کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 تیر 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1317- از جانبازان هستم. روز قدس در راهپیمایی شرکت کردیم یک عده که معلوم نیست که هستند به رئیس‌جمهور توهین کردند. آقای روحانی خط قرمز ماست. (3/4)
1349- اگر در راهپیمایی روز قدس که عده‌ای اهانت کردند به رئیس‌جمهور، طرفداران رئیس‌جمهور هم صبوری نمی‌کردند و با آنها برخورد می‌کردند و راهپیمایی به خشونت کشیده می‌شد، چه می‌شد؟ اگر در این روز درگیری شده بود اتفاقات بدی می‌افتاد. این توهین‌کنندگان انقلابی نیستند بلکه خودسرهایی هستند در صفوف دشمن! (3/4)
1603- از اصفهان تماس می‌گیرم. برخی از خیابان‌های جدید و قدیم شهر اصفهان به قدری باریک و ناهماهنگ با وضعیت ترافیک فعلی شهرها احداث شده که تعجب هر بیننده‌ای را بر می‌انگیزد. از جمله خیابان حکیم بین خیابان سپه و خیابان عبدالرزاق و خیابان آزادی در انتهای خیابان هشت بهشت شرقی و خیابان نیرو که محل گذر و رفت و برگشت اتوبوس‌های شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه است و از خیابان‌های شلوغ و پرترافیکی می‌باشند. (3/4)
1700- به توهین‌کنندگان به رئیس‌جمهور محبوب اخطار می‌دهیم دست از این اعمال خودسرانه یا طلبکارانه بردارند. صدای طرفداران دولت از صدای شما می‌تواند بلندتر باشد. اگر اهل این مملکت هستید دست از این کارها بردارید. (3/4)
2356- آقای مظفری و آقای کریمی! هر از گاهی در روزنامه‌تان مطالب یا عکس‌هایی از کسانی چاپ می‌کنید که با اندیشه شما مخالف هستند مثل احمدی‌نژاد یا سعید جلیلی؛ چرا سعی در بزرگ کردن آنان دارید؟ مثلا با مطرح کردن تشکیل دولت سایه از سوی آنان که اعتماد به نفس افراد فوق‌الذکر را تقویت می‌کند چه منظوری دارید؟ (3/4)
2209- از اصفهان تماس می‌گیرم. واقعا اقتصاد مقاومتی بدون حمایت از سرمایه‌گذار محقق نمی‌شود، اما آیا برخی‌ها به این موضوع اعتقاد دارند؟ این عده سرمایه‌گذاری را کفر و فسق و فجور می‌دانند. تا صحبت از سرمایه‌گذاری می‌شود فریاد وااسفا سر می‌دهند. اگر مسئولان به این حرف اعتقاد دارند از همین الان حمایت از سرمایه‌گذاری در کشور را آغاز کنند. (3/4)
آفتاب یزد: سیاست کلی نظام، حمایت از سرمایه‌گذار به ویژه سرمایه‌گذار خارجی است ولی عده قلیلی که صدای بلندی هم دارند مانع‌تراشی به انحای مختلف می‌‌کنند.
2201- به عنوان یک شهروند از دستگاه محترم قضایی و نیروهای امنیتی درخواست می‌کنم با کسانی که به رئیس‌جمهور محترم در روز قدس توهین کردند که توهین به ملت است با تشکیل دادگاه صالحه به اتهام آنها رسیدگی کنند. از رئیس‌جمهور خواهشمندیم پشت پرده این افراد را مشخص کنند تا مردم تکلیف خود را با آنها بدانند. (3/4)
آفتاب یزد: دستگاه قضایی بدون توجه به جناح‌بندی‌های سیاسی برخورد خواهد نمود.
1835- کسانی که در غائله 28 مرداد به مصدق خیانت کردند باید در دو دنیا جوابگو باشند. دیگر اینکه باید نام دکتر مصدق در چند خیابان نصب گردد. (3/4)
1800- چرا مطبوعات درباره مسائل مملکتی مصاحبه مطبوعاتی با مسئولان رده بالا انجام نمی‌دهند؟(3/4)
1756- آقای معتضد در روزنامه آفتاب نوشته‌اند در غائله 28 مرداد و برکناری آقای دکتر مصدق، آیت‌الله کاشانی دخالتی نداشته. چرا برخی می‌خواهند اینگونه القا کنند که ایشان در کودتا نقش داشته است؟ (3/4)
1730- من نمی‌دانم آقای معتضد براساس کدام کتاب تاریخ می‌گوید آقای مصدق باعث خیانت به آیت‌الله کاشانی شده است. بهتر است همه کتاب‌ها را بخواند. در کتاب‌هایی از بزرگانی چون آیت‌الله طالقانی و آقای بازرگان مطالب اینگونه که ایشان می‌گوید نیست. (4/4)
2047 – آفتابیان! طاعات و عبادات قبول. آقای مظفری به این‌ماه مبارک قسم می‌دهم پیام مرا چاپ کنید. در روزی که به نام وحدت است و باید در برابر استکبار و اسرائیل ایستادگی کرد عده‌ای انگشت شمار علیه رئیس‌جمهور کشور در خیابان شعار می‌دهند، علیه مسئولینی که در راهپیمایی شرکت کردند. آیا این وحدت‌آفرینی است؟(2/4)
2051 - ملت در انتخابات جواب مخالفین دولت و مخالفین اعتدال و اصلاحات را با رای خود داد حالا عده‌ای رای مردم را قبول ندارند؛ مهم نیست، مردم هم آنها را قبول ندارند. آنها هم از سر بی‌منطقی و نفهمی و از لج‌شان در راهپیمایی روز قدس رئیس دولت و برخی افراد نظام را مورد توهین
قرار دادند. (2/4)
2116 - صحبتی با دستگاه‌های امنیتی دارم. کشورمان در خاورمیانه در امنیت کامل است اما چرا به مسئولین و رئیس جمهورمان در راهپیمایی روز قدس یک عده محدود حمله می‌کنند؟ آیا این گونه حرکات آنها علیه امنیت ملی نیست؟ (2/4)
2137– در روز قدس ما احتیاج به وحدت داشتیم در برابر خبرگزاری‌های خارجی که شرکت کرده بودند و تصاویر و فیلم می‌گرفتند باید وحدت خود را به دنیا نشان می‌دادیم اما عده‌ای خاص به رئیس‌جمهور کشور و برخی مسئولین حمله می‌کنند یعنی شعارهای توهین‌آمیز سر می‌دهند. از مسئولین خواستار برخورد با اینها را داریم. (2/4)
2149 - توهین‌کنندگان به رئیس‌جمهور و بعضی از مسئولین کشور در مراسم روز قدس را محکوم کرده و خواستار برخورد با آنها و کسانی که محرک این افراد هستند می‌باشیم. این افراد وحدت‌شکنانی هستند که به نظام لطمه می‌زنند. (2/4)
0038- متاسفانه وضعیت حجاب و عفاف نزد برخی افراد در جامعه نامطلوب است، مسئولین محترم فکری برای این موضوع بکنند. (3/4)
0040 - از همه مردم عزیز و ولایتمدار که در روز قدس با راهپیمایی خود پاسخ دندان‌شکن به دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از جمله رژیم آل سعود و رژیم صهیونیستی و آمریکا دادند نهایت تشکر و قدردانی را می‌کنیم. (3/4)
0834- در روز قدس به آقای رئیس‌جمهور توهین کردند همه هم می‌دانند جریان چیست و خودسرها مشخص است از چه تفکری آب می‌خورند. حالا هم معلوم شده چه کسانی هستند. اینها حتی بدشان نمی‌آید جنگی هم بین ما و قدرت‌های منطقه بشود. (3/4)
0851- من خودم در روز راهپیمایی در صد متری آقای رئیس‌جمهور بودم و تماشا می‌کردم. این وحدت شکنان و توهین‌کنندگان را که می‌دیدم آدم حس می‌کرد چقدر این‌ها خشن هستند. این‌ها خیلی آدم‌های مستاصل و گول خورده‌اند. امثال همین چند نفر هم وحدت را خدشه‌دار می‌کنند. (3/4)
1050- به کسانی که علیه رئیس‌جمهور در روز قدس شعار دادند بگویم کسی جرئت ندارد به کسی که 24 میلیون رای دارد اهانت کند. (3/4)
1116- آخرین جمعه‌ماه مبارک رمضان روز قدس روز وحدت است اما رئیس‌جمهور کشورمان توسط عده‌ای مورد اهانت قرار گرفت که حتما دشمنان خارجی و برخی افراد داخلی از این کار خوشحال شده‌اند اما باید با این افراد برخورد کرد چون هر روز ممکن است به یک نفر توهین کنند. (3/4)
1246- صحبتی با مسئولان دارم. عده‌ای قلیل وقتی به رئیس‌جمهور مملکت حمله می‌کنند آن هم مقابل چشم و دوربین‌ خبرگزاری‌های خارجی آیا این لطمه به کشور نیست. لطمه به وحدت نیست؟ اینها از کجا سرچشمه می‌گیرند. من شهروند عادی به یک مدیر معمولی نمی‌توانم چیزی بگویم چطور عده‌ای به رئیس‌جمهور توهین می‌کنند؟(3/4)
سهراب: در مورد گزارش «آقای الله‌کرم! این آتش به اختیاری نیست!» خواستم بگم بهتر است آقای الله‌کرم نگاهی به رای خود و نفر اوّل شورای شهر تهران (محسن‌ها‌شمی) بیندازند تا بفهمند مردم کدام تفکر را می‌پسندند.
در مورد مطلب «آغاز پیش‌فروش سه محصول جدید ایران خودرو» خواستم بگم هموطن عزیز آگاه باشید. اینها به دنبال بازار گرمی هستند. گول نخورید. ثبت نام نکنید هیچ خبری نیست. چندین سال قبرستان‌های کشور پر شده از مردم ما که از محصولات بی‌کیفیت اینها استفاده کرده‌اند. پس به ملت خود رحم کنید و نگذارید اینها برای خود بازار فروش کاذب درست کنند اما خودشان ماشین‌های لوکس خارجی سوار شوند.
آفتاب یزد: به هر جهت باید تولیدات داخلی را تقویت نمود و تقویت محصولات داخلی بستگی به مصرف ما دارد و باید تولید محصول باکیفیت را مطالبه نمود.
سهیل: سلام - در مورد مطلب «به بهانه حجاب نمی‌توان به کرامت انسانی لطمه زد» خواستم بگم جناب آقای سید‌ها‌دی خامنه‌ای آیا حفظ حجاب واجب است یا نه؟ اگر واجب است که باید رعایت شود و اما اگر شما حفظ حجاب را واجب نمی‌دانید ما سخنی با شما نداریم ولی اگر واجب می‌دانید پس حداقل باید کسی که مسلمان است رعایت کند، حال اگر کسی علیرغم دانستن مسئله عمدا حجاب را رعایت نکند و خود را به بدترین وجه آرایش و در جامعه ظاهر شود نباید گفت: چرا با این وضع در جامعه ظاهر می‌شوی اگر به چنین کسی تذکر داد رعایت کرامت انسانی او نشده است. آیا کسی که عمدا مرتکب گناه می‌شود نباید تذکر داد. چون کرامت انسانی دارد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام