کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 10 آبان 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

١۶٣١- هر کسی در هر مقامی که باشد و نسبت به مردم بی‌وفایی کند یا به ضرر مردم اقدام نماید چنان پشیمان می‌شود که خود بعدها از مردم عذرخواهی کند. (٧/٨)
١٧٠٠- چرا بیمارستان شهدای تجریش نباید تکمیل شود؟ چه موقع عملیات ساخت قسمت‌های جدید این بیمارستان پایان می‌یابد؟ (٧/٨)
١٧٠٩- امیدوارم بتوانیم در نمایشگاه مطبوعات خدمت شما برسیم. با حقارت خود را کوچک‌ کردن چه قدر؟ مثلا فردی که خود را شبیه بازیکن معروف فوتبال لیونل مسی می‌کند تا اسپانیا می‌رود، اما جلوی مسی کوچک می‌شود. چون کسی به او توجه نمی‌کند یا فردی جلوی درب فلان سفارت می‌رود نامه‌های بی‌جواب به رئیس‌جمهور فلان کشور می‌نویسد. متاسفم. (٧/٨)
آفتاب یزد: روزنامه آفتاب یزد امسال در نمایشگاه حضور ندارد.
١٧۵۴- از اینکه بارها پیام ما بازنشستگان تعاونی مسکن مخابرات را چاپ می‌کنید تشکر می‌کنیم. هر چند پس از سال‌ها هنوز خانه‌ای به ما تعلق نگرفته و کسی هم پاسخگو نیست. (٧/٨)
١٩٣٨- از ابتدای امر قرار بود تاسیس میادین میوه و تره‌بار باری از روی دوش مردم و غرفه‌داران بردارد، اما متاسفانه تبدیل به نان‌دانی برای سازمان میوه و تره‌بار شده است. غرفه داران پس از یک ماه با کلی ضرر غرفه را ترک می‌کنند؟ آنها هم که می‌مانند خسارت خود را با گرانفروشی از مردم می‌گیرند. از مدیریت محترم کل سازمان میادین خواهشمندیم فکری به حال میادین میوه و تره‌بار خصوصا تره‌بار قزل قلعه بکنند. (٧/٨)
١٩۵٠- از مازندران تماس می‌گیرم. تشکر می‌کنیم پیام‌های ما را در روزنامه‌تان درج می‌کنید. مشاهده کردیم شهرک‌هایی که فقط یک راه و خیابان خروجی به خیابان اصلی دارند متجاهر و متکدیانی در این خیابان‌ها می‌ایستند. خانواده‌ها خجالت می‌کشند از جلوی آنها رد بشوند. لطفا نسبت به این موضوع مسئولان شهری و نیروی انتظامی رسیدگی کنند. (٧/٨)
١٩۵١- قیمت آب در مازندران خیلی ارزان است. لطفا قیمت آب را بالا ببرند! آب یک نعمت الهی است. اسراف در مصرف آن جایز نیست. خصوصا در استان‌های سرسبز باید کاهش مصرف داشت. پیشنهاد می‌دهم قیمت گاز را کاهش دهند آب را گران‌تر کنند. (٧/٨)
٢٢۵۴- از اصفهان تماس می‌گیرم. مهندس باهنر دبیر کل محترم جبهه پیروان خط امام (ره) گفتند اصولگرایان ادبیات خود را اصلاح کنند. دوره چهره‌های کاریزما و شخصیت‌ها تمام شده است. این اشتباه است که همه قدرت دست ما پیرمردهای اول انقلاب باشد. متاسفانه ما افراط و تفریط داریم. برخی به قدری تند شده‌اند که می‌گویند مسئولیت‌ها را به جوان‌ها بسپاریم. مگر وزارتخانه جای آزمون و خطاست. واقعا ایشان چه حرفهایی زدند. (٧/٨)
٠٩۴۶- از اینکه درددل‌های مردم را چاپ می‌کنید بسیار سپاسگزارم. جمعی از بازنشستگان تعاونی مسکن مخابرات پس از سالها هنوز خانه خود را تحویل نگرفته‌اند و مسئولان پاسخگو هم نیستند. (٨/٨)
١٢٢۵- ما پارسال اربعین عازم کربلا بودیم. از طریق اینترنت بلیت اتوبوس گرفتیم. بلیت اتوبوس ٢۶ نفره اما وقتی رفتیم دیدیم اتوبوس ٣۶ نفره است. اعتراض کردیم گفتند اتوبوس ٢۶ نفره یک ساعت دیگر می‌آید بعد هم متوجه شدیم ٢٠ تومان از ما اضافه گرفتند. وقتی هم رفتیم کربلا برگشتیم اعتراض کردیم رسیدگی نشد. چرا به این مسائل رسیدگی نمی‌شود؟ (٨/٨)
١٣١٢- جناب آقای روحانی دفترچه بیمه سلامت شما تا چند صباحی پس از انتخابات کارآیی داشت. مدتی است هیچ آزمایشگاهی آزمایشات را به نرخ بیمه انجام نمی‌دهد و به آزمایشگاه‌های بیمارستان دولتی حواله می‌دهند. لطفا رسیدگی کنند. (٨/٨)
مولای متقیان،حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: «هرکس را که صبر و شکیبایی نجات ندهد، بی صبری و بی‌تابی او را هلاک می‌کند.»
...0938
باسلام. در بازی پرسپولیس برابر الهلال عربستان چرا هیچ رسانه‌ای به اشتباه بازیکن پرسپولیس که پنالتی داد به حریف حرفی نزدن.این است فرق جلال حسینی با تجربه با آن بازیکن بی‌تجربه.
...0938
موتور سواران از خیابان فردوسی به طرف انقلاب به جای خیابان اصلی از پیاده رو استفاده می‌کنند! پنجشنبه حدود 10 توریست خارجی را در آنجا دیدم که موتورها هم اطراف آنها جولان میدادند! لطفا شهرداری و پلیس توجه بیشتری داشته باشند.
...0919
آقای نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور لازم و شایسته است که اولا شما تعطیلی دانشگاهای تولید مدرک را در دستور قرار بدهید تا جوانان ایران زمین دنبال شغل دولتی نباشند و منتظر شنیدن وعده‌ها‌ی شما و دیگر دولتمردان نباشند لطفا تا دیر نشده است همانند آقای قرائتی استاد اخلاق از همه جوانان تحصیلکرده در رسانه ملی از مردم عذرخواهی کنید.
...0916
یکی از عوامل طلاق همین شبکه‌ها‌ی مجازی مانند تلگرام و امثالهم است مسئولان کشور فکر عاجل و اساسی کنند و رسانه‌ها‌ و مطبوعات مردم را روشن و آگاه کنند.
...0912
مسئولان کشور یک فکر جدی برای بحث طلاق کنند، کیان و ارزش خانواده‌ها‌ در معرض تهدید است و در آینده ضربات سهمگین و مهلک تری جامعه ما خواهد خورد.
...0912
از نیروی انتظامی به خاطر دستگیری یکی از سرکردگان اشرار و قاچاقچیان عمده جنوب شرق کشور تشکر می‌کنیم و از قوه قضاییه می‌خواهیم اشد مجازات را برای او در نظر بگیرند.
...0912
چند بار پیام دادم چاپ نشد بحق که از نماینده‌ها‌ی شاخص امید که گل کاشتن در دفاع از آری ملت با تیتر یک روزنامه تمجید شد درود بر شرف حضرتی، مطهری، عارف و وکیلی.
...0911
سلام در آمد انیمیشن ژاپن 9 برابر صادرات نفتی ایران در سال 2016 بود.لازم است دولت ، صدا و سیما و آستان قدس در این صنعت سرمایه گذاری کنند.
...0915
با سلام. لطفا پیشنهاد کنید آیا می‌توانیم زباله‌ها‌ی موجود در جنگلها و کوهها را توسط آموزش به سگها بخصوص سگهای ولگرد جمع آوری کنیم؟ محقق کردن این پیشنهاد از مزیت‌ها‌ی فراوانی برخوردار است. 1) فراوانی حیوان2) خستگی ناپذیری حیوان 3) استفاده خبری از این حرکت برای تلنگر و بیداری جامعه.
...0911
سلام خسته نباشید؛ می‌خواستم بپرسم برنامه چهلچراغ با اجرای آقای شهیدی فر که چند بار از آن گزارش نوشتید از کدام شبکه و چه ساعتی پخش می‌شود؟ پیش از این هم چند بار از شما خواهش کردم که در صفحه فرهنگی سریالهای در حال پخش و ساعت پخش‌شان را اطلاع رسانی کنید متاسفانه انجام ندادید.
...0911
حضرت علی(ع): «مال دوستی دین را تباه و یقین را فاسد می‌کند.»
...0912
حدیث امام‌ها‌دی (ع): «نارضایتی پدر و مادر، کم توانی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.»
...0912
2335- خواستم در مورد آن فرد روحانی که در مترو مضروبش کردند مطلبی عرض کنم. ایشان سال تحصیلی 91-90 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز استاد پسرم بودند. از روزی که فرزندم این خبر را شنید و حتی بیشتر کسانی که شاگرد ایشان بودند خیلی ناراحت شدند بسیار از این استاد تعریف می‌کنند بسیار فرد مهربانی بوده است. امیدوارم ضارب وی قصاص شود. (6/8)
2337- تعاونی مسکن مخابرات سال 80 مبلغ 90 میلیون تومان از ما بابت ساخت مسکن پول گرفت ولی هنوز که هنوز است خانه‌ای تحویل ندادند و خانه‌ها نیمه‌کاره رها شده کسی هم پاسخگو نیست. بارها هم پیام دادیم. پیگیری کردیم. (6/8)
0027- برادران محترم عضو تعاونی مسکن مخابرات که 15 سال قبل پول داده‌اید و صاحب مسکن نشده‌اید از بس پیام دادید ما هم کچل شده‌ایم. آخر کدام مسئولی جواب مردم را می‌دهد که جواب شما را بدهند؟ شما به نوه نتیجه خود وکالت بدهید اگر روزی روزگاری عمری به دنیا بود لااقل بچه‌ها بی‌خانه نمانند. (7/8)
0820- در آفتاب یزد در مورد نماینده زرتشتی شورای شهر یزد مقالاتی نوشته شده بود. در قانون اساسی همه افراد یکسان در نظر گرفته شده‌اند. کسانی که دین آنها دارای کتاب است حقوق‌شان با دیگران فرقی ندارد. آنها هم مثل نمایندگان مجلس که نماینده‌ای از اقلیت‌ها دارند در شورای شهر هم نماینده دارند و به کار قانون‌گذاری می‌پردازند. چرا برخی افراد هیچ اظهارنظری در این مورد نمی‌کنند؟ فقط آقای مطهری در مجلس در این مورد حرف زدند. (7/8)
1200- از آقای روحانی تقاضامندیم یارانه را قطع کنند! این یارانه حق همه هست. شاید کسی دوست نداشته باشد حق خود را به کسی بدهد. اگر عده‌ای می‌خواهند از طریق قطع یارانه به نیازمندان کمک کنند از روش‌های مختلف می‌توانند این کار را بکنند. (7/8)
1301- در مورد رکوردشکنی مصرف بنزین در کشورمان خواستم بگویم بله، رانندگی ما این است. فرهنگ مصرف نداریم. البته لازم به گفتن است ملت جایی برای خالی کردن انرژی خود و برای تفریح ندارد. برای همین فقط عده‌ای با خودرو خود در خیابان‌ها می‌گردند و بنزین می‌سوزانند. (7/8)
1428- به حال این مردم کشورمان باید گریست. روزنامه امروز که یکشنبه است نوشته از جوانان در کابینه‌های کشورهای دیگر استفاده شده است. به نظرم ما بهتر است غصه این جوانگرایی را نداشته باشیم. چون تا سالهای سال برخی مدیران تا حتی نوه و نتیجه خود را سرکار می‌گذارند، جایی برای دیگران نمی‌ماند. بهتر است حرص و جوش آن را نخوریم. (7/8)
1504- آقای محترمی که گفته‌اید می‌خواهید یارانه‌ها را قطع کنید برای مردم لالایی خوانده‌اید. مگر شما وکیل مردم هستید که می‌خواهید این کار را بکنید؟ از طرفی نگران نباشید به قول آقای ذاکری اگر نرخ اجناس را به سال‌ها قبل برگردانید کسی به شما ناسزا نمی‌گوید. اگر دلتان برای صندوق خالی دولت می‌سوزد سراغ دولت قبل را بگیرید که صندوق کشور را به این روز انداخت. (7/8)
1531- از اهواز تماس می‌گیرم. چراغ قرمز چهارراه کیان‌پارس در اهواز بسیار طولانی است و موجب اتلاف وقت و سوخت و خرد شدن اعصاب مردم می‌شود. مدتهاست قرار بود در این مورد رسیدگی شود اما کاری صورت نگرفته. (7/8)
1545- به نظر با توجه به باندبازی‌ها در برخی مناصب قدرت بعید است اجازه جوانگرایی و استفاده از نیروهای جوان داده شود اگر هم چنین شود باز از طریق رابطه بازی و فامیل‌بازی این اتفاق می‌افتد. آقازادگان پست‌ها را به دست می‌گیرند. سالهاست افراد جدید در پست‌ها دیده نمی‌شوند چه برسد به نیروهای جوان. (7/8)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام