کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397   Monday 21 May 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 24 خرداد 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1314- بزرگراه نواب، شمال به جنوب، عصرها و شب‌ها ترافیک سنگینی دارد. لطفاً این پیام را چاپ کنید بلکه از سوی راهنمایی و رانندگی منطقه مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد. (17/3)
1135- شورای شهر؛ پیشتاز در افزایش کرایه‌ها! آقای چمران، رییس شورای شهر تهران! به نظر شما که قطعاً از حقوق بالایی برخوردار هستید، آیا عادلانه است افرادی که وسیله نقلیه شخصی ندارند و هر روز مجبورند از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، اعضای شورای شهر رای به افزایش کرایه‌ها دهند و مردم را از زندگی و مسئولان ناامید کنند؟(17/3)
0914- فرمانداری مخالفت کند! فرمانداری همچنان درمورد افزایش کرایه‌ها مخالفت کند و اجازه ندهد با افزایش کرایه‌ها، فشار مالی بر مردم آوار شود. (17/3)
0815- مسئولانی که صاحب خودروهای شیک و گران‌قیمت هستند و از وسایل نقلیه عمومی هم استفاده نمی‌کنند، برایشان مهم نیست کرایه‌ها افزایش یابد و برایشان تفاوتی ندارد مردم با چه مشکلاتی مجبورند کرایه وسایل نقلیه عمومی را بپردازند. کرایه اتوبوس‌هایی که قبلاً نفری 20تومان بود، اکنون 800تومان است. آیا حقوق کارمندان و کارگران هم مانند افزایش کرایه‌ها 500درصد افزایش یافته؟! (17/3)
2316- مردم در هر دو انتخابات حضور داشتند، آیا پاداش آنان افزایش کرایه‌ها‌ است؟(17/3)
1917- چرا اعضای شورای شهر به‌ویژه رئیس شورای شهر خیلی زود دچار فراموشی شده‌اند. آقای رئیس که خبر از درد دهک کارگر و کارمند نداری، هنوز دو ماه از مدت انتخابات نگذشته، شمشیرها را از رو بسته و می‌خواهید با تصویب افزایش کرایه‌ها، مردم را از کاری که انجام داده‌اند پشیمان کنید؟(17/3)
1851- صحبت‌های امام جمعه ساوه بیشتر از همه به خود روحانیون صدمه وارد می‌کند. (16/3)
2233- سخنان کاملا یک طرفانه برخی افراد را در مورد راه‌اندازی تلگرام شنیدیم ایشان از بس که افکار اصولگرایی دارند و مخالف دولت یازدهم هستند، هر وقت سخنرانی می‌کند یا یک تریبون مجانی در اختیارش قرار می‌گیرد، اتهاماتی به دولت می‌زند. بعد گاهی هم پوزش می‌طلبد. (16/3)
0828- در مورد رای هیئت حل اختلاف وزارت کشور و افزایش 10 درصد نرخ کرایه‌ها، خواستم بگویم حقوق‌ها را 10درصد اضافه می‌کنند اما این همه به هزینه‌های کرایه و سایر اجناس اضافه می‌شود. مگر با این مقدار حقوق چه قدر می‌توان با این هزینه‌ها کنار آمد؟ (17/3)
0912- آقای رئیسی از جناب آقای ناطق نوری یاد بگیرند که ساعت 10 صبح روز انتخابات در دوران خودش، به کاندیدای پیروز تبریک گفت. (17/3)
1015- من نماینده یکسری از بازنشسته‌های شرکت مخابرات هستم که سال 80 به تعاونی مسکن مخابرات مبالغی برای خرید خانه تحویل دادیم که پس از چند سال به ما خانه‌ای تحویل بدهند اما سال‌ها می‌گذرد و هیچ خبری از تحویل خانه نیست. (17/3)
1045- باید به این موضوع توجه کنیم که چه طور کره جنوبی که زمانی اتباع آن در کشور ما کارگری می‌کردند و مشغول به کار بودند، چرا درآمد سرانه آنها حالا پنج برابر درآمد ما شده است؟(17/3)
1749- خواستم از طرف من به صدا و سیما باعث خبررسانی‌شان تبریک بگویید. می‌گویند کسی که خواب است را می‌شود بیدار کرد اما کسی که خودش را به خواب می‌زند نمی‌شود بیدار کرد! (17/3)
1830- با توجه به حمله اخیر تروریستی در مجلس و حرم امام (ره) که بسیار تاسف‌انگیز بود و باعث زخمی شدن و شهادت چند نفر شده است، از مسئولان امنیتی خواستاریم تدابیر حفاظتی بیشتری در نظر بگیرند. یقینا دشمن در فکر حملات بعدی خواهد بود. همان طور که حملات گسترده‌ای را در بسیاری از نقاط جهان آغاز کرده است. (17/3)
در مورد گزارش «داغ اختلاس خاوری تازه شد» خواستم بگم چطور آقای خاوری این 3000 میلیارد را از ایران انتقال داده که دستگاه‌های نظارتی متوجه نشده‌اند دیگر آنکه شما اگر بیش از 5000 دلار آمریکا را بخواهید وارد کانادا کنید باید اطلاع دهید. در غیر این صورت باید جوابگوی قانون شوید.
فرهنگی: در مورد یادداشت «شکست‌های مداوم » خواستم بگم برادر محترم دوقطبی ایجاد نکن پیروز مردم هستند نه دوستان.
پرویز جاهد: با سلام - در مورد گزارش «داغ اختلاس خاوری تازه شد» خواستم بگم قرار نبود شما اخبار افواهی منتشر کنید خاوری دارایی بانک ملی را به نفع خود به مبلغ 3000میلیارد تومان بالا نکشیده است. او و رئیس بانک.... در فراهم کردن موجبات استفاده نامشروع از تسهیلات اعتبار اسنادی داخلی در ایجاد نقدینگی غیرمجاز برای گروه اقتصادی امیرمنصور آریا فراهم کردند که باید معلوم شود چگونه و به چه مبلغ فسادکرده‌اند. شما چرا از این اسم علیه رئیس‌جمهور سابق استفاده می‌کنید. شما هم روش‌های پوپولیستی را وسیله نیل به اهداف خود
ساخته‌اید.
نعمتی استاد اقتصاد دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع): در مورد یادداشت «چرا درآمد سرانه کره جنوبی 5 برابر ایران شد؟» خواستم بگم درآمد سرانه کره کمی بیش از دو برابر درآمد سرانه کشور است. به نویسنده محترم بفرمایید و تیترتان را اصلاح کنید.
در مورد گزارش «داغ اختلاس خاوری تازه شد» خواستم بگم با این همه داییه مبارزه با فساد چرا از طریق اینتر پل اقدامی نمی‌کنند.
آفتاب یزد: ارتباط با پلیس بین‌الملل کافی نیست ما باید در تحویل مجرمان با کشورهای دیگر معاهده همکاری داشته باشیم متاسفانه با کشور کانادا چنین مقوله‌ای وجود ندارد.
در مورد یادداشت «چرا درآمد سرانه کره‌جنوبی 5 برابر ایران شد؟» خواستم بگم می‌دانید چرا درآمد سرانه کره جنوبی از ایران بالا‌تر است چون رانت خوار ندارند.
در مورد گزارش «داغ اختلاس خاوری تازه شد» خواستم بگم واقعا چه صبری خدا دارد.
در مورد یادداشت «سخنی مشفقانه با مردان اصلاح‌طلب» خواستم بگم بعضی مدیران موجبات ضعف اصول مملکتی را فراهم می‌سازند.
بهزاد: با عرض سلام و خسته نباشید - احتراما در مورد یادداشت « شرکت آب و فاضلاب چه توجیهی دارد؟» خواستم بگم در گیلان و شهر رشت ما نیز با این مشکل مواجهیم. خواهشمند است به هر شکل ممکن به اطلاع مسئولان محترم برسانید تا فکر مناسبی برای این مشکل بکنند. امیدوارم تلاش شما مثمر ثمر واقع شود. انشاءالله. با سپاس فراوان
باعرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. «حجاب وعفاف» رعایت حریم شخصی است، اما اگر هر شخصی خود را پایبند و متعهد به رعایت آن نکند راه سلطه و نفوذ شیطان را گشوده است و آسیب‌های مسمومی که به‌تبع آن به‌وجود می‌آید قطعا متوجه خود شخص و حتی اطرافیانی که ضعف ایمان و اراده دارند، خواهد شد.
…0938
با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. از نتایج حاصله اهتمام به سال«اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، عدم وابستگی به مشاغل کشورهای خارجی و عدم جذب و اعزام نیروهای جویای کار داخلی به نقاط مختلف جهان است. قطعا و یقینا این نوع خودکفایی عامل بسیار موثری در توسعه اقتصاد کشورمان است.
…0938
جریان ناگهانی قطر و قطع روابط زودهنگام اعراب با کشور قطر، اسرار عمیقی دارد که باید با درایت و هوشیارانه آن را زیر نظر داشت. نباید در
این اتفاق عجله داشت. با خونسردی باید گذاشت زمانی چند بگذرد تا دست‌های پشت پرده آشکار شود. واکنش عجولانه صحیح نیست، مبادا بازی شریک دزد و رفیق غافله باشد. جمله ترامپ در عربستان که گفته بود شما عربها خودتان باید برای گسترش نفوذ ایران، متحد شوید جای سوال و شک‌برانگیز است. ایران دعوت به صلح و همزیستی برای طرفین پیشنهاد کند تا با گذشت زمان ریشه این اختلاف دو یار دیرین و دشمنی یک شبه به کجا ختم می‌شود. چنین اختلاف سریع باورکردنی نیست؟
. . . 0918
با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. طبق هشدارهای قبلی، فروش حلیم داغ در ظروف یکبار مصرف «شفاف» سرطانزا بوده و واجب است بازرسان و ناظران محترم بهداشت با موارد مشاهده شده برخورد و به این موضوع رسیدگی و حل و فصل کنند.
. . . 0938
در مورد فروش گاز به ترکیه توضیحات وزیر نفت جناب زنگنه کاملا واضح و روشن است و برای هر کسی قابل درک است، ولی روزنامه‌های فلان و بهمان طبق معمول چشم و گوش را به واقعیت می‌بندند و تیتر‌های نیش‌دار انتخاب می‌کنند که یعنی مملکت را فروختند. جناب کارشناس هم می‌گویند یک قرارداد ساده را نمی‌فهمند. بنده عرض می‌کنم که خیلی خوب هم می‌فهمند.
…0912
سلام. ضمن خسته نباشید به تمامی کارکنان صدیق و زحمتکش و مردمی روزنامه پرآوازه آفتاب‌یزد. من یک پیرمرد هفتادساله هستم که از دولتی سر افرادی که کشتی و لنج شخصی دارند و کشتی کشتی اجناس درجه سه از برادر بزرگشان چین خان وارد بازار ایران می‌کنند من و امثال من را ورشکسته کردند. من یک تولیدکننده پوشاک هستم. 30کارگر داشته‌ام. روزگاری صادرکننده پوشاک بودم و در حال حاظر همه زندگیم را از دست دادم و در خیابان زندگی می‌کنم. روز جمعه یکی فردی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز شهر جدید پردیس خیلی به‌دولت آقای دکتر روحانی حمله کردند انگار نمی‌دانند چه به سر این مردم آورده‌اند. گویا قصد ندارند دست از بی‌انصافی بردارند.
…0910
بیماری‌های نو چگونه ابداع و نامگذاری می‌شوند، اما پیشگیری نمی‌شوند! منازل عاری از سکنه یا منازلی که وراثی هستند و در طول بیش از سه، چهار دهه بلااستفاده مانده‌اند، اما مرکز زباله‌های خجالت‌آور و هر نوع زباله دیگری شده‌اند بیماری‌های جدید‌الاختراع را ایجاد می‌کنند که نامگذاران از نامگذاری آن بیماری جدید عاجز و در حیرت بمانند و ساکنان و اهالی مجاور این نوع منازل عاری از سکنه، اما لبریز از هر نوع زباله جبرا محکوم به تنفس این هوای آلوده ناشی از تجمع زباله به‌ویژه در این فصل گرم سال هستند. مسئولان رسیدگی به معضلات فوق؛ جناب فرماندار محترم و جناب ریاست شورای شهر و یاران وفادارش! و جناب شهردار وقت لاهیجان./ فرهی
. . . 0911
از لاهیجان تماس می‌گیرم. منازل جدیدالاحداث و کوچه‌های جدید عاری از پلاک‌گذاری و نامگذاری هستند و اگر روزی بخواهند خرابکاری را در این محدوده‌های بی‌نام و پلاک دستگیر کنند! فاقد پلاک و نام هستند.
. . . 0911
دو دهه نامه‌نگاری محور یک موضوع! با تعدد و کثرت نامه‌نگاری حول محور توسعه گذرگاه شهری و منازل تخریب و رها شده به حال خود! اکنون با مساحت و متراژ قابل ملاحظه زیادی از زمین مواجهیم که راه عبور آب‌های سطحی‌شان کور و مسدود شده است و مشکل قبلی را مرتفع کرده با معضل جدید تجمع آب‌های سطحی در این زمین‌ها که با منازل همجوار همسطح نیستند، مواجه هستیم. بدینوسیله بعد از دو دهه نامه‌نگاری محور یک موضوع واحد (توسعه گذرگاه شهری) با مشکلات متفاوت منجمله هدایت آب‌های سطحی ناشی از بارش پیاپی مواجهیم. بدینوسیله رسما از جناب فرماندار محترم وقت و جناب ریاست شورای وقت و یاران وفادارش! و نیز از شهردار وقت خواهان حل مشکل کوی ملّاباشی خیابان 22 آبان لاهیجان هستیم. / فرهی
. . . 0911
با عرض سلام و خسته نباشید. از وزیر محترم بهداشت تقاضا دارم در مورد بهداشت نانوایی‌های کشور جدی باشید، چراکه بعضی از نانوایی‌های استان البرز بهداشت را رعایت نمی‌کنند هیچ، تازه از جوش‌شیرین هم استفاده و کم‌فروشی هم می‌کنند. آقای دکتر قاضی‌زاده هاشمی! جنابعالی در جریان هستید جوش‌شیرین چقدر برای انسان عوارض دارد. بسیاری از نانوایی‌های کشور جوش‌شیرین استفاده می‌کنند، دستور دهید باهماهنگی‌های تعزیرات حکومتی این مشکلات برطرف شود.
. . .0919


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام