کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397   Monday 21 May 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 24 تیر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

خانواده شهدا نور چشم ما هستند و سپاه و موشک خط قرمز ماست و در بزنگاه، هشتاد میلیون سپاهی هستیم پشت سر فرزند شجاع و فرزانه مولا علی و هیچ باکی از قوم کفار نداریم.
...0912
یکی از بهترین مصادیق تبدیل شهرها به سبک معماری ایرانی اسلامی، نامگذاری و تغییر اسامی خیابان‌ها، معابر و میادین به اسامی مبارک حضرات معصومین (ع) و شهدای گرانقدرمدافع حرم و... است. زیرا یاد آن بزرگواران روحیه و انگیزه الگوپذیری، جهاد و شهادت را در همگان جلوه‌گر می‌کند و فرمایش رهبرمعظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته )درباره اینکه "یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست"، تاییدی براین موضوع است.
...0938
آقای الله‌کرم! آیا شما هم به درجه اجتهاد رسیده‌اید که‌ حضور زنان در ورزشگاه‌ها را غیر شرعی و حرام می‌دانید؟
...0915
عوامل محترم فیلم و هنر و قلم با انتخاب و تطابق سوژه‌ها و مضامین از دستورات روحبخش مکتب دین، یقیناً ضامن هدایت، سعادت و سلامت فرهنگ، انسانیت و اخلاق در جامعه خواهند بود.
... 0935
خداوند بزرگ در این کره خاکی تمام نعمت‌هایش را آفریده تا خلایقش از خیل نعمت استفاده کنند؟ رنگ‌های مختلف هم از نعمت‌های خداوند است از جمله رنگ سفید که علاوه بر سنبل پاکی، جهان آن را به نشانه صلح قبول کرده و نیکان دفتر اعمال‌شان در قیامت سفید است. آن امام جمعه که به بانوانی که شال یا روسری سفید دارند توهین می‌کند آیا به لباس خودش نگاه کرده که چه بر تن دارد؟ سفید مظهر پاکیزگی و نجابت اصیل می‌باشد.
...0918
باسلام اینجانب برای چاپ مقاله «آفتاب مهربانی برمیادین میوه و تره‌بار تهران طلوع کرد» در روزنامه آفتاب یزد بسیار متاسف شدم چرا که روزنامه به دروغ نوشته بود که کیفیت میوه‌ها در این میادین خوب است و بنده آن را به شدت تکذیب می‌کنم اینکه خبرنگار شما تصادفاً از چند تا تره‌بار بازدید کرده و یکی دو نوع میوه مرغوب دیده دلیل نمی‌شود که تمام میوه‌ها مرغوب است لابد میوه‌های باکیفیت وارداتی بودند در ثانی در مورد دست‌چینی میوه‌ها و اینکه به مردم این اجازه داده می‌شود که میوه‌های بی‌کیفیت را دستچین کنند هنر نیست اینها می‌خواهند ادای خارجی‌ها را در بیاورند ولی این را بدانند که درخارج میوه باکیفیت را دستچین می‌کنند. آقای روحانی قبل از انتخابات فرمودند هیچ چیز بدتر از دروغگویی نیست. سری به میادین تره‌بار در مناطق 16 و 17 بزنید تا ببینید کیفیت میوه یعنی چه. نام می‌برم، کیفیت میوه‌های پرتقال، هلو، سیب، گلابی، شلیل، آلو، انار، زردآلو، خربزه، طالبی و توت فرنگی فاجعه‌بار است.
...0919
سلام. پیروزی در همه عرصه‌ها حق ایرانیان متحد است. چقدر احساس غرور کردیم از این انتقام. ممنون از این همدلی
...0912
ممنوعیت مطلق خدمات‌رسانی ویژه و خاص به مدیران و کارکنان بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری و همچنین به آشنایان و منسوبین آنها، از بزرگ‌ترین راهکارهای اصلاح نظام بانکی و اقتصادی است. انتظار است در طرح تحول نظام بانکی، این موضوع در صدر قرار بگیرد.
...0938
هجوم ملت به صورت خودجوش به پای صندوق‌های رای و ریزش آرا به نفع دکتر روحانی جهانیان را بهت زده کرد و نظام جمهوری اسلامی ایران را بیمه نمود. اکنون نوبت بزرگان و سیاست مداران است که با احترام به آرای ملت از هر نوع کج‌گفتاری بپرهیزند و برای پیشرفت کشور همت گمارند. اختلاف، کینه و بدلفظی آفتی بس بی‌درمان است که ناخواسته به ریشه سرایت می‌کند و هر درخت تنومندی را می‌خشکاند کسانی که حب قدرت و ثروت دارند و برای رسیدن به آن ملت و قانون را نادیده می‌گیرند بدانند بد‌ترین دشمن خودشان هستند. تا اکنون تاریخ بشر از انسان‌های کج زبان به نیکی یاد نکرده اما نیک گفتاران خوش عمل سکانداران کشتی در توفان بوده‌اند و کشتی توفان زده به سلامت به ساحل امن هدایت کردند جای تعجب است بعضی‌ها گویا برای افترا تهمت ریا و دروغ تربیت شده‌اند که باوجود اینکه بارها از زبان‌شان آسیب دیده‌اند و به دیگران آسیب رسانده‌اند اما درس نمی‌گیرند.
...0918
ابوذر بزرگی: مدیر مسئول محترم روزنامه آفتاب یزد؛ سلام. روزهاست که بلوط‌های زاگرس در میان سکوت مرگبار خبری می‌سوزند. آتش‌سوزیِ این روزها در تاریخ زاگرس سابقه نداشته است در این فاجعه نزدیک به دو هزار هکتار از جنگل‌های بخش الوار گرمسیری اندیمشک در آتش سوخت و خاکستر شد. بنده به‌عنوان یک فعال محیط زیست و عضو هیئت‌مدیره انجمن دیده‌بان زاگرس از شما خواهش می‌کنم که صدای مظلومیت فعالینی باشید که روزهای گذشته با دستان خالی و تاول‌زده به مبارزه با آتش پرداختند.
ما از مدیران شهر گله‌مندیم، مدیرانی که تازه در روز سوم و آن هم به‌صورت طلبکارانه وارد عمل شدند.
قابل توجه اینکه هفتاد درصد مردم اندیمشک در انتخابات گذشته به دولت تدبیر و امید رای دادند اما متاسفانه مدیران این شهر همه منصوب نماینده‌ای هستند که تنها سی درصد رای مردم را دارد.
پیشاپیش از توجه و پیگیری شما سپاسگزاریم و امیدوارم هر آنچه از دستتان بر می‌آید کوتاهی نکنید.
مسعود پور حسن‌نژاد: با سلام و احترام. انتظار چندین ساله آسفالت‌شدن خیابان شهدا شهرک علوی از نواحی شهرداری چهار باغ استان البرز
متاسفانه خیابان شهدا در شهرک علوی از مناطق زیر مجموعه شهرداری چهارباغ استان البرز که حداقل بیست سال از احداث آن می‌گذرد هنوز فاقد روکش آسفالت می‌باشد و مردم در خیابان خاکی زندگی می‌کنند.
بارها به شهرداری مراجعه کردیم و هر بار با بهانه نداشتن بودجه وعده آینده را می‌دهند.
خواهشمند پیام مردم این خیابان را چاپ کنید.
تنها راه رفع مشکلات مردم و مملکت از بیکاری، فقر، ایجاد کشاورزی در سطح مملکت است. هر کشوری که کشاورزی خوبی داشته باشد، اقتصاد خوب تضمینی دارد و اگر کشاورزی خوبی نداشته باشد، اقتصاد خوب تضمینی ندارد........با ایجاد کشاورزی در سراسر کشور با شرایط توضیح داده ذیل می‌شود این امر مهم را به راحتی و با سرعت و ارزان نسبت به تحول ایجاد شده (یعنی ایجاد شغل چند میلیونی) انجام داد و.....
مرحله اول: کشیدن آب تصفیه شده از جنوب و شمال تا استان‌ها و...............
مرحله دوم: در صورت توافق در مرحله اول، کارهای زیر ساخت داخل استان‌ها به‌طور همزمان و..........
حسنی: گزارش «وقتی دختر یامین‌پور از مارکسیسم حرف می‌زند» عالی بود.
فرهاد: در مورد گزارش «چشم اسفندیار آشنای دولت» خواستم بگم آشنا به وضعیت درونی دولت روحانی آشناست می‌دونه چه خبره و شاید با این روش می‌خواد خودشان را رها کنه.
در مورد گزارش «رئیس‌جمهور نیاز به کمک دارد برای او حاشیه‌سازی نکنید» خواستم بگم نگاه رئیس‌جمهور به بیرونه به داخل اعتقادی نداره که بخواهیم حمایت کنیم یا نکنیم!
در مورد گزارش«وقتی دختر یامین‌پور از مارکسیسم حرف می‌زند» خواستم بگم خوشم میاد یامین پور زده به هدف که اینقدر از کوره در رفتید. دمش گرم
بحث مرحوم کیارستمی راتمام کنید. یک‌سال است مطرح است تازه پسرش می‌گوید دو اشتباه کردیم، باز روز از نو روزی از نو.
... 0915
خانم ابتکار می‌فرمایند تالاب هورالعظیم به‌دلیل سدسازی ترکیه خشک شده است، تالابها و دریاچه‌های دیگرمان چه، آنها را که سدهای خودمان خشک کرده‌اند. رطب خورده منع رطب کی کند؟
...0914
1415- درخواست از مسئولان پردیس؛ فاز2 (خیابان نخلستان پنجم)، پردیس مخزن زباله و روشنایی مناسبی ندارد. از شهرداری و شرکت برق پردیس تقاضای رسیدگی داریم. (17/4)
1925- کارمندان و کارگرانی که محل کارشان تهران و محل سکونت‌شان پردیس است، هنگام رفت و آمد از آزادراه باید هفت هزار تومان عوارض پرداخت کنند. آیا پرداخت چنین مبلغی برای ساکنان عاقلانه و عادلانه است؟(17/4)
1132- جمعه 16 تیرماه ساعت 23:30 از جاده قدیم پردیس ـ تهران، مسیر 15 کیلومتری و 15 دقیقه‌ای را به علت ترافیک سنگین یک ساعت و نیم در راه بودیم و جالب اینکه هیچ مامور راهنمایی و رانندگی در جاده برای روان‌سازی ترافیک یا رسیدگی به حوادث ناگوار رانندگی وجود نداشت. (17/4)
1714- چرا وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مطالبی که در مطبوعات چاپ می‌شود، پاسخگو نیستند؟ کارمندان و کارشناسان روابط عمومی‌ها حقوق می‌گیرند تا به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان به مشکلات مردم رسیدگی کنند و پاسخ دهند، اما سالهاست وظایف‌شان را فراموش کرده‌اند. (17/4)
1932- پنجشنبه 14 تیرماه ساعت 15:14 در ایستگاه مترو شهدا ترن به مقصد ارم سبز در ایستگاه دقایقی با درهای بسته توقف داشت و راهبر با دو نفر از همکاران در حال خوش و بِش (گفتگو) بود اما درهای واگن‌ها را برای سوار شدن مسافران بار نکرد! (17/4)
1146- جمعه 15 تیرماه در ورودی پردیس،‌ راننده‌ای با یک سگ برخورد کرد و به راهش ادامه داد و رفت. سگ به گوشه‌ای پرت شد و از گردن او خون جاری شد و زوزه‌کنان از محل حادثه به جای دیگری رفت. در چنین مواقعی افرادی که شاهد این‌گونه صحنه‌ها هستند برای درمان و حمایت از حیوانات باید با کجا تماس بگیرند؟ (17/4)
1715- سازمان عریض و طویل صدا و سیما چرا به انتقاداتی که درباره ضعف رسانه ملی و همگانی مطلب چاپ می‌شود، پاسخگو نیست؟(17/4)
1942- برخی از آقایان وقتی به پُشت بام
خانه‌شان می‌روند فکر می‌کنند پُشت بام
هم جزو مِلک خصوصی‌شان است و با لباس راحتی و نامناسب عرض اندام می‌کنند. این کار از لحاظ اخلاقی و اجتماعی مناسب نیست. مسئولان صدا و سیما باید درباره این‌گونه مسائل برنامه‌های طنز ساخته و چاشنی تبلیغات پیاپی و اعصاب‌خُردکن کنند. (17/4)
2250- مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور آقای آشنا گفتند اتحادمان را آسان نشکنیم. این حرف درستی است. استکبار شوم جهانی در یاوه‌گویی‌های خود قصد تخریب نظام را دارند اما ما باید اتحاد خود را حفظ کنیم. اتحاد ما مشت محکمی به دهان استکبار و صهیونیست‌هاست. (16/4)
0848- تندروها که در روز قدس به آقای روحانی توهین کردند دو هدف داشتند. یکی توهین به وی، دیگری مقایسه وی با بنی‌صدر که توهین دوم بود. (17/4)
1251- از اداره محترم کل کار تهران تقاضامندیم بنگاه‌های کاریابی شهر تهران را که با سرمایه یکدستگاه تلفن از متقاضیان کار و کارفرمایان مبالغ زیادی دریافت می‌کنند وادار نماید تا برای کارگرانی که برای کار به مکان‌های مختلف می‌فرستند کلاس‌های توجیهی انجام دهند زیرا این قبیل کارگران نیازمند راهنمایی هستند. (17/4)
1314- جاده‌ای روستایی بین ساوه و قم وجود دارد که مدتی است تخریب شده است. متاسفانه اداره راه ساوه با تمام تذکراتی که دادیم اقدامی نمی‌کند. ان‌شاءالله وزارت راه نظارتی بر این اداره داشته باشد. (17/4)


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام