری دیگر قابل تحمل نیست.
...0918
آفتاب یزد: متاسفانه عده ای خاص با پشتیبانی سرویس های جاسوسی آمریکا و عربستان با سوء استفاده از اعتراض بحق مردم در مسائل اقتصادی از این فضا استفاده نابجا برای به آشوب کشاندن کشور کردند که لازم بود به طور موقتی بسته شود.
مولی الموحدین، حضرت امام علی(ع) می فرمایند: هر کس در خدا را بکوبد، در به روی او باز شود.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام