کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 19 فروردین 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

آقای مدیری! دیواری باریک‌تر از دیوار پزشکان پیدا نکردید؟ راست می‌گویی خدمت آقایان اصناف دیگر هم برو تا ببینیم چند مرده حلاجی!
...0911
دولت با تبلیغات زیاد طورى وانمود می‌کند که با حل مسئله هسته‌اى بسیارى از مشکلات حل خواهد شد، از طرفى دولت تمام تخم‌مرغ‌هاى خود را در سبد هسته‌اى گذاشته است، حال اگر نتواند مشکلات و معضلات را حل کند چه پیش خواهد آمد؟
...0911
باسلام و خسته نباشید. از طریق این روزنامه بسیار عالی و پرطرفدار از مسئولان محترم وزارت نیرو خواهش می‌کنیم تا همه مالکان مجتمع‌های مسکونی و تجاری را اجبار کنند تا به نصب کنتورهای جداگانه و مستقل برای تک‌تک واحدها و طبقات اقدام کنند تا در حساب و صدور قبض‌های مختلف، از سهم و حق خانواده‌ها و افراد ساکن در آن ذره‌ای به ناحق پایمال نگردد، به‌خصوص اگر آنها از قشرضعیف کم‌درآمد و مستاجرجامعه باشند.
...0912
با افراد کارآفرین و موفق ایرانی و خارجی مصاحبه کنید و رموز موفقیت و زندگینامه آنها را برای مردم خصوصا نسل جوان بیان کنید.
...0912
باسلام و خسته نباشید. سال نو بر همه شما عزیزان مبارک. واقعا جای تعجب و سوال است علیرغم علم وآگاهی ازمضرات قطعی نوشابه‌های گازدار نه تنها تولیدشان متوقف نشده است بلکه با تولید آبمیوه‌های گازدار که اسیدشان هم دارای ضررهای دیگری است، سلامت مردم را به خطر می‌اندازند! چرا باید این وضعیت خطرناک و نگران‌کننده ادامه داشته باشد گناه مردم چیست؟
...0912
درود به روحانی و کابینه مردمی او. باور کنید وقتی در سازمان ملل میکروفن احمدی‌نژاد قطع شده بود و او حتی نمی‌توانست با ساده‌ترین کلمات انگلیسی مشکل را تفهیم کند و وقتی مردی مثل ظریف که با دانش وعلم با شش کشور قدر دنیا مبارزه دیپلماتیک را به اذن و خواست خدا با پیروزی به پایان برد، سجده شکر به جا آوردم.
...0910
جناب دکتر محمد جواد ظریف، ای تاریخ زنده ایران! مرا ببخش که شهردار یکی از این هزاران شهر ایران نیستم تا تندیس تو و سربازان همکارت را در میدان یکی از این شهرهای زیبایمان نصب کنم!
...0918
متاسفانه بعد از مدت‌ها کشمکش و تبلیغات گوناگون سریال جناب مدیری هنرمند مطرح کشور روی آنتن رفت و به جای یک طنز فاخر انتقادی و مفرح با یک لودگی لوس و مبتذل در حد خنده بازار مواجه شدیم که با این وضع فکر نمی‌کنم ادامه آن امکان داشته باشد.
...0933
باسلام خدمت همه ایرانیان نیک‌اندیش و واقع‌بین. خدمت آقاى ظریف خسته نباشید عرض می‌کنم و از ایشان تقاضا دارم به حرف‌هاى عده‌اى تندرو و افراطى توجه نکنند و مردم ایران عقیده دارند باید با دنیا رابطه منطقى و مستقل داشته باشیم.
...0914
مردم این همه تحریم‌ها را تحمل کردند برای سربلندی ایران عزیز حالا برای شادکردن از رسایی اجازه بگیرند؟
...0911
سلام. روزنامه اصولگرای مخالف دولت با مردم ایران باش، اختلاف انگیزی نکن سال همدلی وهمزبانی با دولت است.
...0911
خانم ابتکار! چرا فکرى براى جلوگیرى از تلف شدن پلنگ و دیگر وحوش در تصادفات جاده‌اى نمی‌کنید؟
...0912
امام‌باقر(ع): سه چیز از کرامات دنیا و آخرت است. عفو کسی که به تو ظلم نموده، خوبی به کسی که به تو بدی کرده، پیوند با کسی که از تو گسسته.
...0912
انتساب آقای علی مطهری به جناحی خاص بی‌انصافی است.
...0910
دلواپسان دروغین در انتخابات اسفند مردم به شما نشان خواهند داد که دروغ می‌گویید و دلواپس منافعتان هستید.
...0912
با عرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. تحریم‌ها بخشی از علل گرانی و فشارهای معیشتی است. اما به‌طور قطع و یقین مشکلات دیگر به امور داخلی مرتبط می‌شود از جمله فسادهای مالی، بانکی، قاچاق کالا، دلال بازی، عدم بازرسی که همه اینها در افزایش تورم دخیل و انگلی در مسیر توسعه هستند.
...0938
باسلام. در شهرستان ... آذربایجان‌غربى برخی از تاکسى‌ها خودسر شده‌اند قبل از عید 10000 ریال دریافت می‌کردند ولى بعد از عید 15000 ریال دریافت مى کنند. شهردارى هم کارى به کارشان ندارد.
...0914
پیام های مردمی در صفحات2-6-8
1046- مردم کشور در سال جدید هم پیگیر اقدامات مسئولان در مورد اسیدپاشی اصفهان، اراذل و اوباش شیرازی و سایر شهرها که با برهم زدن اجتماعات در سالن‌های دارای مجوز باعث تشویش اذهان عمومی می‌شدند خواهند بود.(16/1)
1538- پیامی به کشورهای منطقه خصوصا عربستان. آقای عربستان به شما توصیه می‌کنیم دست از سر یمن بردارید. (12/1)
0844- صدا و سیما سال‌ها اخبار بین‌المللی کشور را با جهت‌گیری پخش نموده است. آخر با این نوع برخورد به کجا رسیدیم؟ این روزها فرصتی مناسب است که در صفحه تلویزیون خبر تفاهم با 1+5 را از رسانه‌های بین‌المللی که متن مصاحبه را بدون کم و کاست بازگو می‌کنند با پخش همین خبر در صدا و سیما با همان چاشنی مخالفت همیشگی روبه‌رو هستیم. براساس آمار چرا درصد زیادی از مردم مایل به شنیدن خبر از رسانه‌های بین‌المللی هستند؟ (14/1)
0847- نباید گذاشت روزنامه‌ای که از بیت‌المال ارتزاق می‌کند و تکفروشی چندانی ندارد با جار و جنجال به اتفاق دلواپسان؛ همان ها که در چند سال این آش شور را شامل فقر و بیکاری برای مردم با ورق پاره خواندن قطعنامه‌های سازمان ملل به ارمغان آوردند اکنون در هم صدایی با دشمنان غربی تفاهم با جامعه جهانی را برای ملت تلخ نماید. (14/1)
1050- وقتی تفاهمی برقرار می‌شود معلوم است امسال سال خوبی است. این پیروزی یا تفاهم نامه ما با غرب است و تحت فرمان رهبری بوده‌اند. تیم مذاکره‌کننده که واقعا زحمت کشیدند خسته نباشید و تبریک عرض می‌کنم. امید است کشور پس از این ناراحتی‌ها شرایط بهتری پیدا کند. (14/1)
1820- جنگ طلبانی چون سناتورهای جنگ طلب جمهوری‌خواه آمریکا یا افرادی چون نتانیاهو وجهه خود را در جهان از دست داده‌اند. رژیم غاصب اسرائیل یک رژیم منفور نزد جهان شده است و این از دستاوردهای تیم مذاکره‌کننده و تدبیر مردان دیپلماسی کشور است. (15/1)
1832- در مورد افزایش قیمت نرخ کرایه‌ها که اجرایی شده خواستم بگویم این 20 درصد افزایش قیمت را بسیاری از رانندگان از همان شب عید نسبت به مسافران اعمال کردند و هرچه هم اعتراض می‌کردیم توجهی نداشتند. (15/1)
1843- تیم دولت روحانی هیچ کاری هم که تا حالا‌ نکرده باشد حداقل گرد و خاک 8 ساله دولت قبل را جارو کرد که البته کار ساده‌ای نبود. 8 سال بر بدنه دیپلماسی گرد و خاک گرفته بود. پاک کردن آن کار ساده‌ای نیست اما برخی‌ها فقط از روی بغض و غرض، بهانه‌های واهی گرفته و عیب تراشی می‌کنند. اما شکر خدا مردم جواب آنها را در جشن‌های شبانه دادند. (15/1)
1802- آقای باهنر! چرا یک نفر نظر مخالفی دارد اگر حرف آن چه درست یا غلط باشد باید با او برخورد نامناسب صورت گیرد؟ به نظر، نظرات برخی افراد به هیچ وجه قابل اعتنا و اجرایی شدن نیست. (15/1)
1748- مصرانه علاقه‌مندیم نظرات آقای باهنر نایب رئیس مجلس را نسبت به مذاکرات هسته‌ای بدانیم. چون ایشان همیشه با نظرات خود مخاطبان را مستفیذ می‌کنند! (15/1)
1729- علت قیمت 8 هزار تومانی پرتقال چیست؟ چرا باید قیمت پرتقال حتی از قیمت مرغ هم پیشی بگیرد؟ ضمن اینکه امسال پرتقال بسیار در بازار دیده می‌شد و کمبودی وجود نداشت. اما چرا این همه افزایش قیمت؟ (15/1)
1712- تولید کشور مشکل دارد لذا دلالان به جای تولید به واردات و دلالی می‌پردازند و نتیجه آن هم بیکاری تعداد زیادی از افراد می‌باشد. باید پس از روزنه‌های اخیر در مذاکرات هرچه زودتر به اقتصاد و تولید و اشتغالزایی پرداخته شود. (15/1)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8
باعرض سلام و ادب و احترام بی‌پایان و خداقوت. جمهوری اسلامی ایران با حفظ اصول و پایبندی به ارزش‌های اسلامی و انقلابی و با توجه به مصالحی که منافات با ارزش‌ها و آرمان‌ها نداشته، مذاکرات طویل‌المدت را سرانجام به توافق رسانید و به حمدا... از همه امتحانات با سربلندی بیرون آمد.
...0938
باسلام. جناب آقای مظفری می‌خواستم بدانم موقع فروش پرتقال 8هزارتومانی ماموران زحمتکش عریض و طویل سازمان وزارت بازرگانی کجا تشریف داشتند؟
...0911
باعرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. در ایام آغازین سال جدید، یاد و نام شهدای بزرگوار و گرانقدر از صدر اسلام تاکنون بسیار بیشتر از سابق در اذهان تداعی و نقش می‌بندد، چراکه بهار، فصل زنده شدن زمین مرده و رویش و جوانه‌زدن دوباره نباتات است و «گل لاله» سمبل شهیدان است. کجایید ای شهیدان خدایی/ بلاجویان دشت کربلایی.
...0938
حضرت امام کاظم(ع) می‌فرمایند: عدالت از عسل شیرین‌تر است.
...0938
به نظر می‌رسد بعضی از کاسبان تحریم در رسانه‌های منسوب به خود مشغول صدور دستورالعمل جدید برای مقامات کشور هستند.
...0910
کسانی که با تفاهم با 1+5 در داخل کشور مخالفت می‌ورزند باید راه‌حل جایگزین ارائه نمایند! واضح است راه‌حل جایگزین طرف مقابل تشدید تحریم‌ها و توقف صدور نفت و... می‌باشد!
...0910
باسلام. شعبان بی‌مخ‌های خشک مغز در اندک زمان ممکن شهر شیراز را قرق کردند و فرزند پاره‌تن امام، شهید مطهری نماینده شجاع مجلس دکتر مطهری را کتک زدند، عده‌ای هم تماشا کردند.
...0911
عرض تسلیت خدمت تمام دلواپسان به خاطر توافق هسته‌ای به دست دانشمندان روشنفکر ایران زمین.
...0913
انتخابات مجلس شورای ایران بهتر است استانی شود. استانی شدن روشی نو و بی‌تنش‌تر است برای بعضی شهرستان‌ها که به جای رقابت حزبی رقابت مذهبی راه انداختند و این خوب نیست ‎.
...0915
باعرض سلام و ادب و ارادت فراوان و خداقوت. دست‌اندرکاران محترم رسانه‌ها بیشترین مسئولیت و رسالت را برای تحقق شعار امسال «دولت و ملت، همزبانی و همدلی» برعهده دارند که امید است انشاءا... به وسیله قرآن کریم و سیره و دستورات گهربار حضرات معصومین(ع)، پیام‌های این سال را مجاهدانه و حماسی ساز بسط و نهادینه کنند.
...0938
سلام علیکم. ضمن عرض تبریک سال نو. انتظار داریم و شایسته است که نظام رتبه‌بندی معلمان در راستای افزایش حقوق و شان و جایگاه پیشکسوتان آموزش وپرورش، درمورد بازنشستگان فرهنگی نیز اجرا گردد. چرا درجامعه ما حقوق بازنشستگان فرهنگی، یک سوم حقوق بازنشستگان برخی سازمان‌هاست؟! پیشکسوتان آموزش وپرورش حق بزرگی بر آحاد ملت دارند، ولی حقوق اندکی دریافت می‌کنند که پاسخ مخارج را نمی‌دهد.
...0913
ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری ریاست محترم وزارت خارجه کشورمان در رابطه با لغو تحریم‌های ظالمانه به همه گروه خسته نباشید و خداقوت می‌گویم.
...0930
سلام. به سردبیر روزنامه خاص بگویید از چه منبعی از تلخکامی مردم مطلع شدی؟
...0933
پیام های مردمی در صفحات2-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام