کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 29 خرداد 1397   Tuesday 19 June 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 20 شهریور 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1003- جناب دکتر روحانی! شما در روز رای اعتماد ‌گرفتن وزرا در سخنانی که ایراد فرمودید اعلام کردید درآمد مملکت 500هزار میلیارد در سال است. برای 300هزار میلیارد آن حساب و کتاب دارید که قریب به 140میلیارد آن برای صندوق بازنشستگان و یارانه و مابقی بابت هزینه داخلی است اما معلوم نشد آن 200 هزار میلیارد ریال کجا هزینه شد. لطفا آن را شفاف سازی کنید تا ملت بداند. (9/6)
1028- در متنی از روزنامه مرقوم فرمودید تکاپوی جدید در مجلس برای تفحص از شهرداری. از نمایندگان محترم درخواست می‌کنیم با این حرفها مردم را سرگرم نکنند! از زمان احمدی‌نژاد تحقیق و تفحص انجام شد به کجا رسید؟ اگر آن به جایی رسید این هم به جایی می‌رسد. پس لطفا تحقیق و تفحص هم راه نیندازید. (9/6)
1153- دیشب دکتر روحانی در جلسه‌ای که مجموعه‌ای از مدیران کشور و نخبگان در سالن بودند حرفهای اساسی را زد. در آخر صحبت‌هایشان مشکل اساسی کشور را گفت. اگرچه خلاصه گفت اما نخبگان و جراید می‌توانند در این مورد بسیار مطلب بنویسند. (9/6)
1200- دکتر روحانی اخیرا در صحبت‌هایشان گفتند وضعیت قوانین و ادارات مشخص نیست. در ادارات مردم را سر می‌دوانند. کسی که یک سرمایه‌گذاری کوچک می‌خواهد بکند ماهها باید برود و بیاید. من خودم یک زمینی دارم در منطقه 12 تهران. با پسرم می‌خواستیم یک سرپناه یا یک کار تولیدی یا کشت خیار بزنیم. 8 ماه در ادارات می‌رویم آخر هم می‌گویند هیچ کاری نمی‌توانید بکنید بروید بفروشید. اینها نشان از مشکل ادارات و بروکراسی آن دارد. (9/6)
1746- آقایی می‌فرمایند از مصاحبه بچه من سوءاستفاده کامل شد. بچه من صدآفرین زیاد دارد. ایشان می‌داند چه‌قدر بچه‌های دیگر صدآفرین‌شان بیشتر از بچه ایشان است. بسیاری از جوانان در دانشگاه با رتبه‌های بالا مدرک گرفته‌اند اما مسافرکشی و دستفروشی می‌کنند. (9/6)
2240- در مورد تذکر جدی موتلفه به دکتر میرسلیم خواستم بگویم حالا که یک نفر پیدا شده اشکالات اصولگرایی خودتان را بیان می‌کند و اشکالات را گفته به جای تفکر با ایشان برخورد سلبی و تند نمودند. چرا این حرف‌ها را می‌زنند؟ به نظرم باید این حرف‌ها زده شود تا شاید به خود آیند. سالهاست افراد فرهیخته اشکالات زیادی به همین آقایان اصولگرا وارد می‌کردند اما توجهی نکردند. (9/6)
2242- خبر تایید رای بدوی دادگاه متعرضین به سفارت عربستان در دادگاه تجدیدنظر خبر خوبی بود. امیدواریم دیگر چنین رفتارهایی را شاهد نباشیم. (9/6)
2249- از جمکران قم تماس می‌گیرم. من یک داماد معتاد دارم. 8 سال است خرجی نمی‌دهد. چهارتا بچه دارد. خودم هم بیکارم. از مسئولان تقاضای کمک دارم. لطفا اطلاع رسانی کنید. (9/6)
2306- رئیس سازمان نظام مهندسی تهران دکتر حسن قربان‌خانی در گفتگو با فارس گفته‌اند ساخت 90 درصد از ساختمان‌ها توسط افراد فاقد صلاحیت بوده است. آقای دکتر می‌دانید این
یعنی چه؟ یعنی فاجعه. یعنی هر روز احتمال ریزش ساختمان و حادثه‌آفرینی وجود دارد. چه کاری برای جلوگیری از کار این افراد فاقد صلاحیت در امر ساخت و ساز
کردید؟ (9/6)
1807- خواستم تشکر کنم که در روزنامه پنجشنبه قسمت‌های اصلی صحبت‌های دکتر روحانی و زیباکلام را چاپ کردید. بسیار منطقی و جالب بود. دکتر روحانی به مشکلات اساسی کشور اشاره کرد. یکی از پیام‌دهندگان هم نوشته بود این تنها 17 وزیر نیستند که با مردم سر و کار دارند و با مشکلات مردم روبه‌رو هستند. سه میلیون کارمند در ادارات هستند که باید آنها کار مردم را راه بیندازند و فقط فکر پارتی‌بازی نباشند. (10/6)
متاسفانه طی چند دهه و سال‌های گذشته شاهد وقایع بسیار تلخی ناشی از اختلاس‌های میلیاردی از بانک‌ها به صورت مکرر بودیم. با توجه به اینکه یکی از اهداف طرح تحول نظام بانکی، بررسی دقیق علل و عوامل و چگونگی تعرض ساده یا با مشقت به اموال عمومی می باشد، انتظار می‌رود قوانینی درسیستم نظام بانکی وضع و لحاظ شود که امکان تخلف و فساد در بانک‌ها به صفر برسد.
...0938
فضای سبز نقش فوق‌العاده مهمی در پاکی هوا داشته و برای مردم حیات بخش ونشاط آوراست و قطعاً عوارض ناشی ازهرنوع سهل انگاری و کوتاهی درنگهداری این نعمت های الهی متوجه خودمردم می‌شود ضمن آنکه سال‌ها زحمات و هزینه‌ها نیز در نگهداری آنها به هدر می‌رود. لذا انتظار می‌رود مسئولان و دست اندرکاران محترم فضای سبز نسبت به این موضوع بسیار مجدانه اهتمام داشته باشند.
...0938
آقای ولایتی مگر در 39 سال گذشته دانشگاه آزاد دست ضد انقلاب بوده؟ اگر شما انقلابی هستی این 39 سال کجا بودی که ضد انقلاب دانشگاه آزاد را در تصرف داشت؟!
...0918
هر روز از کشف لباس قاچاق و یا لوازم آرایشی قاچاق با آب و تاب تبلیغ می‌شود که مثلا محموله قاچاق چند میلیاردی کشف و ضبط شد و مجرمین لباس پوشاک، به دست عدالت سپرده شدند. چرا قاچاقچیان ماکارونی برنج نمای هند و پاکستان دستگیر نمی‌شوند که دهها سال است دهها نوع مریضی
به وجود آورده است.
...0918
حسن جنگجو 21 ساله جانش را فدای آب و خاک و ناموس ایران و ایرانی کرد.
...0918
من می‌خواهم بگم بانک مرکزی از روی شکم سیری عمل می‌کند. ملت به اصل پولشان و یا حداقل سود ماهانه‌اش محتاجند. زودتر تکلیف پول ملت را روشن کنید.
...0915
جدیدا میگن که بانک آینده توانایی پاسخگویی به مطالبات سپرده گذاران افضل توس را دارد ولی بانک مرکزی اجازه نمی دهد.
...0915
با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خدا قوت. درباره انتخاب وزیر محترم ارتباطات، بعنوان جوان ترین عضو دولت دوازدهم و از نسل پس از انقلاب اشاره به این نکات و پیام‌های کلیدی ضروری است که اولاً در پایبندی به اصول و مبانی نظام جمهوری اسلامی سن و سال مطرح نیست و ثانیاً ورود به دنیای علم و ارتباطات و تکنولوژی همراه حفظ ایمان و تقوا و نیت خیر و خالصانه خدمت به مردم، منافاتی با اهتمام مستمر و عمل به ارزش های اسلامی و انقلابی ندارد.
...0938
از آستارا. الان مدت 2 سال است که کلیه طلافروشان زرگران در شهرستان ما پنج شنبه‌ها بعدازظهر تا شنبه تعطیل هستند می‌گویند اتحادیه تصمیم گرفته. شاید کسی خرید یا فروش طلای ضروری داشته باشد.
...0935
به عنوان یک طرفدار جناح اصولگرا وقتی می‌بینیم در انتخابات مجلس 30 بر صفر و در شوراهای شهر21 بر صفر در تهران شکست می‌خوریم این نشان دهنده این است که گفتمان و عملکرد ما دارای مشکل و ایراد است و برای آن یک برنامه ریزی و عملکرد درست لازم است.
...0933
تعریف و تمجیدها از قالیباف از جانب افراد شاخص اصلاح‌طلب‌ نتیجه چینش کابینه دوازدهم است.
...0918
0818- خانم زهره؛ گ، یکی از همکارانم می‌گوید: لطفاً به مسئولان روزنامه آفتاب یزد بگویید درباره بزرگراه شهید حقانی که ترافیک سنگینی دارد و اتوبوس‌های شرکت واحد هم از این محور عبور نمی‌کنند، بیشتر مطلب بنویسند. بلکه مسئولان شهرداری منطقه 3 و شرکت واحد برای رفع مشکلات مردم چاره‌ای اساسی بیندیشند. (11/6)
1211- پیشنهاد می‌شود شهردار تهران دستور دهد در میدان بهارستان، درباره سنگفرش این محل صندوق پیشنهادات نصب کنند تا بیشتر در جریان مشکلات عبور و مرور و نارضایتی مردم قرار گیرد. (11/6)
1319- خیابان‌های 30 تیر و میدان بهارستان دستخوش سلیقه‌ها‌ی شخصی شهردار سابق تهران قرار گرفت و مردم از این موضوع ناراضی‌اند. آیا وقت آن نرسیده همان آسفالت به خیابان‌ها‌ بازگردانده شود؟(11/6)
1417- یکی از کارکنان دکه مطبوعاتی در میدان هفتم تیر، ابتدای خیابان کریم‌خان زند، صبح‌ها‌ سحرخیز است و صبح زود که از مقابل دکه روزنامه فروشی عبور
می‌کنم، بیشتر روزنامه‌ها‌ از جمله آفتاب‌یزد و آفتاب اقتصادی چیده شده و آماده فروش به مشتریان است. جا دارد
از دکه‌دارانی که احساس مسئولیت می‌کنند و به موقع روزنامه‌ها‌ را در دید عموم می‌گذارند، قدردانی کنیم. (11/6)
1917- توقف خارج از ایستگاه برخی رانندگان اتوبوس‌های شرکت واحد باعث اتلاف وقت و نارضایتی مسافران شده است. رانندگان در ایستگاه‌ها که توقف می‌کنند، اگر درهای عقب را باز و بسته کنند، پس از حرکت دوباره توقف و درها را باز و بسته کنند به نظر می‌رسد دستگاه جی پی اس نصب شده روی اتوبوس‌ها‌، تخلف آنان محرز می‌شود، به همین دلیل وقتی برای پیاده یا سوارکردن مسافران خارج از ایستگاه نگه می‌دارند، به مسافران می‌گویند از در جلو این کار را انجام دهند! این مسئله باید مورد توجه و رسیدگی مسئولان شرکت واحد قرار گیرد.(11/6)
2315- آیا با تغییر شهردار تهران، مسئولان شرکت واحد هم تعویض می‌شوند؟ بهتر است همان طور که در وزارتخانه‌ها و برخی ادارات تغییر و تحول ایجاد می‌شود، در شرکت واحد هم خانه تکانی شود! (11/6)
در مورد گزارش «مخالفان سابق، پیکر ابراهیم یزدی را تشییع کردند» خواستم بگم اینکه چرا ایشون و حزب منحلش مطرود شد رو می‌دونید.
علیرضا: در مورد گزارش «اردوی مرگ!» خواستم بگم اصلا" نیاز به پیگیری نداره این نیاز به شعور و برنامه‌ریزی داره که متاسفانه در برخی مسئولین یا دیده نمیشه یا کمتر دیده
میشه / تورهای خارجی تور گذار و تور لیدر و وسیله و راننده و مبدا و مقصد با برنامه و شعور انتخاب میشه و تورهای ایرانی صاحب آژانس رانتی و سفارشی تورلیدر اصلا" این کاره نیست یا فامیل صاحب آژانس انتخاب میشه مبدا وسط خیابون و چهارراه مقصد جایی که ارزون باشه مهم نیست طرف کیه وسیله هرچی ارزونتر بهتر، راننده مهم نیست صلاحیت داره یا نه از راه رسیده و خسته و مریضه مهم نیست فقط بلد باشه برونه بعدشم روضه خوندن و تسلیت گفتن و راننده رو گرفتن و باز از فردا روز از نو روزی از نو...
سعید: در مورد گزارش «تعریف روحانی از فشار چیست؟ » خواستم بگم متاسفم از این که مجبور بودیم به روحانی رای بدهیم و از پیروزی اش
ذوق زده شویم.
مرتضی: واقعا که برای نویسنده این مقاله متاسفم. دریغ از یک خط استدلال منطقی در رد ادعای دکتر حسن عباسی در رابطه با باب اسفنجی.
در مورد گزارش «حمله تئوریسین اصولگرا به باب اسفنجی!» خواستم بگم احسنت آفرین، واقعا خدا را شاکر هستم که چنین تئوریسین‌ها‌یی وجود دارند و مانع از زوال جامعه ما می‌شوند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام