کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 01 آبان 1397   Tuesday 23 October 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 آبان 1396

صفحه خبر: صفحه آخر

شنبه 14 فروردین ماه 1361
اعضای دفاتر حزب جمهوری اسلامی با امام ملاقات داشتند که در آن، شورای مرکزی و شاخه‌های دیگر هم بودند. آقای رئیس‌جمهور از طرف حزب صحبت کردند و امام هم مفصلاً سخنرانی کردند و حزب را در کنار نهادهای رسمی کشور مورد خطاب و بحث قرار دادند که اثر زیادی روی موفقیت حزب دارد.1
قبل از آن، آقای محمود کریمی رئیس بنیاد مستضعفان آمد و ضمن اظهار مطالبی، گزارشی از موفقیت‌های بنیاد داد. بعد از دیدار امام، آقایان رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر و وزیر خارجه برای صرف ناهار به منزل ما آمدند. آقای دکتر ولایتی (وزیر امور خارجه) گزارش نتایج سفر به پاکستان را داد و اینکه استقبال شایانی کرده‌اند و به خواسته‌های ما توجه شده و تا حدودی حاضر به تامین نیازهای نظامی ما شده‌اند و موافقت‌نامه‌ای اقتصادی و سیاسی رد و بدل شده و موضع مشترکی در موضوع افغانستان گرفته‌اند.
درباره برنامه سفر ایشان به کویت و مذاکره با شیوخ خلیج فارس و جلب اعتماد و اطمینان آنها مشورت شد. عصر به مجلس رفتم و با آقای منیرالدین حسینی بحث اقتصادی داشتیم. سپس با آقای سیدعلی اکبر پرورش (وزیر آموزش و پرورش) و گروهی از معاونان و مسئولان وزارت آموزش و پرورش، با حضور آقای نخست‌وزیر جلسه‌ای داشتیم. اختلافات آنها شدید است و به مدت سه ساعت، دو طرف صحبت کردند. بالاخره نظر آقای پرورش را تایید کردیم و خواستیم که همکاری کنند. شب در مجلس خوابیدم.
... ادامه دارد
پی‌نوشت :
1- اشاره به این جمله حضرت امام (ره): ... شما مقایسه بکنید این جمهوری اسلامی را در زمان ما، مقایسه بکنید این سران جمهوری اسلامی در کشور ما و این حزب جمهوری اسلامی در کشور ما، مقایسه بکنید با هر کشوری که می‌خواهید انتخاب کنید. شما هر کشوری را که انتخاب کنید، من گمان نمی‌کنم که روی هم رفته مثل این کشور ایران این طور که ملت به حسب نوع و حکومت و مجلس و روسایی که هستند و در کارها دخالت می‌کنند و اداره می‌کنند کشور را، شما گمان ندارم که نظیری برایش پیدا بکنید.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام