کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 آذر 1396

صفحه خبر: باشگاه نویسندگان

احتراما در خصوص مطلب مندرج در آن روزنامه، یکشنبه مورخ 21/8/96 صفحه 2 با مضمون: یک پیشنهاد در خصوص خط یک
مترو، ضمن تشکر از این مسافر گرامی، به اطلاع می‌رساند: شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه همواره جهت ارائه خدمات حداکثری و مطلوب به مسافران گرامی اقدام کرده و بهبود مستمر خدمات، از اهداف این شرکت است. در این راستا، برنامه‌های کاهش سرفاصله حرکت قطارها و افزایش ظرفیت جابه‌جایی مسافر در تمامی خطوط در جلسات مختلف کارشناسی و مدیریتی بررسی شده و با توجه به درنظرگرفتن امکانات موجود و محدودیت‌های
عملیاتی و زیربنایی، همچنین ناوگان در اختیار، سرفاصله حرکت قطارها در خطوط مترو تهران و حومه در ساعات مختلف
به‌ویژه در ساعات شلوغی تعیین می‌شوند. بر همین اساس، برنامه خط یک مترو جهت سرویس‌دهی به مسافرانی که قصد عزیمت یا برگشت از بهشت زهرا(س) و زیارت اهل‌قبور را دارند به صورتی تنظیم شده است که با حداکثر ظرفیت در حال ارائه خدمت بوده و ایستگاه‌های تقاطعی متعدد با ایستگاه‌های خطوط دو، سه و چهار مترو باعث ایجاد ازدحام بیشتر در ساعات مختلف می‌شود. لازم به توضیح است در مواردی که سرویس‌های معمول در یک ایستگاه خاص پاسخگوی تقاضای مسافران نباشد، حسب شرایط و پس از انجام هماهنگی‌های لازم، اقدام به برنامه‌ریزی و اعزام قطار فوق‌العاده خواهد شد. امید است در آینده با افزایش ناوگان و در نهایت کاهش محدودیت‌ها، رضایت مسافران گرامی بیش از پیش حاصل شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام