کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 13 تیر 1396

صفحه خبر: اجتماعی

چهارشنبه 31 خرداد، صفحه 15، ستون روی خط آفتاب را مطالعه می‌کردم، یکی از پیام‌ها به شرح زیر چاپ شد: «1217ـ از شهرستان رزن تماس می‌گیرم. من از شماره یک روزنامه شما تا به شماره امروز 4917 را دارم. اگر در منطقه خود پیدا نکنم 85 کیلومتر راه طی می‌کنم تا روزنامه بگیرم. اما چندین مرتبه پیام دادم چاپ نشد. از امروز دیگر روزنامه شما را نمی‌گیرم. (24/3)»، از اینکه می‌بینم برخی خوانندگان از جمله پیام‌دهنده گرامی، به‌طور مداوم روزنامه آفتاب یزد تهیه می‌کند بعضی اوقات هم مسافت طولانی طی می‌کند و از مشتریان پروپا قرص روزنامه است، خوشحال می‌شوم و نیز ناراحت که چرا مورد رنجش قرارگرفته و به نوعی از دست‌اندرکاران روزنامه دلخور است و به‌طور واضح و شفاف اعلام کرده که روزنامه نمی‌گیرد.
من به عنوان یکی از مخاطبان و نویسندگان این روزنامه، به‌خوبی اطلاع دارم چنانکه مطالب و پیام‌هایی قابل چاپ باشد، با وقفه یا بدون وقفه در نوبت چاپ قرار می‌گیرد و سرانجام چاپ می‌شود. باید بگویم جناب‌عالی که یکی از خوانندگان دائمی و قدیمی روزنامه و اهل مطالعه هستید، با چاپ همین پیام‌تان باید نتیجه بگیرید که دست‌‌اندرکاران روزنامه به‌ویژه مدیرمسئول و سردبیر روزنامه که سنگ صبور هموطنان هستند، به فکر ما هم هستند ولی چه کنند که روزانه تعداد قابل توجهی از پیام‌های مخاطبان برای چاپ در ستون‌های روی خط آفتاب در نوبت است. گمان نمی‌کنم هیچ روزنامه‌ای مانند آفتاب یزد ستون‌های پیام‌های تلفنی‌شان در این حد و اندازه باشد، حتماً بقیه پیام‌هایتان که چاپ نشده‌اند، از لحاظ قانونی اشکالاتی داشته و بهتر است صبور و واقع‌بین باشید. شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی وظیفه مطبوعات است و این موضوع با چاپ مطالب، مقالات و حتی پیام‌های صادقانه مردم در روزنامه آفتاب یزد، به‌خوبی قابل تشخیص است، مهم درک واقعیت و دانش و بینش و صداقت ما است.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام