کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397   Monday 21 May 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 27 خرداد 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1610- از شورای شهر تهران تقاضامندیم نام خیابان مهران را به شهید جاویدالاثر حاج حسن اکبری تغییر دهند. ایشان از شهدای مدافع حرم است. باید این خواسته برحق اجابت شود. (19/3)
0940- کسانی که در فضای مجازی اشاراتی دارند یا به موضوع تروریست به عنوان شک و شبهه می‌نگرند لطفا برای شناخت بهتر خود به این موارد توجه کنند:1-ریشه داعش در مذهب وهابی‌گری عربستان است 2- آموزش نظامی‌گری در ترکیه و عربستان انجام شده است 3- ترکیه عضو ناتوست و عربستان و اردن متحد آمریکا هستند و بدون خواست ناتو هیچ کاری نمی‌کنند. 4- مفتی‌های وهابی‌گری در عربستان با مذهب شیعه دشمنی دیرینه دارند. بنابراین امکان ندارد ایران بخواهد به دشمنان خود بیفزاید. 5- عربستان حتی قبل از انقلاب از پول خود برای نفوذ وهابی‌گری در منطقه استفاده کرده است. (19/3)
0942- من شهادت جمعی از هموطنان عزیزم در حادثه تروریستی در مجلس و حرم مطهر امام (ره) را به هموطنان عزیز و رهبر معظم انقلاب تسلیت عرض می‌کنم. از صدا و سیما هم خواستاریم در پوشش اخبار بهتر عمل کند. (19/3)
0944- شهادت هموطنان خود را در ساختمان مجلس به همه هموطنانم تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. به صدا و سیما هم عرض می‌کنم رئیس‌جمهوری که با رای 25 میلیون ایرانی آمده متعلق به همه مردم است. چرا رسانه ملی دوگانه عمل می‌کند و در مصاحبه‌ها فقط سراغ عده‌ای خاص می‌رود؟ چرا دوگانه عمل می‌کند وقتی دنیا به ما نگاه می‌کند؟ (19/3)
1515- سال‌های متمادی در ایام ماه مبارک رمضان دعای ربنای شجریان از رادیو پخش می‌شد و هیچ عالم یا مجتهدی سخنی درباره حلال یا حرام‌بودن موضوع بیان نداشتند. اما چند وقت پیش فردی خود را در جایگاه یک عالم قرار داده و راجع به حرمت آهنگ ربنا افاضاتی فرموده که جای تاسف دارد. در ضمن، چرا رئیس رسانه ملی جواب پاسخ وزیر ارشاد را در این مورد ندادند؟ (19/3)
1220- برخی در جوی کاملا اصولگرایی دنبال مخالف و بهانه‌گیری از دولت هستند و حالا که بخش‌هایی از جامعه به دست اصلاح‌طلبان افتاده طاقت دیدن صدای مخالف را ندارند. عادت کردند که سال‌ها تک صدایی در جامعه باشد. (19/3)
2329- پسری را می‌شناختم پدر معتادی داشت که در قبرستان در اتاقی زندگی می‌کرد. در مواقعی خانواده و زن و فرزند او را می‌دیدم به او کمکی می‌کردم. روزی آن پسر را در قبرستان که برای زیارت اهل قبور رفته بودم، دیدم. سربازی رفته بود بعد می‌خواست به دانشگاه برود. نصیحتش کردم که در کنار درس، کاری فنی در مغازه استاد دست و پا کند با اکراه رد کرد که من و شاگردی کار در مغازه؟ گفتم کار عیب نیست حتی دختر اوباما در مغازه پیتزافروشی کار می‌کند. (19/3)
2330- در کشورهای پیشرفته فرزندان حتی والدین ثروتمند به اشتغال در کارهای فنی روی می‌آورند و کارآموخته می‌شوند که همین باعث می‌شود هم خودشان هم کشورشان پیشرفت نمایند. (19/3)
0940- آقای مظفری طاعات قبول. خدمت جناب دکتر پزشکیان عرض کنید شما اصلاح‌طلب هستید. اصلاح‌طلب‌ها لباس‌های شلخته و کاپشن احمدی‌نژادی نمی‌پوشند. لطفا از این لباس‌ها استفاده نکنید. یک کت و شلوار شیک و مناسب بپوشید. آقای دکتر این چه لباسی است که تن می‌کنید؟ لطف کنید این لباس و این کاپشن‌ را عوض کنید. (20/3)
1114- با توجه به مشکلات موجود در جامعه و حملات تروریستی از برخی مسئولان و تریبون‌دارها تقاضا می‌شود که رعایت اخلاق را داشته باشند و باعث اختلاف نشوند. الان باید حرفهایی بزنند که وحدت‌‌زا باشد نه باعث اختلاف شود. لطفا تریبون‌داران توجه کرده و شرایط کشور را درک کنند. (20/3)
علی: در مورد گزارش «اصلاح یک تصمیم غلط دیگر احمدی‌نژاد» خواستم بگم احمدی‌نژاد اشتباه نکرد شما توان اداره آنها را ندارید چون نیروی پرکار می‌خواهد مثلا آخوندی با نیکزاد اصلا قابل مقایسه نیست.
در مورد مطلب «واکنش‌ها به سخنان عجیب امام جمعه ساوه» خواستم بگم یادمه تو دبستان یک تیشرت سفید آستین کوتاه داشتم که می‌ترسیدم بپوشم و حالا می‌بینم که با تیپ‌های عجیب و غریب باید نظاره‌گر فرزندانمان باشیم حتی امام جمعه محترم امکان نداره در خانواده و اقوام خودش این تیپ‌ها رو ندیده باشه. فشار و ارعاب اون‌روز موقعیت امروز رو به‌وجود آورده.
شاهد تبریزی: با وجود ایجاد سدهای متعدد و نیز چاه‌های ژرف کشاورزان، بعید می‌دانم که دریاچه ارومیه باز احیا گردد. متاسفانه محیط زیست در ایران در مخاطره است.
بهنود قریب: در مورد مطلب «بانک‌ها ساز خود را می‌زنند!» خواستم بگم خواهش می‌کنم تا به سرانجام رسیدن پیگیر ماجرا باشید. من خودم 40میلیون وام دارم که می‌خواهم از این طریق تسویه کنم ولی به‌دلیل تعلل بانک صنعت و معدن هنوز موفق به انجام این کار نشده‌ام.
آفتاب یزد: اگر اطلاعات بیشتری در اختیار خبرنگاران اقتصادی ما قرار دهید شاید بتوان گزارشی که کارساز باشد تهیه نمود.
چرا درباره بهره‌برداری ۲۲ کیلومتر خط ۷ مترو خبر نزدید.
آفتاب یزد: کدام بهره‌برداری؟! زمانی بهره‌برداری دارای معنا و مفهوم است که مردم بتوانند به صورت کامل از آن استفاده نمایند.
محمد رضا: در مورد گزارش «چرا محسن‌ها‌‌شمی نباید شهردار شود؟» خواستم بگم‌ها‌شمی نباید منصب شهرداری را بپذیرد.
در مورد گزارش «سانسور رئیس دولت در دولت!» خواستم بگم هرچه بگندد نمکش می‌زنند وای...
آفتاب یزد: ما هم امیدواریم که دولت دوازدهم فکری برای این موضوع داشته باشد.
تهرانی: در مورد گزارش «چرا محسن‌ها‌‌شمی نباید شهردار شود؟ » خواستم بگم مردم دیگر از این بازی تلخ و جابه‌جا شدن مهره‌ها در سمت‌ها خسته و دلزده شده‌اند.
آرش: در مورد یادداشت «سود بانکی، سودای مردم و موسسات غیرمجاز» خواستم بگم موسسه اعتباری نور با هدف تمکین از سیاست‌های ساماندهی موسسات اعتباری توسط بانک مرکزی ج. ا. ا از محل ادغام تعاونی‌های اعتبار کارسازان آینده، پیشگامان همیار یزد و صندوق‌های قرض‌الحسنه و پس انداز ریحانه گستر و مشیز تشکیل و پس از طی مراحل قانونی در تاریخ 29/2/1394نزد سازمان بورس و اوراق بهادر به ثبت رسید و در تاریخ 11/4/94 به عنوان چهارمین موسسه اعتباری کشور از بانک مرکزی ج. ا. ا مجوز فعالیت خود را اخذ کرد.
سلام میشه توضیح بدین که این همه جشن پیروزی روحانی که در جاهای مختلف دارد برگزار می‌شود پولش از کجا می‌آید.
در مورد یادداشت « ابراز شادی حق مردم است نه دادنی و نه گرفتنی!» خواستم بگم حرف ملت هم همینه که وقتی شما اصلاح‌‌طلب‌ها می‌آیید روی کار، پلمب‌ها و توهین به مقدسات و خوشحالی غربی‌ها و رقص رقاصه‌ها چرا شروع میشه؟
آفتاب یزد: روی کارآمدن اصلاح‌طلبان خواست مردم است و اظهارات شما در حد اتهام است، مردم قاضی خوبی هستند.
در مورد گزارش «روحانی به فاجعه تورم پایان داد» خواستم بگم وقتی رکود بیاد و خرید و فروش نباشه، تورم میاد پایین.
باعرض سلام بی‌پایان. طرح تفکیک برادران و خواهران در مضجع شریف و مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هنوز اجرا نشده است. از تولیت محترم آستان مقدس حضرت امام‌خمینی(ره) مصرانه تقاضامندیم این طرح را در حرم حضرت امام (ره) اجرا فرمایند.
... 0938
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: درهای آسمان در اولین روز ماه مبارک رمضان بازمی‌شود و تا آخرین روز آن بسته نخواهد شد.
... 0938
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: رمضان ماهی است که ابتدایش رحمت، میانه‌اش مغفرت و پایانش رهایی از آتش جهنم است.
... 0938
خروج آمریکا از توافق آب‌وهوایی پاریس باعث انتقاد تمامی روسای کشور‌های بزرگ جهان شد. ترامپ با نادانی می‌گوید سوخت‌های فسیلی نقشی در افزایش گرمای زمین ندارد این ادعاهای ترامپ قدرت اقتصادی آمریکا را مورد سوال قرار می‌دهد.
... 0910
در جواب کسی که گفته این دولت بلندگو نمی‌خواهد صداقت می‌خواهد! خواستم بگویم صداقت دولت اصلاحات این بود که سال 84 احمدی‌نژاد رای آورد.
... 0910
جناب آقای سردبیر این درددل چند ساله من هست که برام عقده شده، می‌توانید حرف من را به گوش رئیس‌جمهور برسانید، اگر هم نمی‌توانید چاپ کنید درش را گل بگیرید و از ترس تو خونه تلویزیون تماشا کنید. شما که دم از اصلاح‌طلب‌بودن می‌زنید.
آفتاب‌یزد: روزنامه آفتاب‌یزد حداقل روزانه چهار ستون پیام‌های مردمی را چاپ می‌کند، پیام‌هایی که بدون توهین و ادبیات عامه و فاخر داشته باشند به چاپ می‌رسند. ضمنا پیام خود را یک جا پیامک نمایید تا قابل چاپ و مفهوم را برساند.
... 0916
آقایانی که بعد از رحلت آیت‌الله‌ها‌شمی به فرزندانش و دوستان نزدیکش نامهربانی می‌کنند لطفا به دوران ریاست‌جمهوری آن مرحوم برگردند که چه محبت‌ها از آن ندیدند. بدانید که خیلی از طرفدارانتان را از دست دادید.
... 0917
دولت سایه یعنی دولت موازی با دولت قانونی و مخالف و دخالت در امور دولت مردمی.
آفتاب‌یزد: اگر دولت سایه قرار باشد با دولت فعلی مبارزه کند بهتر است که نباشد و کسانی که از دولت سایه حرف می‌زنند درصدد چوب لای چرخ دولت گذاشتن هستند.
... 0915
جای سوال و تعجب است حمایت آمریکا از رژیم آل‌سعود در کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم و مسلمان یمن و تجاوز به خاک قطر و حمایت از رژیم آل‌خلیفه در سرکوب و زندانی کردن مسلمانان بحرین از جمله شخصیت بزرگوار حضرت آیت اله عیسی قاسم چه نام دارد؟
... 0938
آقای قالیباف آیاشماانصاف داشتید که مناظره‌ها‌وتبلیغاتتان راباتوهین، افترا، تهمت ودروغ شروع کردید؟
... 0915
روی سخنم به روزنامه‌هایی است که دائم به انتقاد رئیس‌جمهور محبوب که 24میلیون رای آورده در برابر 16میلیونی که خیلی از آرای ایشان کسانی بودند که به امید عملی‌کردن وعده‌هایشان آمدند وعده‌هایی که عملی نمی‌شد. اگر شما رضایت بدهید دولت روحانی با سرمایه‌گذاری هم شغل ایجاد می‌کند و هم معیشت مردم بهتر می‌شود.
... 0917
درود بر دکتر حافظی عزیز، بنده با این مرد شجاع و محترم حدود چهار سال همکار بوده‌ام.
... 0910
ولایتی هر چه دارد از‌ها‌شمی بزرگ و... دارد. بعد از رحلت آیت‌اله چهره بدون گریم و رتوش او نمایان شد! درود بر زیباکلام.
... 0910


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام