کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 مرداد 1398   Saturday 17 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 آبان 1396

صفحه خبر: صفحه آخر

این درست نیست که زلزله آمده و مسکن مهر تخریب شده بر گردن دولت بدبخت احمدی نژاد می اندازند. از قدیم می گویند هر چی سنگه واسه پای لنگه . چه پایی لنگ تر از دولت سابق ؟ چنانکه برخی در شبکه های اجتماعی به طنز نوشتند:
ای بابا قبل زلزله و تخریب مسکن مهر هم همه چیز ویرانه بود که دولت ویرانه تحویل گرفت و پاستور نشینی را به ویرانه نشینی تعبیر کردند.
یا این درست نیست از زلزله ونزوئلا، ایتالیا، نپال و ... عکس بگیرند به اسم زلزله غرب کشور چاپ کنند آن هم به اسم عکس های تخریب مسکن مهر . معلوم نیست دولت بدبخت سابق چه
هیزم تری به آنها فروخته که هر چی بلاست آن را به
آن دولت فخیمه نسبت می دهند.زلزله آمده خب بلایای طبیعی است چه ربطی به دولت دارد؟ چقدر سیاسی کاری؟ آیا در زلزله اخیر ایتالیا دولت قبل ایتالیا یعنی برلوسکونی زیر سوال رفت که اکنون دولت قبل ما را زیر سوال می برند؟ اگر می خواهند القا کنند این ساختمان ها استاندارد نبوده عرض کنم هر چه بوده نیت بدی در کار نبوده، پشت دست‌شان را بو نکرده بودند زلزله می آید!
بهره برداری سیاسی هم حدی دارد. برخی چنان تیتر می زنند انگار مقصر زلزله دولت ها هستند. شاید برخی حرفهای دولت قبل زلزله بپا می کرد اما زلزله و تخریب مسکن مهر چه ربطی به دولت قبل دارد؟ انصاف هم خوب چیزی است. همین چندی پیش جناب وزیر کشور ریشه برخی مشکلات را در زمان قاجار دانست. بدبخت قاجار که مشکلات را روی کول قاجار هم انداختند دریغ نکردند وای به دولت سابق و مردانش که هنوز در قید حیات هستند. خب مردم می گویند آنان هر چه بودند رفتند پس شما چکاره اید ؟ باور کنید اینها طنز نیست این ها سوالی است که برخی پیام دهندگان به آفتاب یزد مطرح می کنند.
هنوزکلی آدم زیر آوار است برخی، برخی دیگر را زیر آوار بهانه‌جویی دفن می کنند!
وقت برای بهانه جویی بسیار است به قول آقای روحانی:" حوادث طبیعی میز محاکمه نیست" فعلا بشتابید به سوی زلزله زدگان. زلزله و حوادث طبیعی پدیده ای زمین شناسی هستند. مقیاس ریشتر زلزله و وجود گسل های زلزله چه ربطی به دولت ها دارند؟ حالا اگر ساخت و ساز
غیر استانداردی صورت گرفته یا روی خط گسل زلزله ساختمانی ساخته شده مثل خطای داوری و پزشکی و ... طبیعی است.
امضا وکیل الدوله سابق!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام