کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 18 آذر 1398   Monday 9 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 تیر 1396

صفحه خبر: سیاسی

2047 – آفتابیان! طاعات و عبادات قبول. آقای مظفری به این‌ماه مبارک قسم می‌دهم پیام مرا چاپ کنید. در روزی که به نام وحدت است و باید در برابر استکبار و اسرائیل ایستادگی کرد عده‌ای انگشت شمار علیه رئیس‌جمهور کشور در خیابان شعار می‌دهند، علیه مسئولینی که در راهپیمایی شرکت کردند. آیا این وحدت‌آفرینی است؟(2/4)
2051 - ملت در انتخابات جواب مخالفین دولت و مخالفین اعتدال و اصلاحات را با رای خود داد حالا عده‌ای رای مردم را قبول ندارند؛ مهم نیست، مردم هم آنها را قبول ندارند. آنها هم از سر بی‌منطقی و نفهمی و از لج‌شان در راهپیمایی روز قدس رئیس دولت و برخی افراد نظام را مورد توهین
قرار دادند. (2/4)
2116 - صحبتی با دستگاه‌های امنیتی دارم. کشورمان در خاورمیانه در امنیت کامل است اما چرا به مسئولین و رئیس جمهورمان در راهپیمایی روز قدس یک عده محدود حمله می‌کنند؟ آیا این گونه حرکات آنها علیه امنیت ملی نیست؟ (2/4)
2137– در روز قدس ما احتیاج به وحدت داشتیم در برابر خبرگزاری‌های خارجی که شرکت کرده بودند و تصاویر و فیلم می‌گرفتند باید وحدت خود را به دنیا نشان می‌دادیم اما عده‌ای خاص به رئیس‌جمهور کشور و برخی مسئولین حمله می‌کنند یعنی شعارهای توهین‌آمیز سر می‌دهند. از مسئولین خواستار برخورد با اینها را داریم. (2/4)
2149 - توهین‌کنندگان به رئیس‌جمهور و بعضی از مسئولین کشور در مراسم روز قدس را محکوم کرده و خواستار برخورد با آنها و کسانی که محرک این افراد هستند می‌باشیم. این افراد وحدت‌شکنانی هستند که به نظام لطمه می‌زنند. (2/4)
0038- متاسفانه وضعیت حجاب و عفاف نزد برخی افراد در جامعه نامطلوب است، مسئولین محترم فکری برای این موضوع بکنند. (3/4)
0040 - از همه مردم عزیز و ولایتمدار که در روز قدس با راهپیمایی خود پاسخ دندان‌شکن به دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از جمله رژیم آل سعود و رژیم صهیونیستی و آمریکا دادند نهایت تشکر و قدردانی را می‌کنیم. (3/4)
0834- در روز قدس به آقای رئیس‌جمهور توهین کردند همه هم می‌دانند جریان چیست و خودسرها مشخص است از چه تفکری آب می‌خورند. حالا هم معلوم شده چه کسانی هستند. اینها حتی بدشان نمی‌آید جنگی هم بین ما و قدرت‌های منطقه بشود. (3/4)
0851- من خودم در روز راهپیمایی در صد متری آقای رئیس‌جمهور بودم و تماشا می‌کردم. این وحدت شکنان و توهین‌کنندگان را که می‌دیدم آدم حس می‌کرد چقدر این‌ها خشن هستند. این‌ها خیلی آدم‌های مستاصل و گول خورده‌اند. امثال همین چند نفر هم وحدت را خدشه‌دار می‌کنند. (3/4)
1050- به کسانی که علیه رئیس‌جمهور در روز قدس شعار دادند بگویم کسی جرئت ندارد به کسی که 24 میلیون رای دارد اهانت کند. (3/4)
1116- آخرین جمعه‌ماه مبارک رمضان روز قدس روز وحدت است اما رئیس‌جمهور کشورمان توسط عده‌ای مورد اهانت قرار گرفت که حتما دشمنان خارجی و برخی افراد داخلی از این کار خوشحال شده‌اند اما باید با این افراد برخورد کرد چون هر روز ممکن است به یک نفر توهین کنند. (3/4)
1246- صحبتی با مسئولان دارم. عده‌ای قلیل وقتی به رئیس‌جمهور مملکت حمله می‌کنند آن هم مقابل چشم و دوربین‌ خبرگزاری‌های خارجی آیا این لطمه به کشور نیست. لطمه به وحدت نیست؟ اینها از کجا سرچشمه می‌گیرند. من شهروند عادی به یک مدیر معمولی نمی‌توانم چیزی بگویم چطور عده‌ای به رئیس‌جمهور توهین می‌کنند؟(3/4)
سهراب: در مورد گزارش «آقای الله‌کرم! این آتش به اختیاری نیست!» خواستم بگم بهتر است آقای الله‌کرم نگاهی به رای خود و نفر اوّل شورای شهر تهران (محسن‌ها‌شمی) بیندازند تا بفهمند مردم کدام تفکر را می‌پسندند.
در مورد مطلب «آغاز پیش‌فروش سه محصول جدید ایران خودرو» خواستم بگم هموطن عزیز آگاه باشید. اینها به دنبال بازار گرمی هستند. گول نخورید. ثبت نام نکنید هیچ خبری نیست. چندین سال قبرستان‌های کشور پر شده از مردم ما که از محصولات بی‌کیفیت اینها استفاده کرده‌اند. پس به ملت خود رحم کنید و نگذارید اینها برای خود بازار فروش کاذب درست کنند اما خودشان ماشین‌های لوکس خارجی سوار شوند.
آفتاب یزد: به هر جهت باید تولیدات داخلی را تقویت نمود و تقویت محصولات داخلی بستگی به مصرف ما دارد و باید تولید محصول باکیفیت را مطالبه نمود.
سهیل: سلام - در مورد مطلب «به بهانه حجاب نمی‌توان به کرامت انسانی لطمه زد» خواستم بگم جناب آقای سید‌ها‌دی خامنه‌ای آیا حفظ حجاب واجب است یا نه؟ اگر واجب است که باید رعایت شود و اما اگر شما حفظ حجاب را واجب نمی‌دانید ما سخنی با شما نداریم ولی اگر واجب می‌دانید پس حداقل باید کسی که مسلمان است رعایت کند، حال اگر کسی علیرغم دانستن مسئله عمدا حجاب را رعایت نکند و خود را به بدترین وجه آرایش و در جامعه ظاهر شود نباید گفت: چرا با این وضع در جامعه ظاهر می‌شوی اگر به چنین کسی تذکر داد رعایت کرامت انسانی او نشده است. آیا کسی که عمدا مرتکب گناه می‌شود نباید تذکر داد. چون کرامت انسانی دارد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام