کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 29 آذر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

2304- آفتابیان! جالب است برای اختلاس‌ها و حقوق‌های نجومی و رانت‌های گوناگون و وام‌های کلان و برخی هزینه‌کردهای دیگر پول هست اما برای کارگران و زحمتکشان جهت افزایش حقوق آنها و یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان پول وجود ندارد؟ آقای نوبخت توجیه نکنید. پست و مقام اهمیت دارد اما نه با هر وسیله‌ای. (25/9)
2237- اراضی کوچک در بافت فرسوده مناطق مرکزی شهرها باید با نظارت دولت تجمیع شده و برای ساخت و ساز با تراکم بیشتر به سرمایه‌گذاران واگذار گردد. مالکان هم مختار باشند تا به جای فروش، هر یک به قدر سهم خود در آن پروژه شریک شوند. (25/9)
2110- از اصفهان. با توجه به خشکسالی‌های اخیر در اثر بارندگی و ایجاد آلودگی هوا در شهرهای بزرگ مانند اصفهان و بروز برخی بیماری‌های ریوی و تنفسی و گوارشی و... دست دعا برداریم و از خدای بزرگ و قادر بخواهیم بارش رحمت خود را در شهرهای کم بارش نازل کند. (25/9)
1924- در اخبار ظهر تلویزیون رئیس مجلس صحبت کرده بود در خصوص اینکه سرمایه‌گذاری کم است و در این راه به بروکراسی و دیوان سالاری اشاره کرده بود که باعث کند شدن سرمایه‌گذاری می‌شود. به نظرم بعد از سالها تازه دست‌شان آمده که این بروکراسی سنگین بیشتر بودجه مملکت را می‌بلعد و افراد این دستگاه بیش از یک ساعت و نیم راندمان کاری ندارند. (25/9)
1746- یک کلیپی برای من فرستادند حقیقت بلد نیستم برای شما بفرستم. یک منطقه‌ای در جنوب کرمان بسیار فقیرنشین است. فقر مطلق دارند. به آقای باهنر بگویید شما که متعلق به کرمان هستید در شان مردم هست که چنین منطقه‌ای وجود داشته باشد. روستایی که آب ندارد. بچه‌ها حمام ندارند. صابون و شامپو را نمی‌شناسند. به جای مدرسه روی زمین می‌نشینند. واقعا شما این منطقه را می‌شناسید؟ (25/9)
1750- بدینوسیله خواستم از زحمات و حسن خلق و برخورد مناسب خانم جنتی کارمند بانک آینده تشکر کنم. امیدوارم تمام کارمندان بانک و ادارات دیگر در برخورد با ارباب رجوع از رفتار مناسب برخوردار باشند. (25/9)
1743- از آقای رئیس‌جمهور می‌خواهیم برای حفظ محیط زیست بالاترین بودجه را قرار دهند، نه کمترین بودجه. محیط زیست و جنگل‌ها را آقازاده‌ها
از بین می‌برند برج سازان باغ‌ها را خشک می‌کنند. باید اینها را جریمه کنند. برای محیط زیست بودجه‌های کلان بگذارند.
نه اینکه یک بودجه ناقابل برای آن بگذارند. آن هم برای سازمانی که شش‌هزار پرسنل دارد. باید به این سازمان، هم بودجه بیشتر، هم پرسنل بیشتری بدهند و هم اختیارات بیشتر. (25/9)
1341- دولت یا یارانه را کلا قطع کند یا به همه مردم بدهد. اگر دولت می‌خواهد به افراد بی‌بضاعت کمک کند از جیب خود کمک کند چرا از بودجه مردم کمک می‌کند؟ (26/9)
1348- آقای روحانی نباید می‌گذاشت نان گران شود که بالاخره متوقفش کند. نباید می‌گذاشت عوارض خروج از کشور افزایش سه برابری می‌یافت. (26/9)
آفتاب یزد: افزایش قیمت‌ها در لایحه بودجه آمده است و رسیدگی و تصویب مجلس و تاییدیه شورای نگهبان را نیاز دارد.
1431- سوالی دارم. وقتی مهمان خارجی یا وزیر امور خارجه‌ای که از کشور دیگر آمده و قرار بوده با مقامات ما صحبت‌هایی کند آیا صحیح است شخصی این فرد را مردتیکه خطاب کند؟ آیا این درست است؟ (26/9)
1521- از رشت تماس می‌گیرم. به دولت محترم یادآوری می‌کنم انتخابات تمام شده آن قدر جیب مردم را خالی نکنند. دیگر هیچ پولی برای آنها نیست. مردم را درک کنند. اما ما به آقای رئیس‌جمهور اعتماد کردیم. (26/9)
1523- مشغول دیدن سریال شهریار هستم. آیا واقعا آقای شهریار آن شاعر گرانقدر آنگونه بوده است که در فیلم نشان می‌دهد؟ وی که در این فیلم فقط در حال سیگار کشیدن است. متاسفم برای خودم و این سبک فیلمسازی. (26/9)
1310- با تشکر از زحمات شما در آفتاب یزد. اما انتقادی دارم از برخی مطالب در صفحه اول. چنانکه عکس یک هنرپیشه را در صفحه اول گذاشتید به بهانه انتقاد یا دفاع از دولت. چون این بازیگران کارشناس سیاسی نیستند. اینها نسبت به مسائل سیاسی احساسی فکر می‌کنند. شما که یک روزنامه سیاسی حرفه‌ای هستید به این موضوع توجه کنید. (26/9)
آفتاب یزد: ضمن تشکر از پیام شما، صدا و سیما و برخی رسانه‌های اصولگرا دقیقا گفته‌های خانم کوثری را برجسته نموده و اعلام داشتند هنرپیشگان پشیمان از دادن رای به روحانی هستند، وظیفه بوده تا اینگونه اقدام نماییم.
1237- آقای نوبخت این چندین بار است که با این شگرد جیب مردم را می‌خواهید خالی کنید. شما با مردم فهیم و باهوش سروکار دارید. با این همه مالیات و افزایش نرخ بنزین و... که پولش بیشتر از جیب نیازمندان است می‌خواهید شغل ایجاد کنید؟ از این وعده‌ها بسیار داده‌اید مردم بدبخت‌تر شده‌اند.(26/9)
1235- می‌گویند عوارض چند برابری افزایش خروج از کشور صرف بودجه سلامت می‌شود. چرا درآمد نفت که متعلق به همه مردم کشور است به بودجه سلامت نمی‌رسد. (26/9)
1117- درحالی که این روزها در کشور فیلیپین در مدت یک روز 60 سانتی‌متر باران می‌بارد در تمام طول پاییز در اکثر نقاط کشور بارش نداشتیم. در این سالها بسیاری از جنگل‌ها و مراتع نابود شدند. (26/9)
1116- هندوستان خرید نفت از ایران را امسال 55 درصد کم کرده علت آن واگذاری حوزه اکتشاف استخراج نفت متعلق به شرکت هندی است که آن را ایران به کنسرسیومی از روس‌ها واگذار کرده است. از زمان ترکمانچای هنوز چیزی یاد نگرفته‌ایم. (26/9)
0912- من یکی از پشیمان‌های رای به دولت هستم. اما روزنامه ایران را که می‌خوانیم سعی می‌کنند مسئله را توجیح نمایند. (26/9)
0732- آفتاب چرا این همه پیام می‌دهیم درج نمی‌کنید؟ زمانی برف و باران می‌آمد مدارس تعطیل می‌شدند. حالا به خاطر آلودگی هوا مدارس تعطیل می‌شوند. این درست نیست یک ماه فقط به برخی وسایل نقلیه اجازه تردد ندهند خوب می‌شود. (26/9)
0536- در سراسر خیابان انبار نفت ری سگ‌های ولگردی درحال تردد هستند که باعث رعب و وحشت پرسنل شرکت نفت می‌شوند. از عزیزان شهرداری باقرشهر یا شهرداری منطقه 20 تهران خواهشمندیم نسبت به جمع آوری این سگ‌های ولگرد اقدام نماید. (26/9)
0936- آقای جنتی می‌گوید احمدی‌نژاد 890 هزار نفر نیرو به کارکنان حقوق بگیر دولت اضافه کرد که متاسفانه حکایت از یک اقتصاد بیمار دارد. کارمندان به طور متوسط روزی نیم ساعت کار می‌کنند. دولت بودجه عمرانی کشور را که آینده‌ساز و اشتغالزاست تعطیل نموده و فقط هزینه اداری را می‌پردازد. (26/9)
1052- از سه راه دزاشیب تا پارک نیاوران به طرف خیابان، برج سازان مدت‌هاست آن خیابان را بستند. درختان آن را قطع کردند از سویی دیگر، نمایشگاه‌های اتومبیل خیابان‌ها را محل پارک خودروی خود کرده‌اند. به کسی هم برنمی‌خورد کسی هم حرفی نمی‌زند. اما اگر یک پیرزنی کیسه حمام در خیابان بفروشد و یا پیرمردی چند سبد میوه بگذارد ماموران سدمعبر با آنها برخورد می‌کنند. (26/9)
آن وقت که آقای معجزه هزاره سوم یارانه داد و هزار اسم با معنی براش گذاشت مجلس و سیاسیون بهش نگفتن بیراه نگو. حالا به بهانه‌های مختلف میگن یارانه رو قطع کن.
...0913
باسلام. امید داشتیم بعد از آن آقای بگم‌بگم دیگه این جملات را نشنویم. آقای نوبخت بفرمایید یارانه را می‌خواهیم قطع کنیم که بتونیم بودجه ردیف‌های میلیاردی را تامین کنیم.
...0913
آقا اگر بنزین گران شود همه چیز گران می‌شود. اول یارانه بعد بنزین.
...0938
کودکان دانش آموزی که در جاده کشته شدند باید در پاییز سر کلاس درس بودند.
...0915
جا دارد به خاطر برگزاری سمینار صنعت دارویی آلمان در تهران به نکات فوق العاده مهمی اشاره کرد؛ اول اینکه استفاده کردن مسئولان محترم صنعت داروی کشورمان از تجربیات کشورهای بیگانه (به غیر از تقلید از فرهنگ آنان) ضمن آنکه منع شرعی نداشته بلکه با توجه به وضعیت چند ساله تحریم‌ها علیه کشورمان برای توسعه و بهبود اوضاع دارو و درمان ما ضروری و مجاز هم به نظر می‌رسد.
...0938
جناب رشیدپور مثل اینکه این روزها راه را گم کرده است مجری عزیز آن روزها که انتقاد از دولت و رییس جمهور شجاعت می‌خواست و موجب محبوبیت مجریان و سایر منتقدین می‌شد و البته هزینه‌های زیادی هم در پی داشت مربوط بزمان گذشته بود و آن مردی که رفت، انتقاد از دولت فعلی نه شجاعت می‌خواهد و نه محبوبیتی در پی دارد.
...0933
حضرت امام جعفر صادق (ع) می‌فرمایند: سه چیز در قیامت شکایت می‌کنند؛ مسجدی که خراب مانده و نمازگزاری نداشته باشد، عالمی که کسی از آن بهره‌مند نشود و قرآنی که گرد گرفته و تلاوت کننده ای نداشته باشد.
...0938
نمایش مستمر مستندهای تاریخی مخصوصا تاریخ شکوهمند و پیروزمندانه انقلاب اسلامی در رسانه ملی ضمن آنکه اقدامی در خور تحسین فراوان است، برای نسل‌های جدید یک حق و نیاز مبرم است و از همه مهم‌تر واجب است در حفظ و نگهداری این آثار و فیلم‌ها به هر طرق ممکن کوشا باشند که با حفظ آنها پیام‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی حفظ
خواهد شد.
...0938
آقای مهران مدیری را خیلی دوست دارم، ایشان از هنرمندان بزرگ هستن وقت برنامه دورهمی از شبکه نسیم بیشتر بشه برنامه دورهمی از شبکه نسیم هر شب پخش بشود.
...0933
همکاری سازمان غذا و دارو با ناجا در زمینه مبارزه با تبلیغات غیر مجاز اینترنتی اقدامی در راستای حفظ سلامت جسمی و روحی حداقل در داخل کشورمان است. امیدواریم به همراه آن انواع تبلیغات مسموم فرهنگی که مصداق نفوذ تهاجم فرهنگی است نیز برچیده شود.
...0938
با عرض سلام و سپاس بی پایان و خداقوت. «حجاب و عفاف» یکی از دستورات مقدس و واجب الاطاعه قرآن کریم برای رسیدن کمال هستی است.
...0938
اطاعت از دستورات مقدس قرآن کریم و حضرات معصومین(ع) سرچشمه بندگی و تقوای الهی است و در حالی سیر دهنده به سر مقصد کمال و سعادت و رستگاری است که مومنین و مومنات با سلامت و استقامت در برابر تمام مشکلات مثل کوه استوار و پایدارند.
...0938
اسلام دین محبت و اعتدال و انسانیت است.
...0933


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام