کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
پنج شنبه, 14 فروردین 1399   Thursday 2 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 07 تیر 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
باعرض سلام واحترام و ارادت فراوان و خداقوت. از کلیه عوامل مومن رسانه ملی و رادیو که در ماه مبارک رمضان روزانه یک جزء کامل از کلام ا...مجید را به‌صورت زنده و گروهی پخش می‌کنند بی‌نهایت تشکر و قدردانی می‌کنیم، اما با توجه به اینکه معنی واقعی تلاوت تدبر، تفکر و جامه عمل پوشاندن به آیات شریف می‌باشد از این جهت اهتمام به ترجمه و تفسیرآیات شریفه ازاهم واجبات است.
...0938
ما نمی‌گوییم آقای روحانی معصوم است، ولی برخی‌ها می‌دانند چون اطراف ایشان بخور بخور و راه غارت بسته شده، دست به تخریب می‌زنند! پس تخریبگراها همیشه هستند.
...0918
زمانی فوتبال سرخابی‌ها تنها عامل سرگرمی و شادی‌بخش جوانان بود، آنها را بی‌رونق کردند! اکنون نوبت والیبال است، کاش والیبالمان زیادی موفق نشود! چون گرامی شدن آنها همانا و نابودی‌شان همانا!
...0918
باسلام. چندی است که کیهان و آفتاب را کنار هم مطالعه می‌کنم تا بهتر به تمایز فکری وعملی دوجناح واقف شوم. تا آنکه گزارش تحلیلی کیهان مو بر تنم سیخ کرد. گزارشگر مدعی است که روز تشییع شهدا کسی ضددولت شعاری نداده! مدعیان! دروغ بس است.
...0917
حضرت امام حسن عسکری(ع) می‌فرمایند:هیچ عزیزی حق راترک نکرد، مگر اینکه ذلیل شد وهیچ ذلیلی به حق عمل نکرد مگراینکه عزیز شد.
...0938
باسلام. اهانت به بیت شریف امام و هاشمی عزیز که زندان و شکنجه دوران ستمشاهی ماه عسل دوران جوانی‌اش بود و بعدازانقلاب هم در جنگ و جهاد و سازندگی بود با چه هدفی؟!
...0911
بنده پانزده سال است می‌دانم آبلیمو از کاه و جوهر لیمو به‌دست می‌آید پس ادارات مربوطه چه می‌کنند. از تنکابن
...0911
باسلام و خسته نباشید. جناب آقای مظفری حضرتعالی به‌جای اینکه 24ساعت از اصولگرایان و احمدی‌نژاد بدگویی کنید بهتراست به‌فکر آخرت خودتان باشید.
...0936
سلام. روستای گدارسبز از توابع بافت کرمان با هزاران هکتار جنگل های سبز نه جاده دارد نه امکانات به جز چند معدن کرم و منگنز. خواهش ما اهالی چند روستا از مدیران فعال و دلسوز روزنامه آفتاب این است که پیام ما را به ریاست محترم جمهور برسانند. متشکریم
...0917
سوءاستفاده‌های سیاسی و جناحی از تشییع شهدای غواص ظلم بزرگی به خود این عزیزان و نظام است.
...0933
سلام خدمت روزنامه آفتاب یزد. ضمن تشکر و قدردانی از چاپ مطلب اینجانب در تاریخ31/3/94 ستون2. برای مراسم عروسی پسرم هزینه‌ آنچنانی نکردم، طلاهای همسرم را فروختم به عروسم دادم، خانه‌ای که خودم می‌نشستم را به آنها دادم، خودم نیز رفتم زیرزمین. آیا ساده‌تر از این هم می‌شد. متشکرم یک بازنشسته
...0910
باسلام. ازمعلولان تحت پوشش بهزیستی هستم. این سری طرح حمایت غذایی برایم واریزنشده است. برای پیگیری چکار باید بکنم. ممنون میشم راهنمایی‌ام کنید.
...0918
باعرض سلام بی‌پایان وخداقوت. متاسفانه در داخل برخی بوستان‌ها و زمین‌های فضای سبز مشاهده می‌شود در زیر پای درختان، علف‌های هرز قابل توجهی رشد کرده است که با اشغال داخل چاله‌های آبخوری، مانع رشد آنها می‌شود. انتظار می‌رود دست‌اندرکاران محترم ذیربط با برچیدن علف‌ها باعث حفظ و بقای این نعمات حیاتی شوند.
...0938
باعرض سلام بی‌پایان و خداقوت. شهدای عالی مقام غواص و سایر شهدای دفاع مقدس برای همگان دوباره درس پاسداری از کیان و هویت اسلامی و انسانی دادند، پیامشان این بود: ما دفاع و جهاد کردیم که راه بی‌بدیل قرآن وعترت حفظ وا حیا شود. شما نیز بمانید در طبق اخلاص و در پرتو ولایت راه ما را ادامه دهید.
...0938
پیامهای مردمی در صفحات13-6-3-2
1117- 4 ماه پیش در روزنامه شما و در همین ستون نوشته بودید که رئیس اتحادیه صنف مشاورین املاک تهران، اجتهاد در مقابل نص صریح قانون نموده و به زنان جواز کسب مشاور املاک و یا مباشر را نمی‌دهد اما اتحادیه صنف مشاورین املاک شمیران به راحتی به زنان جواز کسب می‌دهد. ولی متاسفانه اتحادیه تهران پاسخی نداد. (27/3)
1141- جناب آقای مظفری و همکاران، پیام زیادی دادم چاپ نکردید. مشترک چندین ساله دل شکسته شما هستم. دارم از شما هم ناامید می‌شوم. (27/3)
آفتاب یزد: با سلام. لطف کنید مشخصات و محتوای پیام خود را واضح‌تر بیان کنید تا علت عدم چاپ پیام شما بررسی گردد.
1143- در دوران آقای قالیباف بیشترین جایی که منابع آبی را هدر می‌دهند مناطق 20 گانه شهرداری جهت آبیاری فضای سبز می‌باشد. از جمله در منطقه 22 بوستان لقمان کن و خیابان مجاور آن. چون که ملاک اصلی در انتخاب پیمانکار مهارت کاری نمی‌باشد به همین دلیل هزاران متر مکعب آب در فضای شهر هدر رفت و هر ساله هزاران درخت خشک و کاشتن نهال برای سال بعد تبدیل به یک منبع درآمد برای تعدادی شده است. آقای قالیباف به جای دادن شعارهای سیاسی برای جلوگیری از حیف و میل منابع آبی اقدامی خداپسندانه انجام دهید. (27/3)
1206- امروز در روزنامه ملاحظه می‌کنم که آقای محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم که درحال سپری کردن زندان هستند در مراسم تشییع جنازه همسرشان حضور پیدا کردند. این خیلی خوب است به ایشان هم تسلیت عرض می‌کنم. اما سوالی دارم آیا به کسانی دیگر هم در چنین شرایطی چنین اجازه‌ای داده می‌شود؟ (27/3)
آفتاب یزد: زندانیان دارای حقوقی می‌باشند از جمله اینکه اگر بستگان درجه یک زندانی فوت نماید به زندانی مرخصی می‌دهند اگر بیم فرار این زندانی برود تحت الحفظ می‌تواند در مراسم شرکت کند و این قانون برای همه اجرا می‌شود.
1327- احمدی نژاد در حالی مذاکرات هسته‌ای را پیش می برد که آقایان اصلاح طلب و آمریکا و انگلیس 8 ماه کشور را به آشوب کشیدند، آن هم در حین مذاکرات هسته‌ای. حالا‌ اگر کسی بخواهد انتقاد کند هزار برچسب از طرف دولت روحانی به او می‌زنند. (27/3)
1109- خواستم از دلنوشته‌های آقای امیرحسین ذاکری که بسیار زیباست سپاسگزاری ویژه داشته باشم. همچنین از خانم آذین اعتمادی هم تشکر می‌کنم به هر حال مطالب طنز ایشان هم متنوع است. از مهریز یزد (27/3)
1344- از شهرستان شهریار تماس می‌گیرم. راننده تاکسی خط اندیشه شهریار هستم. در فاز 1 یکسال است برای تعویض خودرو ثبت‌نام کردم. هیچ رسیدگی نمی‌کنند. قرار شد خودروی تیبا بدهند، ندادند. نمی‌دانم بانک‌ها وام نمی‌دهند، علت چیست؟ هر روز هم ماشین‌ها خرج دارد. 6 ماه است روغن ماشین عوض نکردم لطفا مسئولین رسیدگی کنند. (27/3)
1346- ما فقط یکتا بودن را مختص ذات اقدس الهی می‌دانیم. این فقط مخصوص خداوند است نه در قالب اسم یک حزب. اصلا‌ نباید وزارت کشور چنین حزبی را تائید کند. (27/3)
1629- کسانی که به جیب بیت المال دستبرد زدند کسانی که سوءمدیریت داشتند باید از شهدا خجالت بکشند. (27/3)
1352- آقای کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران! من همیشه آموختم باادب صحبت کنم. آقای کی‌روش که گفتید اگر بازی 9 ساعت دیگر هم طول می‌کشید ما گلزن نداشتیم مشکل از کجاست؟ شما سرمربی تیم ملی هستید. با این حرف تو سر خودمان می‌زنیم. درست نیست. (27/3)
1407- آقای نوبخت فرمودند: 38 هزار نفر در دوایر دولتی استخدام خواهند شد. آیا به نظر شما ممکن است یکی از این افراد بدون پارتی استخدام شوند؟ مسلما یا باید یکی از مقامات پشت افراد باشند یا یکی از اشخاص حمایت کند. نوه بنده مهندس فوق لیسانس عمران است. وقتی خواست در نهادی فرم استخدام پر کند بعد از چندی اطلاع دادند یکی از مقامات کسی را جای او معرفی کرده. بنابراین اولویت با اوست. (27/3)
پیامهای مردمی در صفحات13-6-3-2
باعرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. نصب برق خورشیدی برای مشترکان خانگی از بهترین روش‌های صرفه‌جویی در انرژی موجود کشور و نهادینه شدن فرهنگ اصلاح الگوی مصرف است. از دولت محترم به‌خاطرتسهیلات درنظرگرفته شده درنصب آن نهایت تشکر و قدردانی می‌کنیم.
...0938
تقلب سازمان‌یافته در برخی از کارخانه‌های موادغذایی کشور: کارخانه تولید آبلیمو که در آن حتی یک لیموترش به‌کار نرفته است. تهیه حلیم با سیرابی فاسد شده!
...0910
استانی شدن انتخابات مجلس خلاف قانون اساسی و ظلم به شهرهای محروم است، زیرا به‌جای خبرگان و دلسوزان محلی که به مشکلات منطقه آگاه و مردمی‌اند، سردمداران دو جناح به مجلس راه می‌یابند.
...0915
جت اسکی چیه که این مداح اطلاع وافر دارد؟ لابد دیده وعمل کرده وآشناست برایش.
...0935
بنده دوازده سال قبل از مرد بزرگی شنیدم که می‌گفت کارخانه آبلیموسازی داشتم، تقلب نمی‌کردم ومثل برخی کارخانه‌ها از کاه و جوهرلیمو استفاده نمی‌کردم به‌علت ورشکستگی بستم. متاسفم که دستگاه‌های بهداشی تازه این موضوع را فهمیدند.
...0911
آقای مداح! آقای هاشمی زمانی به جبهه می‌رفت که مثل باران، نخود و کشمش بمب و ترکش وخمپاره تو جبهه بود.
...0935
خوب نیست سردارسازندگی دیروز و یار صمیمی و با وفای امام را به خوشگذرانی متهم نماییم، خدا را خوش نمیاد اوخسته زندان دیروز و ترور گروه فرقان است هیچ انگی هم به او وارد نیست،جز اینکه زندگی خوبی برای ایران وایرانی طالب است.
...0935
بهار امسال با نابودی هزار هکتار جنگل در کشور همراه بود.
...0910
سلام به آفتابیان عزیز. گل سرسبد رسانه‌های ایران. درود به جناب آقای مظفری. چاپ پیام‌های مردمی عالی است و به خوبی مضمون پیامها را می‌سنجید. سپاسگزاریم از حس وطن‌دوستی جنابعالی. شاد و سرافراز باشید. ای کاش می‌توانستم به دیدنتان بیایم.
...0918
باسلام، مطلبی در روزنامه درخصوص نرخ تورم در دولت‌های بعد ازانقلاب بود که تورم 20درصد اول انقلاب دردولت اصلاحات شد11درصد در دولت مهرپاش!! بذرپرورشد40درصد. یاد فرافکنی و لبخند معجزه قرن افتادم آنجا که یا لیستی از آنها نمی‌گذارند، یا در مورد ماراتن قیمت ارز جمشید بسم‌الله را مقصر دانست و یاد یکی از آخرین جملاتش افتادم که گفت درمورد قضیه هسته‌ای اختیاری نداشته، اگر اختیار نداشت پس چراجشن هسته‌ای برگزارمی‌کرد، آقایان اینقدر درددل زیاد است که در این پیام نمی‌گنجد.
...0919
آیا توهینی بزرگتر از این به بانوان هست که بگوییم ورود آنان به مکان‌های ورزشی فسادآور است؟
...0918
اکثر کارفرمایان برای استخدام افراد شرط سنی زیر سی سال گذاشته‌اند. این کار منصفانه نیست. افراد سن بالا هم نیاز به کارکردن دارند.
...0919
برای اطلاع مردم مبلغ سوءاستفاده در تعاونی ناجا را اعلام کنید.
…0910
حق انتخاب وکیل از مفاد اصول قانون‌اساسی است.
...0910
پیامهای مردمی در صفحات13-6-3-2
2033- سکوت جبهه پایداری در مقابل بازداشت بقایی معاون دولت سابق هم جالب توجه
است. (26/3)
آفتاب یزد: البته قطعا این سکوت از رضایت نیست!
2131- به آقایان دلواپس می‌گویم رئیس جمهور که گفته‌اند آب هم جزء تحریم قرار گرفته است حتما که نباید آب خوردن یا آب کشاورزی باشد. وقتی نمی‌توان چند آب پاش خرید که با هلی‌کوپتر آب پاش
آتش جنگل‌ها را خاموش کنند این یعنی نابودی محیط زیست. پس این هم به آب ربط دارد. (26/3)
2252- امروز خوشبختانه بیشتر هموطنان ما از نعمت تلفن همراه برخوردار هستند، لذا از دست‌اندرکاران عزیز شرکت‌های ایرانسل و همراه اول درخواست می‌کنیم در ارسال تبلیغات مختلف به مشترکان خود بخشی از آن را به فرهنگسازی مکتب ارزش‌های دینی اختصاص دهند.(26/3)
2329- پیشنهاد می‌شود روی تمام خمیردندان‌ها استفاده از نخ دهان و دهان شویه توصیه شود. نخ دندان مکمل بهداشت و دندان است، زیرا با عدم استفاده بهداشتی از این وسایل پوسیدگی دندان حتمی خواهد بود. (26/3)
0013- همان طور که در کشورمان روز معلم داریم روز پزشک و ... داریم یکی از شریف‌ترین اقشاری که در کشور ما کار می‌کنند قشر رفتگر هستند و متاسفانه توجهی به آنان نمی‌شود. خواهشمندم دولت توجه کند و روزی به آنها اختصاص دهد. چون این قشر زحمتکش با آلودگی‌های شهر سر و کار دارد و سهمی در پاکیزگی شهر دارد. (27/3)
0502- از طریق روزنامه وزین آفتاب تشکر ویژه‌ای دارم از شرکت خدماتی ایرانسل که هر گاه سوالی داشتیم روابط عمومی جواب ما را داده است. به عنوان مشترک ایرانسل از آنها سپاسگزاری می‌کنم. (27/3)
0706- به آقای هاشمی می‌گویم این تحریم‌ها نیست که پدر ما را درآورده این قانون شکنی است که پدر ما را درآورده. تحریم‌ها تازه ما را قوی‌تر هم کرده. (27/3)
آفتاب یزد: البته قانون شکنی و فرار و گریز از قانون توسط قانون گریزان یکی از بدترین بلایایی بوده که حتی از تحریم‌ها هم بیشتر اثرگذار بوده است و متاسفانه تعداد
قانون گریزان هم کم نبوده.
1006- به عنوان یک جوان ایرانی درود می‌فرستم به مادران شهدای انقلاب خصوصا شهدای غواص عزیز. سلام و درود خدا بر عاشقان راه حسینی (ع( .)27/3)
1224- اگر در تشکیلاتی خلافی صورت گیرد ابتدا نفر اول آن پاسخگو خواهد بود چه طور نفر اولی که به خاطر تخلفات بیشمار معاونین خود باید خیلی راحت بگردد و انگار نه انگار که معاونین ایشان دستورات وی را اجرا کردند. (31/3)
1227- با توجه به قانون اساسی فلسفه وجودی شورای نگهبان حفظ قانون اساسی است و صیانت از رای مردم لذا مردم همیشه این شورا را به عنوان نماینده خود در پاسداری از قانون اساسی می‌شناسند. (31/3)
1235- برخی عملکردها عملا‌ مخالف خواست مردم و منافع ملی است و حتی مخالف قانون اساسی
است. (31/3)
1339- برای چه بایستی پس از کشف چند فساد یا محصولات تقلبی کشف شده توسط وزارت بهداشت نباید اسامی آنها پخش شود؟(31/3)
1408- در دانمارک حزب اکثریت خود را از دست می‌دهد نخست وزیر آن کشور که وابسته به آن حزب است استعفا می‌دهد اما در کشور ما رئیس‌جمهور 2 دوره آن به سر می آید در انتخابات بعدی رئیس جمهور دیگری انتخاب می‌شود، ولی رئیس جمهور قبلی با نوچه‌هایش ول کن نیست و چوب لای چرخ دولت فعلی می‌گذارد!(31/3)
پیامهای مردمی در صفحات13-6-3-2


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام