کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 25 تیر 1397   Monday 16 July 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 20 مهر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

تصویری که مشاهده می‌کنید، ترافیک بزرگراه شهید حقانی حدفاصل ابتدای خیابان نفت‌جنوبی تا چهارراه جهان کودک ساعت 17:30 یکشنبه 16مهرماه است. بیشتر روزها این محور ترافیک سنگینی دارد. امیدواریم مسئولان سازمان ترافیک شهرداری منطقه 3 هرچه زودتر برای رفع این مشکل که قرار بود چاره‌اندیشی کنند، اقدام‌های لازم را انجام دهند./ علی اکبر فرقانی
...0935
بازگشایی مدارس باعث شده ترافیک برخی خیابان‌های تهران عذاب‌آور شوند. پیشنهاد می‌شود هموطنان گرامی از وسایل نقلیه عمومی استفاده و به روانسازی ترافیک شهری کمک کنند.
...0935
بارها درباره دعوت به کار بازنشستگان گلایه، انتقاد و درخواست‌هایی در مطبوعات چاپ شده‌ است، اما مشخص نیست چرا مسئولان وزارت رفاه و تامین اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی هیچ کار درخور توجهی انجام نمی‌دهند. تا مادامی که بازنشستگان دعوت به کار از محل کارشان اخراج نشوند، جوانان بیکار نمی‌توانند جایی استخدام شوند.
...0935
برخی از روزنامه‌ها از بازنشستگان دعوت به کار کرده‌اند و این کارشان خلاف مقررات است. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به روزنامه‌هایی که مرتکب خلاف شده‌اند، ورود پیدا کند و برای خروج بازنشستگان دعوت به کار، مهلت تعیین و صاحبان و مدیرمسئولان روزنامه‌ها را ملزم به رعایت قوانین کنند.
...0935
مسئولان سازمان تامین‌اجتماعی بدهی داروخانه‌ها و پزشکان را به موقع پرداخت کنند تا این قشر مجبور نباشند طلب خود را با تاخیر دریافت کنند.
...0935
مدتی قبل تصویری از سدمعبر خیابان شهید مرتجایی، واقع در میدان امام حسین(ع) در صفحه 6 روزنامه آفتاب‌یزد چاپ شد، باگذشت زمان همچنان شاهد حضور افرادی که در این محل سدمعبر می‌کنند، هستیم. ناگفته نماند برخی از کاسبان شهرستانی با سدمعبر مقابل مغازه‌هایشان مزید بر علت شده‌اند. قابل توجه مسئولان رفع سدمعبر شهرداری!
...0935
برخی معلمان دانش‌آموزان را به درست‌کردن کاردستی ملزم می‌کنند و این مسئله برای خانواده‌های کم‌درآمد مشکل‌ساز شده است. به دلیل اینکه ساخت کاردستی هزینه دارد. ای‌کاش اولیای مدارس به فکر جیب‌های خالی والدین هم باشند.
...0935
ساکنان بزرگراه شهید محلاتی، خیابان تکیه اکبرآبادی شمالی، از مسئولان که خودروهای حمل زباله را از این مکان جمع‌آوری کردند، قدردانی می‌کنند.
...0935
مشکلات اقتصادی، بیکاری و نداری گریبانگیر بسیاری از خانواده‌ها شده است. افرادی که به اصطلاح دستشان به دهان‌شان می‌رسد، با دستگیری نیازمندان واقعی شادی‌هایشان را با آنان تقسیم کنند. خانواده‌ای را می‌شناسم مدتی قبل فرزندشان دچار تشنج شد، اما به‌دلیل ورشکستگی و بیکاری مرد خانواده نتوانستند بچه را مداوا کنند تا اینکه یکی از خیرین پول تهیه داروی فرزندشان را پرداخت کرد. فرزند این خانواده باید تا سه سال قرص‌های پیشگیری از تشنج استفاده کند. چنانچه خیرین و نوع‌دوستان مایل هستند به خانواده یاد شده کمک کنند.
شماره تلفن آنان در روزنامه محفوظ است.
...0937
بدینوسیله از اقدام شایسته شهرداری منطقه دو در احیای فضای سبز رفیوژ میانی بلوار مرزداران سپاسگزاری می‌نماییم.
...0912
وزارت اطلاعات و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی با توجه و پیگیری شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام، تلگرام و امثالهم با مبلغان بی‌اخلاقی که سعی در جذب و گمراهی جوانان معصوم ما دارند به شدت برخورد کنند.
...0912
امام حسین(ع):کسی که گره از کار مومنی و گرفتاری باز کند خداوند در دنیا و آخرت گره از کار او باز خواهد کرد.
...0912
جناب آقای کاپیتان صدیق، مدیرعامل محترم شرکت هواپیمایی زاگرس، باسلام: سال92بنده جذب شرکت شدم ولی اتفاقی برایم حادث شد که نتوانستم حتی یک روز در شرکت انجام وظیفه نمایم، از آن زمان تاکنون بارها نامه نگاری و درخواست ملاقات حضوری کرده‌ام تا بلکه بتوانم به شرکت بازگردم، اما تا به حال بی‌نتیجه مانده است. ضمن عذرخواهی مجدد، خواهشمندم که با بازگشت بنده به شرکت موافقت نمایید. سپاسگزارم. وفایی از تهران
...0912
با عرض سلام و سپاس فراوان و خداقوت. سران اقلیم کردستان عراق در تبعیت از دستورات شیطان بزرگ و رژیم صهیونیستی درصدد تجزیه این اقلیم از عراق اسلامی هستند.این توطئه آمریکایی و اسرائیلی به نوعی می‌خواهد شکست‌های خفت بار داعش که دست پرورده آمریکا و حامی اسرائیل است را جبران کند.
...0938
باعرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. بارزانی به جای اینکه در این اوضاع هرج و مرج یار و حامی دولت اسلامی عراق در بغداد باشد و با اتحاد و همبستگی به دشمنان اعلام کند که عراق مقتدر و یکپارچه است، درصدد تجزیه و عامل افروخته شدن آتش نابسامانی با تاسیس پایگاه داعشی و داعش صفتان است.
...0938
بیش از 95 درصد کارگران در سنگبری‌های اطراف شهر اصفهان و بخصوص در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان را افاغنه که بعضاً شرور و اغلب فاقد مجوز و کارت مخصوص تردد یا گذرنامه هستند و هیچ کجا هم مشخصات و نامشان ثبت نشده است تشکیل می‌دهند، لذا اگر جرم و جنایتی هم مرتکب شوند، به این سادگی‌ها معلوم و مشخص نمی‌شود، لذا سوال این است که چرا این افراد باید آزادانه در جامعه ما رفت و آمد کنند و هر روز هم تعداد آنها زیادتر شوند، واقعاً چرا؟!
...0913
خداوند لعنت کند هرکس حق همسر خود را ضایع کند.
...0912
در حالی که مهاجران خارجی مانند افغانها در ایران باعث شده‌اند که هزاران‌هزار خانواده ایرانی از شغل شان بیکار شوند متاسفانه مجلس شورای اسلامی از وزیر کار فقط سوال در این مورد پرسید اقدامی دیگر انجام نداد!
...0936
حضرت امام علی (ع)می فرمایند: برای انجام کار نیک همین بس که به عادتی نیکو تبدیل شود.
...0938
این آقای احمدی نژاد که شما رسانه‌ها مشغول حلوا حلوایش هستید به گفته آقای مطهری همان موقع که گفت قانون را قبول ندارم به طور اتوماتیک معزول بود. حال امر به ایشان مشتبه شده که خدماتی انجام داده.
...0912
آقایان دولتی! ما مردم به چه زبانی به شما حرف دلمان را بزنیم چرا به حرف و خواسته مردم توجه نمی‌کنید.
...0916
2348- در مورد جلوگیری از حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تشویق تیم ملی فوتبال در مقابل سوریه خواستم بگویم چرا این رفتار را می‌کنند درحالی که به زنان سوری اجازه حضور می‌دادند؟ این چه رفتاری است؟ مگر زنان خارج از مرز با زنان داخل کشور فرق دارند؟ (16/7)
2140- از شیراز تماس می‌گیرم. امشب در اخبار شنیدم که آقای اژه‌ای فرمودند به آقایی 2800 دسته چک دادند که 600 تای آن برگشت خورده است. حقیر بازنشسته شرکت نفت هستم برای یک دسته چک 10 برگی گفتند باید ضامن بیاورید. (16/7)
1723- در آفتاب یزد 17 مهر از قول رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خواندم که گفتند با موتورسواران با اقتدار برخورد می‌کنیم. من صبح در تجریش بودم موتورسواران در پیاده‌روها جولان می‌دادند. حتی یکی از آنها به من برخورد کرد. به کیوسک پلیس مراجعه کردم موضوع را عرض کردم که از دست این موتورسوارها امنیت نداریم. پاسخ دادند به فلان مسئول باید نامه بنویسیم. (17/7)
1651- آینه چون نقش تو بنمود راست
خود شکن آینه شکستن خطاست
برخی آقایان به جای اینکه خودشان را درست کنند دنبال تخریب دیگران هستند. (17/7)
1456- درباره سهام عدالت هر دفعه در روزنامه چیزی می‌نویسند. چرا امروز و فردا می‌کنند هر وقت واریز کردند به مردم اعلام کنند. آن قدر راجع به آن صحبت نشود وقتی هنوز انجام نشده. بعد کاسه کوزه آن هم سر رسانه‌ها خراب شود که چرا پرداخت نشده است؟ هر وقت این سهام‌ها ریخته شد به مردم اعلام کنند. (17/7)
1520- با توجه به شکست سنگین تیم فوتبال پرسپولیس از تیم الهلال عربستان خواستم بگویم جدا از وجود برخی دلایل در این شکست نباید فراموش کنیم میزبانی‌ای که از ما گرفته شده است و نمی‌توانیم در ورزشگاه آزادی پذیرای برخی تیم‌های عربی باشیم، یک عامل مهم در عدم توفیق ما در امتیازگیری است. ای‌کاش این مشکل برطرف شود که بیش از این ضرر ندهیم. (17/7)
1649- در رابطه با گفته‌های آقای علی مطهری و موضوع موتورسواران در تهران که در پیاده‌روها هم جولان می‌دهند و مردم را اذیت می‌کنند، گفتند به مسئولان نامه دادند آنها هم پاسخ دادند. از سوی یک ارگان نامه محرمانه‌ای دادند که موتورسواران چون از طبقه مستضعف هستند اینها را باید آزاد بگذارند. خواستم عرض کنم چه طور؛ چون آنها مستضعف هستند قانون شامل حال آنها نمی‌شود؟ (17/7)
1422- از زنجان تماس می‌گیرم. از مسئولان آموزش و پرورش استان زنجان خواهشمندم نسبت به عملکرد مدارس غیرانتفاعی خصوصا مقطع ابتدایی نظارت بیشتری داشته باشند. برخی مدارس غیر انتفاعی با شگردهای خاصی مبالغ هنگفتی را از اولیای دانش‌آموزان می‌گیرند و هیچ کار خاصی هم با عنوان فعالیت‌های فوق برنامه انجام نمی‌دهند و توقع کار از والدین در منزل دارند. هدف اینگونه مدارس فقط پول درآوردن و اسم درکردن است. (17/7)
1358- برای چشمم به کلینیک نور رفتم نزد دکتر سیدمحمدرضا طاهری. به قدری این مرکز عالی بود. با آژانس مرا بردند و آوردند، پول هم نگرفتند. با تعرفه معمولی بهترین خدمات را ارائه دادند. چه قدر رسیدگی کردند. واقعا تشکر می‌کنم. خصوصا خواستم از جناب دکتر‌ها‌شمی وزیر بهداشت و دکتر طاهری و پرسنل آنجا هم قدردانی کنم. (17/7)
1240- به نظر من با توجه به نوع رفتار سیاسی آقای روحانی رئیس‌جمهور محترم می‌توان نتیجه گرفت ایشان رفتاری اصولگرایانه دارد. چرا که بسیاری از افراد در بدنه دولت را اصولگرایان یا نهایتا آدم‌های اصولگرای مستقل و معتدل تشکیل می‌دهند و فقط عده‌ای قلیل از اصلاح‌طلبان در بدنه دولت هستند. (17/7)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام