کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 21 آذر 1397   Wednesday 12 December 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 دی 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1946- شب‌های گذشته در میدان فردوسی یکی از اغتشاشگران با موتورسیکلت حرکت ناهنجاری انجام داد و متواری شد. آیا به وسیله دوربین‌های نصب شده در محل وقوع حادثه، فردی که این اقدام غیرانسانی را انجام داده، قابل شناسایی و دستگیری نیست تا به سزای اعمال غیرانسانی‌اش برسد؟(15/10)
2154- شهردار گرگان پاسخگو باشد! از شهردار گرگان تقاضای احداث جوی آب و آسفالت کوچه بن بست یکم میخچه‌گران، واقع در خیابان شهدا، لاله ششم را کرده بودیم، با گذشت زمان، اقدام نشد. دلیل سهل انگاری و عدم رسیدگی به درخواست ساکنان این محله چیست؟ (15/10)
1824- جانبازی از اصفهان هستم. پیامی برای برخی تریبون‌داران که خود را عقل‌کل می‌دانند دارم. می‌خواهم بگویم ما تا کی باید تاوان برخی حرف‌ها را بدهیم. چرا به ملت توجهی ندارند. هرچه می‌خواهند می‌گویند دلخوری درست می‌کنند همه باید اطاعت از قانون و رهبری معظم
داشته باشیم. (14/10)
1859- من به‌عنوان یک شهروند مسن بالای هشتاد سال از اولیای امور سوالی دارم لطفا پاسخ دهند. یک آپارتمان حدود 60 متری دارم در حواشی میدان ونک که به فروش گذاشتم وقتی به شهرداری رفتم، شهرداری برای آن 2 نوع عوارض پسماند و نوسازی گرفت چون آن ملک مدتی مطب من بود. سوالم این است برای یک ملک چرا دو نوع عوارض گرفتند؟ (14/10)
2008- پرچم نماد یک ملت و یک کشور است. کسی که پرچم آتش می‌زند
نه معترض است نه منتقد. کسی که این کار را می‌کند از ضد انقلاب هم بدتر است. ما همه به خاطر پرچم و کشورمان دفاع کردیم خون دادیم. آیا کسانی که پرچم آتش می‌زنند خودشان را منتقد فرض کردند؟ (14/10)
2015- در برخوردها تبعیض قائل نشویم با افرادی هم که از تریبون‌ها باعث این مسائل اخیر شدند باید برخورد شود. آیا با این افراد برخورد می‌شود؟ چرا برخی‌ها با قدرت طلبی خود به خاطر مخالفت با دولت روحانی حتی امنیت ملی را به خطر انداختند؟(14/10)
آفتاب یزد: نگران نباشید منافع ملی، شخصی و گروه خاص نمی‌شناسد هر کس خواسته باشد منافع ملی را خدشه دار کند با او برخورد قانونی می‌شود.
2215- خواستم سوال کنم پرونده آقای بقایی به کجا کشید؟ بالاخره ایشان و همراهان پرونده‌هایی دارند که باید به آنها رسیدگی شود. (14/10)
آفتاب یزد: در برخی موارد حکم از دادگاه بدوی برای وی صادر شده است که هنوز نهایی نشده، امور قضائی دارای مواعدی است که باید این مواعد سپری شود تا احکام نهایی شده و اطلاع‌رسانی صورت گیرد.
0012- از شیراز تماس می‌گیرم. از خوانندگان دائمی آفتاب هستم، آقای احمدی نژاد زمانی رئیس‌جمهور بود دستور داد یارانه به همه پرداخت شود مجلس هم تصویب کرد پس حالا این چه حرفیه که می‌گویند ما بودجه نداریم و فلان نداریم... (15/10)
0908- فشارهای اقتصادی که به مردم وارد می‌شود بسیار برای مردم سخت و طاقت فرساست باید دولت و تمام مسئولین جهت کم کردن فشارهای اقتصادی بر مردم تلاش کنند. (15/10)
1152- باید دولت با شرکت‌ها و موسسات مالی غیر مجاز پیش از اینها برخورد می‌کرد و اجازه نمی‌داد سپرده‌گذاری مردم در این موسسات به مشکل بخورد که در نتیجه این همه اعتراض ایجاد شود. (15/10)
1153- چرا آقای احمدی نژاد برای خود آزاد است و هر چه می‌خواهد می‌گوید؟ (15/10)
1234- رسانه به اصطلاح ملی صدا و سیما حاضر نیست دست از رفتار یکسویه و یک‌جانبه گرایی و طرفداری از یک جناح خاص بردارد. (15/10)
1201- این حق مردم است که آثار و نتایج شعارها و رای‌هایی که به روسای جمهور مورد نظر خود دارند را با تمام وجود احساس کنند. نباید اجازه دهند امید مردم به ناامیدی تبدیل شود. (15/10)
1404- از خوانندگان آفتاب هستم. درصفحه 3 و 11 عکس نماینده دماوند را ملاحظه کنید ببینید همان‌گونه بوده یا طور دیگری باید درج می‌شد و اشتباهی رخ داده؟ به آقای رئیس‌جمهور هم منعکس کنید افغانی‌ها را اگر بیرون کنند شغل‌های زیادی برای مردم خودمان ایجاد می‌شود. (15/10)
آفتاب یزد: ضمن تشکر از تذکر شما بابت اشتباه در چاپ عکس موردنظر عذرخواهی می‌گردد.
1559- بعد از گرانی بی‌حساب و کتاب قیمت‌ها آنچه که بیشتر از همه چیز مردم مان را ناراحت و ناراضی می‌کند اخلاس‌های خرد و کلان فراوانی است که به عناوین گوناگون در رده‌های مختلف کشور روی داده است که امید است تمام مفسدین و غارتگران به بیت المال به دست قانون گرفتار شوند. (15/10)
1627- از اصفهان تماس می‌گیرم. مردم غیور ما آن قدر که از تبعیض‌ها ناراحت می‌شوند از بالا رفتن قیمت‌ها نگران نمی‌شوند. وقتی می‌بینند با تمام کار و کوششی که می‌کنند تلاش آنها با فرق گذاشتن بین افراد هدر می‌رود یا برای گرفتن یک وام سبک ده‌ها سند ضامنی، چک و... می‌خواهند و مانع تراشی می‌کنند و در مقابل افرادی بدون ضامن میلیونها تومان پول می‌گیرند، از تبعیض‌ها ناراحت می‌شوند. (15/10)
1649- ملت ولایتمدار بصیر و فهیم ایران اسلامی با شرکت در تظاهرات پنجشنبه 14دی مشت محکمی به دهان آشوبگران و دشمنان نظام اسلامی وارد کردند. از رسانه ملی هم به خاطر درج پرچم مقدس جمهوری اسلامی کمال تشکر را می‌کنیم. (15/10)
1922- سلام از ارومیه. اگر انتقادی در کشور باشد ربطی به بیگانگان و ترامپ ندارد. این یک موضوع در حیطه خانواده است که ربطی به بیگانگان ندارد. حق دخالت در امور داخلی ما ندارند. (13/10)
2200- از اصفهان تماس می‌گیرم. برخی از کسانی که دارای منصب و مقام و قدرت و ثروت هستند گاهی توجهی به اوضاع مردم ندارند. (13/10)
1234- عموی من 85 سال دارد یک مقاله در مورد مشکلات مختلف خصوصا محیط زیست، تلگرام و... نوشته عکس هم دارد. در صورت نیاز آدرس ایمیلی بفرمایید تا آن را ارسال کنم.
آفتاب یزد: لطفا از طریق ایمیل aftab.yz@gmail.com ارسال
نمایید. (14/10)
1310- خسته نباشید آقای مظفری. آیت‌الله سبحانی گفتند ربا در بانکها حرام است. امام (ره) هم این را گفتند. آیا مسئولین به این توجه می‌کنند؟ آیا کسی که به علت نداری یا مشکلات نتوانسته اقساط خود را بپردازد باید به علت دیرکرد حتی خانه طرف را ببرند؟ آن هم کسی که مثلا 70 سال سن داشته؟ آیا این کارها درست است. (14/10)
1346- آیا روزی می‌شود که سوءاستفاده و فسادهای مالی هم تمام شود؟ چرا دلار این روزها آن‌قدر گران شده؟ (14/10)
1427- آقای مجری برنامه تلویزیونی که تکرار آن در روز پنجشنبه 14 دی هم پخش شد که در فضای باز سیمای مرکز اصفهان اجرا شد معمولا در مصاحبه‌ها با چاشنی... با پزشکان یا هنرمندان یا میهمانانی که از تهران یا شهرستان آمده با الفاظی خاص و خودمانی صحبت می‌کند و احتمالا حریم میهمان داری را به نوعی رعایت نمی‌کند! ایشان به تقلید از مجریان مسلط همچو رشیدپور سعی در اجرای برنامه به سبک آنان را دارد که در این راه موفق نبوده و حتی عکس العمل منفی مخاطب را هم به همراه دارد. آیا در شهر بزرگ اصفهان مجری قابل قبول تری وجود ندارد؟ (14/10)
وزیر کشاورزی با اهانت به کشاورز از چشم ما افتاده روحانی باید او را عزل کند، اگر عزل نشود مجلس او را استیضاح می‌کند او باید برکنار شود او لیاقت این پست را ندارد.
آفتاب یزد: وزیر مربوط در این خصوص توضیح داده‌اند و اعلام کرده‌اند قصدی در این خصوص نداشته‌اند.
...۰۹۱۸
مشکلات مالی، فقر و تنگدستی و گرانی، تورم روزافزون ‌و کسری بودجه و کمبود درآمد مردم و خانواده‌ها به هر شکل و هر نوع و به هر دلیل که باشد، در خور و شایسته مردم خوب، نجیب، صبور، سختکوش و همیشه در صحنه کشور عزیزمان نبوده و نیست .
...۰۹۱۳
هفتم دی ماه سالروز تشکیل نهضت سواد‌آموزی ایران گرامی باد.
...۰۹۳۳
سلام بر آفتاب؛ از بعضی آقایان کارشناس دولتی بخواهید از طرف مردم حرف نزنند به خدا بسیاری مردم از این همه گرانی به مشکل برخورده اند.
...۰۹۱۱
حضرت امام جعفر صادق(ع) می‌فرمایند: شادی سه خصلت است: وفاداری، رعایت حقوق دیگران و ایستادگی در گرفتاری‌ها و مشکلات.
...۰۹۳۸
باسلام. قابل توجه سیاسیون محترم قدر این ملت فهیم ، قانع، صبور، بردبار، شهید داده، جان بر کف، با گذشت و ... را بدانید. که امثال این صفات اخلاقی را هزاران مثال می‌توان زد. یک نمونه اش زلزله زدگان بم است که 14 سال است در کانکس زندگی می‌کنند. یا آن 8 سال دولت‌هاله نور چه کارها که نکرد و هنوز بعد از این همه گذشت و لطف در حقش شاید خودش و سیاسیون محترم طرفدارش باور کردند که حق به جانبش است. تا دیر نشده قدر این مردم را بدانید. و به حرفهای سیاسیون خارجی که در اوج نادانی حرف می‌زنند گوش نکنید. والا اعتراض به گرانی‌ها و کمبودها و اشکالات مثل یک مشکل داخل یک منزل است و به همسایه ربطی ندارد.
...0913
باسلام. از استان مازندران شهر تنکابن تماس می‌گیرم خرم‌آباد شهرداری جهت سرباز کردن میدان، خانه و400 متر زمین من را گرفتن که سند داشت طرف دیگه میدان 175 متر زمین بی سند دادن خودم ساختم از سال 92 برای گرفتن سند گرفتارم، دادگاه هم حق به من داده است با سه فرزند بیکارم نمی‌دانم از دست اینها کجا شکایت کنم خسته کردن شما را به خدا در شبکه خبر پخش کنید شاید گوش شنوا پیدا شود.
...0911
آفتاب یزد: رای دادگاه ضمانت اجرایی دارد با یک وکیل مجرب مشورت نمایید تا اقدامات اداری را انجام دهد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام