کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 25 تیر 1397   Monday 16 July 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 15 شهریور 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

خدمت با صداقت!
10 دستگاه اتوبوس شرکت واحد ساعت 9:30 صبح روز پنجشنبه 9 شهریور به جای این که در خدمت مسافران باشند، در بزرگراه شهید محلاتی، لاین کندرو بزرگراه امام علی(ع)، شمال به جنوب، مقابل پارک امام علی(ع) ـ کوچه شهید سعید شریفی جا خوش کرده اند. بیشتر شب‌ها‌ و روزها این محل به پارکینگ اتوبوس‌ها‌ی شرکت واحد تبدیل شده است. کاری به این نداریم که رانندگان به جای خدمات رسانی به مسافران، استراحت می‌کنند، اما چرا این رانندگان متعهد! به جای این که اتوبوس‌ها‌ را در پارکینگ اتوبوسرانی شرکت واحد پارک کنند، در حاشیه بزرگراه این کار را انجام داده اند، آیا توقف خودروها در حاشیه بزرگراه‌ها‌ ممنوع نیست؟ چرا راهنمایی و رانندگی منطقه 14 و مسئولان شرکت واحد به این گونه تخلف‌ها‌ وسهل انگاری‌ها‌ رسیدگی نمی‌کنند؟ حتماً باید تصاویر تخلف‌ها‌ی انجام شده در مطبوعات چاپ شود تا مسئولان مربوط کمی احساس مسئولیت کنند؟
...0935
پست در خدمت مردم
یا در خدمت پول؟!
شرکت پست برای کارت ملی هوشمند از هر متقاضی 9000 تومان دریافت می‌کند، اما برای تحویل آن‌ها‌ به خود زحمت نمی‌دهد و برای مردم پیامک می‌فرستد تا شهروندان به شرکت پست مراجعه و 2000تومان دیگر بپردازند و کارت هوشمندشان را تحویل بگیرند. پیامکی از اداره پست دریافت کردم مبنی بر این که برای تحویل کارت ملی هوشمند به شرکت پست منطقه17 مراجعه کنم. وقتی پنجشنبه 9شهریور به همراه خانواده مراجعه کردیم، فقط یکی از کارت‌ها‌ی هوشمند صادر و تحویل همسرم شد. وقتی به باجه 2 شرکت پست محل تحویل کارت‌ها‌ی هوشمند مراجعه کردم، کارمند مربوطه فقط به مراجعان می‌گفت: برگه‌ها‌یتان را بدهید و بنشینید تا نوبت‌تان شود. وقتی چند تا سوال پرسیدیم که چرا شرکت پست هزینه پستی را دریافت می‌کند اما کارت‌ها‌ را به نشانی متقاضیان ارسال نمی‌کند، جواب سربالا داد و گفت: شرکت پست برای کارهای دیگری پول می‌گیرد و مردم باید برای دریافت کارت هوشمند، خودشان به شرکت پست مراجعه کنند. به نظر می‌رسد سر 2000 تومان درد می‌کند. خُب چرا این پول‌ها‌ی بی زبان را از مردم می‌گیرند؟ این همه مردم آزاری نکنند! مردم که بیکار نیستند.
...0935
تبلیغ زمینی!
شرکت‌ها‌ی تبلیغاتی با تبلیغ‌ها‌ی زمینی و کف پیاده روها باعث اذیت و آزار رفتگران زحمتکش شهرداری‌ها‌ می‌شوند. چرا مجریان قانون از این کار غیرقانونی برخی شرکت‌ها‌ جلوگیری نمی‌کنند؟ عکس موجود بخشی از این بی قانونی را نشان می‌دهد!
...0935
باعرض سلام فراوان و خداقوت. چندسالی است که به طور رسمی اعلام شده است که مصرف سوسیس و کالباس سرطانزاست اما متاسفانه همچنان مشاهده می‌شود که تولید و فروش این مواد همچنان به روال عادی و با تنوع مختلف دراغذیه فروشی‌ها رونق گرفته است! چرا مرجعی برای رسیدگی به این موضوع تعیین نمی‌شود؟!
...0938
هزینه هر دندان برای عصب کشی و پرکردن به چهارصدهزارتومان می‌رسد. اگر هر خانواده مثل ما دو دندان خراب داشته باشد باید حقوق و درآمد یک سالمان رابه دندان اختصاص بدهیم که به‌علت نداشتن این پول باید فقط دندانهایمان را بکشیم.
...0918
تورابخدا این پیام رو در صفحه اول چاپ کنید. جناب قاضی‌زاده لطفا همانند بیمه همگانی فکری به حال دندان‌های پوسیده وخراب ما مستضعفان بکنید که مشمول بیمه یا رایگان بشود. بخدا از درد دندان درد و نداشتن پول عصب کشی، آن را کشیدم.
...0918
اگر اصلاح طلبی منظور اصلاح معایب قوانین و عدالت بهتر برای همگان در زمینه‌های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و ... باشد، می‌توان گفت اکثر ملت ایران از جناح اصلاح‌طلب می‌باشند.
...0936
آقای مظفری و سید بدانید که بیکاری خانواده ما رواذیت می‌کند.
...0911
نه ثروت تاکنون زاییده مردی_نه قصروکاخ درمان کرده دردی_بروانسانیت را مشتری باش_قضاوت می‌شوی با آنچه کردی.
...0912
لطفا گزارشی از اعمال و رفتارهای خارج از قانون برخی موجرین علیه مستاجرین تهیه کنید تا مقدار اعمال فشار، آزار بر این قشر را مشخص کنید. به‌عنوان مستاجر آماده مصاحبه هستم.
...0910
سلام بخش شهرستان‌ها خیلی کمه و ظاهرا اخبار یزد و اصفهان توش کار میشه فقط لطفا یه صفحه رو اختصاص بدین و خبر باقی استانهارو هم کار کنید.
...0918
باعرض سلام و سپاس بی‌پایان وخداقوت.علل گرایش به مصرف موادمخدر تنها اختصاص به اقشار فقیر، مستاصل و مستضعف نیست بلکه ممکن است همه اقشار اعم ازقشر تحصیلکرده و مرفه هم گرفتاراین دام خانمان سوز و ویرانگرشوند. لذا باید برای پیشگیری و درمان ونجات معتادان موادمخدر برنامه‌های جامعی
طرح ریزی شود.
…0938
باعرض سلام پیام دهه ولایت، اعلام ثابت قدمی امت مومن و ولایتمدار در راه بندگی الهی با قربانی کردن هوای نفس واجتناب ازاطاعت شیطان است که در این عرصه بی‌بدیل با تمسک به قرآن کریم و حضرات چهارده معصوم(ع) رستگاری وسعادت کسب می‌شود."غدیر"به‌عنوان بزرگ‌ترین عیدمسلمین،که امامت و ولایت حضرت امام علی(ع) ازسوی خداوند متعال امرشده بود و توسط پیامبراعظم (ص) اجرایی گشت برهمه پیروان حضرات آل ا...(ع)مبارکباد.
… 0938
حضرت امام علی(ع) می‌فرماید: جهاد بر چهارقسم استواراست: امربه معروف، نهی ازمنکر، راستگویی در هر حال و دشمنی با فاسقان.
… 0938
امیدواریم به برکت شعارامسال ضمن آنکه به وسیله تولید و اشتغال شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد کشور باشیم بلکه این حرکت‌ها باعث برچیده شدن مفاسد و آسیب‌های اجتماعی ناشی از بیکاری و رکود اقتصادی بشود.
…0938
سلام. جناب نعمت‌زاده موقع رفتن از خود یک یادگاری گذاشت؛ حذف قیمت از روی مواد غذایی، با این حساب هرکس هر کالایی رو خواست به هر قیمت می‌فروشه.
…0919
0852- طبق آمار، ایران رتبه 131 را در بین کشورهای جهان دارد. درصد بزرگی از دلارهای فروش نفت توسط برخی واسطه‌ها به خارج کشور منتقل گردید و صرف خرید املاک و کارآفرینی در کشورهای دیگر می‌شود. یکی دیگر از وظایف دولت، پیگیری شفافیت اقتصادی می‌باشد.(4/6)
1008- عده‌ای دلال به خصوص اجناس خارجی را در انبارهایی که از لحاظ اصول ایمنی نامناسب هستند احتکار می‌کنند تا با دقت لازم اجناس را گران کنند. باید قوانینی وضع شود تا آتش‌نشانی هر از چند وقتی از این مراکز دیدن و ایمنی آنجا را چک کنند. (5/6)
1056- دولت باید با برنامه‌ریزی از صرف هزینه‌های سنگین بی‌بازده در داخل و خارج جلوگیری کند. طرح‌های عمرانی مثل راه‌آهن، جاده و مترو در اولویت کارها قرار گیرد تا تحرک در اقتصاد کشور به وجود آید و اشتغال رونق گیرد. (5/6)
1206- آقای سیدحسن خمینی از آقای قالیباف تعریف و تمجید کردند. آقای سیدحسن کار خوب انجام دادن وظیفه هر انسانی است. سعی کنیم کار بد انجام ندهیم. مردم خیلی چیزها را می‌دانند و درک می‌کنند. (5/6)
1312- اخیرا آقای رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مطلبی فرمودند که من پیرمرد نزدیک بود شاخ دربیاورم. بنا به گفته ایشان، هرگونه اموال و دارایی افراد جزو مسائل شخصی است. اگر چنین است آقای «ب-ز» باید در صدر باشد نه در زندان! اصلا نباید محاکمه می‌شد. (5/6)
1526- بارها من پزشک سالمند به مسئولان پیام دادم چرا قانون متفاوت است و فرق دارد؟ چرا 30 سال است که من منتظر اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگی هستم؟ من نمی‌دانم این درد را به کجا ببرم؟ (5/6)
1539- از قول سرکار خانم مولاوردی دستیار حقوقی آقای رئیس‌جمهور روحانی خواندم که گفتند من پیگیر قضیه حقوق شهروندی هستم. خواستم سوال کنم این یک بازیچه است یا واقعیت دارد؟ اگر واقعیت دارد چرا از سال 73 تا الان جواب من را درباره اجرای طرح همسان‌سازی حقوق‌ها ندادند؟ آیا من پاسخ خود را دریافت می‌کنم یا تا پایان عمر خبری از اجرای آن نمی‌شود؟ (5/6)
2306- از اصفهان تماس می‌گیرم. مهندس باهنر دبیر کل جبهه پیروان خط امام در دیدار با اعضای اندیشه و قلم با انتقاد از نگاه به سیاست و مصالح کشور گفتند یک قرارداد نفتی بسته می‌شود آن وقت وزیر نفت را مجبور می‌کنند که بارها بگوید اینها جزو برنامه ششم است که مجلس تصویب کرده و ما نیاز به جذب 200 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی داریم. یا به برخی می‌گوییم کجای قرارداد بد است می‌گویند قرارداد را نخوانده‌ایم! به‌نظر من هم متاسفانه برخی توهم خیانت دارند.(5/6)
2228- از اصفهان تماس می‌گیرم. شروع به کار غیرقانونی کارگروه ماده 24 قانون معادن استان مازندران که با واکنش مدیر شورای جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری کشور دکتر ناصر مقدسی روبه‌رو شد که اعلام کردند جنگل‌کاری در جنگل‌های البرز مرکزی مغایر با مصوبات است و با آغاز فعالیت‌های معدن‌کاری ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی در یونسکو منتفی می‌شود. ثبت جهانی این جنگل ضمن ایجاد درآمد گردشگری رفع بیکاری را هم تا حدودی در منطقه باعث می‌شود. (5/6)
1925- واقعا سه هزار میلیارد تومان هزینه درمان سرطان در ایران هزینه هنگفتی است. این به علت این است که مسئولان در ساخت و گسترش مراکز تشخیص سرطان و یا فرهنگ‌سازی تشخیص به موقع سرطان کوتاهی کردند. از مسئولان وزارت بهداشت خواهشمندیم در این گونه موارد دقت عمل لازم را به عمل آورند. (5/6)
2311- مهندس‌ها‌شمی از اینکه به عنوان رئیس شورای شهر انتخاب شدند، به ایشان تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم ترتیبی اتخاذ فرمایند تا خبرنگاران بتوانند با ارائه کارت خبرنگاری مانند سال‌های گذشته هنگام تهیه بلیت مترو از تخفیف ویژه برخوردار شوند. (5/6)
1619- چرا شهردار گرگان پاسخگو نیست؟ روزنامه مردمی آفتاب یزد بارها درباره نبود آسفالت مناسب و جوی آب در شهر گرگان، خیابان شهدا، لاله ششم، بن بست یکم میخچه‌گران مطالبی چاپ کرده‌اند، اما معلوم نیست چرا شهردار این شهر پاسخگو نیست. (5/6)
1725- یکی از خبرنگاران روزنامه ... در شهرستان گرگان در گفتگوی تلفنی با من گفت: شهردار گرگان با ساخت پل‌ها و زیرگذر بدون مشورت سازمان نظام مهندسی این شهر، فقط برای اینکه بتواند خود را مطرح کند، اقدام کرد، اما به مشکلات محله‌های قدیمی رسیدگی نمی‌کند! (5/6)
1132- با سلام و درود بی‌پایان و خدا قوت! این جملات بیشتر روزها توجه ما را به خود جلب می‌کند، سلام و درود فرستادن کار بسیار خوبی است، اما افرادی که روزانه چندین پیام می‌دهند، برای صرفه‌جویی در وقت و کمبود جا، بهتر است سخنان‌شان را خلاصه‌تر بیان کنند. (5/6)
1014- سلام و عرض ادب و احترام دارم. از اینکه به لطف و محبت مدیرمسئول روزنامه به جمع خبرنگاران افتخاری آن روزنامه پیوسته‌ام، خوشحالم. ممنون از این همه لطف و مهربانی. (5/6)
0915- احساس مسئولیت و انجام وظیفه: مردم از روزنامه‌ها انتظار دارند مشکلات شان بدون هیچ‌گونه سانسور چاپ شود. من هربار مطلبی به روزنامه می‌فرستم، بدون هیچ کم و کاستی چاپ می‌شود. از احساس مسئولیتی که دارید، تشکر می‌کنم و از مسئولان ذیربط توقع داریم آنها هم در انجام وظیفه‌شان کوتاهی نکنند و به مشکلات مردم رسیدگی کنند و پاسخگو باشند.(5/6)
0716- هیچ روزنامه‌ای مانند آفتاب یزد ستون پیام‌های مردمی‌اش پُربار و جامع نیست. به نظر من مدیرمسئول و سردبیر این روزنامه طرفدار مردم هستند و مشکلات را به خوبی درک و چاپ می‌کنند. خدا به شما سلامتی عنایت فرماید. (5/6)
1752- بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفته بنیاد مسکن تا 150 هزار واحد مسکونی برای محرومان سراسر کشور طی برنامه پنج ساله ششم بسازد. به نظر من درحالی که خود مسکن مهر متقاضی ندارد باز می‌خواهند پول خرج‌کنند.
همان خانه‌ها را تکمیل کنند به مردم بدهند. چرا لقمه را دور دهان خود می‌چرخانند؟ (4/6)
1803- آقای مطهری می‌فرماید به دولت پیشنهاد دادم که از آقای قالیباف به عنوان وزیر استفاده کند. آقای مطهری کمی دیر گفتید ایشان اگر می‌آمد هم گازانبر داشت هم لوله. دولت روحانی هر دوی اینها را ندارد. آقای مطهری فکر می‌‌کنید مردم چیزی نمی‌دانند؟ (4/6)
2231- عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان آقای دکتر مرعشی در نشستی با خبرنگاران عنوان نمودند اصولگرایان به خاطر سکوت در برابر تخلفات احمدی‌نژاد از پیشگاه مردم عذرخواهی کنند. آقای مرعشی چگونه است که هنوز برخی اصولگرایان آقای احمدی‌نژاد را دوست دارند و برای برگشتش دعا می‌کنند‍!(4/6)
2318- از اصفهان تماس می‌گیرم. رئیس اتاق اصناف آقای مهندس فاضلی در گفتگو با ایسنا گفتند ساختمان پلاسکو مجددا ساخته می‌شود. بله، شک نکنید باید چنین شود تا بتواند التیام و درمان زخم‌های اکثریت کسبه پلاسکو شودکه
بر اثر سهل‌انگاری برخی‌ها، این کاسبان دچار مشکل شدند. (4/6)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام