کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397   Monday 21 May 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 21 تیر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1244- به آقای کریمی قدوسی بفرمایید شما که آن قدر به این دولت می‌تازید چرا صدایتان از هزینه‌تراشی‌های احمدی‌نژاد که ما را عقب انداخت درنیامد؟ چرا از لابی‌بازی‌ها چیزی نگفتید؟ اگر راست می‌گویید از حقوق مردم قبل از دولت روحانی دفاع کنید. (13/4)
1134- گفته شده که برخی سران اصلاحات با جابه‌جایی آقای‌ها‌شمی از شورا به شهرداری در هر صورت مخالف هستند. (13/4)
0958- از مازندران تماس می‌گیرم. به آقای نوبخت بگویید تکلیف معوقات بازنشستگان چه می‌شود؟ ما هم به بانک‌ها معوقات داریم باید پرداخت کنیم. (13/4)
1911- در تصادفی که با یک موتوری داشتم. موتوری مقصر بود. در کروکی موتوری مقصر شناخته شد. شرکت بیمه هم خسارت نمی‌دهد. کارت طلایی هم که کشک است. به کجا بگوییم؟ لطفا رسیدگی نمایند. (13/4)
1915- از راهنمایی و رانندگی تقاضامندیم به وضعیت موتوری‌ها رسیدگی کند چون اکثریت آنها بیمه و سند ندارند. چرا با آنها برخورد نمی‌شود؟ چرا که وقتی تصادف می‌کنند طرف مقابل را به گرفتاری می‌اندازند. یک هفته است گرفتار تصادف با یک موتوری هستم. (13/4)
1917- از رشت تماس می‌گیرم. لطفا زبان فارسی را پاس بدارید و در گزارشات و مقالات کمتر از الفاظ غیرفارسی و عربی و غیرقابل فهم استفاده کنید. (13/4)
2050- من آخر نتوانستم یک بار خدمت آقای نوبخت برسم. من گدا نیستم می‌خواهم فقط یک ملاقات با آقای نوبخت داشته باشم. آقای مظفری! من اگر بتوانم با شما هم دیداری داشته‌باشم خوشحال می‌شوم. از شهرستان ماسال، شاندرمن با شما تماس
می‌گیرم. (13/4)
آفتاب یزد: ما در خدمت شما هستیم اگر شماره تلفنی از خود اعلام نموده‌بودید با شما تماس می‌گرفتیم.
2231- از اصفهان تماس می‌گیرم. برخی‌ها از جشن و شادمانی مردم برای پیروزی آقای روحانی دلخور هستند. کلا با شادمانی مردم مخالف هستند و خوشحالی و جشن‌های مردمی را برای پیروزی در انتخابات تحمل نمی‌کنند. (13/4)
2355- آقای زاکانی هفته گذشته حرف خوبی زدید گفتید به خاطر اصلاح کشور آتش بس یک طرفه می‌دهید. ما همه امیدوار شدیم و ملت استقبال کرد. اما حداقل اجازه می‌دادی امضای حرفت خشک می‌شد بعد برای امضای قرارداد توتال فریاد می‌زدید. من نمی‌دانم این بهترین قراردادی بود که تا حالا بسته‌ایم چرا می‌خواهید ایراد بگیرید؟(13/4)
0916- در گذشته ماموران بهداشتی فروشگاه‌های موادغذایی و رستوران‌ها را کنترل می‌کردند. الان به عنوان نمونه تخم مرغی که باید در دمای بین صفر تا چهار درجه در یخچال نگهداری شود در سوپرمارکت‌ها در فضای گرم در کنار دیگر اجناس قرار دارند. لطفا متولیان امور به این امر توجه کنند این می‌تواند برای سلامتی مردم خطرناک
باشد. (13/4)
0917- جناب دکتر روحانی! شما می‌دانید هر انسانی نیاز به غذا دارد. چرا از لحاظ حقوقی بین بازنشستگان گذشته با فعلی فرق وجود دارد که جدیدی‌ها دو برابر گذشتگان دریافتی دارند. مگر قرار نبود همسان سازی صورت بگیرد. چه شد؟ چرا بعضی‌ها در رفاه مطلق هستند، برخی در نهایت درد و مشکلات باید زندگی کنند؟(13/4)
1206- از روستایی در رضوانشهر با شما تماس می‌گیرم. آب آشامیدنی ما در روستای ما خیلی ضعیف است. آب نداریم. بچه‌هایمان اذیت می‌شوند. با نماینده تالش تماس گرفتیم مشکل را گفتیم. می‌گوید بروید به آن فرد.. .. بگویید. آیا این حرف درست است که یک نماینده بزند؟(13/4)
با این‌همه هشدار و انعکاس در رسانه‌ها در مورد ارائه خدمات ایمنی به کارگران هنوز در لاهیجان شاهد عدم تجهیز کارگران به خدمات ایمنی هنگام کار بر ساختمان سربه فلک کشیده‌ هستیم.
...0911
جناب آقای امید مافی! قلم بسیار شیوایی دارید و سلاست کلام شما، آدم را بر آن می‌دارد که مطالبتان را چند بار بخواند. ممنونم از شما و از این قلم به دستانی که واژگان رو خوب به استخدام می‌گیرند.
...0911
میراث مولِّد مرحوم کاشف السلطنه در شُرُف اضمحلال. با تورُّق تاریخ درمی‌یابیم که این بزرگمرد تاریخ خدمت ارزنده‌ای به ایران و ایرانیان داشته. دیری است که شاهد تغییر کاربری زمین‌های مزروعی و زمین‌های زیرکشت بوته چای در شهرستان‌های کوچک و بزرگ می‌باشیم که ساخت وسازهای بی‌رویه جایگزین آن شده‌اند. می‌بینیم وکاری نمی‌کنیم و چیزی نمی‌گوییم! ارزش‌آفرینی‌های بزرگمردان که زمانی فقر و بیکاری را از ایران و ایرانی دور کردند نه تنها کنار گذارده‌ایم و رها کرده‌ایم، بلکه در معرض نابودی قرارداده‌ایم. با تغییر کاربری زمین‌های چای، این دانه و بوته مولّد اکنون در شُرف اضمحلال و نابودی است! در چندین و چنددهه ایرانیان زیادی از کشت این محصول نان می‌خوردند و تشکیل زندگی می‌دادند و به خودکفایی یا صادرات کشور کمک می‌کردند. اکنون نه تنها این میراث به ارمغان گذاشته شده توسط مرحوم کاشف السلطنه که روزی هزاران نفر را از خطر فقر نجات داده، این محصول را حفظ نکرده‌ایم، بلکه با عدم هرس این بوته چای و عدم‌توجه بدان این اشتغال ارزشمند، این محصول مرغوب کشورمان را به باد فنا گذاشته‌ایم! و در واقع آنچه دیروز ما را به خودکفایی این محصول رسانده، هر روز که می‌گذرد با خطر نابودی زودرس آن مواجهیم و کاری نمی‌کنیم. با آنکه بخش اعظمی از مردم ایران صبحانه و نوشیدنی هر روز صبح‌شان چای می‌باشد، اکنون وداع با این بوته چای و زمین‌های زیرکشت چای را شاهدیم. با تغییر کاربری کثیری از زمین‌های زیرکشت چای به‌زودی ویلا خواهد شد.
...0911
با توجه به حداکثر سرعت‌های مجاز تعیین شده برای اتوبان‌های داخلی و اطراف شهر اصفهان و شهرهای بزرگ دیگر کشور که 70 کیلومتر در ساعت تعیین و در تابلوهای اندک شبرنگ یا LED یا نئون و لامپی کنار بزرگراه‌ها نصب شده است و با توجه به کشش واقعی این بزرگراه‌ها که بدون هیچ‌گونه مشکلی تا بالای 120 کیلومتر را هم بدون اغراق و بزرگنمایی، قابلیت پذیرش سرعت فوق خودروهای عبوری را هم دارند، بنابراین چرا به‌جای حل این مشکل همیشگی و شبانه‌روزی رانندگان زحمتکش عمومی یا شخصی و کاستن بار این حلقه بزرگ ترافیکی، اداره راهنمایی و رانندگی پلیس ناجا تنها به جریمه کردن از طریق دوربین‌های ثبت تخلف یا حضوری با کمین نمودن پلیس در بزرگراه‌ها اقدام می‌شود؟! محمود بلیغیان از اصفهان
...0913
از آقای روحانی و جهانگیری ومعاونت حقوقی ریاست جمهوری می‌خواهیم از برخی هتاکان بی‌سواد به خاطر توهین‌های مداوم شکایت کنند اینکه نمی‌شود برخی میکروفون‌داران بی‌تعهد هرکاری دل‌شان بخواهد بکنند.
سلام علیکم. فقط با رجوع به سایت دانشگاه‌های شهیدبهشتی و علم و صنعت، در دانشگاه شهید بهشتی100نفر
عضو هیئت علمی با مدارک دکترای معماری و شهرسازی برای شهردار شدن یافت می‌شود بعد آقایان حجتی، مرعشی
و نجفی یا دیگر رجال پیشنهاد می‌شوند.
مشکل کشور ما در واقع استفاده از رجال است.
در مورد مطلب «دستگیری اعضای باند سارقان کیف‌قاپ» خواستم بگم «خدا عمر بده نیروی انتظامی‌رو»
در مورد مطلب « تهران باید نگران گرم شدن رابطه پوتین – ترامپ باشد» خواستم بگم خود پوتین هم به کمک ایران درسوریه نیازمنده
صمد: آقای جهانگیری خسته نباشید.خداقوت
در مورد مطلب «بغض ژنرال» خواستم بگم مرد حسابی اتفاقا منافع ملی هم با دوستی‌ها و دشمنی‌ها شکل می‌گیره، شما که فکر وابستگی دارید به خودتون یه زحمتی بدید ببینید دولت آمریکا برای حفظ نفتش چیکار می‌کنه و چه بازی نفتی تو دنیا راه می‌اندازه دوست عزیز شما که زبان انگلیسیت خوبه برو ببین دقیقا شرکت توتال کیه و چرا با آمریکا برای حفظ منافعش دوستی می‌کنه. فکر کردید همه ایران مثل خودتون ظاهربینن.
سلام جناب آقای فرقانی از اینکه نظر خود را در کنار نظرات خوب دوستانتان می‌بینم خوشحالم امیدوارم به نوشتن داستان ادامه دهید و قلم زیبای خود را بکار برید.
فتحی: سلام لطف کنید پیام بنده را به دولت محترم برسانید : به خاطر خدا لایحه اصلاحی ودائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری را که 5 سال از مدّت آزمایشی آن میگذرد و ضرر وزیان جبران‌ناپذیری به باز نشستگان قبل از 86 وارد کرده و هر ساله تمدید می‌شود به مجلس بدهید به آقای دکترانصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه بفرمائید بازنشستگان روز قیامت جلو شما را خواهند گرفت چه طور ظرف یک هفته لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها را تهیه کردید ولی با گذشت 4 سال نمی‌توانید این لایحه را بدهید.
در مورد مطلب « جادوگر ایرانی علیه من و تیم ملی است » خواستم بگم راستی تا کی باید منتظر یک مقام حداقل در آسیا باشیم؟! بالاخره مربی هر قدر هم خوب بنظر برسه باید مقامی کسب بکنه.
در مورد مطلب «موافقان و مخالفان حضور توتال را بشناسید» خواستم بگم هموطن عزیز اینقدر بحث بیهوده را دامن نزنید... سال‌هاست که میان افراد ناآگاه (کم سواد) و آگاه بحث‌های تند می‌شود برای رسیدن به واقعیت خیلی خوبست سوابق آنان مثل چگونگی برخورداری از بیت المال و.......
بررسی شود.
علیرضا: در مورد مطلب «آنچه فرانسه و آلمان با توتال نشان دادند» خواستم بگم چه تحلیل با شعورانه‌ای.
در مورد مطلب «حریم خصوصی دقیقا کجاست؟» خواستم بگم اگر منظور از حریم خصوصی این است که تفتیش (لااقل اولیه) آن منوط به حکم قضائی است که کلا غلط است. آقایان اگر به هیچ کشور خارجی سفر نکرده‌اند لااقل در فیلم‌ها این مسئله را بارها دیده‌اند که در تمام دنیا پلیس در صورتی که به خودروئی مشکوک می‌شود آن را متوقف کرده و بعضاً با سگ‌های پلیس آن را وارسی می‌کند.
0908- بارها این پیام را دادم شما چاپ کردید. اما مسئولان تعاونی مسکن مخابرات پاسخی ندادند. در سال 80 مبلغ زیادی برای تعاونی مسکن مخابرات برای ساخت خانه تحویل دادیم، اما تا امروز هیچ خبری از تحویل خانه نیست. چرا کسی پاسخگو نیست؟ (13/4)
0220- چرا آن قدر برخی‌ها با دولت سر جنگ دارند؟ به خدا اعصاب مردم از دست کارهای اینها خرد شده است. رادیو و تلویزیون و رسانه‌ها هم از جنگ و دعوای برخی‌ها با هم می‌گویند. کی می‌خواهند این بحث‌ها را تمام کنند؟ چرا آن قدر با دولت روحانی سر عناد دارند؟ (13/4)
0204- تندروها و پایداری‌ها توجه داشته باشید 8 سال حکومت دست آقای احمدی‌نژاد بود جز گرفتاری و ورشکستگی بانک‌ها و فقر چیزی به ارمغان نداشت. در دنیا هم اعتبار امروز را نداشتیم. چه قدر قطعنامه برای ما صادر کردند. شما که مملکت داری بلد نیستید اجازه دهید آقای روحانی و وزرایش به کار خود برسند. (13/4)
0122- از اصفهان تماس می‌گیرم. برخی از بانک‌ها برای ارسال پیامک گردش حساب مشتریان از آنها تقاضای پول به صورت سالانه می‌کنند. با توجه به سودهای کلانی که بانک‌ها از طریق گردش حساب‌ها با دستگاه‌های خودپرداز و عضو شتاب بودن خود دارند گرفتن این وجه که بین شش تا 10 هزار تومان در سال است امری غیرمنطقی است. امید است نسبت به آن تجدیدنظر شود. (13/4)
1132- آقای جوادی‌حصار در مطلبی گفته بودند چنانچه آقای‌ها‌شمی شهرداری تهران را قبول کند و 21 نفر اعضای شورای شهر به 20 نفر تقلیل یابد آقای چمران که نفر 22 شورای شهر است بلافاصله جایگزین آقای‌ها‌شمی خواهد شد و این موضوع قطعا مشکل‌زا برای شورای شهر خواهد شد. چه بسا در صورت شهردارشدن آقای عارف، آقای حدادعادل که نفر 31منتخبین مجلس شورای اسلامی است جایگزین آقای عارف خواهند شد و مثل همان مشکلات در شورا برای مجلس هم به وجود خواهد آمد. (13/4)
آفتاب یزد: انتخابات شورا و مجلس با هم متفاوت است. آقای چمران علی‌البدل می‌باشند و با خروج آقای‌ها‌شمی ایشان وارد شورا می‌شود ولی با خروج آقای دکتر عارف از مجلس انتخابات میان دوره‌ای باید برگزار شود که تا سال 98 انتخابات نخواهیم داشت و آقای حداد وارد نمی‌شوند.
1129- در چند روز اخیر چند نفری از خوانندگان شما اظهارنظرهایی مبنی بر شهردار شدن آقای عارف در تهران داشتند. روزنامه شما برخلاف آنچه در مورد شهردار شدن آقای محسن‌ها‌شمی مطرح شده بود اظهارنظری در مورد شهردار شدن آقای عارف نکرد. البته در روزنامه 13/4 در این مورد مطلبی ذکر گردیده است. به نظر من همان تعهدی که آقای محسن‌ها‌شمی نسبت به آرای مردم تهران در شورای شهر دارند آقای عارف هم نسبت به آرای مردم در مجلس دارند. (13/4)
1820- با سلام. اینجانب... ساکن بلوار فردوس غرب سازمان برنامه و بودجه جنوبی،... هستم. در طبقه زیرین ما، آقایی به نام... ساکن هستند که در تراس آپارتمان خود سگ نگهداری می‌کنند که ضمن سر و صدای فراوان، بوی تعفن و بد باعث جمع آوری پشه و مگس شده است. در این مورد استشهاد و شکایت تنظیم کردیم و حدود چهل روز دوندگی برای اقدامات قانونی داشتیم. در تاریخ 29/3 کلانتری نامه‌ای به من دادند که به اداره بهداشت مراجعه کنم. من نیز نامه فوق را در تاریخ 30/3 به اداره مذکور واقع در خیابان شهید بهشتی نبش وزرا تحویل دادم اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است. (13/4)
آفتاب یزد: نام و شماره تلفن پیام‌دهنده محترم در دفتر روزنامه محفوظ می‌باشد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام