کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 25 تیر 1397   Monday 16 July 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 15 مهر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

سلام. مردم عجب غوغایی کردن در روز تشییع پیکر شهید حججی، این روز، عاشورایی دیگر بود روح شهید حججی شاد.
...0919
وزارت مسکن و شهرسازی با وعده و شعارهایی با عناوین مسکن اجتماعی فقط فرار به جلو را انجام می‌دهد زیرا درباره تحویل همه خانه‌ها‌ی مسکن مهر که چندین سال پیش باید تمام می‌شد متاسفانه تاکنون هیچ کار مفید و سازنده‌ای انجام نداده اند و دیگر مسئولان بدانند مردم از کارهایی که تاکنون عملیاتی کرده اید قضاوت می‌کنند.
...0936
سلام. آقای وزیر ورزش و معاونش آقای داورزنی در خصوص رفع مشکل استقلال همش بهانه می‌گیرند وقتی می‌بینند تیم مورد علاقه شان از راه‌ها‌ و کانالهای مختلف جریمه می‌شود پشت به استقلال می‌کنند تا مشکل پرسپولیس را یعنی جریمه‌ها‌ی بازیکنان، مربیان (ژوزه و دستیارانش) را که نزدیک به (10) میلیارد بود را دادند و حالا تصمیم دارند مجدداً مشکلی که برای محرومیت چهار ماه مهدی طارمی و محرومیت دو پنجره از نقل و همچنین جریمه‌ای که فیفا مجدداً نزدیک به (4/5) میلیارد جریمه کرده اند را حل کنند و بدهند آن وقت آقای مسعود سلطانی فر و معاونش علاوه بر اینکه استقلال را به امان خدا رها کرده و هیچ اهمیتی نمی‌دهد.
...0912
آفتاب یزد: مدیریت ورزش کشور بی‌طرف است و برای آنان فرقی نمی‌کند کدام باشگاه باشد و حال قضاوت بر عهده مردم خواهد بود.
میوه نامرغوب با آب شرب نامرغوب را، به قیمت میوه مرغوب مى فروشند.
...0918
هفت هزار ویلا در روستای زیارت و گردنه حیران یعنی هفت هزار خلاف، آیا مردم اسم یک نفر از این هفت هزار نفر را خواهند دانست.
...0912
کسانی که به خاطر کابینه انتخابی آقای روحانی از رای دادن به ایشان اظهار پشیمانی می‌کنند فقط یک لحظه فکر کنند که اگر طرف‌ دیگر انتخاب شده بود کابینه چطوری می‌شد.
...0912
سلام. جناب آقای وزیر ورزش و معاونش، برای طلب ژوزه مربی گذشته پرسپولیس و کمک‌ها‌یش پول هست، برای مربیان گذشته پرسپولیس نظیر، کرانچار، وینگادا، آری‌ها‌ن، بگوویچ، دینزلی، قطبی، استانکو، پول بود و هست، برای جریمه باشگاه و بازیکنان پرسپولیس که از طریق فیفا صورت می‌گیرد پول است، برای جریمه اخیر باشگاه پرسپولیس که باید به باشگاه ریزاسپور ترکیه پرداخت کنند که مجدداً از طریق فیفا صورت گرفت و سبب محرومیت چهار ماه مهدی طارمی شد و پرسپولیس را از دو پنجره نقل و انتقال محروم و نزدیک به مبلغ 4 میلیارد جریمه کرد پول و راه حل است، اما نوبت به استقلال
رسید آسمان تپید، جهت جذب مربی درجه یک برای استقلال پول نیست و می‌گویند شرایط مهیا نیست، چون هر چه پول و ارز از آزاد شدن تحریم‌ها‌ توسط برادر عزیز و بزرگوار جناب آقای دکتر ظریف صورت گرفته بود توسط وزیر ورزش همه را ریختن تو حلقوم پرسپولیس برعکس استقلالی‌ها ویلان و سرگردان، از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی خواهشمندم و تمنا و استدعا دارم وزیر ورزش و معاونش و افتخاری را به صحن علنی مجلس محترم شورای اسلامی دعوت و پاسخگو نماید.
...0912
آفتاب یزد: ادعاهای شما باید بررسی شود برای مدیران ورزش کشور تفاوتی بین استقلال و پرسپولیس و سایر تیمها وجود ندارد.
1343- آقای مظفری به حال فرزندان خود و این مرز و بوم گریه‌ام می‌گیرد. چرا باید پولهای زیاد در اختیار امثال یک بازیکن باشد که حرف زدن بلد نیست؟ آن وقت فرزندانی داریم که از بهترین دانشگاه‌های کشور فارغ‌التحصیل هستند و بیکار مانده‌اند. آن وقت این پول‌های کلان را در اختیار کسی می‌گذاریم که تا حدودی در باخت پرسپولیس به الهلال مقصر است. آقای مظفری به نظر شما درست است؟(5/7)
1443- دوستی می‌گفت برای آوردن خواهر 86 ساله‌اش به فرودگاه امام رفته بودند. خواهر با پرواز لوفتهانزای آلمانی نیامد به دفتر لوفت هانزا در فرودگاه مراجعه نمودند. چند کارمند ایرانی در آن دفتر درحال صحبت راجع به یک عروسی بودند و اطلاعی از آن خانم نداشتند و اطلاعاتی ندادند. اما دختر آن خانم از آلمان تلفنی از هواپیمایی لوفت هانزا پیگیر مادرش شد آنها به سرعت با جستجو در کامپیوتر اعلام می‌کنند وی به پرواز نرسیده و از راه وین با هواپیمایی اتریش خواهد آمد. دلیل اینکه آنها پیشرفت می‌کنند همین است که پیگیر امور بوده و مسئولیت‌پذیر هستند. (5/7)
1522- فامیل‌بازی، اختلاس، رانت‌بازی و امثالهم بدترین ضربه را به اقتصاد کشور می‌زند. (5/7)
1544- برای صرفه‌جویی از مصرف گاز و برق در کشور بسیار لازم است بدون فوت وقت به کلیه شهرداری‌ها و بخشداری‌های سراسر کشور اعلام شود که در پروانه ساخت هر ساختمان که صادر می‌کنند قید نمایند که شیشه و در و پنجره‌ها و نماهای ساختمان باید دو جداره باشد در غیر این صورت گواهی پایان کار نخواهند داد. چون نصب پنجره دوجداره بسیار برای صرفه‌جویی انرژی سودمند است. از تنکابن (5/7)
1545- بنیاد مسکن سالانه صدهزار واحد مسکن تولید می‌کند. مثل اینکه آن قدر پول دارند نمی‌دانند چگونه خرج کنند. این همه فقیر داریم نیاز به مدرسه و درمانگاه داریم خیلی جاها بهداشت لازم دارند اما می‌روند مسکن تولید می‌کنند.این همه مسکن مهر خالی مانده آنها را به مردم تحویل دهند. چرا هزینه اضافی می‌کنند؟ (5/7)
1600- درست که آقای روحانی برای دور دیگر انتخاب نمی‌شود چون دوران ریاست‌جمهوری‌اش پایان می‌یابد و ظاهرا نیازی به رای مردم دیگر ندارد اما باید به فکر مردم باشد. به خاطر کسانی که به او رای دادند باید در جهت حل مشکلات مردم تلاش کند. (5/7)
1632- می‌گویند می‌خواهی شخصی را امتحان کنی به او قدرت بدهید. یک نفر که برای مدیریت همایش محیط زیستی انتخاب می‌شود و به یک منتقد می‌گوید دهانت را ببند یا از جلسه بیرونت می‌کنم! (5/7)
1722- از آذربایجان تماس می‌گیرم. با تشکر از چاپ پیام‌های مردمی و رساندن پیام‌های مردمی به مسئولان. قرار بود طبق برخی خبرها بانک‌ها با توجه به یارانه مردم وام 5 میلیونی به آنها بدهند و یارانه افراد هم به عنوان ضامن آنها باشد. اما این فقط در حد حرف و وعده بود. چرا کسانی که حرف می‌زنند بی‌پشتوانه حرف می‌زنند؟ (5/7)
1043- آقا بفرمایید تحویل بگیرید. ندانم‌کاری شما چه لطمه‌ای به خودتان و فوتبال پرسپولیس و روحیه تماشاگران زد؟ چرا در قرارداد خود با باشگاه ترکیه‌ای مفاد قانون را رعایت نکردید؟ البته از پرسپولیس هم این سوال مطرح است که چرا وضعیت این بازیکن روشن نشده با او قرارداد بسته است؟ (5/7)
1041- در رابطه با سخنان آقای پارسایی بگویید خودتان می‌دانید 860 میلیارد کجاست و چه طور خرج شده خودتان را بی‌خبر نشان ندهید. یعنی شما نمی‌دانید این درآمدها کجا رفته؟ چرا به قول خودتان جاده‌ها ساخته نشده؟ مردم در مجلس بعدی می‌دانند به چه کسانی رای بدهند. شما در مجلس هیچ کاری نمی‌کنید. (5/7)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام