کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 04 دی 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0838- بنزین را که گران می‌کنند به‌خاطر ایجاد شغل نیست به خاطر این است که حقوق دیگران را زیاد کنند. چون آنها در فقر زندگی می‌کنند. می‌خواهند برای آنها دلسوزی کنند. این گرانی بنزین بهانه‌ای برای ایجاد شغل است. کدام شغل؟ البته اشکالی ندارد آنها بهتر زندگی کنند شاید فرجی شد. (28/9)
0938- مدتها سعی نمودند عید نوروز و رسومات دیگر را ملغی نمایند. 29فروردین روز ملی شدن صنعت نفت و عید نوروز و سیزده فروردین را نمی‌توان از خاطرات زدود. بهتر است روزهای دیگر تعطیل شوند، می‌توان در این مورد همه پرسی هم کرد. (29/9)
0954- از سبزوار تماس می‌گیرم. جناب دکتر روحانی! ما از شما خواستیم جلوی برخی پولهای بدون حساب و کتاب را بگیرید، جلوی پول‌هایی که به برخی سازمان‌ها بیهوده تعلق می‌گیرد را بگیرید، نه اینکه بنزین را گران کنید. پول یارانه را قطع کنید. هدف ما این نبوده. (29/9)
0958- بدینوسیله خواستم از مدیریت بانک پارسیان شعبه قائم مقام فراهانی جناب آذرخش و جناب آقای قره‌خانی کارمند این بانک به سبب حسن برخورد و رسیدگی به کارهای ارباب رجوع و مشتری مداری آنها تشکر کنم. امیدوارم چنین کارمندانی مورد تشویق قرارگیرند تا الگویی برای سایر کارمندان بانک‌ها و ادارات بشوند. مردم ما به علت گرفتاری‌های زندگی حق دارند که در ادارات و بانک‌ها با برخورد مناسب متصدیان امور روبه‌رو شوند. (29/9)
1010- در روزنامه دوشنبه یا سه‌شنبه درباره صحبت‌های آقای دکتر لاریجانی معاون ایشان در مورد بودجه مسائلی مطرح شد. آقای دکتر لاریجانی گفتند بدنه دولت آن قدر بزرگ شده که همه بودجه را می‌بلعد و دیگر پولی برای عمران و کارهای دیگر نمی‌ماند. (29/9)
1216- آقای کیانوش راد می‌گوید به جای برخورد احساسی با کاستی‌ها، راه‌حل موثر ارائه کنیم. اگر توجه کرده باشیم راه‌حل موثر را افراد و بازنشستگان در بیانیه‌هایی به خوبی ارائه دادند. (29/9)
1312- از روزنامه خوب آفتاب تشکر و قدردانی می‌کنیم. اما از شما می‌خواهیم زیاد از برخی افراد حمایت نکنید. گوشت، مرغ، برق و خیلی چیزها گران شده، از دست برخی مدیران دولتی مردم ناراضی هستند. (29/9)
1448- ساکن تهران هستم. به علت معلولیت از اسنپ بیشتر استفاده می‌کنم. اخیرا سطح خدمات آنها خیلی بد شده است. اکثر آقایان راننده شهرستانی‌اند و خیابان‌ها را نمی‌شناسند و از مسافرین آدرس می‌پرسند. این با اصل ایجاد اسنپ مغایرت دارد. لطفا مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند و از کسانی هم که دارای اخلاق مناسب هستند در این کار استفاده کنند. (29/9)
0914- مردم تهران عجب روحیه خوبی دارند! در پی وقوع زلزله که تلنگری به برخی شهرها از جمله کرج، مشکین دشت و... زد و مردم وحشت زده از خانه‌هایشان خارج شدند، در تهران هم برخی‌ها‌ از خانه‌ها‌یشان خارج شدند و به پارک‌ها‌ رفتند. بساط قلیان و چای و آتش هم برپا بود و خانم‌ها‌ هم از فرصت استفاده کردند کاموا آورده بودند و بافتنی می‌بافتند! عده‌ای هم تشک و پتو و بالش آوردند و خوابیدند. بعضی‌ها‌ هم در خودروشان شب را به صبح رساندند. به هرحال چهارشنبه شب مردم تهران همان طور که در رعب و وحشت بودند در حاشیه زلزله باعث شد این متن را بنویسیم. بیایید قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم و با هم خوب و مهربان باشیم و از حسادت، ستیزه جویی، انتقام گیری و هرگونه درگیری فیزیکی و درشت گویی، بپرهیزیم.(1/10)
2312- اولین ورودی جاده تهران ـ پردیس، فاز 11، شب‌ها‌ حتی یک عدد لامپ روشنایی وجود ندارد و در تاریکی فرو رفته است. سرعت‌گیرهای غیرضروری هم باعث مشکلات فراوانی شده است. از مسئولان شهرداری و شرکت برق منطقه‌ای پردیس تقاضای رسیدگی داریم. (1/10)
1217- یلدای فقرا؛ عید، یلدا و به طور کلی مراسم و اعیاد به یادماندنی، شادمانی و خوشحال بودن برای افرادی است که پولدارند و در رفاه و آسایش زندگی می‌کنند. فقرا و کم درآمدها، بازنشستگان که به قول آفتابیان عزیز تا قبل از شب یلدا حتی حقوق‌شان را نگرفتند، چگونه شاد باشند و مراسم شب یلدا برگزار کنند؟ جالب اینجاست مسئولان صدا و سیما به جای این که به محله های کم بضاعت بروند و درباره مراسم شب یلدا گزارش تهیه کنند، به محله‌های پولدار و بالای شهر می‌روند و از سفره‌های رنگارنگ گزارش تهیه می‌کنند! (1/10)
1714- خیابان گلستان، منشعب از بلوار ابوذر، با این که خیابانی وسیع است فقط یک عدد مخزن زباله دارد. از شهرداری منطقه 14 تقاضا داریم با نصب تعدادی مخزن زباله، ساکنان را دریابید! (1/10)
2215- اخبار شبکه یک ساعت 14، جمعه اول دی ماه به ادمین‌هایی که در دنیای مجازی درباره زلزله، اخبار کذب برای کاربران ارسال می کنند، هشدار داد که قرار است با آنان برخورد قانونی شود. پلیس هم از مردم خواست اخبار زلزله را از طریق شبکه های خبری پیگیری کنند و به شبکه های مجازی اعتماد نکنند. لازم به ذکر است، استاندار تهران پس از زلزله از مردم خواست شهر را ترک کنند و بعد آن را تکذیب کرد! مردم کدام رسانه را باور کنند؟!(1/10)
1719- چه اشکال دارد ادارات دولتی و محیط‌های کارگری در اعیاد، حقوق‌ها را
دو روز زودتر به کارکنان‌شان پرداخت کنند تا حقوق بگیران بتوانند به رفع مشکلاتشان برسند، این امر باعث خوشحالی و بالا رفتن راندنمان کاری‌شان می شود. (1/10)
1614- آقای نوبخت در هر شرایطی برای این که بتواند از مردم و حقوق آنان دفاع کند و به طرق‌های مختلف حرف خود را به کرسی بنشاند، لبخند بر روی لب دارد و سعی می‌کند آن را هیچ‌گاه از مردم مخفی نکند. همین که شما شاد و خوشحال باشید، برای ما حقوق بگیران که روز به روز مشکلات‌مان بیشتر و کمرمان زیر بار گرانی خمیده تر می‌شود، کافی است! (1/10)
1312- یارانه بگیران وجهی که بابت یارانه دریافت می کنند، باید برای پرداخت قبوض آب، برق، گاز و تلفن کنار بگذارند. این حق همه مردم است تا از حق و حقوق قانونی ای که به آنان تعلق می گیرد، بهره‌مند شوند. قطع یارانه به نظر من دارد سلیقه ای برخورد می شود. وقتی طرحی از قبل به تصویب مجلس رسیده است نباید آن را دستکاری کرد. آنهایی که فوت کرده‌اند، حتما و باید یارانه شان قطع شود، اما قطع یارانه زنده‌ها کار درستی نیست. (1/10)
1357- میدان امام حسین(ع) که در زمان شهردار وقت با هزینه بالایی ساخته شد، آیا قرار است سازه این میدان به همین شکل باقی بماند؟(1/10)
1514- قهوه‌خانه‌ای غیرمجاز در خیابان شهرستان گرگان آن هم در محله ای قدیمی که مسجد محل هم در این محل وجود دارد، باعث نارضایتی ساکنان و نمازگزاران مسجد محل شده است. درهای این واحد صنفی همیشه بسته است و از طریق دوربین داخل حیاط قهوه خانه رفت و آمد مشتریان کنترل و برای مشتریان خاص درها گشوده می شود. از نیروی انتظامی و اماکن این شهر تقاضای رسیدگی داریم. (1/10)
1739- چهارشنبه مورخ 29/9 رفتم آفتاب بگیرم. روزنامه آفتاب را روی دکه‌ها دیدم. روزنامه کیهان هم کنار آن دیدم تیتر آن در مورد یارانه‌ها بود. دیدم واقعا بی‌انصافی می‌‌کنند. دولت گفته 30درصد مردم که احتیاجی ندارند. تعداد زیادی درآمد میلیاردی دارند. به این یارانه نیازی ندارند. خود دولت هم اعلام کرده خودشان انصراف بدهند. اما بعضی‌ها که خیلی تند رفته‌اند می‌گویند چرا دولت دست در جیب ما کرده؟ من می‌گویم جیب شما کجاست؟ دولت اگر بودجه‌ای جمع می‌کند برای آبادانی و عمرانی هزینه می‌کند. (29/9)
مسئولان کشور فکری برای آلودگی هوای شهرهای بزرگ و تهران کنند و بحث جابه‌جایی پایتخت را پیگیری کنند تهران دارد منفجر می‌شود از ازدحام جمعیت و آلودگی هوا همه را دارد نابود می‌کند.
...۰۹۱۲
آفتاب یزد: ای‌کاش دولتها کمی خودروسازان را اجبار به انجام تعهداتشان می‌نمودند، عامل اصلی آلودگی، خودروهای بی‌کیفیت داخلی است متاسفانه ورود خودروهای با کیفیت و کم مصرف هم با محدودیت روبه‌رو است.
وقتی خودروهای بی کیفیت فاقد معاینه فنی، قدیمی و فرسوده همراه با فرآورده‌های نفتی آلوده مسبب آلایندگی جوی و هوا می‌شوند، بدیهی است با هر دفعه استفاده و تردد بر میزان آلودگی‌ها افزوده می‌شود.پس عقل و منطق حکم می‌کند ریشه کنی مشکلات فوق، اساسی‌ترین راهکار برای مبارزه با آلودگی هوا می‌تواند به کار گرفته شود.
...۰۹۳۸
آفتاب یزد: همانگونه که قبلا گفته شد فقط کافی است دولت محترم کمی خودروسازان را مجبور به تعهداتشان نماید.
چرا قشر مظلوم بازنشسته را اذیت می‌کنن باید دیروز حقوق پدرم و بازنشستگان را میدادن که ندادن.
...۰۹۳۳


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام