کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 29 خرداد 1397   Tuesday 19 June 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 19 شهریور 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0859- به علت پایین بودن کیفیت و محتوای رسانه صدا و سیما استفاده اکثریت مردم از آن فراموش شده است. با وجود شطرنجی کردن سایر رسانه‌ها در عصر ارتباطات رویکرد مردم به صدا و سیما تغییر نخواهد کرد. (7/6)
روی خط مورخ 8/6
2245- دکتر میرسلیم نماینده حزب موتلفه اسلامی‌در جمع فعالان سیاسی اراک گفته‌اند وقتی رئیسی را با تتلو دیدم گفتم کار آقای رئیسی تمام است. به ایشان می‌گویم بله این دیدگاهی است که بسیاری از افراد جامعه و عاقلان نسبت به آن پیدا کردند. (7/6)
2245- در سخنانی دکتر انصاری عضو محترم کمیسیون برنامه و بودجه شورای چهارم شهر تهران که در انتقاداتی از اقدامات دقیقه نود شهردار تهران گفتند. انعقاد قراردادهای میلیاردی شهرداری با برخی اشخاص کاری خطرناک است.(!) به ایشان می‌گویم بله. اما یکسری اصولگرا پشتیبان او بودند و هر کاری خواست انجام داد. (7/6)
2230- اخیرا در کنار بزرگراه‌ها شاهد معتادینی هستیم که کنار ایستاده‌اند و هر آن ممکن است با خودروها برخورد کنند این خیلی خطرناک است. من بارها هم تماس گرفتم و این موضوع را اطلاع دادم. چرا این معتادین را جمع آوری نمی‌کنند؟(7/6)
2221- آقای علم‌الهدی از عکس‌های سلفی نمایندگان با خانم موگرینی گلایه کرده و آن را به سر دولت کوبیدند. چرا هر چه دوست دارند می‌گویند چرا فکر می‌کنند هرچه دوست دارند باید بگویند؟ (7/6)
1928- از مازندران شهرستان نور تماس می‌گیرم. از ایثارگران هستم. آقای رئیس‌جمهور! به خدا ما گرفتار هستیم. نه مجلس اسمی‌از ما می‌برد نه شما. باور کنید نمی‌دانیم چگونه زندگی کنیم. ما وام گرفتیم اما حتی سود بانکی را نمی‌توانیم پرداخت کنیم. به فریاد ما برسید. (7/6)
1537- مشاور رئیس صدا و سیما معتقد است صدا و سیما 83 درصد مخاطب دارد. باید عرض کنم ما که فامیل 24 نفره هستیم در هفته شاید حتی هشت ساعت هم از برنامه‌های نه‌چندان جالب صدا و سیما استفاده نکنیم. (8/6)
1240- بدینوسیله خواستم از کارمند بانک شعبه پارسیان جناب آقای قره‌خانی تشکر و قدردانی داشته باشم که با برخورد خوب و سعه‌صدر تمام کارهای بانکی مرا با روی خوش انجام دادند. امیدوارم اینگونه کارمندان الگوی مناسبی برای دیگر کارمندان در تمام ادارات در مقابل ارباب رجوع باشد. (8/6)
1232- در شرایط فعلی اصلاح‌طلبان امور بین‌الملل باید تلاش کنند جنگی بین کره‌شمالی و آمریکا درنگیرد نباید اجازه بدهند این جنگ آغاز شود چون خسارات و زیان‌های بسیاری به بار می‌آورد. (8/6)
1223- آقای زنگنه حق دارد که از پاکستان گلایه کند. وقتی نهادهای داخلی برای منافع خود پیمانکاری لوله‌کشی گاز را به گردن دولت می‌اندازند تا دولت برود این طرح را برای آنها انجام دهد. البته این عواقب سوءمدیریت‌های خودمان است و به پاکستان ربطی ندارد. (8/6)
1058- در روزنامه‌تان به آقای حسن عباسی حمله کردید و گفته‌اید در جلوی چشمان بسیاری یقه پیراهن خود را باز کرده آن هم جلوی چشم نامحرم. از شما این حرفها بعید است. (8/6)
0811- آقای دکتر کلانتری متخصص باتجربه امور کشاورزی و محیط زیست هشدار می‌دهد در 20 سال آینده 80 درصد ایران آب نخواهد داشت. اما معلوم نیست در 20 سال آینده در مورد سرمایه‌گذاری در محیط زیست و آب کشور چه شرایطی خواهیم داشت. (8/6)
0803- اقتصاد نیمه دولتی ایران را نمی‌توان با بخشنامه از بالا سر و سامان داد. با پایین آمدن سود سپرده بانکی حرکت به سوی خرید ارز و طلا تقویت می‌گردد. به خصوص دلال‌ها و تازه به دوران رسیده‌ها پول‌های بادآورده را به خارج منتقل نموده و در تولید داخلی سرمایه‌گذاری نخواهند کرد. (8/6)
تعمیرگاه در پیاده رو کم عرض!
تصویری که ملاحظه می‌کنید خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، تعمیرگاه خودرو در پیاده رو مقابل کوچه آزاد است. به اطلاع مسئولانی که مسئولیت رسیدگی به انتقال تعمیرگاه‌ها‌ از منطقه مسکونی به غیرمسکونی را دارند، می‌رساند در خیابان شکوفه حدفاصل کوچه آزاد تا خیابان سیرجان، 4 تعمیرگاه وجود دارد که باعث اختلال در رفت و آمد عابران و ساکنان شده‌اند. لطفاً برای رفع مشکلات ایجاد شده، چاره‌ای اساسی بیندیشند.
...0935
1514- گرانی و مشکلات اقتصادی و گرفتاری‌ها‌ی روزمره باعث شده مردم کمتر به دید و بازدید یکدیگر بروند و صله رحم که به آن تاکید فراوانی شده، در حال فراموشی است! قدر لحظه‌ها و با هم بودن‌ها‌ را بیشتر بدانیم. (11/6)
2312- روزنامه وزین و پُربارتان در شهرستان‌ها‌ هم توزیع می‌شود، مشخص نیست چرا برخی ادارات دولتی از جمله شهردار گرگان به مشکلات و درخواست‌ها‌یی که در ستون «روی خط آفتاب»، چاپ می‌شود، رسیدگی نمی‌کنند. به عنوان نمونه بارها درخواست ساکنان خیابان شهدا، لاله ششم،
بن بست یکم میخچه گران این شهر مبنی بر نبود آسفالت مناسب و جوی آب با لطفی که شما به مخاطبان تان دارید، چاپ شده است، اما با گذشت زمان هیچ اقدام درخور توجهی انجام نداده اند.‌ای کاش نهاد ریاست جمهوری توجه ویژه‌ای هم به شهرستان‌ها‌ داشتند و دستورات لازم را صادر می‌کردند تا ادارات دولتی پاسخگوی مردم باشند. (11/6)
1948- دکتر‌ها‌شمی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تیمی تشکیل دهد و به سهل‌انگاری‌های بیمارستان‌ها‌ و شکواییه بیماران رسیدگی کنند. (11/6)
0915- تذکر مامور راهنمایی و رانندگی به راننده وانت بار سفید رنگ که هر روز صبح از ساعت 6:15 در پیاده رو میدان هفتم تیر، کنار ایستگاه مترو شهدای هفتم تیر برای مدت طولانی توقف می‌کند، تاثیر نداشت و هر روز صبح به کار غیرقانونی اش ادامه می‌دهد. به نظر می‌رسد ماموران پُرتلاش راهنمایی و رانندگی منطقه 7 باید با این گونه رانندگان که قانون را زیر پا می‌گذارند، برخوردهای قانونی بیشتری اعمال کنند. (11/6)
1118- خوشبختانه شمار نویسندگان صفحه باشگاه خبرنگاران در حال افزایش است، پیشنهاد می شود تعداد صفحه مربوط را بیشتر کنید تا سهم همه مخاطبان محفوظ بماند. (11/6)
مسئولان کشور یک بودجه‌ای را برای جابه جایی دانش آموزان و دانشجویان نخبه با هواپیما اختصاص دهند و برگزاری اردوها را منظم ترو با ضریب امنیت بالاتری انجام دهند و یکسره به جای شادکردن دل ملت ایران آنها را با ندانم کاری‌هایشان داغدار نکنند.
...0912
رسول مکرم اسلام (ص) می‌فرمایند: صبور باش که صبوری نشانه توفیق و ترازوی عقل است.
...0938
باسلام درخصوص پوشاک تولید داخل می‌خواستم عرض کنم کیفیت پوشاک آقایان عالی است ولی متاسفانه کیفیت پوشاک زنان اسفباراست ودولت اصرار بر تولید پوشاک زنانه در داخل دارد و اگر هم بگوید واردات پوشاک زنانه آزاد است باز هم بدترین و آشغال‌ترین اجناس را وارد می‌کنند.
... 0919
کیم جون اون، رهبرکره شمالی ، با آخرین آزمایش اتمی خود و پرتاب موشک بالستیک و قاره پیمای حامل بمب بسیار قوی و خطرناک هیدروژنی، به آمریکا و جهانیان و بخصوص شخص ترامپ رئیس‌جمهور معلوم الحال و مجنون و دیوانه آمریکا، نشان داد و ثابت کرد که با وجود تهدیدات بسیار، هیچ ترس و واهمه‌ای از آنها و قدرت‌های بزرگ جهانی ندارد و همچنان در جهت اهداف نظامی و سیاسی خود به سوی جنگی گسترده و بزرگ و فراگیر و جهانی به پیش می‌رود. محمود بلیغیان از اصفهان
...0913
برای چی اینهمه در رشته حقوق دانشجو دادیم؟ بیرون مگه بازار کاراین رشته چقدر کشش داره؟ این سیاست فاجعه بار وزارت علوم رو کی باید پاسخ بده؟!
...0919
امیدوارم شهردار جدید تهران، آبیاری بموقع و نگهداری صحیح درختان و فضای سبز را ، جایگزین آبپاشی صبحگاهی آسفالت معابر کند. علی‌الخصوص در محدوده ساختمان مرکزی شهرداری منطقه دو.
...0912
اقدام پلیس مقتدر و توانمند کشور در برخورد قاطع با متصدیان واحدهای صنفی متخلف جای نهایت تشکر و قدردانی دارد. امیدواریم با این طرح ضربتی تمام فعالیت تولیدکنندگانی که به بهانه مد روزبودن مانتوهایی که از نظراسلام وانسانیت، غیرمتعارف وغیرعرف وخلاف شرع است را برای همیشه متوقف و البته درپی آن مدایرانی-اسلامی فعالیت جدیدشان باشد.
...0938
با عرض سلام و تحیات الهی. متاسفانه در برنامه موسیقی‌های رادیو، برخی ترانه‌ها و آهنگ‌ها تقلید شده کامل از فرهنگ مبتذل غربی و با الگوبرداری از خواننده‌های آنها اجرا می‌شود و فقط مضامین شعرها متفاوت است!
...0938
مطلب شک برانگیز ورشک برانگیز نشان می‌دهد کسانیکه ظاهرا دلواپسند در کلاف سردرگمی گرفتار شده‌اند وبه سفسطه و مغلطه آویزانند و حوصله همه را سربرده‌اند چون چیزی از تلاششان نه خودشان نصیب می‌برند و نه کسی می‌فهمد چه می‌خواهند بگویند فقط این را می‌توان گفت که گروهی که شاید می‌توانستند جای دیگری مفید باشند دچار اتلاف همه چیز شده‌اند.
...0912
سلام. قیمت آهن ازکیلو1600تومان به 2500تومان رسیده، با گران شدن آهن لوازم خانگی ، ماشین و هرچیز دیگه‌ای که با آهن هست گران شده و میشه، حالا ببین وضعیت مسکن چی میشه رکود عمیق تر، آقای روحانی ما به شما رای ندادیم که این طور بشه.
...0919
من باغدار می‌دانم طرح دولت در خصوص واردات موز در برابر صادرات سیب برای فروش سیب موثر بود نه دلالان که فقط بازار سیب درختی را بایکوت و به رکود تبدیل می‌کنند.
...0917
شهدای بزرگوارمدافع حرم رهروان کلیه شهدا از صدراسلام تاکنون هستند، همه این بزرگواران به اتفاق هم یک هدف مشترک دارند که همان صیانت واحیای ارزش‌های الهی ودینی است.لذا همه امت مومن و ولایتمدارهم مکلفند که درلبیک به فرمایش امام عالیقدرمسلمین، حضرت آیت‌ا...العظمی خامنه ای(حفظه ا...) همیشه وهمه جا یاد و خاطره شهدای عزیز را زنده نگه دارند که به فرموده ایشان این حرکت مقدس، خود کمتر از شهادت نیست.
...0938
2312- دکتر عباس کاظمی در گفتگو با روزنامه ایران گفتند پالایشگاه با شرکت کره‌ای قراردادی امضا کرده برای بازسازی پالایشگاه تبریز که به نظرم قرارداد بزرگی است. پس ای مخالفین دولت کجایید ببینید این قراردادها انجام می‌شود، چرا سکوت کردید؟ آیا به این قرارداد ایرادی همچون توتال نمی‌گیرید؟(8/6)
2226- از اصفهان تماس می‌گیرم. افتتاح دفتر نمایندگی خانه احزاب در استان مازندران خبر بسیار خوبی بود. امیدواریم تداوم داشته باشد و در استان‌های دیگر هم تسری یابد که این نشان از رشد آگاهی‌ سیاسی مردم استان‌هاست. (8/6)
1952- با عرض تبریک به دکتر نجفی شهردار محترم تهران و آرزوی توفیق در این خدمت ماندگار. از ایشان تقاضا داریم نام خیابان مهران واقع در شهرک شریعتی را به نام شهید حسن اکبری که از مدافعان حرم هستند تغییر دهند. این خیابان زادگاه این شهید جاویدالاثر
است. (8/6)
1832- می‌خواهم به آقای نجفی عرض کنم اگر می‌خواهید بدانید مشکلات اجتماعی و بدبختی چقدر است مثل شهردار قبلی تعصب نداشته باشید، الان بالاترین عوارض را شمال شهر پرداخت می‌کند. شما تشریف بیاورید ببینید معضلات اجتماعی در این منطقه چقدر است. ترافیک بیداد می‌کند. میدان تجریش و قدس را ببینید چه خبر است. تمام جوی‌ها با آب فاضلاب پر شده و بوی بدی دارد. (8/6)
1734- برخی نمایندگان مجلس قاطعیت را با چیز دیگری اشتباه می‌گیرند. قاطعیت این است که با قاطعیت اما بااخلاق و مودبانه اشتباه کسی را گوشزد کنیم. راه‌حل پیشنهادی را هم اعلام کنید. با تشکر از سبزوار(8/6)
1001- آقای احمدی‌نژاد دخل و خرج کشور را به هم ریخت. بی‌حساب و کتابی را در کشور رایج کرد. امروز هم آقای سیف رئیس بانک مرکزی سیستم بانکی را به هم ریخته. من نمی‌دانم کی خواهد رسید که اصلا سیستم کامپیوتری بانکی را هم به هم بزنند و بگویند هر کسی پولی در بانک گذاشته پولش رفت، آنها هم که پولی از بانک گرفته‌اند نوش جانشان! پس امیدواریم به آمار و ارقام حسابرسی و رسیدگی شود. (9/6)
1000- دختر شهید رجایی فرمودند احمدی‌نژاد شبیه پدرم نبود. دخترم ما که حضور نخست وزیر محبوب رجایی را درک کردیم می‌توان گفت بسیاری از مسئولان شبیه شهید رجایی نیستند. اگر شما هم شباهتی به فرزندان دیگر مسئولان داشتید شما فرزندان شهید رجایی هم الان پست و مقامی داشتید. پس شهید رجایی تک و منحصر به خود بود. (9/6)
0919- خیابان سی و یکم خیابان فیضیه بهترین و کوتاه‌ترین راه ارتباطی خیابان فیضیه و خیابان سی و دوم جمشیدیه است اما چرا این خیابان را مخروبه رها کردند علل مختلفی دارد که به آن اشاره نمی‌کنم. برای سالمندان بسیار سخت است که از خیابان سربالایی سی و دوم به خیابان فیضیه بروند، لذا از شهرداری منطقه و ناحیه چهار استدعا داریم این کوچه باریک را تعمیر کنند. (9/6)
0831- بهتر است مسئولان خود یا افراد مورد اعتمادشان را به میان مردم در کوچه و بازار بفرستند تا به وضعیت جوانی که خود مسئول تربیت آنها بودند پی ببرند. (9/6)
0829- امروز صبح در خیابان شریعتی چهارراه پل رومی برق نبود. 2 مامور راهنمایی در گوشه‌ای ایستاده و با هم صحبت می‌کردند به عوض اینکه اتومبیل‌ها را راهنمایی کنند و از تصادف جلوگیری نمایند. (9/6)
0822- مدیران صدا و سیما نباید گول مشاوران خود را بخورند که ادعا می‌کنند سیما بیش از 85 درصد مخاطب دارد. به نظر من با هزار من سیریش هم نمی‌توان مخاطب را به چنین برنامه‌هایی چسباند یا جذب کرد. (9/6)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام