کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 آبان 1397   Saturday 17 November 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 آبان 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1934- تشدید آلودگی هوا در 6 کلانشهر یک معضل است که نباید با حرف و شعار از آن عبور کرد. آقای مسئولی که مقام شما مرتبط با آلودگی هواست! نباید مردم را دغدغه دار کنید شما باید فکری کنید. موضوع مرگ و زندگی است. (16/8)
1639- چندی پیش کارت خودرو من گم شد. برای دریافت المثنی به واحد شماره‌گذاری خیابان اتحاد مراجعه و برای صدور کارت هوشمند جمعا 82 هزار تومان پرداخت کردم. سوالم این است مگر هزینه صدور کارت چقدر است که من بازنشسته با حقوق 2 میلیون تومان یک روز و نصف حقوق خود را بابت کارت پرداخت کردم؟ (16/8)
1631- از مسئولان استدعا دارم برای تمجید و تجلیل از بزرگان و اندیشمندان کشورمان از آنها مجسمه نسازند، علاوه بر آنکه هزینه‌هایی را ایجاد می‌کند مسئله مهم این است که شاید شبانه مجسمه‌ها ناپدید شوند! (16/8)
1533- ملت ایران تا کی باید تاوان ندانم‌کاری رسانه‌های تندرو را بدهد؟ اگر مدتی سکوت کنند آرامش خواهیم داشت. حرفهای ایشان باعث می‌شود دود آن به چشم ملت برود. (16/8)
1326- چرا روزنامه کیهان این حرفها را می‌زند؟ به جای آن که فکر مردم باشند فکر این چیزها هستند. به فکر اقتصاد باشند. به فکر مبارزه با فساد باشند. (16/8)
1252- از یزد تماس می‌گیرم. ما از بچه‌های یزد هستیم آفتاب یزد هم می‌خریم. اما با این مطلبی که در مورد آقای مرتضوی نوشته‌اید دیگر آفتاب یزد نمی‌خریم. شما نمی‌دانید مردم چه نظری درباره او دارند؟ (16/8)
آفتاب یزد: اینکه درباره آقای مرتضوی مردم چه قضاوتی دارند یک بحث جداگانه‌ای است ولی اینکه یک رسانه ضدانقلاب به تحریف بپردازد یک بحث است.
1245- از مازندران تماس می‌گیرم. در پیامی عرض کرده بودم آب یک مایع حیاتی است اگر مقداری به قیمت آن افزوده شود پول گاز کمتر گردد، بهتر است نه اینکه گفته باشم آب را گران کنید.(16/8)
1027- به مسئولان راهنمایی و رانندگی بگویید اتوبوس‌هایی که ایران خودرو تولید کرده بلند هستند قبلا فنرهای خوبی داشتند. اما الان در یک دست‌انداز، اتوبوس‌ها چپ می‌کنند. از مسئولان خواهش می‌کنیم اتوبوس‌های قبلی را تولید کنند. آنها بهتر بودند. بهتر است اتوبوس‌های جدید باکیفیت بهتر تولید کنند. (17/8)
0810- اینجانب حسین... از تاریخ 28/7/91 استخدام در شرکت پیمانکاری شده‌ام و در تاریخ 1/8/94 از کار اخراج شدم. اینجانب به مدت 32 ماه در این شرکت پیمانکاری در واحد نگهبانی مشغول به کار بودم که بعد از اخراج به دنبال بیمه بیکاری چندماه دوندگی کردم در شرایطی که حتی برای رفتن به دنبال بیمه بیکاری، کرایه ماشین هم نداشتم و مدت 30 سال است که مستاجر هستم که سرانجام در مورد بیمه بیکاری گفتند که شامل حال این شرکت‌ها نمی‌شود. در همین ایام اخراجی از شرکت، انگشت دستم شکست ویزیت پزشک و عکسبرداری بعد از چهارده روز رفتم به بیمارستان نزدیک منزل و دکتر گفت اگر همان موقع آمده بودی انگشت دستت را جا می‌زدم و دیگر تاندون را از دست نمی‌داد و حال باید با این شرایط که 2 برج است که کرایه منزل عقب افتاده است و همسرم چند سال است که تحت معالجه قرار دارد و معالجه می‌شود به دلیل بالا بودن شرایط سنی اینجانب به هر کجا هم که مراجعه می‌کنم می‌گویند شرایط سنی‌ شما شامل حال ما نمی‌شود و واقعا با این همه مشکلات و گرفتاری‌های زیادی که سر راهم قرار دارد نمی‌دانم که چگونه بتوانم این بار سنگین را تحمل کنم. امیدوارم که هیچ مردی در زندگی شرمنده خانواده‌اش نشود. ان‌شاءالله. (17/8)
من فکر می‌کردم شما بی‌طرف هستید. این همه مدت روزنامه شما رو می‌خوندم، چطور پیامی که برای وزیر بهداشت فرستادم چاپ نکردین؟! هیچ توهینی هم توش نبود که بگید حاوی توهین و... بود؟! مگه خودتان نمیگید باید تضارب آرا باشه.. پس چرا همه پیام‌های انتقادی رو چاپ نمی‌کنید. چرا سلیقه‌ای رفتار می‌کنید خودتون؟!!
...0938
سلام و عرض ادب. از رشت هستم خواهش می‌کنم چاپ بفرمایید. از وزیر بهداشت تقاضا دارم به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و رسانه‌ای کردن خود و بعضی مسائل دست چندم حوزه کاری مربوطه تا افکار عمومی را چند صباحی سرگرم اون کند. فکری عاجل به حال یک سال مطالبات معوقه پرستاران، پرسنل، کارمندان بیمارستانها و مراکز درمانی کشور که از پاییز سال قبل هنوز طلب دارند، بکند!
...0938
از راه‌ها‌ی مبارزه با گرانفروشی، ارائه لیست جدید قیمت‌ها‌ی کالا و اجناس به مالکین اصناف مختلف توسط دستگاههای ذیربط و موظف کردن آنها به اطلاع رسانی مکتوب قیمت‌ها‌ی اجناس و کالاهای خود برای آگاهی مشتریان است و ضروری است این کار در صورت نوسان قیمت‌ها‌ تداوم یابد. لذا با حذف برچسب قیمت‌ها‌ این امر شدنی نخواهد بود.
...0938
در اخبار اعلام شده است که در سراسر کشور دهها هزار نفر سالیانه بر اثر آلودگی هوا جان خودشان را از دست می‌دهند. عقل و منطق حکم می‌کند اقدامی در این باره صورت نگیرد؟! لطفا مسئولان محترم دست روی دستشان نگذارند.
...0938
فراهم کردن زمینه‌های تولید و اشتغال در محیط منزل نباید منحصرا برای زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست تعلق بگیرد. اگر مسئولان محترم این عرصه و امکان فعالیت را برای تمام زنان خانه دار علاقه مند میسر و تسهیل کنند، به طور قطع یقین تولید و اشتغال در سال اقتصاد مقاومتی بسیار چشمگیر رونق خواهد گرفت.
...0938
حضرت مولا علی (علیه السلام): شریف‌ترین اخلاق تواضع بردباری و نرمخویی است.
...0912
می‌ترسم تشکر از صفحه آب و تاب کنم شما آن‌را قطع کنید! ولی باز هم دمتان گرم که وسط این همه مشکلات و گرفتاری این صفحه زیبا را چاپ می‌کنید.
...0918
آفتاب یزد: ضمن تشکر از حسن‌توجه شما ما علاقمند هستیم که از سوژه‌ها‌یی که شما خوانندگان محترم ارائه می‌دهید گزارشات طنز و اصلی روزنامه را تهیه نماییم.
گردش به سمت عافیت را همگان اگر شرایطش مهیا باشد بلدند آنچه که ثواب دارد دفاع از اصلاح طلبی است که از جان و دل رای به لیست امید و جناب روحانی دادند و منتظر عملی قاطع هستند.
...0918
آفتاب یزد: اصلاح طلبان این انتظار را ندارند که آقای روحانی صددرصد آنچه را که اصلاح طلبان طرح می‌کنند قبول نماید بلکه اصل کلام این است که روحانی به وعده‌ها‌یی که به مردم داده است عمل نماید خواسته‌ها‌ی مردمی، نه‌حزبی و گروهی مد نظر قرار گیرد.
قطار بین تهران و مشهد برقی و سریع السیر شده ولی کرمانشاه هنوز به سیستم قطار ذغالی زمان چارلی چاپلین هم مجهز نشده است!؟
...0918
محمدرضا قدم: به نظر نمی‌آید با دو تا احسنت بعضی نمایندگان خاص، چرخشی در رویکرد رئیس‌جمهور پدید آمده باشد. رجوع کنیم به صحبت‌های آقای تاج‌زاده در نمایشگاه مطبوعات که این نوع رفتار رئیس‌جمهور را بعد از انتخابات طبیعی دانسته‌اند و نه چرخشی.
با سلام. احسنت به یادداشت «حل مشکلات با دست‌کردن در جیب مردم!»
سهراب: تنها راه‌حل مسئله سپنتا این است که مجلس طرح تفسیر قانون را در دستورکار قرار دهد.
امیرحسین: باسلام. در مورد گزارش «گرانی تا 40درصدی خودروهای خارجی» خواهشی داشتم. شما با هم دعوا دارید از راه دیگری حلش کنید، الان دو ماه است نه پول دستمون هست نه ماشین داریم.
سلام از خوانندگان قدیمی روزنامه آفتاب هستم متاسفانه مدتی است کیفیت روزنامه خیلی پایین اومده از لحاظ خبر، از لحاظ سوژه‌های داغ سیاسی وغیره. گفتنی‌ها‌ را گفتیم حالا خود دانید.
سلام روز بخیر، آیا امکان دارد اینجانب اشعار یا دلنوشته یا تحلیل‌ها‌یم را راجع به مسائل مختلف جهت استفاده آن روزنامه محترم بفرستم لطفا راهنمایی فرمایید ازحس ظن شما متشکرم آرزو دارم با روزنامه محبوبم مرتبط شوم یک دنیا آرامش تقدیم شما خلیل ملکان.
آفتاب یزد: مطلب خود را به دفتر روزنامه از طریق تلگرام 09128197782 یا ایمیل
AFTAB.YZ@gmail.comارسال نمایید.
دیوان عدالت اداری یکی ازدلایلی که عضو زرتشتی شورای شهریزد را معلق کرده این است که درآن شهر اکثریت مسلمان هستند و یک اقلیت کوچکی زرتشتی این کاملا درست است ولی همان اکثریت مسلمان ایشان را به عنوان یکی ازاعضای شورای شهرشان انتخاب کرده اند و در ثانی اگرمشکل شرعی دارد چرا دردوره قبل به ایشان اجازه حضور داده شد.
2200- معاون اول رئیس‌جمهور دکتر جهانگیری گفته‌اند سال گذشته رشد اقتصادی به بالای 12 درصد رسید. وقتی این آمار اعلام شد عده‌ای درباره این آمار تردید ایجاد می‌کردند در حالی که حتی صندوق بین‌المللی نیز این موضوع را تایید کرد. دکتر جهانگیری گفتند متاسفانه برخی‌ها می‌خواهند با هر موفقیتی از ملت ایران مخالفت کنند. واقعا حق دارند چون برخی از اینها بی‌سواد هستند. از سواد و معرفت اجتماعی هم بی‌بهره هستند. (17/8)
1836- از مازندران تماس می‌گیرم. سلام به آقای روحانی. من 20 سال است از گزینش آموزش و پرورش بهشهر و ساری شاکی هستم. اگر شما واقعا حقوق شهروندی را برای تبلیغات ننوشته‌اید پس لطفا به مشکل من رسیدگی کنید. (17/8)
1403- آقایانی که بی‌خبر از وضع جوانان برای آنها قانون وضع می‌کنید لطفا مقاله پیروان قانون نوشته علی‌اکبر فرقانی را با دقت بخوانید. آن وقت همه چیز روشن می‌شود. لطفا چیزی را به شوخی نگیرید. باید مراقب سوق داده شدن جوانها به سمت اعتیاد باشیم. (17/8)
1357- آقای رحمانی فضلی شما می‌گویید عقب‌ماندگی استان‌ها به قبل از انقلاب برمی‌گردد. ما هم آن را قبول داریم. حالا از شما سوالی دارم. شما 39 سال پس از انقلاب برای استان‌ها چه کردید. لطفا کمی فکر کنید. (17/8)
1226- آفتابیان چه خوب بود آنها که برای بازنشستگان حقوق مستمری تعیین می‌کنند میزان حقوق و تحصیلات آنها را اعلام و قانون از کجا آورده‌اید را صادقانه درباره آنها پیاده کنند تا دیگران متوجه شوند برخی‌ها برای یک قشر حقوق شندرغاز تعیین می‌کنند. می‌دانیم کسی توجه به این پیام‌ها نمی‌کند، اما ناله کردن کمی به شخص تسکین می‌دهد. (17/8)
1548- من برای جراحی چشم به بیمارستان فوق تخصصی نور مراجعه کردم. از زحمات دکتر طاهری متخصص و جراح چشم تشکر می‌کنم. ایشان دکتری جوان اما بسیار صبور و با حوصله‌ هستند. از وزارت بهداشت هم به خاطر تاسیس این کلینیک تشکر می‌کنم. از همه پرسنل این کلینیک حتی خدمه و نگهبانان با اخلاق آن هم تشکر می‌کنم. (18/8)
2227- درمورد خبر مرگ یک توله خرس در استان گلستان، پس از مدت‌ها پنهان‌کاری مشخص شد این توله خرس با ضربات چماق ... کشته شده است. واقعا چه خبر تاسف آوری. (18/8)
1451- آذر شیوا هنرمند قدیمی کشور چند سال پیش از روی ناچاری جلو دانشگاه تهران دستفروشی می‌کرد. خواستم او را پیدا کنید مصاحبه‌ای با او داشته باشید و سعی کنید فراخوانی برای کمک به او بدهید. (19/8)
1053- پارک پلیس واقع در خیابان توحید تهرانپارس مدت‌هاست درب سرویس‌های بهداشتی آن کلا بسته و غیرقابل استفاده است. وضعیت سنگفرش پارک پر از برآمدگی و فروافتادگی است. درحالی که در این پارک بیش از 10 واحد فست فود و رستوران و ... ساخته شده و به بهره‌برداری رسیده و درآمد زیادی برای پارک دارد حال چه قدر هم بودجه جداگانه این پارک دارد خدا می‌داند اما کمی از این هزینه‌ها را خرج کمبودهای این پارک کنند. حتی آب آشامیدنی از شیرهای آب این پارک به صورت قطره‌ای خارج می‌شود! (19/8)
1205- صددرصد شیطنت عربستان سعودی می‌طلبد که ما را درگیر جنگ و تنش کنند. بر مقامات دیپلماسی کشورمان هست که همچو دوران مذاکرات هسته‌ای با هوشمندی تمام این دوره بحرانی را گذر کنند و ملت هم از آنها حمایت می‌کنند. (20/8)
0814- دزدی علمی از پایان‌نامه‌های ایران تمامی ندارد. بر در و دیوار شهر آگهی‌های تهیه پایان‌نامه پر شده است. از اداره حقوقی وزارت علوم خواستاریم موضوع این آگهی‌ها را پیگیری حقوقی کند. (20/8)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام