کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 25 تیر 1397   Monday 16 July 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 16 مهر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1010- امیدوارم در عزای امام حسین(ع) خداوند به همه ما خیر و برکت بدهد. در رابطه با پیامی که یکی از پیام‌دهندگان فرستادند که ژاپن و آلمان در جنگ جهانی خسارات زیادی دیدند اما کشورشان را ساختند و پیشرفت کردند بگویم آنها رانت‌خوار ندارند. آنها نفت و گاز دارند اما سومین اقتصاد دنیا هستند. ما چرا این‌طوری شدیم؟ یکی از دلایل آن، وجود همان رانت‌خواران است.(5/7)
0909- با توجه به جریمه‌های سنگینی که برای تیم پرسپولیس در نظر گرفته‌اند و محرومیت و جریمه‌های نقدی و شکست سنگین پرسپولیس از الهلال باید گفت بی‌تدبیری باشگاه و بی‌خردی یک بازیکن مثل آقای طارمی است که با وجود قرارداد با یک تیم خارجی یا فسخ آن و مشخص نکردن وضعیت خود، با تیم دیگری بازی می‌کند و تیم را به محاق بحران می‌برد. چه بسا پرسپولیس این تیم برتر فوتبال هم به بحران برود. (5/7)
0907- اینکه آمریکا دائم دم از تهدیدات کره‌شمالی می‌زند به نظر من یک بلوف است. کره‌شمالی هم از سوی آمریکا بارها تهدید شده است. اما کره‌شمالی هیچ‌وقت شروع کننده جنگ نخواهد بود. (5/7)
0128- از شهردار محترم تهران خواهشمندیم نسبت به ترمیم چاله‌چوله‌های خیابان‌ها و پل‌های هوایی که بسیار برای خودروها خطرناک است اقدام نمایند. (5/7)
0116- شناسایی انبار و محل جمع‌آوری کالاهای قاچاق و افشای عملیات مخفی و حرفه‌ای قاچاقچیان از مرحله قاچاق تا توزیع در فروشگاه‌ها از بهترین چاره پیشبرد مبارزه با قاچاق کالا پس از موفقیت در واردات آنهاست. همان طور که می‌دانیم کالای قاچاق تضمین شده یا دارای گارانتی نیستند، برخی از نظر بهداشتی مشکل دارند لذا مصرف آنها بسیار خطرآفرین است. (5/7)
2259- از اصفهان تماس می‌گیرم. در گزارشی از حوادث جاده‌ای در نشریات خواندم که آنها را به گردن دولت‌های قبلی می‌انداخت جای تاسف است کسی به علت اصلی تصادف‌ها توجه نمی‌کند که همان نداشتن فرهنگ رانندگی است که در کل کشور این اشکال وجود دارد. برخی بی احتیاط رانندگی می‌کنند یعنی بی‌ترمز و خطرآفرین هستند.(5/7)
1906- با تشکر از چاپ پیام‌های مردمی. در تلویزیون در مورد حذف قیمت کالا نظرخواهی می‌کردند عده‌ای موافق می‌گفتند که نرخ بر روی کالا حذف شود. اجناس رقابتی می‌شود. عده‌ای مخالف می‌گفتند حالا که قیمت‌ها رقابتی است وای به موقعی که قیمت‌ها حذف شود. من تعجبم از این است که یک نفر نگفت کم‌فروشی بد است. گرانفروشی هم نوعی کم‌فروشی است چرا نباید دنبال روزی حلال باشیم. (5/7)
2254- چرا برخی از آقایان اصولگرا فکر می‌کنند همه کاره ملت هستند هر حرفی را به میل خود از جانب مردم می‌زنند؟ اینها چرا فکر می‌کنند قیم مردم هستند؟ نکند توهم برداشته‌اند؟ (6/7)
2251- از اصفهان تماس می‌گیرم. عباس سلیمی نمین اصولگرا در گفتاری گفته: اکنون دکتر تاج زاده به عضویت کمیته پیگیری حصر درآمده است. با شناختی که همگان از وی دارند این سوال مطرح است چرا ایشان از جانب دیگران حرف می‌زند. (6/7)
1317- آقای شیرزاد می‌گویند ما قیم و پدرخوانده نمی‌خواهیم من می‌گویم اتفاقا می‌خواهیم چون آقای عارف لیست امید را تشکیل داد. حالا اگر افرادی
دو دوزه‌باز هستند به آقای عارف ربطی ندارد و باید دقت بیشتری می‌کرد. آیا اگر او این لیست را نمی‌داد شورای شهر اصلاح‌طلبان می‌آمدند؟ آقای‌ها‌شمی رئیس شورای شهر می‌شد؟ آقای نجفی شهردار می‌شد؟ در بسیاری از شورای شهر استان‌ها خانم‌ها هم آمدند که اگر شرایط قبل بود نمی‌توانستند به شوراها ورود کنند. (6/7)
1422- گل بود به سبزه نیز آراسته شد. قبلا بازنشستگان از وضع بد معیشتی و حقوق ناچیز شکایت داشتند اما در حال حاضر از به تعویق افتادن این شندرغاز شکایت می‌کنند. (6/7)
1326- از مازندران تماس می‌گیرم. با تشکر از آفتاب. برخی از بانک‌های دولتی در نقاط مختلف شهرها خودپرداز دارند. اما عملیات تراکنش بانکی آنها موفق نیست. لطفا رسیدگی نمایید. (6/7)
1147- کاش این روزنامه شما تعطیل می‌شد آنقد ما را قلقلک ندهد! اما به آقای قاضی‌پور می‌گویم چکار دولت دارید چرا نمی‌گذارند مملکت نظم پیدا کند. تکلیف امثال بابک زنجانی روشن شود. برخی‌ها از دولت قبل چه می‌گرفتند که حالا صدایشان درآمده؟ به آقای لاریجانی چکار دارید مگر دولت بیکار است هر روز جواب شما را بدهد! (6/7)
1005- این از بازی پرسپولیس و آن از نتایج باشگاه استقلال و درگیری و بی اخلاقی آقای طارمی، با این همه هزینه کرد در فوتبال چه می‌گذرد؟ یاد قهرمانان والیبال و بسکتبال به خیر. (6/7)
0956- برخی دست‌اندرکاران نباید درباره مسائلی که مردم در عصر انفجار اطلاعات به خوبی از آن مطلع هستند حرف‌های شعارگونه و ضد و نقیضی بزنند که برای اکثریت مردم بخصوص جوانان قابل قبول نباشد و اثر معکوسی به جا بگذارد. (6/7)
0953- درآمدهای نفتی کشور متاسفانه صرف بهبود وضع اقتصادی مردم نشده است. (6/7)
0943- از تنکابن تماس می‌گیرم. آیت‌الله بروجردی 16 هزار حدیث حفظ بودند و به ترتیب اولویت برمی‌شمردند. از ایشان پرسیدند کدام احادیث نزد خداوند مقبول‌ترند ایشان فرمودند اولین، زیارت آقا امام حسین (ع) و دوم، خدمت به مردم. پس مسئولین این دو موضوع را آویزه گوش خود کنند. (6/7)
1525- از وزارت امور خارجه می‌خواهم سفیر هند را بخواهند بگویند آقای ماهاتما گاندی می‌گوید من از فلسفه عاشورا و امام حسین (ع) برای آزادی مملکتم درس گرفتم چرا پلیس هند اجازه عزاداری به عزاداران امام حسین(ع) را نمی‌دهد؟(8/7)
2314- صدام با قدرت نظامی و حمایت جهانی جرات صدمه زدن به ملت ایران را نداشت که برخی‌ها در جهان بخواهند به ما آسیب برسانند. اما باید مراقب شیطنت‌های جهانی و منطقه‌ای باشیم. (8/7)
1300- در مورد صفحه ورزشی خواستم بگویم هرکسی که مسئول این صفحه است خواننده‌های شما راضی نیستند. از ورزش فقط فوتبال است. هر چند ساعت مسابقات هم درج نمی‌شود. از کشتی و والیبال هم خبری نیست. جوانان والیبال قهرمان دنیا شدند اما دریغ از درج مطلبی در این باره. (9/7)
2242- در خبری لغو مجوز 36 دفتر خدمات مسافرتی از سوی سازمان هواپیمایی کشور طبق گفته‌های آقای دکتر جعفرزاده مدیر روابط عمومی اعلام شد. عجب کاری کردند چرا عده‌ای را از کار انداختند؟ (9/7)
0937- عده‌ای با رانت و سوءاستفاده از وام‌های کم بهره و زمین‌های دولتی و ثبت‌ زمین‌های دولتی به نام خود و سپس فروش آنها، بدون زحمت میلیاردها تومان به جیب زدند. (10/7)
0943- نروژ بزرگترین صندوق ذخیره ثروت جهان را با یک هزار میلیارد دلار دارد. بعد از آن چین و امارات متحده هستند. (10/7)
0947- اداره بهره‌برداری مترو فراموش کرده که پاییز آمده و کولرهای واگن‌ها با حداکثر قدرت کار می‌کنند و مسافران از سرمای آن بسیار ناراضی هستند. (10/7)
1518- روزنامه ایران روز دوشنبه 10 مهر جلوی من است. در صفحه 9 نوشته است این ویرانه مدرسه ماست. سهم بچه‌های روستای... چابهار که امکانات آموزش آن صفر است. واقعا وقتی دوست داریم کشورمان آباد باشد وقتی عکس بچه‌ها را در مخروبه‌ها دیدم که در حال درس خواندن هستند دلم آتش می‌گیرد. واقعا چرا باید اینگونه باشد؟ (10/7)
در مورد مطلب «شایسته نیست در کشورمان رانت و فساد باشد» خواستم بگویم خدا می‌داند. شاید در این دنیا هم به حساب کسانی که مسئول‌اند ولی در مقابل فساد‌ها سکوت می‌کنند یا آنها را ماله‌کشی می‌کنند رسیدگی شود.
در مورد مطلب «واکنش عارف نسبت به توقف فعالیت عضو زرتشتی شورای یزد» خواستم بگویم اگر بنا به خدمت باشد فرقی ندارد چه کسی باشد. این کشور متعلق به همه ایرانیان است.
محمودی: در مورد گزارش «پرواز موشک روسی در آسمان ایران» خواستم بگویم اگر این بده بستان باشد خوب است.
گزارش «آقازاده مردمی» زیباترین عکس سال را داشت.
خوش به‌حالتان. کف بزنید و هورا بکشید جوجه‌ها را آخر پاییز می‌شمارند.
لطفا مرجعی برای شکایت از مزاحمت‌های وانت‌های دوره‌گرد معرفی کنید.
در مورد گزارش «پرواز موشک روسی در آسمان ایران» خواستم بگویم بده بستان به‌ ما چه ربطی دارد.
حسین: در مورد مطلب «شایسته نیست در کشورمان رانت و فساد باشد» خواستم بگویم بله، این زندگی شایسته ایرانی نیست. زندگی که در آن کسانی آنقدر دارند که نمی‌دانند چطور خرج کنند و میلیون‌ها نفر شب گرسنه می‌خوابند.
پروین: به داد سپرده‌گذاران ثامن‌الائمه هم برسید، مخصوصا شعبه نبوت تهران از مظلومیت مشتری سوءاستفاده می‌کنند خدا رو خوش نمی‌آید. من ۵۳ ساله سرپرست دخترم هستم همه زندگیم تو این شعبه هست، برداشتم که نمی‌تونم انجام بدم، پس چرا اذیت می‌کنید. به خدا دیگه بریدم.
اکبر: در مورد گزارش«شجریان سوژه دعوا!» خواستم بگویم درود بر مرد باشرف آقای مختاباد.
آذر: هر جلسه‌ای قانون خودش را دارد. اگر از ابتدا اون شخص وقتی بهش گفته میشه سوالت را بنویس این کار را کرده بود، این جنجال‌ها بپا نمی‌شد. مردم تحملشان کم شده به‌خاطر فشارهای جامعه است و رضا کیانیان هم همینطور. خیلی موضوع را بزرگ نکنیم. ممنون
سلام. در مورد مطلب «معتادان تهرانی روزانه حدود "یک تُن" موادمخدر دود می‌کنند» خواستم بگویم اگر آمار درست باشد که نیست، این مقدار مواد از کجا وارد می‌شود؟
باعرض سلام و درود بیکران و خداقوت و عرض تسلیت عاشورای حسینی (ع). از همه دست اندرکاران محترم رسانه‌ها‌ به ویژه صدا و سیما مصرانه تقاضامندیم فرهنگ سازی در زمینه "حجاب و عفاف"را از طریق نشست‌ها‌ و میزگردها با صاحب نظران و کارشناسان محترم مذهبی،تهیه گزارش‌ها‌ی مردمی ،ترویج آیات و روایات مربوطه گسترش و وسیع تر فرمایند.
...0938
باسلام. از آقای حجتی وزیر محترم کشاورزی خواهشمندیم به جای واردات برنج هندی که سرطان زا می‌باشد برنج اروگوئه‌ای واردکنند. با تشکر
...0919
وزارت ورزش در رابطه با احکام صادره فیفا در مورد باشگاه پرسپولیس طی ‌نامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواسته است که علل این تصمیمات آسیب‌شناسی و ریشه یابی شود و بررسی همه جانبه انجام و از دانش و تجربیات روز استفاده شود، حال اگر توجه کنیم که باشگاه با بازیکنی که به باشگاه دیگری تعهد دارد قرارداد می‌بندد و بدتر اینکه تاریخ قرارداد را قبل از تاریخ قرارداد باشگاه اول می‌گذارد آیا باید چه آسیب شناسی و ریشه یابی انجام داد آیا دانش و تجربیات روز اجازه وجود چنین افرادی را می‌دهد.
...0912
با عرض سلام و سپاس بی پایان و خداقوت. با توجه به اینکه اکثریت نوشت افزارهای ایرانی، وارداتی هستند ممکن است این دغدغه وجود داشته باشدکه نوشت افزارهای با نماد فرهنگ ایرانی- اسلامی نتواند به صورت اساسی ارزش و کارایی خود را در جامعه اسلامی حفظ و گسترش یابد. اما قطعا "چاره این مسئله،در وهله نخست توقف واردات این نوع محصولات و سپس استمرار تولید محصولات داخلی با این نماد است.
...0938
پیام عاشورای حسینی، مرگ بر آمریکا
...0933
سلام. امروز دوشنبه 10 مهر روزنامه آفتاب به قزوین نیومده بود؟ از سهام عدالت چه خبر شهریور تمام شد مهر هم داره به نیمه میرسه، خوب مردم رو سر کار گذاشتید.
...0919
آفتاب یزد: روز دوشنبه هفته گذشته روزنامه منتشر نشد.
سال به نیمه رسید و مشکل اصلی اشتغال است و اقتصاددانها چاره را در کاهش سریع نرخ تسهیلات ساخت مسکن می‌دانند چون ساخت و ساز میلیونها شغل ایجاد می‌کند اما سیف به خاطر منافع شخصی آن را به تاخیر می‌اندازد چرا؟
...0915
با سلام. خسته نباشید آرم شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران طوری است که مناسبت‌های مختلف را بهتر از شبکه‌های دیگر جلوه می‌دهد پیشنهاد می‌شود رنگهای پرچم رسمی کشور به غیر از این مناسبت‌های همیشگی نمایش داده بشود.
...0936
کسانی که وجوهات نمی‌دهند و خمس و زکات اموال خود را نمی‌دهند مالشان پاک نمی‌شود و برکت ندارد و مالشان مشکوک و حرام است. خمس به صورت سالانه محاسبه می‌شود و یک پنجم درآمد سالانه است و در زمان پیامبر(ص) به او و بعد به امامان معصوم(ع) و بعد از آن بزرگواران، مسئولیتش برعهده فقهای جامع الشرایط و مراجع تقلید است و نمایندگان آنان.
...0912
با عرض سلام و درود بی پایان و خداقوت. تشکیل همه پرسی در اقلیم کردستان عراق، تحقق اهداف آمریکا و رژیم صهیونیستی در خاورمیانه است و این توطئه شیطانی استکبار محکوم و سرانجامش شکست است.
...0938
با عرض سلام و درود بی پایان و خداقوت. در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید بپذیریم برای خروج تولیدات داخلی از رکود اقتصادی نگاه به مرغوبیت، نوع جنس و کیفیتشان کافی نیست و ضروری است همه جوانب را در نظر گرفت. قطعا عدم تضییع حق‌الزحمه نیروها و پرداخت کامل حقوق و مزایا باعث اشتیاق کارگران و سایر عوامل تولید در بهبود تولیدات می‌شود.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام