کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 آبان 1397   Saturday 17 November 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 آبان 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1104- مگر ما چند وزیر خارجه داریم؟ زمانی که چند نفر به جای وزیر خارجه صحبت نمایند یقینا به ضرر دیپلماسی کشور تمام می‌شود. (14/8)
1103- آقای جوادی حصار گفتند چرا دولت تمایل دارد کارها پشت پرده انجام شود جناب آقای حصار دولت تمایلش تمام شده. دولتی که قبل از انتخابات از آن صحبت می‌شد با دولت پس از انتخابات فرق دارد. بی‌رودربایستی اگر آقای رئیسی‌ رئیس‌جمهور می‌شد عملکرد بهتری داشتند و مستقل‌تر عمل می‌کردند. آشپز که چند تا بشود غذا یا شور می‌شود یا بی‌نمک. (14/8)
0921- مدیر محترم روزنامه، سوژه خواسته بودند. به نظرم سوژه آنقدر هست که خودشان بهتر می‌دانند. اما یکی از سوژه‌ها مربوط به میدان تره‌بار است که گاهی میوه مرغوب به مردم نمی‌دهند اگر جنس خوب هم باشد جعبه‌های میوه خوب را از پشت مغازه به مشتری خاص می‌دهند. این درست نیست. (14/8)
0911- در قرن 21 و دوران پرتلاطم، همه جا صحبت از مدرنیته و اصلاحات است اما پافشاری محافظه‌کاران سنتی به برخی روش‌هایی که مردم مخالف آن هستند با کمی آینده‌نگری می‌توان نتیجه گرفت افکار عمومی مردم ایران و اقبال آنان به سمت این روش اصولگرایان نخواهد بود. (14/8)
0850- این همه از واگذاری کارها به بخش خصوصی و استقبال از آن شعار می‌دهند در نهایت نمایشگاه مطبوعات جایزه درست نویسی را به روزنامه‌هایی داد که تقریبا همه از بودجه عمومی مانند کیهان تغذیه می‌کنند. (14/8)
0839- بازداشت 50 شاهزاده عربستان با عنوان مبارزه با فساد اقتصادی و برکناری کارمندان ارشد لشگری و کشوری در عربستان در حقیقت کودتایی جهت تثبیت ملک سلمان می‌باشد و آینده عربستان پرتلاطم خواهد بود. (14/8)
2237- به خاطر مشکلات اقتصادی و کسری بودجه حقوق برخی کارگران پرداخت نمی‌شود. اما این پول‌های میلیاردی که به این بچه‌های فوتبالی می‌دهند آسیب به اقتصاد مملکت می‌زند. مسئولان دستگاه‌های متولی به این موضوع ورود کنند. (14/8)
2235- خبرهای بد ورزشی در کشورمان روز به روز بیشتر می‌شود به خصوص از این دو باشگاه دولتی که از فعالیت‌های مردم و فروش نفت و گاز تغذیه می‌کنند. اخباری از اینها می‌شنویم که این دو باشگاه باید پول‌های کلانی به باشگاه‌ها و مربیان خارجی و بازیکنان خارجی پرداخت‌کنند ‌ای مسئولان به هوش باشید. (14/8)
1927- الان چند روز است با خودم کلنجار می‌روم در مورد وزیر علوم واقعا نمی‌دانم ما این همه اساتید فرهیخته داشتیم یک فرد دارای تخصص در باغبانی را وزیر علوم گذاشتند؟ من نمی‌دانم وضع دانشگاه‌های ما چه خواهد شد. با قلم زیبای خودتان در این مورد مطلب بنویسید. به خدا اشک من در این مورد درآمد. (14/8)
1744- در روزنامه برخی پیام‌دهنده‌ها مثل اینکه نه اخبار را درست می‌دانند یا خیلی مبهم خوانده‌اند. در مورد یارانه کسی که حرفی زده گفته 45 تومان برای افراد نیازمند کم است باید آن را اضافه کرد. یارانه کسانی را که درآمد میلیاردی دارند قطع کنیم تا به نیازمندان کمک شود. کسی نگفته یارانه 80 میلیون را قطع کنند. (14/8)
1707- شما خیلی زحمت می‌کشید روزنامه خیلی خوبی هستید. من واقعا به این روزنامه علاقه‌مند هستم. گاهی از فسادهای مالی می‌نویسید اما پس از مدتی هیچ خبری نیست. الان ببینید در عربستان با فساد مالی چه می‌کنند؟ اما اینجا گاهی هیچ خبری از محاکمه مفسدین نیست. (14/8)
آفتاب یزد: پیام شما که باید با فساد مبارزه شود حرف بجایی است ولی اقدامات عربستان ظاهری است و در این خصوص بیشتر خواهیم نوشت.
کاش توان و ظرفیت روحی و معنوی برخی از ما اینقدر بود که بتوانیم با ضعفها و نواقص خویش سخن نگوییم و رفتار منفی انجام ندهیم.
...0935
صداقت باغ صد رنگی است ولی ریا و دو رنگ بودن شیطان پلشت سیاهی است که در بیغوله‌ها‌ی مخوف تاریک خوابیده!!!
...0935
حدیث امام صادق (ع): مومن در سرشتش دروغ و خیانت نیست و
دو صفت است که در منافق جمع نشود: سیرت نیکو و دین شناسى. تحف‌العقول، ص367
...0912
از آنجایی که اثبات شده است گرایش به مواد مخدر از استعمال دخانیات نشات می‌گرفته و عواقب بعدی آن نیز بر احدی پوشیده نیست، لذا باید این واقعه تلخ، مسئولان محترم وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو و حتی خود وزارت صنعت را ملزم کند تا علل و عوامل این موضوع را عمیقا ریشه‌یابی و بررسی کرده و مواد تشکیل‌دهنده سیگار و قلیان که مولد انواع بیماری‌ها‌ و اعتیاد است را حذف کنند.
...0938
امروزه قضیه برجام برای ایران اسلامی به استناد قطعی و متقنی تبدیل شده است تا بیش از دهه‌ها‌ی گذشته ماهیت پست و شیطانی آمریکا نزد جهانیان ( این دفعه به خاطر عدم تعهد و عمل به آن) افشا شود.
...0938
از اهم ضروریات است جهت تحقق راهبردی اهداف سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برنامه جدی اشتغالزایی و افزایش تولید در کنار حمایت‌ها‌ی مالی از کارفرمایان و کارآفرینان، از جویندگان کار و تولید در هر جایگاه و رشته‌ای اعم از اداری، صنعتی و... نیز برنامه‌ها‌ی حمایتی مد نظر قرار بگیرد تا استعدادهای درخشانی که یک هموطن محترم از طریق تحصیل و تجربه کسب کرده است، راکد و بی نفع باقی نماند.
...0938
پیامبر اکرم(ص): گناه کارترین مردم انسان بیهوده گو است.
...0912
لطفا پیگیری کنید چرا آقای زنگنه مدارک تحصیلی کارکنان زحمتکش وزارت نفت را تعدیل نمی‌کند؟
...0936
باسلام و عرض ادب و احترام خاص خدمت آفتابی‌ها‌ی عزیز و همکاران مطبوعاتی ام کمال تقدیر و تشکر خود را از جناب آقای نظری و همه معلم‌ها‌ی دلسوز و زحمتکش مدرسه راهنمایی شهید رجایی 2خرم آباد لرستان در خصوص تلاش‌ها‌یشان جهت یادگیری خوب و تاثیرگذار دروس دانش آموزان این مدرسه داشته و داریم اکبر بزرگمهر از خبرگزاری برنا لرستان.
...0916
افزایش و تعدد نیروگاه‌ها‌ی خورشیدی و بادی دارای منافع و محاسن بسیار زیادی است و قطعا باعث صرفه جویی در سوخت و... خواهد شد. ضمنا انرژی پاک، طبیعی و تجدیدپذیر خورشیدی نقش بزرگی در کاهش آلایندگی یا حداقل حفظ پاکی هوا خواهد داشت که امید و انتظار ویژه می‌رود مسئولان محترم تسهیلات حمایتی خود را از فعالان عزیزی که مستعد این زمینه هستند، دریغ نفرمایند.
...0938
چرا آفتاب صفحات روزنامه اش را افزایش نمی‌دهد؟
...0936
آفتاب یزد: آفتاب یزد همانند بسیاری از روزنامه‌ها‌ی سیاسی در 16 صفحه منتشر می‌شود با این تفاوت که قیمت خود را افزایش نداده است و باور بفرمایید با این مبلغ و عدم وجود آگهی و تبعیض در توزیع آن و عدم یارانه پاسخگوی هزینه‌ها‌ نمی‌باشیم.
با سلام و خسته نباشید. روزنامه خوب آفتاب. احتراما به عرض می‌رسد با وجود مقالات و اعتراضات متعدد در مجامع و نشریه‌ها‌ی عمومی تا به حال در رابطه با جلوگیری از آلودگی صوتی فروشندگان و خریداران ضایعات هیچ ارگانی و نهادی مسئولیت قبول نکرده و همچنان این افراد به مزاحمت خود ادامه می‌دهند. خواهشمندیم چاپ بفرمایید که چرا با این مسئله مهم شهرداری یا نیروی انتظامی برخورد نمی‌کنند که باعث سلب آرامش مردم می‌شود. ممنون.
سلام، علی فراهانی هستم. اگر امکان دارد من یک مصاحبه مفصلی در مورد وضعیت محیط زیست و مدیریت و مشکلات محیط زیست داشته باشم با توجه به تجربه 33 سال در حوزه محیط زیست و اشراف بر محیط زیست
31 استان کل کشور.
دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد: ضمن سلام و عرض ادب. احتمالا مستحضر هستید که تابلوی دانشگاه فردوسی مشهد رو عوض کردن و به جاش تابلوی دیگری با عنوان "پردیس دانشگاه" نصب کردن. علت این کار به گفته مسئولان، پایان دادن به مناقشه 32 ساله بین 3تا از دانشکده‌ها‌ی علوم پزشکی و 12دانشکده تحت نظارت وزارت علوم هست. اسم و نام دانشگاه فردوسی مشهد، یک برند جهانی و بسیار معتبره. فردوسی در تازه ترین رنکینگ، دومین دانشگاه کشور هست و کسب این رتبه،
محقق نمی‌شد مگر با تلاش اون 12دانشکده‌ای که تحت نام دانشگاه بزرگ فردوسی دارن فعالیت می‌کنن.
از ابتدا ادغام دانشکده‌ها‌ی دو وزارتخانه جدا در یک مجموعه، کار اشتباهی بوده. ولی کار اشتباه تر اینه که اومدن برند دانشگاه رو از سر درش برداشتن! خواهشمندم با انعکاس خواسته ما، در مقابله با این اقدام از ما حمایت کنید. با تشکر امیرعلی: از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و آقای دکتر سیف خواهشمند است که این بحران و نوسانات کاذب و سازمان یافته چند روز اخیر بازار ارز را که هر دلار را به 4100 تومان رسانده را مهار و تحت کنترل خود در آورده چون الآن به خاطر همین بحران چند روز اخیر بازار ارز و افزایش بی حد و اندازه دلار، قیمت‌ها‌ی اقلام و اجناس رشد فزاینده و چشمگیری داشته و همچنین اجازه ندهند بحران بازار ارزی که در سال 91 اتفاق افتاد بار دیگر در سال 96 اتفاق بیفتد.
ایرانسل دارم شارژ می‌کنم ده دقیقه بعد اعتبارم را می‌خوره یک ماه ایرانسل جواب نمیده فقط چینی حرف می‌زنه چاپ کنید. تشکر علی حیدری.
چرا در شبکه جام جم که برای ایرانیان خارج از کشور می‌باشد نشان‌دادن سازهای موسیقی مجاز است ولی در شبکه‌ها‌ی داخلی مجاز نیست؟؟!!
با سلام. تا قبل از جنگ ایران و عراق حرکت اتوبوس‌ها‌ روزانه و اول صبح انجام می‌شد به علت شرایط جنگ برنامه حرکت‌ها‌ تغییر کرد. چه لزومی دارد فاصله‌ها‌ی زیر ۱۰ یا ۱۲ ساعت در شب انجام گیرد که راننده را خواب ببرد و این همه فجایع ایجاد وصدها خانواده راعزادار نمایید از اداره راهنمایی و رانندگی درخواست داریم حرکت اتوبوس‌ها‌ را به اول صبح تغییر دهد.
سلام.دوستان این جملات را می‌نویسم اما دستم حس ندارد. اکثر روز درگیر مشکلات جسمانی و روحی هستیم. بچه‌ها‌ی ما با داشتن لیسانس بیکار هستند. برخورد برخی مسئولان را می‌بینیم به مشکلات روحی جسمی ما اضافه میشه.
هرگاه بهای ارز خارجی در ایران به نرخ سال‌ها‌ قبل رسید می‌توان گفت که در ایران گرانی نیست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام