کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 مرداد 1398   Saturday 17 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 مهر 1396

صفحه خبر: تاریخ

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در دیدار با آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: لازم است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با مشارکت و همکاری سازمان پدافند غیرعامل کشور تهدیدات این حوزه را شناسایی و الزامات مصون‌سازی این حوزه را تهیه
و تدوین کنند.
سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به‌همراه جانشین قرارگاه پدافند سایبری و معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات پدافند غیرعامل کشور در دیدار با مهندس آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تبریک انتخاب و اخذ رای اعتماد مجلس شورای اسلامی در محل این وزارتخانه، آرزوی دوام توفیقات و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و امت شهیدپرور در این سنگر
بسیار مهم کرد.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، تهدیدات دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی در فضای سایبر و وابسته‌ترشدن روزافزون کشور به این فضا را امری جدی برشمرد و خاطرنشان‌کرد: لازم است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با مشارکت و همکاری سازمان پدافند غیرعامل کشور تهدیدات این حوزه را شناسایی و الزامات مصون‌سازی این حوزه را تهیه و تدوین کنند.
سردار جلالی افزود: مصون‌سازی کامل زیرساخت‌های حیاتی و حساس کشور در برابر طیف تهدیدات دشمنان نظام جمهوری اسلامی، نیازمند همکاری همه بخش‌های مسئول در حوزه‌های دفاعی، امنیتی و ایمنی است.
همچنین در این دیدار مهندس جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروزه با گسترش فناوری در حوزه سایبر، با تهدیدات این فضا از جمله اینترنت اشیا روبه‌رو هستیم که باید با شناسایی تهدیدات این حوزه، ملاحظات و الزامات پدافندی تهیه و به‌کارگیری کرد.
وی افزود: توجه به پدافند غیرعامل فیزیکی و تعیین شاخص‌های تاب‌آوری زیرساخت‌های ارتباطی کشور و سایر زیرساخت‌های وابسته به آن از اولویت‌های کاری این وزارتخانه است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تهیه طرح‌های واکنش اضطراری و بازیابی از حوادث و تهیه دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های مربوطه را امری ضروری قلمداد کرد.
وی تاکید کرد: باید راهبردی مشترک با سازمان پدافند غیرعامل کشور در خصوص نحوه بهره‌گیری از تامین‌کنندگان خارجی محصولات و خدمات موردنیاز کشور با رعایت مصالح و منافع کشور تهیه و تنظیم شود.
جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان خواستار یاری بیشتر سازمان پدافند غیرعامل کشور به این وزارتخانه در راستای تحقق سیاست‌های کلی نظام در حوزه پدافند
غیرعامل شد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام