کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 26 تیر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

با توجه به عدم اعتماد اخیر مردم به‌برخی موسسات مالی و اقدام سپرده‌گذاران توام با دغدغه نسبت به برداشت سپرده‌هایشان، از بانک مرکزی انتظار داریم نام موسسات مالی غیرمجاز را اطلاع‌رسانی و ضمن برخورد جدی با این موسسات مردم را از بازکردن حساب در آنجا منع کنند.
...0938
تمامی دستورات مقدسی را که خداوند به بندگانش امر فرموده است، صرفنظر از اجر و سعادت اخروی در سلامتی روحی و حتی جسمی انسان تاثیر فوق‌العاده می‌گذارد. تک تک اعمال عبادی و معنوی چون روزه، نماز و زکات به سهم خویش در طراوت شادی و آرامش انسان اثر می‌گذارد.
...0938
آمریکا مطمئن باشد با تمدید تحریم‌ها به هیچ یک از اهداف ضدبشری و ضدعقلانی خود از جمله به زانو درآوردن ایران اسلامی نخواهد رسید. الگوی امت اسلامی ایران تعالیم قرآن کریم و سیره اهل‌بیت معصوم(ع) و ولایت است و شجاعانه و مقتدرانه بر ارزش‌ها و آرمان‌های خود استقامت می‌ورزد.
...0938
اصلاحات اردوگاه شیرمردان و شیرزنان است. آقای دکتر روحانی کسانی که از دولت شما در انتخابات سکوت اختیار کردند تا نان به نرخ روز بخورن را عزل کنید.
...0918
بنده در چهارمین‌ ماه ریاست‌جمهوری آقای روحانی گفتم ایشان باید رحمانی وزیر کشور را عوض کند، چون از جنس این دولت نیست.
...0910
رئیس ستاد انتخابات کشور در مورد تخلفات انتخابات به مورد تخلفات در ایام تبلیغات انتخاباتی اشاره می‌کند که اگر وقایع آن روزها را مرور کنیم به پاره‌کردن پوستر‌ها و بنرها و حمله به ماشین رئیس‌جمهور در بازدید از معدن استان گلستان و شایعه… می‌رسیم، البته سطل آشغالی آتش‌زده نشد، ولی کارهای مختصری انجام شد که می‌تواند در حد جرم به مرجع صالح قضایی ارجاع شود.
...0912
به این آقای مهدی تقوی، اقتصاددان‌تان بگویید نرخ تورم به‌خاطر پایین نگه‌داشتن مصنوعی و هزینه‌بر نرخ ارز پایین است.
...0913
سلام، خسته نباشید. چهارشنبه شب31خرداد در برنامه خندوانه شاهد یک اتفاق بسیار شایسته فرهنگی بودیم. همانطوری که شما هم خبر درگیری لفظی خانم بهناز جعفری و خبرنگاران و پس از آن واکنش رامبد جوان نسبت به آن جریان و نظریات مختلف را پوشش دادید؛ آقای رامبد جوان ضمن اعتراف به اشتباهشان آقای صفر کشکولی را دعوت کردند و در حضور بینندگان از ایشان عذرخواهی کردند؛ با آنکه شخصی بدون اجازه فایل صوتی را که در یک گروه خصوصی بیان شده بود را نشر داده ولی صورت مسئله را پاک نکردند و با جنجال و هوچی‌گری خود را بی‌گناه نشان ندادند کار دیشب‌شان واقعا تحسین‌برانگیز بود. امیدواریم فرهنگ اعتراف به اشتباه و پذیرش آن و عذرخواهی در جامعه نهادینه شود. وظیفه شما به‌عنوان یک رسانه فرهنگی این است که گزارش این برنامه را با درشت‌ترین حروف در صفحه اول روزنامه خبررسانی کنید.
...0911
چندین سال است که روزنامه آفتاب را تهیه و مطالعه می‌کنم. در این سال‌ها مطالب مفید بسیار بوده است، ولی خداوکیلی از درد مردم محروم کرمانشاه هنوز نگفته‌اید آنگونه که برای تهران و دیگر جاها وقت و هزینه می‌کنید. ما هم ایرانی هستیم.
...0918
از برکات نظام جمهوری اسلامی تبلیغ مناسبت‌های مذهبی و ملی توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های پرنفوذ همچون شهرداری‌هاست که به‌حمدا... در این میان حق‌ ماه مبارک رمضان به نحواحسن ادا شد. خواهشمند است پس از اتمام این سراسر نور و رحمت و مغفرت، ترویج آیات شریف قرآن کریم و احادیث گهربار حضرات چهارده معصوم(ع) همچنان ادامه یابد.
... 0938
متاسفانه مدتی است از جاهایی که باید بوی وحدت بیاید بوی تفرقه می‌آید!
... 0910
با سلام. حیف سیاه‌کردن صفحه روزنامه نیست که نظرات افرادی مثل تتلو را چاپ می‌کنید.
... 0919
تاکنون بارها در مورد ناخوانا و مخدوش‌بودن نوشته‌های چاپی قیمت و تاریخ تولید و انقضای مصرف روی جعبه و بسته‌بندی‌های کالاها و اجناس به‌خصوص موادغذایی و لبنی پرمصرف که گاهی چنان ریز و کمرنگ و اغلب در جای نامناسب و نقاط سیاه و تیره به‌طور عمد اینچنین چاپ و پرینت لیزری که قابل پاک شدن سریع با دست می‌شوند مطالب مهمی را گفته و نوشته‌ام که متاسفانه دولت تاکنون نتوانسته اقدام بازدارنده و تنبیهی لازم را انجام دهد! واقعاً چرا؟
...0913
به خدا قسم که در قرن21 خیلی دردآور و خجالت‌آور است که کلانشهری به بزرگی و قدمت و با فرهنگ و عظمت کرمانشاه هنوز قطار ندارد. ما فقط باید سختی‌ها و محرومیت‌ها را تحمل کنیم؟
...0918
روز بسیج اساتید که به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران نامگذاری شده است بر همه اساتید محترم و متعهد دانشگاه‌های سراسر کشور گرامی باد. واژه بسیج در کنار اساتید حاوی این پیام بی‌نهایت مهم است که در تدریس دانشگاهی با حاکمیت بصیرت، صبغه الهی و ارزش معنوی در کلیه علوم و رشته‌ها جلوه‌گرخواهد شد.
...0938
حضرت امام زین‌العابدین(ع) می‌فرمایند: به‌راستی که دعا، بلا را برمی‌گرداند، آن هم بلای حتمی را. دعا بلایی را که نازل شده و آنچه را نازل نشده دفع می‌کند.
...0938
حضرت امام حسن عسکری(ع) می‌فرمایند: دو خصلت است که بهتر و بالاتر از آنها چیزی نیست: ایمان به خدا و سود رساندن به برادران.
...0938
امید وافر می‌رود با تحقق اهداف سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، منابع و ذخایر فراوانی که درکشورمان موجود است از حالت رکود و بدون استفاده بودن خارج شده و باعث شود به‌وسیله نیروهای جسمی و فکری و استعدادهای درخشان آماده به‌کار، این منابع که دشمنان چشم طمع به آن دارند در خدمت مردم عزیز و جامعه اسلامی قرار بگیرد. ان‌شاءا...
...0938
آنهایی‌که عکاس و فیلمبردار را می‌بینند که روی آنها زوم شده و همچنان به توهین ادامه می‌دهند به چی مطمئن هستند، نمی‌دانند قانون یقه آنها را می‌گیرد.
...0912
در راهپیمایی روز قدس عده‌ای شعار تفرقه‌افکنانه سر دادند و از فرمایشات رهبر جمهوری اسلامی به نفع خودشان برای برهم زدن نظم و قانون سوءاستفاده کردند اگر منظور آنان از آتش به اختیار این باشد که هرکس می‌تواند به مخالفش حمله کند پس به‌دنبال هرج ومرج درکشور هستند در غیر این صورت خلاف مقررات و قانون است و سخنان فرمانده محترم کل قوا را بد تفسیر کرده‌اند.
...0918
آقای قالیباف! لازم نیست تجربیات خود را به مدیریت شهری بعدی انتقال بدهید.
...0915
آقای روحانی رئیس‌جمهور محبوب ایران! از اینکه عده‌ای دیروز به شما اهانت کردند ناراحت نباشید. ملت جواب آنها را خواهند داد.
...0915
باسلام. هر اندازه دامنه توهین و تهدید از طرف مخالفان آقای روحانی چه در راهپیمایی‌ها و چه در روزنامه‌ها و در تریبون‌ها بیشتر شود تنفر و انزجار مردم از این گروه‌ها بیشتر می‌شود و این به ضرر آنها تمام خواهد شد.
...0918
روزنامه محترم قدس! چرا یک طرفه به قاضی رفته‌ای؟ نیم صفحه به حرف‌های شهردار اختصاص داده‌ای بدون شنیدن حرف‌های استاندار و آقای آخوندی.
...0915
1313- روزنامه آفتاب یزد دوشنبه 19تیرماه درباره جهانی شدن «یزد» در فهرست میراث جهانی یونسکو، به‌خوبی توانست درباره این موضوع مهم، اطلاع‌رسانی کند و سنگ‌تمام گذاشت. به مدیرمسئول روزنامه وزین آفتاب یزد و نویسندگانی که با عِرقِ ملی‌ای که در این زمینه داشتند، مطلب نوشتند، سپاسگزاری می‌کنم. (19/4)
1814- یک خیابان و سه تعمیرگاه! خیابان پیروزی، خیابان شکوفه حدفاصل کوچه‌های رازی ـ قریب و کمی بالاتر از آن در فاصله کوتاه، سه تعمیرگاه خودرو وجود دارد. واحدهای صنفی مزاحم که از سال‌های گذشته مجوز فعالیت گرفته‌اند، اکنون که شمار ساکنان خیابان شکوفه و کوچه‌های منشعب از آن بیشتر شده‌اند، ضرورت دارد مسئولان شهرداری منطقه14، مشاغل مزاحم را به مکان غیرمسکونی انتقال دهند تا اهالی به‌راحتی بتوانند از پیاده‌روها رفت و آمد کنند. (19/4)‌
1925- می‌خواهم از خدمات و تلاش‌های آقای علی قاسمی عضو شورای شهر روستای نعمت‌آباد تنکابن و بقیه همکاران‌شان که در کارهای عمرانی، پل‌سازی، آسفالت، نصب دوربین مداربسته، خدمات فراوانی برای روستاییان انجام داده‌اند، قدردانی کنم. همچنین از نیروی انتظامی که همواره برای امنیت ساکنان تلاش می‌کنند، به آنها هم خسته نباشید بگویم و تشکر کنم.(19/4)
2315- مهرشاد، فوتبالیست و موتورسوار است. هر دفعه که با هم با موتورسیکلتش به خیابان 30 تیر و میدان بهارستان می‌رویم، از شهردار تهران درباره سنگفرش این محل‌ها انتقاد می‌کند و می‌گوید: شهردار تهران احتمالاً سفرهای خارجه رفته و از کشورهای خارجی الگوبرداری کرده و در تهران طرح‌های مربوط را اجرا می‌کند. در حالی که سنگ‌های تزئینی به موتورسیکلت‌ها و خودروها آسیب می‌رساند و حیف است بودجه شهرداری و بیت‌المال صرف کارهای غیرضروری شود. او می‌گوید: پدرم هم راننده یکی از شرکت‌های خارجی و از طرح مزبور ناراضی است. گرچه پیشنهادات، انتقادات و نارضایتی مردم برای شهردار تهران اهمیتی ندارد، اما اعضای شورای شهر باید برای رفع مشکلات ایجاد شده چاره‌ای اساسی بیندیشند. (20/4)
1918- علیرضا سرباز وطن یکی از همکاران فرهنگی، از زندگی در آپارتمان و برخی همسایگان بدون ملاحظه دل پُری دارد، گفت: یکی از همسایه‌ها‌ سیگاری است، موقع سیگار کشیدن بوی نامطبوع آن تمام ساختمان را از دریچه و کانال کولر فرا می‌گیرد. ما هم مجبوریم برای رهایی از بوی سیگار دریچه‌ها‌ را ببندیم. این موضوع باعث می‌شود فرد سیگاری اعتراض کند. به او گفتم که بوی نامطبوع سیگارتان آزاردهنده است و نباید سیگارتان را در محیط سربسته بکشید. او هم گفت: چهاردیواری اختیاری! ‌ای کاش فرهنگ آپارتمان نشینی و معضلات اینچنینی از طریق مطبوعات و صدا و سیما اطلاع رسانی و فرهنگسازی شود. (20/4)
1614- یک بسته قهوه سبز لاغری را از یکی از سایت‌ها‌ که تبلیغات گسترده‌ای راه انداخته، اینترنتی 80 هزار تومان خریدیم و مصرف کردیم، اما هیچ تاثیری نداشت. چرا برخی‌ها فقط به فکر سودجویی و کلاهبرداری اند؟(20/4)
1512- کرایه برخی اتوبوس‌ها‌ی شرکت واحد 755 تومان است. بارها درباره رُند شدن کرایه‌ها‌ به اعضای شورای شهر پیشنهاد شده است، اما گویا آنها گوش‌شان به این حرفها بدهکار نیست! کدام راننده‌ای چنین مبلغی را از مسافران دریافت می‌کند؟(20/4)
1527- برخی کارگاه‌ها، موسسه‌ها و محیط‌های کارگری متاسفانه کف حقوق‌ها را در نظر می‌گیرند و حقوق پرداخت می‌کنند. کارگران حقوق مُکفی نمی‌گیرند و خانواده‌های پرجمعیت مشکلات فراوانی را تحمل می‌کنند.
0834- بر طبل اختلاف کوبیدن از هرنظر بد است چرا برخی دائم اصرار دارند که بگویند بزرگان اصلاحات از برخی نظرات لیست مجلس شورا یا شورای شهر انتقاداتی دارند و برخی افراد جابه‌جا شدند. چرا آن قدر این مسائل را بزرگ می‌کنند؟ (19/4)
آفتاب یزد: این جملات تحریف شده یک مصاحبه است که از سوی یک سایت اصولگرا اتفاق افتاده است.
1914- مدت‌ها قبل در بزرگراه شهید محلاتی، ابتدای خیابان شهید سعید شریفی نانوایی تافتون فعال بود و ساکنان خیابان‌های تکیه اکبرآبادی شمالی و سعید شریفی و بانک رهنی به‌راحتی می‌توانستند نان مورد نیازشان را از نانوایی مربوط تهیه کنند. با تعطیلی این واحد صنفی به علت ساخت و ساز، ساکنان برای تهیه نان با مشکلات فراوانی مواجه شدند. لطفاً مسئولان شورای آرد و نان چاره‌ای بیندیشند. (18/4)
1122- پمپ بنزین تازه تاسیس بزرگراه شهید محلاتی ـ بزرگراه امام علی(ع)، بیشتر شب‌ها تعطیل است و افرادی که از راه‌های دور به امید اینکه جایگاه عرضه سوخت بنزین فعال است، با تعطیلی جایگاه با مشکل مواجه می‌شوند و مجبورند به جایگاه‌های دیگری مراجعه کنند. (18/4)
1511- خودرو، وسیله شخصی و جزو اموال شخصی مردم است و قطعاً حریم خصوصی است. اینکه سرنشینان خودروها باید مسائل شرعی و قانونی را رعایت کنند، بحث جداگانه‌ای است. (18/4)
1824- چرا نانوایی‌ها یکی پس از دیگری در حال تعطیلی‌اند؟ به عنوان نمونه نانوایی سنگکی محله ما واقع در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، تقاطع کوچه‌های قریب ـ رازی دو هفته تعطیل شده است. (18/4)
2319- شماره عجیب و غریب ناشناس با تلفن همراه‌ام تماس گرفت تا خواستم جواب دهم، قطع شد. وقتی با شماره مشکوک تماس گرفتم با اینکه هیچ‌کس پاسخگو نبود و فقط بوق می‌خورد، به‌محض اینکه قطع کردم، 850 ریال از حسابم کسر شد! پس از پیگیری متوجه شدم از موسسه‌های تبلیغاتی بود. آیا این نوع کسر وجه از حساب مشترکان تلفن همراه صحیح و قانونی است؟ (18/4)
2252- دو آرزو داشتم، یکی از آنها با لطفی که به من داشتید برآورده شد و بسیار خوشحال شدم یکی اینکه دوست داشتم یکی از یادداشت‌هایم در صفحه آخر و در جوار دلنوشته‌های آقای امیر ذاکری چاپ شود که امروز (یکشنبه 18 تیرماه)، چاپ شد، دیگر اینکه بتوانم یادداشت خوب، مناسب و قوی بنویسم و با لطف شما در صفحه اول روزنامه آفتاب‌یزد چاپ شود. به امید آن روز. (18/4)
0914- ظاهراً مدیران شرکت واحد از اتوبوس استفاده نمی‌کنند. ما که از مسافران دائمی شرکت واحد هستیم،‌ تا به حال پرده‌ای در اتوبوس‌ها ندیده‌ایم، شاید هم هست، اما نامرئی و غیرقابل رویت هستند! به دلیل اینکه جوابیه‌ای که می‌فرستند و چاپ می‌شود براساس واقعیت نیست. (18/4)
1818- قیمت لباس‌های بچه‌گانه در خیابان بهار تهران بیداد می‌کند. مشخص نیست برخی از کاسب‌های این محل با چنددرصد سود پوشاک کودکان را به فروش می‌رسانند و چرا سازمان تعزیرات حکومتی برای پیشگیری از تخلف و گرانفروشی احتمالی به واحدهای صنفی مراجعه و فاکتورها را رویت نمی‌کنند؟ (18/4)
1119- دوشنبه 19 تیر در صفحه‌های اول بیشتر روزنامه‌ها نوشتند: «یزد، ثبت جهانی شد»، تلاش مدبرانه مسئولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین خانم احمدی‌پور و مشارکت عده‌ای از تلاشگران این کار فرهنگی را انجام دهند، قابل تقدیر است. به عنوان یک ایرانی به تمامی یزدی‌ها و همچنین یزدی‌های مقیم تهران و به‌ویژه مدیرمسئول روزنامه آفتاب یزد تبریک می‌گویم. (19/4)
1523- از اینکه شهر تاریخی یزد ثبت جهانی شد، به تلاشگرانی که توانستند چنین کار ارزشمند و مفیدی انجام دهند باید با آنان تبریک بگوییم و قدردانی کنیم و دست‌مریزاد بگوییم. (19/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام