کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 02 اردیبهشت 1398   Monday 22 April 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 09 آبان 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1950- از عزیزان شورای شهر تهران خواهشمندیم هرچه سریع‌تر تکلیف تغییر نام خیابان مهران را به سردار شهید حسن اکبری مشخص کنند و بیش از این اهالی منطقه را معطل نگذارند. (5/8)
2150- روزمرگی و نبود شغل و عدم توجه به آینده و نبود شادی در جامعه از دلایل خودکشی می‌تواند باشد. مشکلات زندگی باعث افزایش اختلافات و متاسفانه حتی میل به خودکشی می‌گردد. (5/8)
0812- رئیس کمیته امداد چندی پیش گفتند یارانه را دولت به ما واگذار کند ما به نیازمندان می‌دهیم. خواستم بگویم دست شما درد نکند اما می‌خواهید یک مشکل دیگر هم به مشکلات مردم اضافه کنید؟ امیدوارم دولت چنین پیشنهادی را قبول نکند. (6/8)
0931- قابل توجه شهرداری و شرکت واحد! دیروز سوار اتوبوسی شدم. هیچی در آن معلوم نبود. شیشه‌ها آن قدر کثیف بودند که دید نداشتیم. داخل آن تصویر زیبایی نبود. بسیار نامناسب بود. شهرداری و شرکت واحد به وضعیت چنین اتوبوس‌هایی رسیدگی کند. (6/8)
1210- اگر برخی مسئولان دولتی می‌گویند ما همه با هم برابر هستیم به نظر من حرف درستی نمی‌زنند. چون ما در چند سال اخیر چه قدر شاهد رعایت و عدالت در انتخاب مدیران و وزرای زن و مرد بوده‌ایم؟ (6/8)
1351- دکتر روحانی در دیدار با نخست‌وزیر عراق گفتند ایران با تمام توان آماده بازسازی و مشارکت در ساخت عراق است. (6/8)
1444- آیت‌الله علم‌الهدی در جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید حوزه هنری گفته‌اند بنده را ضدهنر معرفی می‌کنند. خدمت‌شان عرض می‌کنم شما در مورد امکانات هنری صحبت کنید و در محافل هنری شرکت کنید و از آنها حمایت کنید در آن صورت برخی شما را ضدهنر نمی‌دانند. (6/8)
1500- کسانی که مالیات و عوارض می‌دهند، تابع قوانین کشور خود هستند و در جبهه‌ها شهید و مجروح داده‌اند چرا نباید عضو شورای شهر باشند. من در زمان جنگ، خود شاهد بودم پزشکان زرتشتی چه فداکاری‌هایی انجام می‌دادند. (6/8)
1600- سلام به آفتاب یزد و مردم خوب یزد. در یک پروژه راهسازی در یزد مشغول کار بودیم. یکی از همکاران مهندس ما در راه به علت تخلفات رانندگی متوقف می‌شود. وی را به پاسگاه می‌برند. وقتی برای بررسی اوضاع به کلانتری رفتیم مامور گفت تخلف کرده است. گفتم ما برای ساخت راه به شهر شما آمدیم. مامور جواب جالبی داد. وی تشکر کرد اما گفت باید قوانین را هم رعایت کرد. (6/8)
0501- توضیح سخنگوی شورای محترم نگهبان را در مورد دخالت شورا به خصوص در شهر یزد در خبرها خواندیم. لطفا توضیح دهند این چگونه مغایرتی دارد؟ چه طور یک عضو باید عضویت‌اش تعلیق و سپس لغو شود؟ (4/8)
0440- از آفتاب یزد به خاطر اطلاع‌رسانی در مورد حال آقای جمشید مشایخی استاد محترم تشکر می‌کنیم. ما جویای حال ایشان هستیم. لذا از طریق آفتاب یزد می‌توانیم از احوالات ایشان باخبر شویم. خدارا شکر که عمل جراحی ایشان خوب بوده است. همچنین از خانم ملکه رنجبر هم که خبر تهیه کردید تشکر می‌کنیم برای سلامتی ایشان هم دعا می‌کنیم. (4/8)
0844- پیامی به یک دزد!‌ای دزد بنزین خوش انصاف که 20 لیتر از بنزین کشیدی، نوش جانت. اما چرا درب باک را با خود بردی؟ دیگر اینکه لااقل دو لیتر بنزین در باک باقی می‌گذاشتی که می‌توانستیم ماشین را جابه‌جا
کنیم. (4/8)
حمید: گزارش «مقایسه واکنش‌‌های روحانی، جهانگیری و احمدی‌نژاد به بازداشت اطرافیانشان» آخرش ختم شد به دولت سابق! فکر کنم چیزی بیشتر از این دو کلمه بلد نیستید !
توصیه می‌شود جناب آقای بلوچ زهی، بانی ایجاد مرکزی برای حفظ و نشر هنرمندان آن منطقه با استفاده از علاقه‌مندان و خیرین آن منطقه شوند که از این طریق حداقل با نشر و عرضه هنر آنان باعث شناسایی بیشتر آنها شده و با ایجاد درآمد و کمک علاقه‌مندان و خیرین موجبات تامین معاش فراهم شود و در صورتی که بتوان از طریق استانداری، کمیته امداد امام(ره) جناب آقای فتاح و سایر نهادها و موسسات دیگر هم امکاناتی به دست آورند و هدف متعالی آن جناب فراهم شود. خداوند یار و مددکار شما باشد.
محمد: با عرض سلام. گزارش «مقایسه واکنش‌های روحانی، جهانگیری و احمدی‌نژاد به بازداشت اطرافیانشان» را کامل خواندم، ولی کاملا مشخص است جناحی نوشته شده، چون رئیس‌جمهور منتخب موضع‌گیری‌کردن و بعد از آن هر چند یکبار جریان منتسب به آقای روحانی به دستگاه‌ها حمله می‌کنند. دقیقا همین اتفاق باز برای برادر آقای جهانگیری افتاد و خود آقای جهانگیری دستگیری برادرشان رو تسویه‌حساب سیاسی می‌دانستند. این نوع برخورد‌ها دقیقا مثل همه رئیس‌جمهورهای پیشین است.
آفتاب‌یزد: در خصوص دستگیری برادر آقای جهانگیری برخی گروه‌های سیاسی با بهره‌برداری جناحی سعی داشتند برادر آقای جهانگیری را به این موضوع مرتبط سازند که آقای جهانگیری توئیت کرد دستگیری‌ها را سیاسی نکنید! فقط همین.
رانندگان بی‌ملاحظه و بی‌معرفت را مشاهده می‌کنیم خودروشان را مقابل خانه‌ها یا پارکینگ‌هایی که تابلو یا برچسب «توقف مطلقاً ممنوع» نصب شده، پارک می‌کنند و برای ساکنان مزاحمت و مشکلات فراوانی به‌وجود می‌آورند. برخی‌ها معرفت دارند شماره تلفن‌شان را پُشت شیشه خودرو می‌گذارند تا در صورت نیاز به جابه‌جایی خودرو، با آنان تماس گرفته شود، اما بعضی‌ها همین معرفت را هم ندارند. به‌عنوان نمونه، تصویری که مشاهده می‌کنید، پارک خودرو در خیابان سیرجان، خیابان شهید عسگری، (منطقه 14) است.
...0935
به‌علت بیماری کلیه و مجاری ادرار به متخصص کلیه و مجاری ادرار مراجعه کردم. برایم آزمایش سونوگرافی نوشت. پذیرش سونوگرافی، با دفترچه بیمه تامین‌اجتماعی، مبلغ 66 هزار تومان پرداخت کردم. از ایشان پرسیدم اگر دفترچه بیمه نداشتم هزینه سونوگرافی چقدر می‌شد؟ گفت دوبرابر! بیمارانی که دفترچه بیمه دارند، مجبورند برای ادامه درمانشان هزینه‌های بالایی بپردازند، وای به حال خانواده‌هایی که دفترچه بیمه ندارند.
...0935
کار و تلاش هر انسانی مستلزم داشتن صبر است تا به نتیجه مطلوب و اوج پیشرفت برسد.پس امید و انتظار می‌رود در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با توسعه زمینه‌ها‌ی تولید و اشتغال کشور اسلامی را به اوج آبادانی و استقلال سوق دهیم.
...0938
سلام. در استان گیلان مطالبات پرسنل و کارمندان مراکز درمانی و بیمارستانهای دولتی متاسفانه پرداخت نمیشه و کسی هم به کسی نیست؟! آقای وزیر بهداشت چرا به پرسنل و کارمندان زیر مجموعه خود اهمیت نمیدی؟! چرا یک سال اضافه کاری پرستار رو نگه داشتی و نمیدی؟!پول کارمند و پرستاری که در شیفت‌های سنگین بیمارستانها مشغول خدمت‌رسانی به خود مردم هستند داده نمیشه متاسفانه.
...0911
سلام و عرض ادب. از رشت هستم خواهش می‌کنم چاپ بفرماید. از وزیر بهداشت تقاضا دارم به‌جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و رسانه‌ای کردن خود و بعضی مسائل دست چندم حوزه کاری مربوطه تا افکار عمومی را چند صباحی سرگرم اون کند. فکری عاجل به حال یک سال مطالبات معوقه پرستاران، پرسنل و کارمندان بیمارستانها و مراکز درمانی کشور که از پاییز سال قبل هنوز طلب دارند، کند!
...0938
حضرت امام جواد(ع) می‌فرمایند: بدان که از دید و نگاه خداوند پنهان نیستی پس بنگر چگونه هستی. (تحف‌العقول)
...0938
کار و تلاش،گنجی است که با از خودگذشتگی، ایثارگری و تحمل سختی‌ها‌ موجب سعادتمند شدن انسان‌ها‌ در دنیا و آخرت می‌شود.
...0938
از مسئولان دولت خصوصا وزارت مخابرات می‌خواهیم که امتیاز شرکت تاکسی اینترنتی. ... متعلق به روسیه را لغو کنند قرار است که در آبان ماه راه‌اندازی شود چون هم بازار آژانس‌ها‌ را کساد می‌کند و هم سودی که باید به جیب ایرانیان برود به جیب آنها
خواهد رفت و هم با اقتصاد مقاومتی در تضاد است.
...0912
مسئولین سازمان تامین اجتماعی گفته بودند که اگر موعد پرداخت مستمری ماهیانه مصادف با روز تعطیل باشد مستمریها روز قبل از آن پرداخت می‌شود حال با توجه به اینکه سازمان هیچ اعتنایی به خواسته‌ها‌ی بازنشستگان ندارد و حتی به حرف خودش هم عمل نمی‌کند کاری که از ما برمی‌آید این است که دعاگوی آنها باشیم.
...0912
سلام، لطفا بفرمایید آگهی تبلیغات روزنامه آفتاب اقتصادی رو از چه طریقی پیدا کنم؟؟؟
آفتاب یزد: با تلفن 09128197782 تماس بگیرید.
...0912
مسئولان محترم شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌ها‌ی نفتی بهتر از همگان واقفند اگر پالایش نفت در داخل یا واردات فرآورده‌ها‌، سیر آلودگی و عدم اصلاح را ادامه بدهد با آمار اعلام شده تردد حداقل 18میلیون خودرو در کشور، قطعا سوخت‌ها‌ از بزرگ ترین عوامل بروز و رشد سرطان و بیماری‌ها‌ی خطرناک دیگر می‌شوند.
...0938
حجاب و عفاف، مصداق امر به معروف و نهی از منکر به روش عملی بوده و نوعی ترویج و تبلیغ این آموزه واجب دینی است. به طور قطع یقین این پوشش اسلامی دارای آثار و فواید بسیار زیادی است که بزرگترین آنها بهره‌مندی از رحمت و نصرت حضرت رب‌العالمین (جل ذکره) است.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام