کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397   Monday 21 May 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 23 خرداد 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1200- واقعا صحبت‌های امام جمعه ساوه جای تاسف دارد. توهین به 24 میلیون رای تا این حد؟ اینها نمی‌دانند جایگاه نماز جمعه مقدس است و نباید این سخنان آن هم ناحق را بر زبان بیاورند؟ آیا باید به مخالف تا این حد توهین کرد؟(16/3)
1512- شهردار تهران میدان بهارستان، چهارراه سرچشمه، چهارراه مصطفی خمینی و برخی نقاط دیگر را براساس سلیقه شخصی یا تفکری که دارد غیراصولی سنگفرش کرد و این موضوع گلایه بسیاری از کاسبان،‌ عابران،‌ رانندگان خودروهای شخصی و حتی رانندگان اتوبوس‌های شرکت واحد را به همراه داشته است و در پاسخ به نارضایتی شهروندان،‌ شهرداری منطقه، جوابیه کلیشه‌ای را تنظیم و هر بار همان را برای روزنامه‌ها منتقد ارسال می‌کند! هر بار هم که پاسخ چاپ شود، باز هم مردم از طرح‌های ایجاد شده ناراضی‌اند. به نظر می‌رسد مهم خواست مردم است و باید به آن احترام گذاشت. البته اگر شهردار تهران برای مخاطبان و اهالی مطبوعات و مردم ارزش قائل باشد، قضیه از زمین تا آسمان تفاوت دارد! (17/3)
1416- قدردانی از پاکسازی چهارراه مولوی: سه‌شنبه 16 خردادماه از ساعت 23 به بعد به‌طرز چشمگیری فروشندگان دست دوم و مسئله‌دار و موادفروشان چهارراه مولوی توسط بسیجیان جان‌برکف پاکسازی شد و کاسبان و ساکنان و عابران از مسئولانی که طرح مربوط را اجرا کرده‌اند، تقاضا دارند این‌گونه طرح‌ها استمرار یابد تا شر افرادی که مخل آسایش‌اند، به‌طور جدی و اساسی ریشه‌کن شود. به شهرداری هم پیشنهاد می‌شود معتادان خیابانی و کارتن‌خواب‌ها را جمع‌آوری و ساماندهی کند تا افرادی که بی‌خانمان‌اند،‌ مجبور نباشند با وضع زننده‌ای در گوشه و کنار پیاده‌روها و پارک‌ها پرسه بزنند و بخوابند. (17/3)
1719- ضعف در پاسخگویی برخی روابط عمومی‌ها باعث می‌شود مردم اعتمادشان را از مسئولان از دست بدهند و مشکلاتشان را چندین بار رسانه‌ای کنند. از نهاد ریاست جمهوری تقاضا داریم برای رفع بدبینی مردم نسبت به این موضوع، روابط عمومی‌ها را ملزم به پاسخگویی کنند. (17/3)
1114- میدان بهمن، راسته جگرکی‌ها شده است و مردم زیادی از سراسر تهران برای تفریح و عصرانه و چاشت به آن‌جا می‌روند؛ ولی از آنجایی که این قلمرو در جنوب پایتخت است، بسیار دیده و شنیده شده که بهداشت کار، آنگونه که باید رعایت نمی‌شود و برخی شاگردآشپزهای آموزش‌ندیده دارای کلاه و پیشبند پاکیزه و دستکش نیستند و مواد غذایی خام تا مدتها (در این فصل رو به گرمی) بیرون از یخچال باقی می‌ماند. بهتر است وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای رهنمون‌دادن، دیده‌بانی پیوسته و بیشتری بر این مغازه‌ها
داشته باشد. (17/3)
1532- شب‌های گذشته با خانواده به رستورانی در جاده قم رفتیم و کباب کوبیده سفارش دادیم، متاسفانه پس از مراجعه به خانه، احساس مسمومیت دست داد و ناچار به پزشک مراجعه کردیم. به دلیل اینکه هوا گرم است و مواد غذیی زودتر فاسد می‌شود، ضرورت دارد مسئولان بهداشت غذاخوری‌های جاده‌ای را نیز از یاد نبرند. (17/3)
1512- افزایش 10 درصدی کرایه‌ها درست پس از انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر و آن هم با حضور چمران رئیس شورای شهر و گفتگوی ایشان با خبرنگاران، موجب گلایه بسیاری از خانواده‌ها شد. ظاهراً آقای چمران بیشتر از رانندگان برای افزایش کرایه‌ها عجله دارند که به جای اینکه به فکر جیب‌های خالی مردم باشد، به فکر تصویب آن است! (17/3)
1754- مسئولان عزیز! آن قدر دست روسیه را در ایران باز نگذارید. شنیدم در بندرانزلی که منطقه آزاد است روس‌ها حضور دارند. یا در بندر چابهار. باید مراقب بود. نباید آن قدر به روس‌ها نزدیک شد. مردم خیلی از آنها خوش‌شان
نمی‌آید. (16/3)
1151- پیام‌دهنده‌ای گفتند شما پول از کجا می‌آورید؟ من عرض می‌کنم آفتاب‌یزد روزنامه را می‌فروشد من خواننده هم می‌خرم. از پول فروش روزنامه می‌توانند روزنامه را چاپ کنند. این چه سوالی است که ایشان پرسیده، نمی‌دانم؟! ضمن اینکه گفته‌اند به درد مردم برسید. مردم درد و ناراحتی دارند. خواستم بگویم ایشان روزنامه را با وزارت کار اشتباه گرفته. وظیفه روزنامه اطلاع رسانی است. (16/3)
1149- در روزنامه سه‌شنبه پیام‌دهنده‌ای ایراد گرفتند که چرا شما از شجریان و صدای او مطلب می‌نویسید؟ اصلا شجریان به چه درد من می‌خورد؟ من متوجه نشدم درد ایشان چیست؟ چه مشکلی با صدای شجریان دارند؟ اما برخی فقط دنبال ایرادگرفتن هستند. (16/3)
1153- برخی‌ها که مخالف خط و مشی روزنامه هستند. به هر بهانه‌ای دنبال مخالفت هستند و ایراد می‌گیرند و از هر موضوعی بهانه‌ای برای مخالفت می‌سازند. واقعا نمی‌دانم اینها روزنامه خوان هستند یا نه؟ اما مرتب فقط دنبال انتقاد کردن هستند. البته اگر انتقاد درست و مستدل باشد خوب است اما گاهی چنین نیست. (16/3)
1203- به علت صحبت‌های انتقادآمیز امیر قطر، عربستان و سایر کشورهای عرب روابط شان را با قطر (زمینی و دریایی و هوایی) قطع کردند. این فرصتی است که دولت برای صدور موادغذایی به قطر استفاده کنند و هم هموطنانی که از شرکت‌هایی هوایی عربی برای مسافرت استفاده می‌کردند فقط از شرکت‌های قطری استفاده کنند. (16/3)
1237- در رابطه با مسائل اخیر قطر اعلام نمودید فرصت مناسب برای ایران این را باید عمیقا فکر کنیم. قطر کشوری است که همیشه با عربستان بوده، تامین منافع آنان با هم بوده زمانی که ایران گاز را به یک چهارم یا یک سوم می‌برد قطر تا توانست از گاز مشترک استفاده کرد. امروز هم که با عربستان به مشکلی خورده است شاید یک تله‌ای باشد برای گرفتن امتیاز از ایران. چون می‌داند ایران مشکل‌گشای منطقه است همان طور که مشکل عراق، افغانستان یا آذربایجان را حل کرد، مشکل قطر را هم حل می‌کند. (16/3)
1302- بازی کثیفی که آل سعود در منطقه شروع کرده در اینجا مردان عمل می‌خواهد. جمهوری اسلامی باید با تدبیر برخورد کند. باید با تدبیر مراقب سعودی‌ها که با حمایت اسرائیل آدم‌کش فعالیت می‌کند باشند. اینها می‌خواهند منطقه را علیه ما تحریک کنند. بهتر است خود وزارت امور خارجه با تدبیر این توطئه‌ها را خنثی کنند مراقب باشیم گول بازی کثیف آل سعود را نخوریم. (16/3)
1448- در روزنامه سه‌شنبه 16 خرداد در صفحه 2 نوشته‌اید ضیافت افطار پنج نفره سران اصلاحات. اما من هر چه دقت کردم فقط نام چهار نفر بود. آقای ناطق نوری، سیدحسن خمینی، اسحاق جهانگیری و حسن روحانی که چهار نفر می‌شوند. (16/3)
آفتاب یزد: ما هم تَکرار می‌کنیم از دقت نظر و حسن توجه شما متشکریم.
1748- متاسفانه برخی‌ها از تریبون‌های مقدس، حرفهایی می‌زنند که در شان آنها نیست. اخیرا سخنان امام جمعه ساوه چنان توهین آمیز بوده که باعث دلخوری بسیاری شده است. درست نیست که اینها از تریبون هرچه دل‌شان می‌خواهد می‌گویند؟ چرا کسی تذکری به آنها نمی‌دهد؟ شخصیت و نجابت مردم را این آقا زیرسوال برده است؟ به چه حقی این حرفها را زده است؟ مردم حق شکایت دارند؟ به چه حقی باید جمعیت زیادی از مردم را به.... تشبیه کند؟ ایشان باید پاسخگوی رفتارش باشد. (16/3)
محمدرضا: در مورد گزارش « لزوم بازنگری در فراکسیون امید » خواستم بگم خانم کولایی گرامی متاسفانه تا هم در انتخابات شرکت ننمایند فراکسیون اصلاحات به‌صورت درهم درمی‌آید وعده‌ای نان به نرخ روز خور خودشان را اصلاح‌طلب جا می‌زنند ولی باید نظم بیشتری در شناسایی نیروها فراهم کرد.
رضا: در مورد گزارش «اصولگرایان عذرخواهی می‌کنند؟ » خواستم بگم اصول اصولگرایان منفعت گروهی است و هرگز از آن عدول نخواهند کرد.
آرش: در مورد گزارش «داغ اختلاس خاوری تازه شد » خواستم بگم چرا نمی‌گید آقای روحانی چه میراثی رو از خودش به جای گذاشت؟
آرش: در مورد یادداشت «شکست‌های مداوم» خواستم بگم ‌ای کاش از دیدگاه خودتان هم نظری درمقاله تان می‌گنجاندید جناب، نظرات متفکران خارجی را که می‌دانیم.
سید عباس: در مورد گزارش «دل مردم برای حداد عادل مهم شد» خواستم بگم آقای حداد، اکثریت مردم به روحانی رای دادند و این اصل است ولاغیر.
با سلام. در خصوص جوابیه‌ای مبنی بر عدم پخش ربنای شجریان از صداوسیما خواستم عرض کنم اگر خط فکری شجریان با این شخص یکی بود قطعا پخش می‌شد متاسفانه در این مملکت همه چیز را به بازی گرفته‌اند. قطعا اگر مرحوم موذن‌زاده اردبیلی خط فکری‌اش با حضرات سازگار نبود اذانش از صداوسیما پخش نمی‌شد. در ضمن ملاک، مردم هستند. اگر اکثریت مردم بگویند پخش نشود ما هم قبول داریم همین مردم در انتخابات به امثال ایشان که اصولگرا هستند «نه» گفتند و آقای روحانی را انتخاب کردند.
…0919
باعرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای دکترروحانی در دولت محترم یازدهم ضمن آنکه از افزایش درصد تورم جلوگیری کرده و ثبات اقتصادی را به جامعه به ارمغان آوردند بلکه به‌تدریج درصد تورم را کاهش دادند. ضمن نهایت سپاس و قدردانی امید وافر می‌رود ایشان و دولت آینده‌شان این روند بسیار عالی را کمافی‌السابق ادامه دهند. با آرزوی توفیقات الهی روزافزون. دعای خیر ما بدرقه راهشان.
... 0938
بنده یک رای داشتم اونم دادم به دکترروحانی. واقعیت برای اون یک رای نه پلویی خوردیم نه پولی گرفتیم. نه شیرینی و شربتی خوردیم. حال بگویید ببینیم رای بنده حلال بوده یا حرام.
... 0918
نشریه متعلق به مدیریت ارشد خودروسازان بین‌المللی معتقد است که فروش گاز به ترکیه مفت بوده یعنی مسئولان مربوطه چوب حراج به منابع کشور زده‌اند و فقط ایشان متوجه موضوع است. وزیر نفت هم این را دروغ محض دانسته. راستی چرا اینها شده‌اند متصدی صدور دروغ گفتن.
... 0912
باسلام. این روزها صحبت از راه‌اندازی بنگاه‌های کوچک و زودبازده است. نفس عمل فوق‌العاده چیز خوبی است، ولی به‌نظر من نکاتی به شرح ذیل ضروری است مدنظر قرارگیرد:
1 -قبل از تولید باید به تولیدکننده تفهیم کرد جنس باکیفیت و صادراتی تولید کند.
2-همه تلاش دولت باید این باشد به فکر صادرات باشد.
3 -سازمان تامین‌اجتماعی و اداره دارایی با قوانین منفعت‌طلبانه یکی از عوامل بیکاری و عامل ورشکستگی شرکت‌ها و تولیدی‌های کوچک خواهند بود. خودم به‌عنوان مدیرعامل یک شرکت خصوصی با این عوامل نابودکننده آشنایی کامل دارم.
... 0911
رمضان، ‌ماه بهار قرآن است و قرآن هم بهار دل‌ها. امیدواریم تمام قرائت و تلاوت‌های این کتاب زندگانی و هدایت توامان با تفکر و تامل و عمل باشد. حضرت امام‌خامنه‌ای (مدظله‌العالی) می‌فرمایند: مادامی که مردم با تمسک به قرآن در صحنه حضور دارند، دشمنان جز ناکامی سرانجامی ندارند.
... 0938
راجع به ادعای خنده‌داری که در مورد جناب دکتر ظریف گفته شده از حضرت حافظ باید کمک گرفت که فرموده گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید...
...0912
آقای منصور مظفری سلام. امیدوارم پذیرای ارادت صمیمانه اینجانب باشید. با افزودن آفتاب اقتصادی به روزنامه نیک گفتار آفتاب‌یزد، به روزنامه آفتاب می‌بالیم و ذوق خوانندگانش را بسیار بالا برده. این موفقیت بزرگی برای روزنامه آفتاب‌یزد است. شاد و سرافراز باشید.
...0918
با عرض سلام و ادب و ارادت فراوان و خداقوت. موفقیت پرافتخار عزیزان نیروهای انتظامی و امنیتی در کشف و انهدام چندین هزار تن انواع موادمخدر و روانگردان در کشور جای تشکر فراوان و خداقوت دارد. امیدواریم با علت‌یابی شفاف و عمیق این قضیه از تکرار فعالیت سوداگران مرگ جلوگیری شود.
... 0938


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام