کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 25 شهریور 1398   Monday 16 September 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 23 خرداد 1396

صفحه خبر: اقتصادی

احتراما با عنایت به مطلب مندرج در آن روزنامه به تاریخ31/2/96 با عنوان «نارضایتی مسافران از جمع آوری اتوبوس‌های خط میدان امام خمینی (ره) – میدان قدس» به آگاهی می‌رساند: با توجه به راه‌اندازی ایستگاه خط یک مترو واقع در میدان تجریش و کاهش مسافر خط 357 (میدان قدس-پایانه امام خمینی (ره)، برابر مصوبه کمیته حل و نقل عمومی شهرداری تهران این خط جمع‌آوری گردیده است. لذا شهروندان محترم می‌توانند از خطوط 304 (سیدخندان- میدان امام خمینی (ره) و 303 (پیچ شمیران-قدس) نیز استفاده نمایند.
--------------------------
جوابیه اتوبوسرانی به یک پیام مردمی
احتراما با عنایت به مطلب مندرج در آن روزنامه به تاریخ 31/2/96 با عنوان «سرگردانی مسافران در پایانه شرکت واحد در کوچه قورخانه واقع در میدان امام خمینی(ره)» به آگاهی می‌رساند: با توجه به راه‌اندازی ایستگاه خط یک مترو واقع در میدان تجریش و کاهش مسافر خط 357 (میدان قدس-پایانه امام خمینی (ره))، برابر مصوبه کمیته حلم و نقل عمومی شهرداری تهران این خط جمع‌آوری گردیده است. لذا شهروندان محترم می‌توانند از خطوط 304 (سیدخندان- میدان امام خمینی (ره) و 303 (پیچ شمیران- قدس) نیز استفاده نمایند.
--------------------------
جوابیه اتوبوسرانی به یک پیام مردمی
احتراما با عنایت به مطلب مندرج در آن روزنامه به تاریخ6/3/96 با عنوان «آیا خط اتوبوسرانی بلوار نیکام- هفت تیر مسئول ندارد؟»
به آگاهی می‌رساند: طبق بررسی‌های به عمل آمده در خط 277 (بلوار نیکام- میدان هفتم تیر) اتوبوس‌ها برابر زمان‌بندی تعیین شده در ساعات پیک مسافر هر 10دقیقه و در ایام تعطیل هر 25دقیقه مشغول خدمت رسانی به شهروندان گرامی می‌باشند. لذا از شهروند محترم تقاضا می‌شود در صورت مشاهده هرگونه مشکل مراتب را با ذکر جزییات به سامانه 1888 اعلام تا رسیدگی شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام