کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 21 آذر 1397   Wednesday 12 December 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 دی 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1820- نباید اجازه بدهیم دولت را تضعیف کنند واقعا قضاوت کنیم ببینیم دولت چه کارهای مثبتی انجام داده. اگر بعضی‌ها می‌گذاشتند تا برجام به ثمر می‌رسید خیلی بهتر بود. وقتی برخی‌ها از روزنامه کیهان گرا می‌گیرند و علیه دولت و برجام جار و جنجال درست می‌کنند وقتی امثال آقای عباسی مدیران کارآمد را زیرسوال می‌برد مسلم است مشکلاتی پیش می‌آید. (12/10)
1906- تا زمانی که بهترین نیروهای کاربلد و با دانش و متخصص وارد کار نشوند و کسانی که خبره اقتصاد هستند کنار باشند و عده‌ای آنها را غرب‌گرا بدانند اقتصاد ما درست نمی‌شود. باید افراد و وزرای بادانش در جایگاه خود باشند. الان برخی از وزرا توان مدیریت وزارتخانه خود را ندارند. (12/10)
1917- اگر مسئولان ما مصلحت‌اندیشی نمی‌کردند و با تمامی رانت‌خواران ثروت ملی برخورد قاطع می‌کردند امروز جایگاه ما این نبود. وقتی ثروت ملت که در اختیار بانک است را یک نفر چپاول می‌کند معلوم است ثروت کم می‌آید. نباید مصلحت‌اندیشی می‌شد باید برخورد شدید با آن می‌شد تا مردم الان این قدر مشکل اقتصادی نداشتند. (12/10)
1923- ای مسئولان! ما کشور و خاک و وطن‌مان را دوست داریم. خواهش می‌کنم دستور فرمایید کسانی که با رانت پول ملت را از بانک‌ها بردند دستگیر شوند و اموال ملت را برگردانند. اینها به کشور صدمه زدند. دولت بخشنامه کند تمام رانت‌خواران و مفسدین را دستگیر کنند حتی اگر به هر جایی که وابسته هستند باید پاسخگو باشند. (12/10)
2020- وزارت ارشاد مجوز پخش فیلم‌های سینمایی را که در آنها ذره‌ای حجاب رعایت نمی‌شود صادر می‌کند. از طرفی در شبکه‌های تلویزیونی هم تبلیغ می‌شوند. آیا این ترویج فرهنگ غلط نیست؟ (12/10)
2025- اغتشاشگران با این وحشی‌گری نمی‌توانند به نظام ضربه بزنند و مسئولان را تضعیف کنند. در محکومیت این حرکات همین بس که دشمنان درجه یک نظام از جمله نتانیاهو و ترامپ از آشوبگران دفاع کردند. (12/10)
2215- به دیگران توصیه می‌کنم مصاحبه روزنامه آرمان با خانم سعیده قالبی نفر دوازدهم انتخابات شورای شهر را بخوانند تا با مسائل مربوط به لغو عضویت نیکنام در شورای شهر بیشتر آشنا شوند. (12/10)
0734- مردم ما خیلی مردم خوبی هستند. دور تا دور کشور ما را دشمنان گرفته‌اند. باید رانت‌خواران را در کشور شناسایی می‌کردند ببینند از کجا آورده‌اند. چرا باید نابرابری باشد. باید جلوی رانت‌خواری‌ها و تبعیض‌ها را گرفت. (12/10)
1810- ای هموطن، ای همشهری! اجازه ندهیم عده‌ای نفوذی وارد اعتراضات قانونی بشوند تا ناهنجاری و مشکل در جامعه ایجاد کنند. (12/10)
1808- صحبتی با مسئولان دارم. در همه جای دنیا مردم اعتراضاتی به دولت‌ها دارند. چه طور مسئولان می‌گویند گروه‌های معاند وارد کشور شده‌اند چرا باید دشمنان نفوذ کرده باشند. آیا این قابل قبول است؟ (12/10)
1614- ابتدای خیابان نورصالحی منشعب از خیابان شکوفه (م 14) به خط‌کشی عابر پیاده نیاز دارد. از شهرداری منطقه خواستار توجه به محل یاد شده هستیم. (12/10)
1612- معلوم شد دولت کسری بودجه خود را با افزایش قیمت دلار تامین می‌کند. در بودجه قیمت دلار را 3500 تومان تعیین کرده، درحالی که خودش به صرافی‌ها 4278 تومان می‌فروشد. پس گرانی ارز دست خود دولت است. حالا که بی‌پول شده دلار را گران می‌فروشد. (13/10)
1515- نوشته‌اید رئیس‌جمهور از اتفاقات اخیر غمگین است. برای همین است که دلار را به قیمت 4278 تومان به صرافی‌ها فروختند که دلار به مرز 4500 تومان برسد؟ (13/10)
0959- خواستم در مورد نوشته خانم آذر منصوری بگویم امروز آنچه در شهرها اتفاق افتاده نتیجه عدم توجه و پیگیری مسئولان و نمایندگان است. امید است خداوند عاقبت همه را به خیر
کند. (12/10)
1129- بعد از مدتی که مشکلات گذشت، دولتمردان هم مثل مردم سخن می‌گویند. حالا آقای روحانی گفته‌اند نوبت گفت‌وگوی زنده است. آقای روحانی ما بارها سخن گفته‌ایم. 6 دهه در این کشور خدمت کردم هنوز حقوق من به اندازه سیصد دانه تخم مرغ نمی‌شود. باید جلوی کسانی که از سرمایه ملت سوءاستفاده کردند را بگیرند. (12/10)
1210- ماموران پلیس زحمت می‌کشند قاچاقچیان را دستگیر می‌کنند. اما بعداز مدتی آنها با گذاشتن وثیقه از زندان آزاد و گاهی کارهای خلاف خود را ادامه می‌دهند. (12/10)
1236- در مورد اعتراضات که اخبار تلویزیون و جراید و آفتاب درباره آن نوشته اند. خواستم بگویم کسانی که با نظام مخالف هستند با دنیای خارج و دشمنان در ارتباط هستند و برخی جوانها تحت تاثیر آنها احساساتشان تحریک شده است از این رو باید جوانان مراقب دشمنان باشند از طرفی برخی تریبون داران هم مراقب صحبت‌های خود باشند که برخی تحت تاثیر سخنان آنها دست به اعتراض و آشوب نزنند. (12/10)
1409- از عزیزان شورای شهر سوال می‌کنم اگر این طرح حذف آرم ترافیک را در دستور کار قرار بدهند و به جای آن رانندگان عوارض بدهند رانندگانی که با خودرو کار می‌کنند مثل آژانس‌ها و اسنپ‌ها و... چگونه این عوارض‌ها را بپردازند؟ باید فکر مناسب‌تری کنند. (12/10)
1449- وقتی در صفحه اقتصادی آفتاب یزد روز سه شنبه 12 دی مشاوران و ایادی آقای شریعتمداری وزیر محترم را خواندم به‌عنوان یک استاد بازنشسته دانشگاه دلم به درد آمد. مگر در این کشور قحط الرجال داریم که امثال آقای شریعتمداری باید در مسند قدرت باشد. ما تحصیلکردگان وارستگان ودلسوزان کشور و نظام زیاد داریم. (12/10)
1605- از اصفهان تماس می‌گیرم. اگر قرار باشد اتومبیلی‌ها با عبور از چراغ زرد که معلوم نیست چراغ زرد چه موقع سبز یا قرمز می‌شوند توسط دوربین‌ها ثبت تخلف شوند لازم است تمام چراغ‌های راهنمایی سر چهارراه‌ها به نشانگر تایمر و زمان سنج مجهز شوند. وقتی راننده با چراغ سبزی که بلافاصله زرد می‌شود جریمه شود کاملا نادرست است. (12/10)
1627- جریمه شدن خودرو به علامت عدم برچسب معاینه فنی با دادن التیماتوم جریمه شدن توسط دوربین‌هایی که در سطح شهرها نصب شده است که از 14 آذر اعمال شده و 10 روز بعد روی تابلوهای تصویری سازمان ترافیک شهرداری اصفهان تصویر شده و با هر بار عبور اتومبیبل‌ها از جلوی آنها ثبت می‌شود. ظلمی مضاعف به رانندگان زحمت کشی است که برای انجام معاینه فنی با وجود صف‌های طولانی معاینه فنی و عدم موفقیت گرفتن معاینه فنی باید توسط دوربین‌های نظارتی جریمه شوند. (12/10)
1636- بارها تماس گرفتم پیام دادم شما هم زحمت کشیدید چاپ کردید. من برای گرفتن یارانه کارت ملی همراهم نبود به ما گفتند بروید سر برج بیایید. سر برج رفتیم گفتند دیگر ثبت نام نمی‌کنیم. بارها هم رفتیم گفتند ثبت نام انجام نمی‌شود. ما باید به کجا رجوع کنیم لطفا ما را راهنمایی کنید. (12/10)
1744- اگر کسی به رفقایش کمکی کند کاری برای آنها کند کار بدی انجام داده است؟ حالا آقای وزیر به 21 نفر از دوستان کاری واگذار کرده با یک حقوق بخور و نمیر اینکه کار بدی نیست کار خیری انجام داده است و اگر من بودم کل رفقایم را در وزارتخانه سر کار می‌گذاشتم.
آفتاب یزد: در واقع منظورتان این است که هر چه هست ایشان 21 نفر را مشغول به کار کرده و حداقل برای تعدادی اشتغالزایی کردند که کار خوبی است! (12/10)

با سلام، از اصفهان پیام می‌دهم: به امید پیروزی بزرگ و فراگیر ملت شجاع، قهرمان و همیشه در صحنه ایران، در تمام صحنه‌های آشوب‌زده شرق و غرب جهانی و عرصه‌های بین‌المللی کشور عزیزمان ایران.
...۰۹۱۳
سلام در مورد عدم رشد و توسعه شهرهای مرزی کشور به خصوص مرز رازی _کاپی کوی خوی که نزدیک ترین مرز ریلی و زمینی به اروپا (ترکیه) هست، در این رکود اقتصادی تاثیر بسزایی در صادرات، جذب سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی می‌تواند داشته باشد با مسئولان و کارشناسان مربوطه نظرخواهی کنید... با تشکر "عطایی" از شهر دارالصفا خوی
...۰۹۱۴
باسلام متاسفانه کیفیت چاپ کارت‌های هوشمند به خصوص عکس آن بسیار پایین است، این در حالی است که مبلغ سی هزار تومان بابت آن از مردم می‌گیرند بهتر است کیفیت این کارت‌ها را ارتقا دهند وگرنه پولی که بابت آن می‌گیرند درست نیست.
...۰۹۱۹
ساختن سوله براى اسکان زلزله‌زدگان مى تواند مناسب باشد.
...۰۹۱۸
مقداری پول است که باید به نیازمندان جامعه پرداخت شود و به توانگران پرداخت نشود، ولی دولت‌های ما سال‌هاست توان انجام این کار را ندارند.
...۰۹۱۲
پیامبر (ص) : از بزرگ‌ترین جادو، سخن‌چینى است؛ زیرا با سخن‌چینى، میان دوستان جدایى مى افتد، دوستان یک‌دل با هم دشمن مى شوند، به واسطه آن خون‌ها ریخته شده، خانه‌ها ویران و پرده‌ها دریده مى شود. سخن‌چین، بدترین کسى است که روى زمین راه مى رود.
...۰۹۱۲
ایران در گهواره زمین‌لرزه است. نباید دست روی دست گذاشت و لرزش‌ها را بی‌اهمیت گرفت مسئولین کشور از کارشناسان زمین‌لرزه و متخصصین زمین‌شناس سراسر جهان دعوت کنند تا به راهکار و نتیجه‌ای که خسارت جانی، مالی و هزینه کمتری داشته باشد دست یابند، شاید از استرس ملت کاسته شود.
...۰۹۱۸
با عرض سلام و ادب بی‌پایان و خداقوت. با توجه به اینکه امروزه کلاهبرداری‌های اینترنتی و برداشت‌های غیر مجاز به بزرگ‌ترین دغدغه‌های مردم تبدیل شده است، از عزیزان پلیس با اقتدار کشور انتظار می‌رود با دستگیری و مجازات عناصر سارق و ریشه کردن شگردهای آنها امنیت اقتصادی و معیشتی را به طور کامل در سال اقتصاد مقاومتی به مردم هدیه بدهند.
...۰۹۳۸
باسلام لطفا این‌قدر مطلب زیاد شدن عوارض خروج از کشور را بزرگ نکنید. مگر چند درصد مردم می‌توانند به خارج برن؟ کشاورز بعد از آن همه زحمت کشت و کار باید نان قرضی بخرد؟ یا بازنشسته‌ای که روزشماری می‌کند تا حقوقش را بگیرد و هر چه زودتر کرایه منزل یا قسط‌هایش را بدهد؟ و از ده‌ها هزینه به‌اجبار صرفه‌نظر کند. یا کارگری که چند ماهه حقوق نگرفته؟ و ده‌ها مورد دیگر.
...۰۹۱۳
باسلام. و خسته نباشید من به آقای روحانی رای دادم و هنوز پشیمان نیستم به دلایل زیاد، از جمله اینکه تحصیلکرده است،در رابطه با... مدرک نگرفته، با علم تاریخ و جغرافیا و سیاست و زبان دیپلماتیک دنیا و ده‌ها مطلب دیگر آشناست. خصوصا وقتی که در مناظره سال ۹۱ گفتن من روح القوانین منتسکیو را که منبع قوامین امروزی است متوجه شدم که رای بی‌جا نمیدهم و مشوق دیگران هم شدم و تا حالا در توان خودش خیلی هم موفق بوده که در این جا مجال شمردن نیست.
...۰۹۱۳


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام