کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 27 تیر 1398   Thursday 18 July 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 مهر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1146- واقعیت آن است در بسیاری از مناطق محروم و حاشیه شهرها والدین توان پرداخت هزینه‌های ثبت‌نام و لباس و کتاب فرزندان خود را حتی در مدارس دولتی ندارند. باید از هزینه‌های سرسام‌آور کاست و بیشتر به مردم رسیدگی شود. (2/7)
1156- الان دوم مهر است بازنشستگان آموزش و پرورش هنوز حقوق نگرفته‌اند. چرا توجه به ما نمی‌کنند؟ به فکر مردم باشند. یک بازنشسته از کجا بیاورد هزینه‌های زندگی خود را تامین کند؟ (2/7)
1201- با تشکر از چاپ طنزهای صفحه اقتصادی خواستم بگویم چرا نام و اسمی از پدیدآورندگان آن نیست. ضمن اینکه نام اصلی نویسنده ستون نکته‌چی چیست؟ (2/7)
آفتاب یزد: با تشکر از شما. گاهی اسامی ستون‌های طنز به شکل نمادین و به صورت اسم مستعار استفاده می‌شود.
1301- بنا بر خبری که امروز دوم مهرماه در آفتاب یزد اعلام شد مدیر مدرسه‌ای در کلاس درس در استان گلستان خودکشی کرده ا ست. این نشان می‌دهد وی مشکلات روحی داشته اما اگر مشکل روحی داشته چرا به عنوان مدیر او را سرکار گذاشتند. اگر مشکلات روحی داشته چرا در خانه‌اش خودکشی نکرده؟ پس این پیامی برای آموزش و پرورش دارد؟ (2/7)
حضرت امام حسین (ع) می‌فرمایند: هر کس که در مصیبت‌ها‌ی ما قطره‌ای اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جای می‌دهد.
...0938
حضرت امام جعفر صادق (ع) می‌فرماید: هیچ کس نیست که درباره حسین(ع) شعری بسراید و با آن بگریاند مگر آن که خداوند، بهشت را بر او واجب می‌کند و او را می‌آمرزد.
...0938
با عرض سلام و درود بی پایان و خداقوت. موتورسیکلت‌ها‌ی کاربراتوری دود زا به نوبه خود مولد آلودگی هوا هستند و باید مسئولان محترم نسبت به آن بی تقاوت نباشند. مدت‌ها‌ست راهکار برقی و انژکتوری کردن مطرح شده است ولی متاسفانه تاکنون حتی بصورت آزمایشی هم راه اندازی نشده است،چرا؟!
...0938
حداقل دولت و مسئولان مربوط با صداقت اعلام کنند برای تهیه مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه بسیار ضعیف و ناکارآمد هستیم تا مردم امیدشان را از شما بردارند.
...0936
با عرض سلام و خداقوت. در مدارس کسانی که در پست مقدس معلمی و دبیری کمر همت و خدمت بسته اند واجب است با نهایت فهم و بصیرت در قبال سرنوشت آینده سازان میهن اسلامی احساس تعهد و مسئولیت داشته باشند. لذا وزارت آموزش و پرورش باید از پذیرش و همکاری با افراد ولو با مهارت و فنون بالا که با اصل قوانین و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی عناد و خصومت دارند مطلقا معذور باشند.بدیهی است یک نفر و شی ء فاسد منجر به فساد و خرابی یک دسته و مجموعه می‌شود.
...0938
با عرض سلام و سپاس بی پایان و خداقوت. بی شک در کالاهای قاچاق شده، انواع مواد مخدر هم با جاسازی در لابلای سایر کالاها قاچاق می‌شد.کشف اخیر400 تن مواد مخدر ریشه در همین موضوع دارد. امید و انتظار فراوان می‌رود دولت ومسئولین محترم در امر مبارزه با قاچاق کالا ذره‌ای کوتاهی و عقب نشینی نکنند.
...0938
باسلام. از ریاست محترم جمهور خواهشمندیم از پرونده شرکت درودگران... تهران بازدید کنند.
...0935
دفاع مقدس
هر سال با شروع هفته دفاع مقدس، علاوه بر پایگاه‌های مقاومت بسیج و مساجد محل و گردان‌های وابسته به سپاه و بسیج؛ موسسه‌ها و ادارات دولتی هم برای گرامیداشت این هفته کارهای درخور توجهی انجام می‌دهند. موسسه اطلاعات و به‌ویژه روزنامه اطلاعات هم که قدیمی‌ترین و در عین‌حال پُربارترین روزنامه کشور به‌شمار می‌رود، در سال‌های بحبوحه جنگ تحمیلی توانست کار خبر و اطلاع‌رسانی را به‌خوبی انجام دهد و ازجمله به انتشار هفته‌نامه «اطلاعات جبهه» بپردازد و حالا هم پایگاه بسیج موسسه هر سال وظیفه‌اش را در مقابل رشادت‌ها و از جان‌گذشتگی‌های نیروهای مخلص، فداکار و شهدای گرانقدر کشورمان و از جمله نکوداشت شهدای موسسه اطلاعات به‌خوبی انجام می‌دهد و هفته دفاع مقدس را با کارهای فرهنگی‌اش، گرامی می‌دارد./علی اکبر فرقانی
**
علیرضا: در مورد گزارش «زبان‌مان الکن نیست؛ اعلام گزینه‌های استعفا» خواستم بگم وقتی نخواهیم اصل موضوع رو اعتراف کنیم 40 تا استعفا بدهند مشکل حل نشده. چرا یک رستوران غذاش بهتر از رستوران دیگه است/ چرا مراسم عروسی تون رو به فلان موسسه میدین/ چرا فلان برند لباسهاش خیلی قشنگه/ چرا برای سفر از فلان آژانس تور می‌گیرین.
چون آدم وارد و کاربلد و متخصصی داره کارش رو انجام میده. برای اعزام این دانش آموزان و تهیه برنامه سفر و غیره کدام متخصصین رو تعلیم دادین و رفتین و تحقیق کردین.
در مورد گزارش «سلفی عجیب بهنوش بختیاری» خواستم بگم چون ایشان در مقاطعی از این دولت انتقاد کرده حساس شدید.
مریم: اولش آماده بودم با مطلب «خوابِ ناخوشِ جاده‌ها» مخالفت کنم ولی دیدم مطلب خوبی اشاره شده تو همون خبر گفتند که راننده
خواب‌آلوده بود.
نوشته آقای ایمان وزان در صفحه آب و تاب روز یکشنبه دوّم مهرماه
با عنوان پادشاه فصل‌ها پاییز! بسیار عالی بود.
خوبه که علی مطهری بعد از سه دوره نمایندگی رفته فرانسه. اون هم طبق خبرها فقط تونسته دوساعت لوور بره. همش تو جلسه بوده. کاش یه نگاه هم به آقای کواکبیان بندازید.
هر هفته سفرند.
در مورد مطلب «خواننده بودن و شهردار بودن مانع‌‌الجمع‌اند؟» خواستم بگم برید ببینید تو چه دانشگاهی درس خونده و چه نمره‌هایی داشته.
ابراهیم: در مورد مطلب «پیشرفت ۸۰درصدی قطعه یک آزادراه شمال» خواستم بگم ما حاضریم چادر بزنیم تا باقی کار انجام شود تا معلوم شود 20درصد باقیمانده یعنی چقدر وقت،
دو سال دیگه اعلام نکنن 20 درصد
باقی مانده.
هما: به راستی آقای روحانی در مورد چینش کابینه باید پاسخگو باشد و ابهام‌زدایی کند چرا که خیلی‌ها از رای‌دادن به روحانی پشیمان هستند.
در مورد مطلب «بی‌اعصابی اجتماعی» خواستم بگم خشونت از طرفی مرتبط با احساسات خاص در جامعه امروزی ماست. در اینجاست که باید ریشه یابی شده و درمانی برای آن یافت. با تشکر
‌سخت ترین فولاد یا هر فلزی بعد از چند ساعت زیر گل و آب آثار زنگ زدن از آن نمایان می‌شود اما طلا هزاران سال در میان گل و آب بماند شفاف و بی‌غش می ماند چونکه ناب و پاک است.
...0918
با تجربه ترین شخصیت های سیاسی و مذهبی می‌گویند حرف حق، تلخ است. متخلفان وقتی با سخنان حقیقی روبرو می شوند آنچنان برافروخته می‌شوند و افرادی را که واقعیت را گفته‌اند از هر دشمنی خطرناک تر می پندارند چرا که وحشت دارند تخلفشان فاش شود اما به جای عصبانی بودن هرگز در صدد بهبودی رفتار و کردار خود نیستند. نیکوکاران را از حرف حق باکی نیست. گفته‌اند طلا که پاک است چه باکش
ز خاک است؟
...0918
حرف آخری که‌ درباره ترامپ باقی می‌ماند این است که او باید برگردد به همان کاری که در آن تخصص دارد و ثروتش را از همان جا بدست آورد یعنی اداره کازینو و قمارخانه و کاباره و معاشرت با همانهایی که با آنها عکسهای آنچنانی دارد چون‌ همین حرفه برازنده او می‌باشد.
...0912
روزنامه وزین آفتاب؛ باغداران از مدیران تقاضا دارند به جای پولهایی که برای برخی همایش های
غیر ضروری مصرف می‌کنید میوه باغداران را خریداری کرده و مجانی به مردم بدهید تا سیب درختی گندیده نشود.
...0917
سلام. من بازنسشته مخابراتم امروز 31شهریور است و ما هنوز حقوق نگرفتیم.
...0935
حضرت امام حسین(ع)می فرمایند: به خدا سوگند، نه دست ذلت در دست آنان می گذارم و نه مانند بردگان از صحنه جنگ در برابرشان فرار می کنم.
...0938
حضرت امام حسین(ع) می فرمایند:کسی که غم و اندوه مومنی را بزداید، خداوند غم ها و اندوه های دنیا و آخرت را از او زایل می گرداند.
...0938
با عرض سلام و سپاس بی پایان وخداقوت.فریاد دشمن شکن نمازگزاران سراسر کشور در روز جمعه اول
محرم الحرام 1439بخاطر اتهامات
بی اساس و واهی توام با تهدیدات رئیس جمهور قلدر آمریکا به منزله اوج محکومیت این عربده کشی ها بود.آمریکا بداند دوران زور و حمله و تو سری خوری به جهان اسلام بویژه به ایران که نظامی مبتنی بر آرمان های الهی و قرآنی دارد،
به سرآمده و ما حافظ نعمات استقلال و آزادی خودمان هستیم.
...0938
باعرض سلام و سپاس بی پایان و خداقوت. امیدواریم تغییر و تحولات کتب رشته های علوم انسانی منطبق و ماخوذ از منابع مکتب اسلامی در مدارس و دانشگاه های سراسر کشور به نحو احسن تدریس شود. بدان امید که ریشه همه تفکرات خارج از فطرت خداجویی و دین محوری در این سرزمین اسلامی و مهد شهدای بزرگوار خشکیده شود.
...0938
رسول مکرم اسلام (ص) می فرمایند: ایمان بر دو بخش است، بخشی در شکیبایی و بخشی در سپاسگزاری.
...0938
باعرض سلام وتسلیت فراوان
فرا رسیدن ماه محرم الحرام و ضمن گرامیداشت آغاز سال تحصیلی 97-1396،انتظار است امسال توسط وزارت آموزش و پرورش ابلاغیه نظارت جدی بر فروش مواد غذایی در
زنگ های تفریح مدارس به مدیران محترم صادر شود،تا بر اثر مصرف مواد غذایی مضر، باعث به خطر افتادن سلامتی و
عقب ماندگی مکرر تحصیلی دانش آموزان نشود.
...0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام