کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 25 تیر 1397   Monday 16 July 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 19 مهر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

از مطبوعات و صداوسیما می‌خواهیم نسبت به استفاده اعتیاد آور و زیان آور مردم و جوانان از موبایل‌های هوشمند و تبلت و امثالهم تذکر دهند چرا که موجب آسیب به چشم می‌شود یک خانم چینی یکی از چشمهایش کور شده و حد مجاز استفاده از دستگاه‌های مذکور روزی نیم ساعت الی چهل و پنج دقیقه است.
...0912
هموطنان و خوانندگان روزنامه آفتاب یزد، بنده از شما به خاطر چاپ نشدن صفحه خوب آب و تاب معذرت می‌خواهم. ما دیگر باید عادت کرده باشیم که وقتی چیزی را خوب و مفید تشخیص می‌دهیم زودی قطع و متوقف بشود! این است اندر حکایت ما!
...0918
آفتاب یزد: صفحه آب و تاب حذف نشده بلکه در ماههای محرم و صفر روزهای زوج چاپ می‌شود.
با عرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. به حمداله در اثنای برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، مسابقات پیامکی قرآنی و معارفی برگزار می‌شودکه قطعا باعث رشد معارف و علوم قرآنی و زمینه‌ساز هدایت و اعتلای مقامات معنوی و کمال شنوندگان مخاطب می‌شود. ضمن نهایت سپاس تقاضامندیم استمرار داشته باشد.
...0938
سلام. خدایا بعضی از این انسانها رو ببین چه کارهایی می‌کنن، قتل جوان مهابادی و به آتش کشیدنش اوج از بین رفتن انسانیته، هیچ حیوانی با هم نوع خودش این کار رو نمی‌کنه، کار این چهار نفر که نمیشه اسمشون رو انسان گذاشت.
...0919
درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد / نهال دشمنی برکن که رنج بی‌شمار آرد/ شب صبحت غنیمت دان که بعد روزگار ما/ بسی گردش کند گردون بسی لیل و نهار آرد. "حافظ"
...0938
با عرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. 15مهر روز "روستا و عشایر" را گرامی می‌داریم. تقریبا "همگان نسبت به مشکلات متعدد این قشر صبور که بخش اعظم چرخه اقتصاد و زندگی مردم منوط به خدمات رسانی این عزیزان هست، آشنایی و آگاهی دارند و خوشبختانه رسانه ملی هم به خوبی در این زمینه اطلاع‌رسانی می‌کند. امیدواریم با همت مسئولین محترم روز به روز کمبود امکانات طاقت‌فرسا از متن کار و زندگی این هموطنان زحمتکش برداشته شود.
...0938
باسلام و خسته نباشید. مسلما معالجه بیماران با توجه به کمبود ساخت بیمارستان‌های تحت پوشش خدمات رایگان سازمان تامین اجتماعی و تراکم زیاد بیماران با مشکلات زیاد همراه و به خوبی انجام نمی‌گیرد لطفا تعدادشان را بیشتر کنند.
...0936
مولای متقیان حضرت امام علی (ع) می‌فرمایند: نه به ثروت و رفاه شاد شو و نه از فقر و بلا ناراحت، چرا که طلا با آتش امتحان می‌شود و مومن با بلا آزمایش.
...0938
با سلام، بنده از برندگان سکه ربع بهار آزادی جایزه قرعه کشی چای
دو غزال، بهشت قندیل هستم، خواستم از این طریق از زحمات آنان تقدیر و قدردانی نمایم. باسپاس، وفایی از تهران
...0912
به یک حیوان محبت کنی بهت وابسته میشه اما به برخی‌ها محبت کنی ...، در روزگاری زندگی می‌کنیم که خیانت دارد روز به روز در خانواده‌ها و بین زن و شوهرها زیاد می‌شود و شبکه‌های مجازی هم مزید بر علت
شده است.
...0912
در مورد گزارش «تاثیر برگزیت، تروریسم و مهاجرت بر مرزبندی‌های جدید سیاسی در اروپا» خواستم بگم طرف به گونه‌ای افاضه فضل می‌کند که انگار تحولات سیاسی و انتخابات در اروپا حاصل خروج انگلیس از اتحادیه اروپا یا سیل مهاجرت به اروپا دلیل اصلی و واقعی روی کار آمدن «پوپولیسم اروپایی» می‌باشد هر مبتدی اقتصادی این را می‌داند که این تحولات پس‌لرزه‌های بحران اقتصادی دهه گذشته ودر نیامدن اقتصاد جهانی بطور کامل از رکود عاملی شده تا مردم کشورهای غربی به احزابی رای دهند که در برنامه و شعار‌هایشان مسائل و خواسته‌های طبقه گارگر کشورشان روی آوردند.
احمدی نژاد: در اندیشه مهدوی یاس و ناامیدی مطلقا راه ندارد.
طیبه محبی‌نیا: مطلب «خواب پریشون» عالی و کاملا دقیق بود.
در مورد مطلب «مطهری: به دولت پیشنهاد دادم که از قالیباف به عنوان وزیر استفاده کند» خواستم بگم جناب آقای دکتر علی مطهری اینجانب برای جنابعالی احترام خاصی قائل هستم کما اینکه در کل عمرم شما تنها اصولگرایی هستید که به او رای داده‌ام بعد از این هم خواهم داد!
آقای مطهری بزرگوار هر کشوری که تک حزبی شد حتما به قهقرا می‌رود احزابند که دمکراسی می‌آورند.
سهراب: برای همه اعضای شورای شهر آرزوی موفقیت داریم. اعضای محترم شورا بدانند که اختلاف بزرگترین آفت موفقیت در کارهاست بنا براین از آن بپرهیزند.
علوی نماینده مجلس: «در مورد آقای بی‌طرف نیز تنها فراکسیون مستقلین از ایشان حمایت نکرد و مابقی فراکسیون‌ها تقریبا نظر مثبتی به او داشتند.» بله تعدادی از همین اعضای فراکسیون مستقلین با لیست امید به مجلس آمدند ولی نمک را خوردند و نمکدان را شکستند برای اولین بار در اتنخابات هیئت رئیسه به رقیب عارف رای دادند و در اینجا نیز به بی‌طرف پشت کردند این هم از نتایج لابی‌های پشت پرده امثال آقای واعظی بود.
بهرام: سلام. در مورد گزارش «هلاکت بیش از 50 عنصر داعشی در اصابت یکی از موشک‌های ایران به مقر داعش» خواستم بگم میزان قدرت ایران در منطقه آشکار شد. در خونه خودت با کمال آرامش دشمن را هدف بگیری و از بین ببری خیلی با ارزش است خدایا شکرت.
مرتضی: کی تا حالا زیباکلام مورخ شده که خودش رو همه چیزدان میدونه.
اطلاعات آقای معتضد دقیق و مستند است.
علی: سلام آقای خوش تیپ.در مورد گزارش «جدل بی‌پایان مصدقی‌ها و کاشانی‌ها» خواستم بگم چهارتا برگه گذاشتی جلوت و.... به استاد بزرگ آقای زیبا کلام می‌گویی تاریخ بلد؟
دکتر شفیعی: با سلام. در مورد گزارش «جیرجیرک حرام است» خواستم بگم حشره مورد نظر جیرجیرک نیست اسم علمی ان لافی میبا است و در کتاب فواید حشرات پروفسور لی انگلیسی به آن زیاد پرداخته شده است اسم فارس آن چنس یا چمز می‌باشد این حشره دستگاه گوارش ندارد و از هوا تغذیه می‌کند.
عمل به حق هیچ ربطی به خوشحالی یا ناراحتی مردم نداشته و نخواهد داشت! روش علی (ع) ملاک من شیعه است.
متنی را مشاهده کردم توجهم را به خود جلب کرد. در آن نوشته بود: علم پزشکی ثابت کرده است که شکستن دل واقعیت است! یعنی وقتی دل کسی می‌شکند در قلب اتفاقی می‌افتد، مثل یک خونریزی کوچک یا یک جراحت که حتی می‌تواند منجر به سکته قلبی شود. باید در پی این هشدار نکته‌ای را عرض کنم، مشکلات ریز و درشت از یک طرف و از سویی روزانه بسیاری دل‌ها‌ می‌شکند، احتمالا چون خفیف است، به مرحله حاد و سکته تبدیل نشده است.به هر حال دل شکستن هنر نیست، دلی را به دست آوردن
هنر است.
...۰۹۳۵
1339- موقع انتخابات ما رای دادیم حالا باید مسئولان پاسخ ما را بدهند. چرا بانک‌ها باز هم سود دیرکرد از مردم می‌گیرند؟ آیا این اشکال ندارد؟ (16/7)
1337- باید به مشکلات مردم برسیم. رئیس بانک مرکزی چرا مراقب موسسات بانکی نیستند؟ درحالی که دستور صادر شده سود بانکی بخشوده شود اما بانک‌ها و موسسات آن را اجرا نمی‌کنند. (16/7)
1222- به آقای روحانی عرض می‌کنم چرا چیزی نمی‌گویید؟ بگویید7 سال سازمان ملل پرونده صادر کرده بود داشت به شورای امنیت می‌رفت. روزی 500هزار بشکه نفت می‌فروختیم. چرا اجازه می‌دهید فرصت طلبان هر چه دوست دارند بگویند؟ وزرای شما مگر چه عیبی دارند؟ چرا برخی‌ها کارشکنی می‌کنند در حالی که می‌دانند شما منتخب مردم هستید. (16/7)
1136- من نماینده 400 تن از کارکنان بازنشسته مخابرات هستم که سال‌ها پیش پول به تعاونی مسکن پرداخت کردیم. تاکنون هیچ خانه‌ای تحویل نگرفتیم. (16/7)
1134- از اصولگرایان تعجب می‌کنم که جز دعوا کردن کاری بلد نیستند و دنبال تخریب دیگران هستند. (16/7)
0945- همه روزه گوشه کوچکی از فروپاشی اخلاقی جامعه در فضای مجازی و روزنامه‌ها منتشر می‌گردد. یقینا این نشان از اشکال در برخی مدیریت‌های جامعه است. (16/7)
1758- حالا مشخص شد مردم در سال96 مسیر خود را درست انتخاب کردند و برخی‌ها با مخالفت با سلیقه مردم ماهیت خود را الان نشان دادند. (16/7)
1112- چرا صدا و سیما در رویا به سر می‌برد؟ یکی از گزارشگران صدا و سیما در اخبار ساعت 14 شبکه اول مورخ 14مهر از مردم می‌پرسید اگر یک میلیارد تومان پول داشته باشید، چه کار می‌کنید؟ به‌نظر می‌رسد مسئولان رسانه ملی در رویا و آرزوها به سر می‌برند! (12/7)
1314- خوشحالم از این که می‌بینم یکی از روسای یزدی تبار ما روزنامه آفتاب یزد را به دقت مطالعه می‌کند. (12/7)
1619- حقوق کارمندان و کارگران از زمین تا آسمان تفاوت دارد. حقوق کارمندان دولت در هر اداره یا سازمانی با یکدیگر هم متفاوت است. چرا؟(12/7)
1546- همسرم به علت ریزش مو نزد دو نفر از عطاری‌ها‌ رفت. یکی گفت؛ کبد چرب باعث ریزش مو می‌شود. دیگری گفت ریزش مو هیچ ربطی به کبد چرب ندارد. متوجه نشدیم کدام یک از آنها درست می‌گوید. به نظر من برخی عطاری‌ها‌ هنوز به درجه مشاور هم نرسیده اند و نباید در امر طبابت دخالت کنند. (12/7)
2312- گوشت‌های برزیلی و منجمد در کارتن‌ها‌ی بزرگ بسته بندی شده اند و به دلیل این که مشتریان قدرت خرید یک بسته گوشت ندارند، روی بسته‌ها‌ی بزرگ تاریخ انقضا دارد، مشتریان به دلیل این که گوشت‌ها‌ را فله‌ای و بدون کارتن می‌خرند، اطلاعی از زمان مصرف شان ندارند. آیا به قصابی‌ها‌یی که گوشت‌ها را خارج از دید مشتریان بسته بندی و به فروش می‌رسانند، اطمینانی است؟(12/7)
1914- قیمت یک جفت کفش مردانه و زنانه بالای 100هزار تومان و قیمت مانتو خوب 150هزار تومان به بالاست. بقیه اجناس هم قیمت‌های بالایی دارند. اقشار حقوق بگیر و کم درآمد و عائله‌مند چگونه می‌توانند با حقوق بخور و نمیر ازعهده مخارج سنگین هزینه‌ها بربیایند؟(12/7)
0915- نوش دارو پس از مرگ سهراب! آقای مظفری، از این که جناب عالی وقت می‌گذارید و مطالب ما را به دقت مطالعه می‌کنید و دستور چاپ آنها را می‌دهید، سپاسگزارم. لطفاً به سردبیری و بخش تحریریه سفارش کنید مطالبی که مناسبتی است و تاریخ مصرف دارد، احتمال می‌رود به دلیل حجم مطالب از دیدشان پنهان بماند و با تاخیر و گذشت زمان چاپ شود یا بسوزد و چاپ نشود. بهتر است به موقع چاپ شود. (12/7)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام