کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 دی 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1958- نصب کاتالیزور بر دودکش خودروها باعث توقف خروج دود از آنها می‌شود اما گویا به علت قیمت بالای آن مردم از خرید آن صرفنظر می‌کنند اما امیدواریم به خاطر سلامتی مردم و جامعه اقدام به استفاده از آن کنند. (10/10)
2001- چرا خبرنگاران تلویزیون با کسانی که حجاب‌شان را جلوی دوربین حفظ نمی‌کنند مصاحبه می‌کنند؟ (10/10)
0922- شریعتمداری در تیترهای درشت همه روزه دولت را مقصر مشکلات معرفی می‌کند در صورتی که در سال‌های اخیر کیهان و شرکا هر آنچه از دست‌شان برآمد برای بر هم زدن تعامل با دنیا انجام دادند. سیاستمداران خارجی و بانک‌های بزرگ از عکس العمل غرب در مورد ملاحظات و درشت گویی‌های امثال کیهان پا عقب کشیده اند. (11/10)
0931- تا زمانی که بودجه بعضی موسسات چندین و چند برابر بودجه عمرانی و اشتغالزایی، محیط زیست و آبیاری کشور است امیدی به بهبود وضع اقتصادی نیست و مشکلات بیشتر می‌شود. (11/10)
1040- من پیشنهادی به نمایندگان مجلس دارم. بدون توجه به فشارها بودجه پیشنهادی را حذف و هزار میلیارد آن را به بخش عمرانی اختصاصی دهند. این امر موجب رضایتمندی مردم و همچنین ایجاد اشتغال خواهد شد. (11/10)
1204- عزت الله ضرغامی تا زمانی که مدیر رسانه ملی بود بدون توجه به نظر دیگران یکه تازی می‌کرد و در بسیاری موارد مانند امروز برنامه‌های در حال پخش را (برنامه ناصر ملک مطیعی) به علت اشکال فنی قطع می‌کرد و باعث نارضایتی مردم می‌شد. اما به نظر می‌رسد این روزها به خاطر حضور بیشتر بین مردم از حال و روز آنها مطلع و نسبت به مسائل روز واقف شده است. (11/10)
1301- از اصفهان تماس می‌گیرم. یکی از مشکلات جست‌وجوی مطالب روزنامه‌ها در اینترنت این است که وقتی روی اسم و فامیل خودمان کلیک می‌کنیم تا مطالب موجود در روزنامه‌ها را مطالعه کنیم بعضی اوقات متوجه می‌شویم مطلبی که به نام ما در ستون‌ها چاپ شده اصلا مطلب موردنظر ما نیست! (11/10)
1355- آقای روحانی در صحبت‌ها‌یشان گفتند بله باید مشکلات اقتصادی مردم حل شود؛ من هم می‌گویم درست اما چگونه می‌خواهند این مشکل را
حل کنند؟ اگر این بودجه‌هایی که به برخی می‌دهند قطع کنند مشکل بیکاران و بازنشستگان حل می‌شود حتی مشکلات اقتصادی دیگر نیز حل می‌شود. (11/10)
1513- سلام از کرمانشاه. از آقای بردستانی به خاطر اینکه به کرمانشاه تشریف آوردند تشکر می‌کنم. قبلا هم به خاطر حضور ایشان در کرمانشاه تشکر کرده بودم. دیشب سخنرانی رئیس‌جمهور را شنیدم. دلم برای ایشان و مظلومیت ایشان گرفت. گریه کردم. ما از او حمایت می‌کنیم. پشت ایشان را خالی نمی‌کنیم. ما ایشان را دوست داریم. (11/10)
1742- چندی پیش در یکی از صفحات آفتاب یزد چند عکس چاپ کردید از کسانی که حاضر بودند بچه‌ها‌یشان را به خاطر فقر بفروشند. یا یک نفر حاضر بود قرنیه چشم خود را بفروشد. آقای روحانی به این مردم توجه کنید. (11/10)
1834- سلام از رشت. در روزنامه آفتاب 11 دی خبری داشتید در مورد تنبیه یک دانش آموز به علت بی‌انظباطی. من در دوران مدرسه بارها تنبیه شدم اما ما از آن تنبیهات نتیجه خوب گرفتیم که حتی اگر آن تنبیهات نبود شاید من حتی کلاس اول را هم نمی‌توانستم طی کنم. من جزو کسانی هستم که تا حدودی تنبیه در مدارس درحد متعارف را موافقم چون به نفع دانش آموزان است (!)
آفتاب یزد: تا وقتی تشویق و روش‌های فرهنگی وجود دارد چرا تنبیه؟ (11/10)
1916- از گیلان تماس می‌گیرم. زالوصفتانی که هستی مردم را به جیب خود سرازیر می‌کنند و حتی از پس انداز مردم در موسسات مالی هم نمی‌گذرند وجدان ندارند. (11/10)
زلزله در یک دقیقه ویرانی زیادی به جا می‌گذارد ولی برای ساخت آن سال‌ها وقت می‌برد، حال حکایت دولت قبل و فعلی است این جریان.
...0935
فرصت دادن به افرادی مثل پرورش مار در آستین خویش است پس به هوش باشیم.
...0935
یکی از عامل‌های شرایط به وجود آمدن اختلاس‌ها نظم نداشتن بود.
...0935
فکر می‌کنم البته نخوانده‌ام! قسم نامه‌ی سقراط برای پزشکان این باشد که: اگردشمنت که مریض بود پیشت آمد او را طرد نکن بلکه او را مداوا و پرستاری کن، حال اگر دوست بود چی!
...0935
آفتاب یزد: خودتان دارید مطرح می‌کنید برای یک پزشک دوست و دشمن برای مداوا برابر باشد.

اگر روحانی پیگیر مشکلات اقتصادی نباشد پشت پا به طیف فکری جریان ساز عمیق کشور زده!
...0935
در حوادث‌های طبیعی از قبیل توفان، سیل، رانش زمین، ریزش کوه، تصادفات، بمب باران، رعد و برق، سرمای شدید، کولاک برف، حتی سقوط هواپیما غرق شدن کشتی پناهگاه نیاز حتمی است اما درمواقع زمین لرزه بهترین پناهگاه فضای باز است زمین لرزه کوه‌ها را خرد می‌کند هیچ پناهگاهی امن نیست جز فضای باز آن‌هم احتمال ترک خوردن و بازشدن زمین وجود دارد فضای باز بهترین پناهگاه برای زمین لرزه می‌باشد شکرگزار خداوند هستیم که زمین لرزه کرج- تهران به خیر گذشت که ضرر جانی و مالی نداشت خدایا شکر. ...0918
سلام. عجب فکری کرد این آقای روحانی با اون مشاوران اقتصادیش میگه با افزایش قیمت بنزین می‌خواهیم شغل ایجاد کنیم، چرا پس از اول هدفمندی یارانه‌ها چند بار قیمت بنزین افزایش پیدا کرد، شغل ایجاد نشد.
...0910
باسلام اینکه آقای روحانی می‌گوید قیمت بنزین نصف قیمت جهانی خواهد بود یک چیز را فراموش کردند و آن اینکه در این کشورها حداقل حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش چقدر است؟ ایشان کشور ما را نباید با دیگرکشورها
مقایسه کند. ...0919
شش سال دکتر روحانی حرف خوب خوب می‌زند اما در عمل؟ بنزین1500تومانی چه توجیهی دارد آیا کوچک‌ترین گره‌ای از مشکل بیکاری حل شده.
...0917
از دولت توقع به حق داریم حداقل یک مسله را با خلاقیت و مدیرت حل کند، نه اینکه برای هر موردی به جیب و سفره مردم هجوم ببرد.
...0912
اینقدر خرج این بدن که بعد از مرگ غذای کرم‌ها می‌شود نکنید خرج چیزی کنید که فرشتگان آن را برمی‌دارند و می‌برند (اعمال صالح وخالص برای خدا)
...0912
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: هر کس خوش‌نیت باشد، روزیش زیاد می‌شود.
...0938
با سلام بیات هستم از زنجان مزاحم می‌شوم گرچه من هم نسبت رویکرد دولت دوازدهم و حضور امثال نوبخت و واعظی انتقاد شدید دارم، ولی از انتخاب خود چندان پشیمان نیستم.
...0919
بنده سال‌ها در آزمایشگاه تشخیص طبی کارکرده‌ام، نمونه‌ای که آزمایش می‌شود اگر نیاز به کشت نداشته باشد با توجه به تکنیک‌های مدرن امروزی و تکنولوژی پیشرفته دستگاه‌های آزمایشگاهی جواب آن خیلی سریع مشخص می‌شود حال چطوراست که جواب آزمایش دوپینگ کشتی‌گیری که درسال2008مدال طلا گرفته بعد از حدود 9 سال مثبت اعلام می‌شود. چطور چنین چیزی
ممکن است؟ ...0912


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام