کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 30 شهریور 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0834- با توجه به مشکلات دولت سوریه که درحال جنگ است آیا توانایی هزینه قرارداد احداث شبکه برق در سوریه را دارند؟ چگونه می‌شود این چنین قراردادهایی با توجه به جنگ داخلی در سوریه سودآور باشد؟(26/6)
آفتاب یزد: در همه نقاط سوریه جنگ نیست و همیشه هم قرار نیست جنگ وجود داشته باشد.
0932- بارها در روزنامه شما پیام دادم که شاید گره مشکلات ما حل شود. 16 سال است به تعاونی مخابرات پول داده‌ایم تا خانه به ما تحویل دهند. خانه‌ها نیمه‌کاره رها شده و کسی هم پاسخگوی ما نیست. جمعی از بازنشستگان عضو این تعاونی. (26/6)
1233- قابل توجه اصلاح‌طلبان! اصولگرایان باز می‌خواهند اصلاح طلبان را کله‌پا کنند و خودشان جای آنها بیایند و کشور را به مشکلات فراوان بکشانند. کم مشکل آفرینی کردند؟ حواس‌ها باید جمع شود. بعد از آقای روحانی از آقای جهانگیری هم باید حمایت شود. مثلا آقای شهردار که آقای نجفی هستند چرا باید از مدیران اصولگرا استفاده کنند؟ چرا آن قدر می‌ترسند؟ (26/6)
1235- آقای قالیباف که این همه از مردم پول گرفت برج‌سازی کرد حالا در جشن اصولگرایان شرکت می‌کند و ادای یک آدم مظلوم و مهربان و طرفدار فقرا را درمی‌آورد! (26/6)
1236- باید از دولت و معاون دولت آقای جهانگیری حمایت کرد. نباید مثل آقای عارف پشت ایشان را هم خالی کرد. (26/6)
1237- پرونده آقای مرتضوی به کجا انجامید لطفا اطلاع رسانی شود. (26/6)
آفتاب یزد: آقای مرتضوی در برخی از اتهامات بی‌گناه شناخته شده و تبرئه شدند از جمله پرونده موسوم به کهریزک که با اعتراض شاکیان در دیوان، مجددا وقت رسیدگی داده شده است که در مهرماه انجام می‌شود.
1238- چرا برخی دوست ندارند زنان و رجل سیاسی زن هم وارد کارها بشوند؟ چرا مخالفت می‌کنند؟ مگر مردها را همین بانوان به دنیا نمی‌آورند؟ مگر زن‌ها آنها را بزرگ نکردند؟ چرا آن قدر با مسئولیت گرفتن
زنان مخالفت دارند؟(26/6)
1309- براساس گفته یک مقام وزارت بهداشت و درمان، پس از بازگشت یک گروه از زوار ویروس خطرناکی به کشور وارد شده که خود من هم به آن گرفتار شده‌ام که دکتر داروهای بسیاری برایم تجویز کرد. لطفا واکسیناسیون قبل از اعزام زائران صورت گیرد. مراقبت‌های بهداشتی جدی‌تر گرفته شود. (26/6)
1339- سوالی دارم. متولی ورزش کشور فدراسیون فوتبال است یا وزارت ورزش؟ مسلما وزارت ورزش. اما متاسفانه به دلیل مسائل سیاسی، افراد فرصت‌طلب در برخی مناصب در ورزش و فوتبال قرار می‌گیرند. آقایان تاج و ساکت بر چه اساسی امور فوتبال کشور را به دست گرفته‌اند؟ چرا مدیریت امروز فوتبال از علم روز به دور افتاده است؟(26/6)
1342- از اصفهان تماس می‌گیرم. شهرک صنعتی محمودآباد در 10کیلومتری شمال- اصفهان و در ابتدای جاده اصفهان به تهران واقع شده که اغلب سنگبری‌های بزرگ اصفهان در این منطقه قرار دارد اما این منطقه هنوز فاقد لوله‌کشی آب سالم است و ساکنین ناچار به استفاده از آب‌چاه یا ناسالم هستند. از مسئولان مربوطه در سازمان آب منطقه‌ای اصفهان تقاضای رسیدگی عاجل داریم. (26/6)
1632- با تشکر از آفتاب و مطلب خانم سولماز رضایی. اما ایشان چند راه‌حل برای مشکل ترافیک را فراموش کردند. یکی رسیدگی و ایجاد خط «بی‌آر‌تی» شرق سرخه حصار منطقه 13 به غرب تا منطقه22 و علی‌آباد. دیگری تقاطع همت - آزادگان در منطقه 22 تا اتوبان امام‌رضا(ع) در منطقه 15. اگر شهرداری‌ها و شورای شهر به اینها توجه کنند موفق می‌شوند در غیر این صورت خود و مردم را گول می‌زنند. (26/6)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام